lauztās sirdis

 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

nesen iepazinos ar vienu ļoti jauku puisi, man viņš iepatikās un it kā es viņam arī un bla bla, bet lieta tāda, ka viņš tikko izšķīries no diezgan nopietnām attiecībām.

tad nu man jautājums (protams, zinu, ka gadījumi jau ir dažādi, bet interesē jūsu pieredze), vai ja Jums ir bijis tāds gadījums, kad bijāt "plāksteris", un pēc tam izveidojas normālas attiecības? :) vnk man bail, ka vins var par daudz sirsniņā iekrist, bet vinjam es butu tikai aizmiršanās...

vēl vairāk, palūkoju vinja bijušo draudzeni, nu tāda skaistule, tāda caciņa, ka nosita garīgo... :D pati jau arī neesmu nekāda neglītā, bet tomēr... eehhh, nezinu, besītis uznāca... (t)

08.04.2011 18:45 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
nu nu tur tā situācija tāda, ka abi nonākuši pie šāda lēmuma, bet var saprast, ka vairāk tomēr tā bijusi vinjas iniciatīva. (t) tur jau tā šaize
08.04.2011 18:57 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Kā jau pati saprati-katrs gadījums ir individuāls, bet kopumā no plākstera ļoti labi var kļūt par plāksteri, kuru nevar noplēst :-D Tur gan jāskatās, kurš kuru ir pametis. Ja viņš meiteni, tad Tev ir lielākas iespējas kļūt par to īsto un vienīgo, bet, ja meitene pameta viņu, tad var sanākt visādi, jo viņam visticamāk būtu saglabājušās jūtas un, ja meitene pamātu ar mazo pirkstiņu, viņš aizskrietu pie viņas atpakaļ. :)
08.04.2011 18:51 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Sveika.
Man sanāca, ka viens otram bijām plāksteris.Viņš bija izšķīries pirms 2 nedēļām, bet es izšķīros tikai tajā laikā, kad sākām tusēt kopā.Rezultātā ne viņš skuma pēc bijušās nedz arī esmu.Patrāpijāmies viens otram ceļā.Laikam liktens.
Un nevajag kompleksot viņa tur tāda skaistule, bet iekšēji varbūt nemaz tik skaista nav.Un katrs cilvēks pa savam ir skaists. ;-) :-D
08.04.2011 18:50 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
mēģini izveidot draudzīgas attiecības,lai viņš Tev atveras,lai varat daudz ko pļāpāt..tā viņš redzēs,ka var Tev uzticēties un varbūt,ka arī ielaidīs sirdī kā meitenei nevis kā draugu.lielāko ties tur vairāk viņam iekšā ir jābūt ķimijai! (l) bet lai kā būtu...lai veicas! (l) (l)
08.04.2011 18:49 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
jauku Jums dieniņu!! :)
08.04.2011 18:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits