Alga

 
Reitings 26
Reģ: 29.01.2009

Sveiki! :-)

Esmu dzirdējusi, ka no š.g. janvāra esot lieli nodokļi jāmaksā, tāpēc uzņēmēji dara ko vien var, lai tos apietu un darbiniekam nevajadzētu maksāt tās trakās summas nodokļos un kaut cik aldziņa sanāktu.

Lieta tāda, ka taisos vienā vietiņā strādāt, bet cik nu man ātrumā prikšniecība pastāstīja, ka no janvāra nodokļus vairs nemaksā, visu tikai uz rokas, bet ... vai tas tā maz var būt, kā tad var visus papīrus sataisīt? Loģiski, ka tad kad sākšu (ja nepārdomāšu) strādāt visu kārtīgi pārprasīšu, bet vnk gribas zināt, kā ir jums vai kādam jums pazīstamam?

15.03.2011 14:20 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Par slimošanu, 2010. gadā ir Darba likumā ir izmaiņas un tagad darba devējs drīkst atlaist darbinieku, ja tas ilgstoši (6 mēnešus slimo), precīzi nezinu, slimības lapas laikā vai tikko atnāk uz darbu, bet drīkst. Un man šī izmaiņa liekas normāla, jo ir tik tiešām cilvēki, kas savā darba vietā paņem slimības lapu, bet paši Dānijā laukos vistas baro! Bez maz vai, nav man, nav nevienam. Galu galā ir strādāt gribētāji un darba devējam vajag, lai strādā. Darba devēja pienākums nav nodrošināt katram cilvēkam vēl vienu tādu pašu blakus, kas strādās, kad viens būs prom (ilgstoši).

Par nodokļiem - domas dalās. Es kā darba ņēmējs gribu maksāt visus nodokļus, kad man piedzima meita, bija patīkami, ka saņēmu pabalstos tik, cik saņēmu, uzkrājumus ir grūti veidot, jo ir vajadzības, kurās ieguldīt (tas par to, ka maksā aploksnēs). Otrs, man tuvam cilvēkam bijušais darba devējs arvien vēl parādā ir tūkstošus, jo darba ņēmējs piekrita strādāt ar minimālo oficiālo, sākums bija skaists, bet vēlāk, jau vairs nemaksāja, un pierādīt neko nevar, tāpēc dažreiz uz to paļauties nevar. Man, maksājot nodokļus bija tā apziņa - vecmāmiņai un vectētiņam pensijai, māsai budžetam, un sev - bērniņam! :)

Nu karoč, šī ir lieta, kur nav vienots viedoklis! :)
15.03.2011 23:17 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jaukums 100 štukas, tas vispār nav nekas, tās ir trīs normālas automašīnas bagātajam un valstij tas vispār ir pile jūrā, izdali 100 štukas uz galviņām pensionāriem :-D kapeikas, gan jau budžetā ne tāda vien summa ir atvēlēta šādiem un citiem gadījumiem, to nosaka gan jau ka ES direktīvas.
15.03.2011 23:19 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
vispar valstij neuzticos un savu biznesu virziishu uz kaiminju zemi,tur atsauciigaaki pret jauanjiem uznjemejiem un nav taadu nodoklju slogu!
15.03.2011 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)