Eirovīzijas 2021 rezultāti

 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Kā vērtējat Eirovīzijas 2021 rezultātus?
23.05.2021 20:15 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Dola @ 24.05.2021 08:46
Man tā amizanti liekas, ka šogad uzvar Itālija, kuru ļoti smagi skāra covid19. Tas tā pat kā uzvarēja Ukraina, kad valstī bija karadarbība.

Un UK, kura izstājās no Eiropas savienības dabūja 0 punktus 😁
24.05.2021 11:01 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Protams, ka no mūsu nodokļiem. 2019.gadā dalība Eirovīzijā izmaksāja ap 300'000 eiro.

"Slavenības bez filtra" Samanta stāstīja, ka ļoti daudz ir jāsedz arī pašai. Klips, tērpi, to neviens viņai neatmaksā. Kaut kā palicis atmiņā, ka viņai šis pasākums izmaksājis 10tk. Pat ja viņai atmaksā biļetes, viesnīcu, no sevis arī ir diezgan daudz jāiegrūž iekšā.
24.05.2021 11:20 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Patika Ukraina un Lietuva. Visu valstu uzstāšanās nemaz neskatījos, varbūt būtu vēl kāds favorīts
Itālija nepatika, bet zinu, ka citiem, tostarp manā draugu lokā, patika. Par gaumi nestrīdās.
Samanta gan bija galīgi garām. Video pieteikumā skanēja labi, domāju, ka vismaz kaut kur viducī būsim, bet uz skatuves bija šausmīgi šķībi, neizteiksmīgi un vispār nekā.
24.05.2021 11:49 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Somija ļoti patika, biju vīlusies, ka nav 1.vieta.
Bet Samantai diezgan vāja pati uzstāšanās, lai gan dziesma ir laba. Tomēr nepatīkami pārsteidz cilvēku komentāri sociālajos tīklos, piemēram, Facebook. Tas ir ārprāts, kā tas tiek izteikts. Labi, var izteikt savu kritiku, bet ne jau ar tādu negatīvismu, piemēram, bieži izskan ļauns prieks, nosodījums, lamuvārdi, piemēram, "aita", "govs" utt., ka mati ceļas stāvus. Un galvenais, ka to izsaka vecākās paaudzes cilvēki, kundzes gados. Jaunākā paaudze savas domas izsaka pieklājīgāk. Un citi vēl sūdzas, ka jaunieši ir nepieklājīgi -kāda tur pieklājība, ja ir tāds piemērs. Man būtu milzīgs kauns rakstīt ko tādu, ja zinātu, ka to redz gan mani draugi, kolēģi, bijušie skolasbiedri, pasniedzēji, kursabiedri utt.
24.05.2021 12:59 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Favorīti - Šveice un Francija, bet runājot par Samantas sniegumu, tad varu pateikt, ka dzīvajā izklausījas ļoti vāji un visus savus spēkus izlika videoklipa nofilmēšana. Vismaz Tukums varēs lepoties, ka reiz Eirovīzija piedalījas Samantiņa. :D
24.05.2021 13:06 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Man studiju darbu apjomu dēļ nesanāca šogad noskatīties eirovīziju. Es izvēlējos skatīties hokeju 😁 Samantas priekšnesumu atkārtojumā noskatījos gan! Redzēju video, kur viņa saka, ka tikai riktīgs mūzikas guru var saprast, ka viņa dzied par pustoni neīstajā tonalitātē. Nu sorry... es šo to no mūzikas zinu (guru gan neesmu, tikai mūzikas skolas absolvente)... nu nespēju klausīties, kad dzied šķībi. Līdz ar to nebija tik spēcīgi cik mūzikas videoklipā, jo griezās ausīs tas, ka backvokālam, kas šajā gadījumā bija arī pavadījums un Samantai nav viena tonalitāte. Nu.. diemžēl jāmāk atzīt savas kļūdas. Protams, estrādes mūzikā ir vēl savi knifi- uz skatuvēm mēdz būt punkti, kuros nedzirdi sevi vai nedzirdi backvokālu.. vai ir kādas citas problēmas ar skaņu.. to jau mēs nezinām. Es piekrītu arī tam, ka Samanta vienkārši pazuda uz tās lielās skatuves... kad dziesma tikko iznāca, man likās, ka jā- tas varētu būt spēcīgi, bet tas laikam nebija Samantas vakars. Vēl varu piebilst, ka "nodirst" nevienu nenodiršu, man patīk Samanta. Es vienkārši novērtēju sniegumu no sava skatu punkta. Jums arī neiesaku aizrauties ar ļoti lielām negācijām, jo diez vai kāda no mums būtu pietiekami drosmīga, lai uzkāptu uz tik lielas skatuves un nodziedātu labāk. :)
24.05.2021 14:48 |
 
Reitings 163
Reģ: 26.08.2015
Šodien dzirdēju pa radio itāļu Eirovīzijas dziesmu. Agresīva, bet piesaistoša tikai tekstu nevarēju saprast. Atradu anglisko versiju internetā. Lasot angliski teksts liekas galīgi neskanīgs, bet tā jau var būt, ja tulko.
Vai te ir kāda itāļu valodas zinātāja, kas var pateikt vai teksts +/- atbilst (itāļu versija apakšā)
They don’t know what I’m talking about
You’re dirty, bros, full of mud
Cig stains between your fingers
Me with a cig walkingI’m sorry but I really believe
That I can make this jump
Even if the road is uphill
That’s why I’m training now
And good evening ladies and gentlemen
Get the actors out
You’d better touch your nuts
(Eurovision version: You better not make any more mistakes)
You better shut up and be quiet
People here are strange like drug dealers
I’ve been locked out too many nights
Now I’m gonna kick the doorways
Lookin’ up like a climber
So excuse me, mom, for staying out all the time
I’m crazy but different from them
And you’re out of your mind but different from them
We’re out of our minds but different from them
We’re out of our minds but different from them
Me
I’ve written pages and pages
I’ve seen salt then tears
These men in the car
Don’t climb the rapids
Written on a tombstone
In my house there is no God
But if you find the sense of time
You will rise from your oblivion
And no wind can stop
The natural power
From the right point of view
Of the wind you feel the thrill
With wax wings on your back
I’ll seek out that height
If you want to stop me try again
Try cutting off my head
Because
I’m out of my mind but different from them
And you’re out of your mind but different from them
We’re out of our minds but different from them
We’re out of our minds but different from them
People talk unfortunately
They talk, they don’t know what they’re talking about
Take me where I’m floating
I’m short of air here
People are talking unfortunately
They talk, they don’t know what they are talking about
Take me where I am floating
I’m short of air here
People are talking unfortunately
They talk, they don’t know what the f**k they’re talking about
(Eurovision version: They don’t know what they’re talking about)
Take me where I’m floating
I’m short of air here
But I’m out of my mind but different from them
And you’re out of your mind but different from them
We’re out of our minds but different from them
We’re out of our minds but different from them
We’re different from them
----------------------------------------------------------------
Itāļu versija
Loro non sanno di che parlo
Voi siete sporchi fra’ di fango
Giallo di siga’ fra le dita
Io con la siga’ camminandoScusami ma ci credo tanto
Che posso fare questo salto
Anche se la strada è in salita
Per questo ora mi sto allenando
E buonasera signore e signori
Fuori gli attori
Vi conviene toccarvi i coglioni
(Eurovision version:
Vi conviene non fare più errori)
Vi conviene stare zitti e buoni
Qui la gente è strana tipo spacciatori
Troppe notti stavo chiuso fuori
Mo’ li prendo a calci ‘sti portoni
Sguardo in alto tipo scalatori
Quindi scusa mamma se sto sempre fuori, ma
Sono fuori di testa ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa ma diversa da loro
Siamo fuori di testa ma diversi da loro
Siamo fuori di testa ma diversi da loro
Io
Ho scritto pagine e pagine
Ho visto sale poi lacrime
Questi uomini in macchina
Non scalare le rapide
Scritto sopra una lapide
In casa mia non c’è Dio
Ma se trovi il senso del tempo
Risalirai dal tuo oblio
E non c’è vento che fermi
La naturale potenza
Dal punto giusto di vista
Del vento senti l’ebrezza
Con ali in cera alla schiena
Ricercherò quell’altezza
Se vuoi fermarmi ritenta
Prova a tagliarmi la testa
Perché
Sono fuori di testa ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa ma diversa da loro
Siamo fuori di testa ma diversi da loro
Siamo fuori di testa ma diversi da loro
Parla la gente purtroppo
Parla non sa di che cosa parla
Tu portami dove sto a galla
Che qui mi manca l’aria
Parla la gente purtroppo
Parla non sa di che cosa parla
Tu portami dove sto a galla
Che qui mi manca l’aria
Parla la gente purtroppo
Parla non sa di che cazzo parla
(Eurovision version: Non sa di che cosa parla)
Tu portami dove sto a galla
Che qui mi manca l’aria
Ma sono fuori di testa ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa ma diversa da loro
Siamo fuori di testa ma diversi da loro
Siamo fuori di testa ma diversi da loro
Noi siamo diversi da loro
24.05.2021 17:04 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Tikko kā pagāja mana atkal tikšanās ar Itāļu draugu. Nu ko..vienā brīdī sākām runāt par Eirovīziju. Tad nu viņš man pastāstīja...Eirovīzijas uzvarētāju viņš pazina pirms viņš kļuva slavens un atpazīstams. Jau tajā laikā viņš aizrāvās ar narkotikām, precīzāk ar kokaīnu. Viņš protams nezin kā ir ar to tagad, bet nebūtu šokēts , ja to aizraušanos nebūtu beidzis.
24.05.2021 20:16 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Redrose @ 24.05.2021 20:16
Tikko kā pagāja mana atkal tikšanās ar Itāļu draugu. Nu ko..vienā brīdī sākām runāt par Eirovīziju. Tad nu viņš man pastāstīja...Eirovīzijas uzvarētāju viņš pazina pirms viņš kļuva slavens un atpazīstams. Jau tajā laikā viņš aizrāvās ar narkotikām, precīzāk ar kokaīnu. Viņš protams nezin kā ir ar to tagad, bet nebūtu šokēts , ja to aizraušanos nebūtu beidzis.
Par to neesmu pārsteigta. Jautājums, kas notiks ja atklāsies ka viņš tiešām šņauca tiešraides laikā?
24.05.2021 20:18 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Redrose @ 24.05.2021 20:16
Tikko kā pagāja mana atkal tikšanās ar Itāļu draugu. Nu ko..vienā brīdī sākām runāt par Eirovīziju. Tad nu viņš man pastāstīja...Eirovīzijas uzvarētāju viņš pazina pirms viņš kļuva slavens un atpazīstams. Jau tajā laikā viņš aizrāvās ar narkotikām, precīzāk ar kokaīnu. Viņš protams nezin kā ir ar to tagad, bet nebūtu šokēts , ja to aizraušanos nebūtu beidzis.

