lauztās sirdis

 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

nesen iepazinos ar vienu ļoti jauku puisi, man viņš iepatikās un it kā es viņam arī un bla bla, bet lieta tāda, ka viņš tikko izšķīries no diezgan nopietnām attiecībām.

tad nu man jautājums (protams, zinu, ka gadījumi jau ir dažādi, bet interesē jūsu pieredze), vai ja Jums ir bijis tāds gadījums, kad bijāt "plāksteris", un pēc tam izveidojas normālas attiecības? :) vnk man bail, ka vins var par daudz sirsniņā iekrist, bet vinjam es butu tikai aizmiršanās...

vēl vairāk, palūkoju vinja bijušo draudzeni, nu tāda skaistule, tāda caciņa, ka nosita garīgo... :D pati jau arī neesmu nekāda neglītā, bet tomēr... eehhh, nezinu, besītis uznāca... (t)

08.04.2011 18:45 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
nu, cik nopratu, tas nav pārāk sen, kādu nedēļu, vrb nedaudz ilgāk...
08.04.2011 20:14 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Riskanti ir. Bet man ir gadījies būt abās lomās. Esmu bijusi kā jaunā meitene uzreiz pēc nedēļas - besīja, ka viņš ar bijušo sarakstījās, mani apsprieda, bija tāds vēss pret mani bieži, bet beigās, kad gāju prom, teica, ka mani tomēr mīl, pārdzīvoja. Nu sviests, tā arī nesapratu, kā to visu vērtēt. Bet tad, kad pati uzsāku attiecības uzreiz pēc šķiršanās, diezgan ātri aizmirsu iepriekšējo, laikam tāpēc, ka biju šķīrusies pēc savas iniciatīvas un neskumu pēc bijušā. Secinājums - attiecības izdodas, ja iepriekšējās ir aizmirstas/izsāpētas.
08.04.2011 20:42 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Es laikam biju. Rezultātā, pazvanija pēc 4 mēnešiem un ņuņāja, ka bijuso esot saticis. Pasūtiju kakāt.
08.04.2011 23:38 |
 
Reitings 566
Reģ: 29.01.2009
Signorina - man pilnīgi tāda sajūta, ka Tu runā par mani. Hmmmmm.... Pasaki puiša vārda pirmo burtu!!!
11.04.2011 19:05 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Tapēc es cenšos neskatīties savu draugu bijušās, jo visas vienmēr man liekas 100X labākas par mani!
Nu man vispār ir superīgi "noveicies"! Man it kā bija džeks,kuru es uzskatīju par plāksteri, bet rezultātā es samīlējos līdz bezsamaņai, bet, ko domā viņš, es joprojām nezinu un nesaprotu! :-/ :-/ :-/ Tā nu es mokos šitā!
11.04.2011 19:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits