Karstākie seksa raksti

Esmu pārliecināta, ka sekss pirmajā randiņā ir bijis daudzām. Izklausās lēti? Atbaidoši? Manuprāt, normāli! Protams, cilvēki ir dažādi: kas vienam ir pilnīgi pieņemami, citam – izlaidīgi un vieglprātīgi. Viens gan ir skaidrs – tas, ko mēs domājam par seksu pirmajā randiņā, noteikti ir atkarīgs no paša seksa. Cosmo apkop...

 

Ne jau velti tev likās, ka dāsns vīrietis tāds būs arī seksā, bet no skopuļa gultā neko nesagaidīsi – intuitīvo nojausmu apstiprina zinātniska teorija. Izrādās, seksā mēs esam tieši tādi paši kā dzīvē!

 

Protams, sekss vislabākais ir tad, ja ļaujamies sajūtām un dabiskajiem instinktiem. Tomēr reizi pa reizei ir labi iedvesmoties no apkārtējās pasaules – no tā, ko izlasām grāmatās vai redzam filmās. Cosmo atlasīja 10 tiešām karstas seksa ainas no slavenām kinofilmām. Pilnīgai iedvesmai vari noskatīties visu filmu, taču pietiks arī ar...

 

Saskaņā ar Cosmo aptauju, ir divi tabu seksa atribūti, kas tevi intriģē, bet vēl nav izmēģināti. Tātad ir laiks to mainīt...

 

Izmēģini šos trikus kārotās tuvības baudīšanai, pirms vēl tavs vīrietis ir apgriezies uz otriem sāniem un aizmidzis vai arī devies uz virtuvi pēc alus.

 

Lai arī kāds visiem zināms teiciens vēsta "Kas guļ, tas negrēko", tas diemžēl nav taisnība. Erotiskajos sapņos iet pavisam karsti, turklāt sižeti reizēm mēdz būt pavisam dīvaini. Mēs noskaidrojām, kas par to sakāms mūsdienu sapņu pētniecībai.

 

Jebkurš vīrietis tev pateiks, ka nav tāda jēdziena kā slikts orālais sekss. Tomēr tu vari iemācīties sniegt viņam lielisku orālo seksu. Šo nakti viņš atcerēsies visu mūžu! Izlasi, kā tu vari viņu aizvest uz baudas virsotnēm un neesi pārsteigta, ja pēc tam viņš tevi bildinās.

 

Nav noliedzams, ka daudzas no mums nemitīgi vēlas pilnveidot un uzlabot savu seksuālo dzīvi. Cosmo tev atklāj dažas pikantas viltībiņas, kas guļamistabas priekus padarīs vienkārši neaizmirstamus.

 

Sekss skaitļos, terminos, interesantos faktos – iespējams, pat tāda ziņkārīga būtne kā tu, neesi neko par to dzirdējusi. Lasi, brīnies un priecājies. Seksuālais analfabētisms ir likvidēts!

 

Ja tu mācētu lasīt sava mīļotā vīrieša domas, tad jūsu seksuālā dzīve varētu sasniegt vēl nebijušas svētlaimes virsotnes. Taču, ja ekstrasensa spējas tev tomēr nepiemīt, Cosmo steidzas tev palīgā - mēs esam uzzinājuši, par ko tad vīrieši īsti domā mīlēšanās laikā. Nu lielais noslēpums ir atklāts!

 
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!