Šodien ir ielikts oficiāls paziņojums, ka narkotiku tests it kā negatīvs. Bet ei nu sazin, kā tur patiesībā ir..
24.05.2021 20:34 |
 
Reitings 123
Reģ: 23.08.2020
Lexxie @ 24.05.2021 20:18
Par to neesmu pārsteigta. Jautājums, kas notiks ja atklāsies ka viņš tiešām šņauca tiešraides laikā?

Cerams,ka diskvalificēs.
24.05.2021 20:36 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Runājot tieši par to video, nu nevarēja paspēt viņš iešņaukt. Izskatījās protams dīvaini, bet nu nevarēja būt tur nekā. Iespējams vairs ar to nenodarbojas, bet fakts kā tāds, intervijā tika teikts, ka nekad neviens no grupas neko nav lietojis ir totāli meli( domāju to jebkurš arī saprata) . Lai gan...nu padomāsim loģiski, neviens , nu neviens publiski neatzīsies par narkotiku lietošanu pagātnē, kur nu vēl , ja tikko ir uzvarēts Eirovīzijā.
24.05.2021 20:41 |
 
Reitings 20
Reģ: 24.05.2021
es laikam arī atklāti pateiktu
24.05.2021 20:43 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
lady Madra @ 24.05.2021 20:43
es laikam arī atklāti pateiktu

Bet iedomājies kas notiktu..zinot žurnālistus kuri māk visu pagriezt, būtu raksti, ka uzvarēja bijušie narkomāni un kas tik vēl.
24.05.2021 20:49 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Pati neesmu pietuvināta mūziķu aprindām, bet, cik var noprast no dažādu mūziķu izteikumiem (pat no Šipkēvica seniora vienā Balss Maskā epizodē), VISI (ne tikai roka) populārie mūziķi kaut ko daudz maz lieto. Tādēļ pieļauju, ka gandrīz visu valstu pārstāvji kaut ko būtu lietojuši kādā no Eirovīzijas dienām, tādēļ arī no Eirovīzijas vadības puses būtu netaisnīgi diskvalificēt Itāliju, jo tad visdrīzāk būtu jāanulē teju visi dalībnieki, kas to tikai darīja aiz kamerām.
Ja te ir kāds, kas ar mūzikas pasauli ir tuvs, tad var arī mani labot.
24.05.2021 20:50 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Redrose @ 24.05.2021 20:41
Runājot tieši par to video, nu nevarēja paspēt viņš iešņaukt. Izskatījās protams dīvaini, bet nu nevarēja būt tur nekā. Iespējams vairs ar to nenodarbojas, bet fakts kā tāds, intervijā tika teikts, ka nekad neviens no grupas neko nav lietojis ir totāli meli( domāju to jebkurš arī saprata) . Lai gan...nu padomāsim loģiski, neviens , nu neviens publiski neatzīsies par narkotiku lietošanu pagātnē, kur nu vēl , ja tikko ir uzvarēts Eirovīzijā.

Viņam grupas biedrs piebikstīja, un tad viņš atleca atpakaļ, tā ka jā, nav jau teikts, ka tiešām paspēja. Grupa taisnojas, ka vākuši saplēstu glāzi, bet tas ir daudz neloģiskāk, ka saplēstu glāzi jāvāc tā, ka grupas biedram ar interesantu sejas izteiksmi jāpiebiksta otram.
24.05.2021 20:56 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Man personīgi Itālija ļoti patika, viņu priekšnesums atgādināja rokkoncertus uz kuriem vēl ilgi visticamāk netiksim. Nostaļģija.☺
24.05.2021 20:59 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Viņi ko citu varēja gan teikt. 😀 kā tad viņš to glāzi taisījās vākt, ar muti vai? 😅
24.05.2021 21:48 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Manis pēc - šņauc vai nešņauc tie mākslinieki, viņu mūzika no tā nemainās.
24.05.2021 22:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)