Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lauztās sirdis

 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

nesen iepazinos ar vienu ļoti jauku puisi, man viņš iepatikās un it kā es viņam arī un bla bla, bet lieta tāda, ka viņš tikko izšķīries no diezgan nopietnām attiecībām.

tad nu man jautājums (protams, zinu, ka gadījumi jau ir dažādi, bet interesē jūsu pieredze), vai ja Jums ir bijis tāds gadījums, kad bijāt "plāksteris", un pēc tam izveidojas normālas attiecības? :) vnk man bail, ka vins var par daudz sirsniņā iekrist, bet vinjam es butu tikai aizmiršanās...

vēl vairāk, palūkoju vinja bijušo draudzeni, nu tāda skaistule, tāda caciņa, ka nosita garīgo... :D pati jau arī neesmu nekāda neglītā, bet tomēr... eehhh, nezinu, besītis uznāca... (t)

08.04.2011 18:45 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
jauku Jums dieniņu!! :)
08.04.2011 18:45 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
mēģini izveidot draudzīgas attiecības,lai viņš Tev atveras,lai varat daudz ko pļāpāt..tā viņš redzēs,ka var Tev uzticēties un varbūt,ka arī ielaidīs sirdī kā meitenei nevis kā draugu.lielāko ties tur vairāk viņam iekšā ir jābūt ķimijai! (l) bet lai kā būtu...lai veicas! (l) (l)
08.04.2011 18:49 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Sveika.
Man sanāca, ka viens otram bijām plāksteris.Viņš bija izšķīries pirms 2 nedēļām, bet es izšķīros tikai tajā laikā, kad sākām tusēt kopā.Rezultātā ne viņš skuma pēc bijušās nedz arī esmu.Patrāpijāmies viens otram ceļā.Laikam liktens.
Un nevajag kompleksot viņa tur tāda skaistule, bet iekšēji varbūt nemaz tik skaista nav.Un katrs cilvēks pa savam ir skaists. ;-) :-D
08.04.2011 18:50 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Kā jau pati saprati-katrs gadījums ir individuāls, bet kopumā no plākstera ļoti labi var kļūt par plāksteri, kuru nevar noplēst :-D Tur gan jāskatās, kurš kuru ir pametis. Ja viņš meiteni, tad Tev ir lielākas iespējas kļūt par to īsto un vienīgo, bet, ja meitene pameta viņu, tad var sanākt visādi, jo viņam visticamāk būtu saglabājušās jūtas un, ja meitene pamātu ar mazo pirkstiņu, viņš aizskrietu pie viņas atpakaļ. :)
08.04.2011 18:51 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
nu nu tur tā situācija tāda, ka abi nonākuši pie šāda lēmuma, bet var saprast, ka vairāk tomēr tā bijusi vinjas iniciatīva. (t) tur jau tā šaize
08.04.2011 18:57 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ja viņas iniciatīva, tad sliktāk un tomēr, ja nepamēģināsi- neuzzināsi, tukrlāt, ja viņš ir tuvu ideālam, tad vēl jo vairāk-tikai uz priekšu! ;-)
08.04.2011 19:04 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
Abalone
grūti vēl pateikt par ideālu, bet man jau viņš no pirmajiem iepazīšanās mirkļiem iepatikās, likās ļooooti jauks, kā cilvēks, interesants. :)
08.04.2011 19:07 |
 
Reitings 289
Reģ: 15.09.2010
Tev jau uzreiz nav jāmetas nopietnās attiecībās :-)
Vispirms sačomojies ar džeku un tad.
Un tas, ka viņa ir caciņa, nav rādītājs, ka Tev mazākas iespējas uz laimi/mīlestību. :-P
08.04.2011 19:11 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Negribu Tevi nobiedēt, bet man ir gadījies, ka cilvēks, kurš sākumā ļoti, ļoti iekritis sirsniņā, vēlāk kļūst par ļoti labu, vislabāko draugu (ne boyfriend) :-) Es tiešām ieteiktu pamēģināt vispirms iepazīt viņu kā cilvēku un tad jau redzēs. Jo labu vīriešu kārtas pārstāvju draugu nekad nevar būt par daudz ;-)
08.04.2011 19:11 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
T.i., nevajag baigi saspringt uz to, ļaujies situācijai :-)
08.04.2011 19:13 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
nē, nē, es jau neko negribu sasteigt, tiešām pagaidām tikai vēlos iepazīt. :)

interesanti, kā viss izvērtīsies. :)
08.04.2011 19:13 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Grūti teikt, vai viņš skries pie savas bijušās atpakaļ nepazīstot cilvēku.Ja cilvēks ir stipra rakstura un vēl lepns, tad neskries atpakaļ pa ja viņa pasauks viņu.Jo tomēr cilvēkam mazliet jā būt savai daļai lepnumam un arī savai nostājai.Ja ir beigušās attiecības tad ir un viss.
08.04.2011 19:17 |
 
Reitings 32
Reģ: 12.11.2009
Es ko ļoti līdzīgu piedzīvoju pavisam nesen :) Diemžēl, ar ne manis ieplānotu iznākumu...tagad domāju, ko gan darīju nepareizi, bet laikam jau neko. Viņš vai nu būs gatavs, vai nebūs.
Tas, ka bija abpusējas simpātijas, tas bij skaidrs...man tika paskaidrots, ka viņš nevar solīt, ka nedomās par bijušo meiteni un tas nebūšot godīgi pret mani.

Tā labo draugu būšana ir diezgan sadistiska,ja vienai no pusēm ir simpātijas....jo tādai draudzībai nekad netiek dots termiņš un tad sanāk,ka viens visu laiku kaut ko gaida, bet otrs domā - re cik labi,kāds man labs draugs vai draudzene un pie secinājuma,ka grib kaut ko vairāk, nonāk tikai pēc laika - citam tas ir mēnesis, citam gads.

Man ir bail no tā, ka cilvēks, manā gadījumā, no manis ir atteicies, bet pēc kāda laika pārdomās. Labo draugu būšanu es nespēju šajā reizē pieņemt.
08.04.2011 19:18 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Jā, esmu bijusi plāksteris. Pēc mēneša mani pameta un atgriezās pie bijušās. Bijām jauni un dumi- man 17, viņam, šķiet, 19.

Salīdzinoši nesen, pirms pusgada, iepazinos ar kādu vīrieti, kurš pāris mēnešus bija šķīries (pamests) no draudzenes, ar kuru kopā bija 8 gadus. Mums nekas nesanāca, un viņš joprojām ir viens.

Rezumē- mana pieredze ir vairāk negatīva, bet ticu, ka mēdz notikt visādi.
08.04.2011 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Elle, tas pāriet :-) Es klusībā skrēju pakaļ tam čalim, taču viņš bija vnk super cilvēciņš, mani tiešām interesēja, kā viņš jūtas, kas viņam par problēmām, uzklausīju viņa bailes, pārdomas un visu pārējo, esmu jau pārdzīvojusi divas viņa šķiršanās, un zinu, ka viņš augstu vērtē manu draudzību.

Bet kaut kur lasīju, ka sirdij, prātam (vai kā to vēl nosaukt) ar laiku apnīk tas, ko nevar iegūt. Manā gadījumā tā notika, jā, atzīstu, pēc diezgan ilga perioda, bet šī cilvēka kā drauga ieguvums man ir nenovērtējams.
08.04.2011 19:29 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es īsti nezinu kāda viņiem bija situācija, bet kad iepazinos ar savu tagadējo draugu, viņš bija kopā 6 gadus ar savu nu jau bijušo draudzeni, viņa bijusī draudzene es domāju, ka ir lieliska sieviete, karjeriste, ļoti gudra, viņa dzīvē ir sasniegusi ļoti, ļoti daudz ;-), ceru, ka viņa atradīs sev sirdij tuvu cilvēku.

Domāju tas viss ir individuāli- kāds ir tas cilvēks, kāpēc izšķīries, cik ilgi satiekaties, kādas ir tagadējās attiecības utm. Pat ja satiktu savu otro pusi visromantiskākajā vietā tu nevari prognozēt attiecību tālāko virzību, domāju, ka tas nemaz nav jādara, dzīvo- redzēsi! :-)
08.04.2011 19:38 |
 
Reitings 32
Reģ: 12.11.2009
Grecia...ir tā, ka man arī šķita, ka jā, negribu pazaudēt cilvēku ka labu draugu...vairākas reizes to nācās pārdomāt un izsvērt...jo nebij jau tas tāds vienas dienas lēmums.

Man vienkārši šķita, ka es nevarēšu atslegties uz izdzīt no galvas pavisam to domu,ka varbūt kādreiz, kādu dienu. Tas laikam traucētu dzīvot tālāk...un arī fakts, ka gluži ta draudzība mums arī nebij tāda, kāda man ir ierasta savu draugu kompānijā...tādā sajūtu līmenī tur bija kaut kas vairāk arī no viņa puses...un tas traucētu manai ilūzijai par to,kas ir "draugi"
08.04.2011 19:46 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
tā jau ir, dzīvošu, redzēšu, un cerēšu uz labāko iznākumu. :)
08.04.2011 20:02 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Nekad nevar zināt kā notiks. Tāpēc ne velti laikam ir tas teiciens "Padzīvosim - redzēsim".

Ja viņš Tev tiešām patīk, tad kāpēc gan nepamēģināt! Bet protams vienmēr diemzēl jārēķinās ne tikai ar to labāko variantu, bet arī ar to ļaunāko.

Tikpat labi taču šķirās arī vienkārši pāri, kuriem nav Tavs gadījums.

Vienkārši daudz nesaceries un baudi. Un tad jau redzēs! ;-)
08.04.2011 20:06 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Ko nozīmē tikko izšķīris, cik tieši ilgi viņš ir šķiries no bijušās - nedēļu, mēnesi?

Nu man šāda pieredze ir bijusi pozitīva, taču nākošreiz to neatkārtotu :-D Bijām viens otram plāksteris. Gadu, tā teikt, vnk nodraudzējāmies, jo normālas attiecības nespējām uzsākt. Taču kopā mums bija ļoti labi :-) Un pēc gada sapratām, ka esam iemīlējušies... un nu laikam skaistās laimīgas beigas (l)

Bet ir viens bet... es tā domāju, ja abi nebūtu vienādā situācijā [abi viens otram plāksteri], šaubos vai tas būtu izdevies, jo ir ļoti grūti tam, kas aizstāj, būt ar cilvēku kopā, ja īsti nezini vai viņš tiešām dzīvo tālāk vai vēl dzīvo pagātnes atmiņās. Un tas min ik mirkli uz pēdām...
08.04.2011 20:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits