Izglitiba

 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009

Sis laikam bus prieks tam meitenem, kuras ir pabeigusas vidusskolu un nestude! Tatad, esmu pabeigusi vidusskolu, paslaik nestudeju! Satiku 25. gadus vecu puisi, kurs iegust jau otro izglitibu, kamer es 21. gada vecuma bumbuleju pa pasauli :-D Sedeju un domaju pie sevis shame on me :-D Es pat vel neesmu sakusi studet, kamer vinjs jau tulit pabeigs otro izglitibu.. Citreiz nedomajat, ka nestudejot kaut ko palaizat garam? :-/

08.05.2011 02:10 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Emba, interesanti, ko tādu dzirdēt. :-P Bet es neesmu no tiem cilvēkiem, kuri deg nepacietībā kaut ko pierādīt... jā, man nedaudz sāp un jūtos vīlusies sevī, ka atkal kļūdījos, bet es laikam varu to atzīt.

Vēl par pašu politoloģiju - tā kā zinu Latvijas politisko sistēmu, tad ļoti labi redzu, ka nu ne jau tikai diploms (noteikti ne) vajadzīgs, lai šajā sfērā tiktu uz priekšu, tāpēc par to tik ļoti nepārdzīvoju. Un, iespējams, arī tā ambiciozā apziņa, ka "es gribu mainīt pasauli" sāk nedaudz pierimt un vairāk cenšos domāt, ko gribu sev es pati... mazāk - ko no manis gaida, kādu vēlas mani redzēt utt.. Respektīvi - mēģinu koncentrēties uz savām sajūtām.

Jā, meitenes, darbs man ļoooti noderētu, tikai atrast, protams, nav sevišķi viegli.
08.05.2011 03:04 |
 
Reitings 461
Reģ: 29.01.2009
mācos 12.kl, es zinu to ka es gribu mācīties tālāk, bet nevaru saprast, kas ir tas "mans". negribas nomācīties vienu gadu, saprast, ka nepatīk un pamest. āāā.. tas ir tik grūti.
protams, vēl lielāks vilinājums būtu aizbraukt prom, pastrādāt, bet arī tam vajg sākumkapitālu, un tagad teikt senčiem- iedod man naudu, gribu aizbraukt tur un tur un pastrādāt, par tik nenopietnu attieksmi man neviens neko nedos. un jā, tā izglītība man būs vajadzīga...
laiks iet, bet es īsti nevaru izlemt, ko mācīties, kur būtu labākas iespējas pēc tam dabūt darbu bet arī mācīties un strādāt to kas patīk.

Sorry, gari. bet man vajadzēja visu uz āru izlikt.
08.05.2011 03:11 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man arī šogad jābeidz vidusskola un jāstājās augstskolā. Doma bija, bet es jau tagad sapratu, ka tomēr to nevēlos. Ehhh. tagad man nav ne jausmas, ko gribu |-)
08.05.2011 03:14 |
 
Reitings 461
Reģ: 29.01.2009
spotlight,
gluži kā man. doma bija, bet kad es sāku klausīties citos cilvēkos tad domas sāk svārstīties..tik tizli..
viens saka, ka skola slikta, otrs - ko darīšu ar tādu izglītību tālāk..āāāāāā. (e)
08.05.2011 03:15 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nezinu, man neviens nav teicis neko sliktu, bet es pati saprotu, ka tas laikam nav mans aicinājums. Vecāki teica, ka galvenais, ka ir tā augstākā, jo daaaudz tāpat nestrādā savā jomā, bet es arī naivi ceru, ka pa šo neilgo laiciņu paspēšu izdomāt, kura mācību iestāde varētu būt "manējā" 8-)
08.05.2011 03:17 |
 
Reitings 461
Reģ: 29.01.2009
patiesībā tā ir. tas ko tagad izmācos, nebūt nenozīmē ka par to strādāšu nākotnē.
āāāā.. es arī tizli ceru, ka sapratīšu ko mācīties, bet laika ir tik maz..un tagad manu prātu aizņem tikai eksāmeni.. bet zini, stulbi gatavoties censties labi nokārtot eksāmenus, ja nav īsti mērķa uz kurieni iet. Vismaz man zūd stimula.. :(
aij..čats jau te. :-D soorr
08.05.2011 03:20 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es pati par sevi brīnos, bet nu eksāmeni ir pēdējais par ko šobrīd es domāju! Lai gan .... jau tik drīz! |-)
08.05.2011 03:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!