Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Eirovīzijas 2021 rezultāti

 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Kā vērtējat Eirovīzijas 2021 rezultātus?
23.05.2021 20:15 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
man viņa izskatījās pēc vaboles pirmajā tērpā

Man drīzāk pēc sienāža 😀😬
02.06.2021 10:56 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Lula @ 02.06.2021 08:56
Smieklīgi likās, ka viņa teica - “nez kāpēc tajā pirmajā tērpā ļutos tā kareivīgi, kas negāja kopā ar dziesmas ideju” (ne vārds vārdā, bet tamlīdzīgi)
Nu nez kāpēc??!! ?? Taka nejauši uztaisīja kareivja outfitu?
Skanēja gan labāk tad pirmais ieraksts, backi smuki.
Vel kādai likās, ka zaļa krāsa vienkārši nav viņas? Skatījos un domāju, ko tur varēja darīt citādāk, bet grūti ko saprast, jo tik daudz kas samests kopā vienā priekšnesumā.
man viņa izskatījās pēc vaboles pirmajā tērpā.
02.06.2021 10:32 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Smieklīgi likās, ka viņa teica - “nez kāpēc tajā pirmajā tērpā ļutos tā kareivīgi, kas negāja kopā ar dziesmas ideju” (ne vārds vārdā, bet tamlīdzīgi)
Nu nez kāpēc??!! 😀😀 Taka nejauši uztaisīja kareivja outfitu?
Skanēja gan labāk tad pirmais ieraksts, backi smuki.
Vel kādai likās, ka zaļa krāsa vienkārši nav viņas? Skatījos un domāju, ko tur varēja darīt citādāk, bet grūti ko saprast, jo tik daudz kas samests kopā vienā priekšnesumā.
02.06.2021 08:56 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Noskatījos Samantas publicēto "pirms Eirovīzijas" video!
Fona video labāks, bet tikai dēļ tā, ka skatuve daudz mazāka. Un tas arī viss.
Tas tērps ir vienkārši WTF?! Kašerito gejito kā tērpu mākslinieks šādiem masu pasākumiem vispār neder! VISPĀR! Viņš nav ņēmis vērā pat Samantas kustības, lai radītu tērpu. Tie "aka Ēģiptes dievietes dvieļi, kas karājas starp viņas kājām", viņai tracē uzstāties un izskatās kā cenšas "iezvanzināt" debesu zvanus skanot. 😁😁😁 Tik neveikti. Un Dāvja parūka! WTFFFF!!!! Tik neglīta, kā pakulas no pagultes izvilktas!
P.S. Samanta nav guvusi mācību pēc Eirovīzijas "kraha". Turpina būt tik pat iedomīga un "bičīga".
02.06.2021 00:29 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Loģiski , ka viņš tajā video neko nešņauca, bet nu apgalvot ka tur bija saplēsta glāze? Nu ko tad viņš Tur pieliecoties ar to glāzi gribēja darīt?

Tur bija saplēsta glāze. Ir arī bilde, kur fonā viņu galdiņš ar stikliem zemē. Man liekas ikviens pieliektos apskatīties un pabīdīt malā, ja zem kājām stikla gabali mētātos
25.05.2021 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Man patika Samantas dziesma, tērps un neškiet vina iedomīga, bet gan cīnītāja. BET uzstāšanās nebija laba, tiešām skība.... nu nekas. Cilvēks piepildīja sapni un piekrītu, ka interneta komentāri bija pārāk šausmīgi, pat kauns lasīt. Cilvēks tiešām centās, sakat ko gribat. Nu nesanāca...
25.05.2021 07:34 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
putns @ 24.05.2021 23:36

Rokgrupas, jo īpaši slavenas (t.i., kurām ir daudz naudas, ko notriekt) ar skolēnu bariņiem es nesalīdzinātu. Bet kāpēc jāapvainojas, ja tu labprātīgi pārņem rokmūziķu stilu, un apkārtējie sāk tevi asociēt arī ar viņu dzīvesveidu? Tas ir tikai loģiski, ka cilvēki veido šādu asociāciju.

Jā, loģiski, bet vai pareizi? Reiz, pirms daudziem gadiem, kāds manā pilsētā izdemolēja kapus. Aizdomas, protams, uzreiz krita uz mums, jo, nu, mums stils esot tāds, ka droši vien esam sātanisti. Kad kāds pilsētā regulāri autobusu pieturās dauzīja ārā stiklus, arī mēļoja, ka gan jau mēs, jo pēc tādiem izskatāmies. Kad manu draugu uz ielas piekāva viņa ārējā izskata dēļ, sitējos atpazinām skolas sporta komandas zelta puisīšus. Respektīvi, tos, kuri visiem patika un uz kuriem nekad nekristu aizdomas demolēšanā vai cilvēka piekaušanā, jo, nu, jauki, blondi puisēni taču nav spējīgi uz ko tādu, kamēr metālists ar melniem, gariem matiem pilnīgi noteikti ir pie visa vainīgs tikai tāpēc, ka... nu, jā, tāpēc, ka izskatās ne tā kā visi. Šeit pat neiet runa par rokmūziķu dzīvesveidu, bet par to kā, tikai balstoties uz cilvēka ārējo izskatu, tiek izdarīti pieņēmumi. Metālists=sātanists, kapu demolētājs, narkomāns; futbola komandas kapteinis=vecāku prieks un lepnums. Un tas pats, protams, attiecas arī uz stereotipiem pret citu tautību, kultūru, rasu un reliģiju pārstāvjiem. Piemēram, šeit jau minētais piemērs par romu tautības pārstāvjiem. Protams, kā jau te minēja, stereotipi nerodas no zila gaisa, taču pilnīgi visiem romu tautības pārstāvjiem piedēvēt zagšanu būtu tikpat neloģiski kā visus rokmūziķus apsūdzēt narkotiku lietošanā, balstoties tikai uz viņu izskatu. Laikam tas, ko gribēju pateikt, ir tas, ka cilvēkiem būtu jāiemācās uz katru situāciju skatīties kā uz atsevišķu gadījumu, ne automātiski ļaut stereotipiem diktēt viedokli par notiekošo. Tas arī viss. Tas tā, vienkārši prātojumi par šo tēmu.
25.05.2021 00:37 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Cilvēkiem nereti patīk mesties pie secinājumiem, kuri balstīti tikai uz otra cilvēka ārējo izskatu, pat ja šie secinājumi neatbilst patiesībai.

Rokgrupas, jo īpaši slavenas (t.i., kurām ir daudz naudas, ko notriekt) ar skolēnu bariņiem es nesalīdzinātu. Bet kāpēc jāapvainojas, ja tu labprātīgi pārņem rokmūziķu stilu, un apkārtējie sāk tevi asociēt arī ar viņu dzīvesveidu? Tas ir tikai loģiski, ka cilvēki veido šādu asociāciju.
24.05.2021 23:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Jā, somi bija dikti labi! Lasīju, ka šis bijis augstākais Somijas rezultāts kopš uzvarēja Lordi. Somiem ir ķēriens uz šī stila dziesmām, lai tik biežāk tādas sūta, jo var redzēt, ka cilvēkiem patīk.
24.05.2021 23:28 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Un pareizi arī dari, jāpiesargājas drošības pēc jau ir. :) Tikai bez nepamatotu apsūdzību izteikšanas.
24.05.2021 23:28 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
HarshTruth @ 24.05.2021 23:02
Piekrītu Miaa viedoklim par stereotipiem un aizspriedumiem. Tas ir viskaitinošākais, visticamāk tie, kas apsūdz, paši arī lieto. Es jau neiedomātos, ka viņš noliecās tagad tiešraidē, lai kaut ko šņauktu, varbūt deguns šim saniezējās. :D

Sasmējos par to, ka varbūt deguns saniezējās! :D Tā kā tieši tajā brīdī visi applaudēja, viņš arī sažņaudza roku dūrē, tādā kā "yes!!!" žestā. Un pieliecās. Kas ir pilnīgi reāli, ka priecājās, bet tajā pašā laikā pieliecās, lai paskatītos zem kājām, jo tur bija stikli. Kaut kur lasīju, ka blakus sēdošais bundzinieks bija viņu bakstījis, jo redzējis, ka viņus filmē un gribējis lai solists skatās kamerā, nevis lūr zem galda. :D Nezinu, protams, kā tur bijis patiesībā, taču, ja arī gribētu šņaukt kokaīnu, diez vai darītu to brīdī kad apkārt simtiem cilvēku un kameru. Par to, ka cilvēki raksta, ka šie dīvaini uzvedās - nu, protams. 20 gadīgi jaunieši, kuri ir sadzērušies šampi un aliņus, un iegūst 1.vietu starptautiskā konkursā. Loģiski, ka priecāsies, trakos, kritīs gar zemi un viens ar otru bučosies. Varbūt tāpēc arī, kā te man teica, aizstāvu viņus, jo man ir liels prieks par to, ka jaunieši, kurus skolā apcēla par viņu izskatu un kuri savu karjeru sāka kā ielu muzikanti Romas ielās, uzvarēja tādā konkursā un tagad viņu grupas vārds izskan visā pasaulē. Pārņem lepnums par tādiem jauniešiem, jo reiz pati esmu bijusi tieši tāda kā viņi.
24.05.2021 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Un tas, ka Samanta būs kaut kur pašā apakšā, manuprāt, bija skaidrs visiem, kas nav viņas kvēli fani, bet spēj uz to nekādo dziesmu paskatīties neitrāli.
24.05.2021 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kā var sašust vispār par kaut ko tādu mūziķu aprindās?.. Absolūti lielākā daļa komerciālo mūziķu kaut ko lieto vai ir lietojuši. Attiecībā uz Itāli - pat, ja viņš nešķauca, man likās, ka mēģināja izskatīties tā, it kā šņauktu. Viņi jau ir tādi provokatori. Nebija mani favorīti, bet likās vairāk ok, nekā Šveice vai Francija.
Es uzvaru novēlēju Somijai.
Mašīnā radio varētu klausīties arī Austriju (2. favorīti), Portugāli, Kipru, Krieviju, Azerbaidžānu un, ticēsiet vai nē, bet Angliju (esmu gan dzirdējusi tikai ierakstā to dziesmu).
Nelikās, ka šogad ir tik traki, bet nu es pēdējos pāris gadus Eirovīziju nebiju skatījusies, varbūt iepriekš bija labāk.
24.05.2021 23:22 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Loģiski , ka viņš tajā video neko nešņauca, bet nu apgalvot ka tur bija saplēsta glāze? Nu ko tad viņš Tur pieliecoties ar to glāzi gribēja darīt?
24.05.2021 23:21 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Piekrītu Miaa viedoklim par stereotipiem un aizspriedumiem. Tas ir viskaitinošākais, visticamāk tie, kas apsūdz, paši arī lieto. Es jau neiedomātos, ka viņš noliecās tagad tiešraidē, lai kaut ko šņauktu, varbūt deguns šim saniezējās.

Nu stereotipi jau no zila gaisa nerodās. Tas tā pat par čigāniem. Vai visi čigāni zog? gan jau, ka nē, bet ja man uz ielas nostājas blakus čigāns, es roku turu kabatām priekšā.
24.05.2021 23:19 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
putns @ 24.05.2021 22:51

Būsim reālisti... uz tās skatuves diez vai vispār bija kaut viens vienīgs cilvēks, kurš kaut kad nav lietojis vai arī tagad nelieto narkotikas.
Es klausos pārsvarā tikai roku un man šādi apgalvojumi šķiet diezgan jocīgi. Daudzi no labākajiem klasiskā roka gabaliem ir rakstīti tieši narkotiku ietekmē (pēc pašu mūziķu vārdiem). Un jā, rokmūziķi vienmēr ir lietojuši daudz alkohola un narkotiku, tas nav nekāds tukšs izdomājums. Par šobrīd notiekošo paši itāļi gan jau ierēc. Ne visi ir tik ultra jūtīgi pret to, ko kāds dzeltenajā presē ieraksta, neatkarīgi vai tā ir patiesība vai nav.

Piekrītu un nenoliedzu, ka tā arī ir, jo pati esmu liela roka cienītāja. Es vairāk par to, ka nereti šis stereotips par to, ka visi rokmūziķi lieto apreibinošas vielas, cilvēku prātos iesakņojies tik ļoti, ka kādam atliek tikai redzēt, ka tā ir rokgrupa un viss, būs jau gatavs spriedums, ka, visticamāk, narkomāni, pat ja viņi narkotikas nemaz nelieto (nesaku konkrēti par šo gadījumu, runāju vispārīgi). Atminos, ka mani un manus metālistu, panku draugus arī savulaik mazpilsētā par narkomāniem saukāja, kaut gan mēs mīlējām festos tikai aliņu iedzert. Tie, kuri patiešām lietoja narkotikas, bija tie, kuri ārēji vienmēr izskatījās ļoti kārtīgi un pieklājīgi, un patika skolotājiem un kāpņu telpas tantiņām. Cilvēkiem nereti patīk mesties pie secinājumiem, kuri balstīti tikai uz otra cilvēka ārējo izskatu, pat ja šie secinājumi neatbilst patiesībai. Vienkārši aizdomājos par to šīs tēmas sakarā. :)
24.05.2021 23:15 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Piekrītu Miaa viedoklim par stereotipiem un aizspriedumiem. Tas ir viskaitinošākais, visticamāk tie, kas apsūdz, paši arī lieto. Es jau neiedomātos, ka viņš noliecās tagad tiešraidē, lai kaut ko šņauktu, varbūt deguns šim saniezējās. :D
24.05.2021 23:02 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
ai, kā gribētos, lai šie izrādītos narkomāni

Būsim reālisti... uz tās skatuves diez vai vispār bija kaut viens vienīgs cilvēks, kurš kaut kad nav lietojis vai arī tagad nelieto narkotikas.
Un rokmūziķi jau parasti tās "pareizās" sabiedrības daļas acīs ir narkomāni un kādi tik vēl ne.

Es klausos pārsvarā tikai roku un man šādi apgalvojumi šķiet diezgan jocīgi. Daudzi no labākajiem klasiskā roka gabaliem ir rakstīti tieši narkotiku ietekmē (pēc pašu mūziķu vārdiem). Un jā, rokmūziķi vienmēr ir lietojuši daudz alkohola un narkotiku, tas nav nekāds tukšs izdomājums. Par šobrīd notiekošo paši itāļi gan jau ierēc. Ne visi ir tik ultra jūtīgi pret to, ko kāds dzeltenajā presē ieraksta, neatkarīgi vai tā ir patiesība vai nav.
24.05.2021 22:51 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Mani interesē kurš cilvēks šņauc kokaīnu, abām rokām atrodoties tādā pozīcijā. Plus viena no rokām savilkta dūrē. Pat Lietuvas izpildītāji teica, ka tur vispār būtu nereāli kaut ko tādu darīt, jo apkārt atrodas simtiem cilvēku un kameras. Protams, ka daudziem tagad patīk spekulēt un baumot, un, ai, kā gribētos, lai šie izrādītos narkomāni. Re, tiek izlaists paziņojums, ka narkotikas tur neviens nelietoja, bet vienalga neviens netic. Uz sekundes simtdaļu čalis tika nofilmēts neveiksmīgā leņķī un viss - panesās. Uzskatu, ka tie ir ārtējie aizspriedumi un stereotipi, jo, kā nekā, rokmūziķi. Un rokmūziķi jau parasti tās "pareizās" sabiedrības daļas acīs ir narkomāni un kādi tik vēl ne. Ja tādā pašā dīvainā pozīcijā būtu nofilmēts Šveices pārstāvis vai francūziete, neticu, ka tiktu sacelts tāds šums kā tagad. Katrā ziņā skumji, ka baumas un spekulācijas aizēnoja ziņu par godam nopelnīto uzvaru.
24.05.2021 22:30 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Manis pēc - šņauc vai nešņauc tie mākslinieki, viņu mūzika no tā nemainās.
24.05.2021 22:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits