Karstākie seksa raksti

Katrs sapnis, protams, ir individuāls, jo radies konkrēta cilvēka iztēlē. Tomēr ASV sapņu eksperte Laurija Lēvenberga sniedz dažu izplatītāko erotisko sapņu skaidrojumu.

 

Lai kļūtu par slikto meiteni, tev nav nepieciešams pilns skapis ar lateksa tērpiem un pātagām. Pietiks ar brīvu un bezbailīgu attieksmi, kā arī kailu vīrieti, kurš ir gatavs ļauties eksperimentiem un īstenot tavas fantāzijas.

 

Būsim godīgas: lai sieviete sasniegtu orgasmu, krietni jāpapūlas. Toties vīriešiem orgasms parasti rodas kā no zila gaisa - gandrīz bez jebkādas piepūles. Tāpēc jau arī nekad nav dzirdēts, ka vīrieši sēdētu bārā un apspriestu, cik grūti to sasniegt. Vienīgā lieta, par ko viņi tiešām uztraucas, ka orgasms var pienākt pārāk āt...

 

Mēs ienīstam brīžus, kad uzbudinājums pazūd kā nebijis. Šķiet, tūlīt jau virsotnes tiks sasniegtas, bet... Kāpēc tā notiek, kāpēc bauda attālinās? Lūk, četri izplatītākie iemesli, kāpēc pēkšņi zūd uzbudinājums.

 

Mēs mīlam vīriešus un dievinām labu seksu – katra kopā pavadītā nakts sniedz jaunas, fantastiskas sajūtas. Turklāt, iegūstot dažādu pieredzi, saprotam, ka savas priekšrocības ir gan seksam ar vecāku, gan ar jaunāku partneri. Mēs apkopojām četrus dažādus, līdz sīkākajām detaļām atklātus stāstus.

 

Dažas seksuālās fantāzijas vēl ilgi liek tev smaidīt miegā, kamēr citas pamostoties liek tev šaubīties, vai tev ir viss kārtībā ar galvu. Izrādās, ka pat visdīvainākie jutekliskie sapņi var atklāt daudz ko svarīgu par tavu dzīvi un mīlestību.

 

Tātad šajā nedēļas nogalē tu paliec viena... Tas nebūt nenozīmē, ka tu nevarētu labi pavadīt laiku. Mēs apkopojām 24 ļoti karstus meiteņu ieteikumus, kā vienatnē sasniegt baudas virsotnes.

 

Vārds "afrodīzijs" skan kaut kā jocīgi, un nemaz nešķiet, ka tas varētu būt kaut kas noderīgs. Tomēr mēs esam atklājuši, ka patiešām eksistē ēdamas lietas, uz kurām var attiecināt šo dīvaino vārdu.

 

Šobrīd, kad ceļošana kļuvusi par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, mums ir dota brīnišķīga iespēja izbaudīt ne tikai ārvalstu dabas skaistumu, bet arī gūt jaunu pieredzi seksā ar ārzemju vīriešiem. Lai noskaidrotu, kuri no viņiem ir labākie mīlnieki, apkopojām Cosmo lasītāju stāstus par desmit dažādu tautību puišie...

 

Viens "ātrais" dārzā, baudas brīdis pludmalē – īsts piedzīvojums vai tikai romantiska klišeja? Mūsu autore Sofija Andreskija izvērtē astoņas dažādas iespējas.

 
 
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits