Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saskarsme

 
Reitings 4
Reģ: 10.11.2010

Sveikas meitenes šajā saulainajā dienā! 8-)

Gribu lūgt Jūsu palīdzību, vajag analizēt situāciju, bet vajag vairākus viedokļus - ne tikai manējo, ceru, ka varēsiet izpalīdzēt un būtu labi, ja varētu klāt pierakstīt cik Jums gadu un kādā jomā strādājat ;-)

1 situācija - ģimene satikusies pie vakariņu galda, vīrs un sieva.

S-"Šovakar mums vajadzētu aizbraukt iepirkties!

V-"Esmu noguris! Šodien darbā..."

S-"Tikai nesāc atkal par darbu!"

Analizēt situācijas pozitīvos un negatīvos aspektus!

2 situācija - sarunājas paziņas.

A - "Es pagājušā nedēlā slimoju ar gripu! Man bija augsta tempertūra un lauz visus kaulus"

B - "Tas jau tāds nieks! Man pirms gada bija meningīts un (sāk stāstīt par savu slimību).

Analizēt situācijas pozitīvos un negatīvos aspektus!

Liels, liels paldies! (l)

Lai Jums jauka dieniņa! :-P

29.03.2011 13:43 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
28 gadi, strādāju administratīvajā darbā neadministratīvajā uzņēmumā )ražošanas uzņēmumā :))

1. Pozitīvais, ka vīram ir darbs, ka viņš mēģina dalīties savās uizjūās, emocionālajā un fiziskajā stāvoklī ar sievu, pozitīvais ir arī tas, ka sieva grib iepirkties - izbaudīt sociālo dzīvi. Negatīvais - partneri neuzklausa viens otru, pēc tā, ka sievai ""pieder" divas frāzes - sieva it īpaši :)

2. Pozitīvais aspekts, ka otrs mēģina mierināt pirmo, ka tā pirmā slimība nav tik nopietna, bet negatīvi ir tas, ka tas TURPINA, sanāk, ka pārslēdz tā cilvēka, kas pirmais gribējis izkratīt sirdi (pie tam, slīmību pārcietis cilvēks :)) uz sevis, uz saviem smagiem notikumiem, kuri jau tā slimības negatīvi ietekmētu cilvēku var vēl vairāk nogurdināt un "piedot" pesimisma :))

kut kā tā :)
29.03.2011 14:13 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
23 gadi.

1. Pozitīvos aspektus grūti atrast. Manuprāt, ir ļoti nepareizi savas iepirkšanās vēlmes dēļ a) neļaut vīram "izkratīt sirdi" par darba lietām b) nogurušam likt vēl braukt uz veikalu. Attiecībām ir jābūt tādām, lai viens otram var uzticēties, izstāstīt par savām problēmām, notikumiem, un pretī varētu saņemt sapratni un atbalstu. Šajā situācijā redzams, ka vīrs uzklausīts un atbalstīts netiek, sievas egoisms dominē.

2. Pozitīvais varētu būt tas, ka tas B draugs mēģina varbūt nomierināt A draugu, sakot, ka var jau būt vēl trakāk un labi, ka tā bija "tikai" gripa. Tajā pašā laikā tas ir arī sapratnes trūkums. Cilvēks, kuram ir slikti nedomās par to, ka viņam vēl ir paveicies, jo citur kāds šajā pašā laikā mirst nost. Viņam vienkārši ir slikti, viņš vēlas palīdzību un mierinājumu, nevis kaut kādus salīdzinājumus.
29.03.2011 14:01 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Man 28 gadi, strādāju izglītības jomā.

1. situācija: sieva neuzklausa vīru. Ja vīrs noguris, es aizbrauktu iepirkties viena, tikai, ja ir bērni, tos tad lai vecis pieskata.
Manuprāt, sievai un vīram ir vienam otru jāuzklausa, jāatbalsta.

2. situācija: Cilvēks B ir egoistisks, man viena draudzene ir tieši šāda. Tu pasaki savu bēdu, viņa atbild - o, jā, un stāsta savas klapatas. Nepatīk man tādi cilvēki, kuri neprot klausīties.

Kaut kā tā.
29.03.2011 13:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits