Esmu nevainīgs 19 gadu vecumā.. Ko darīt ?

 
Reitings 61
Reģ: 12.01.2021
Sveiki!
Esmu 19 gadīgs vecs zēns, un esmu joprojām nevainīgs.. Nekad nav bijušas attiecības, un arī nav bijuši meiteņu draugi (vispār neesmu komunicējis ar meitenēm īstajā dzīvē) Mani šokē tas ka es uzzinu ka liela daļa pusaudžu nav nevainīgi, es palieku dusmīgs un man tas skauž “Kā viņiem veicās bet man nē ?” Es to nesaprotu..
Esmu ielādējis Tinderi/Badoo, bet nav veicies.. Varbūt pie vainas ir mans augums, svars, izskats ?? Es nezinu, kaut arī esmu 175 cm garš, un 55 kg smags (tievs bet apmierina mani tas)
Ko es varu darīt ? Man nav arī draugi un sociālā dzīve, uz klubiem ejot man nekas nepalīdzēs jo arī izskatos un izklausos daudz jaunāks.
22.01.2021 21:29 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 28.04.2022 13:38
Un vispār pirmie, kas no mana kursa apprecējās, bija paši īsākie vīrieši - 165-175 cm. Jo patīkams raksturs un kopumā tādi ģimeniski cilvēki. Īss augums ar prasta tēviņa raksturu gan ir cita lieta, protams.

Atslēgas vārds ir "ātrāk", kas liecina, ka viņu partneres pirms viņiem bija vai nu nevainīgas vai ar 1-2 partneriem. Tātad, atļaušos apgalvot, ka tām meitenēm bija ieaudzinātas kaut kādas ģimeniskas vērtības, bet vairumam, atkārtošos, tādu vērtību nav. Viņām galvenais ir izskriešanās un karuselis līdz 30 gadiem.
28.04.2022 13:55 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 28.04.2022 13:16

Man arī nepamet sajūta, ka viņi vienmēr runā par tām meitenēm, kas saietas ar Porziņģi, basketbolistiem Valteriem utt., un neredz to, kā dzīvo viņu average kaimiņienes, kolēģes, māsīcas, TOPiņa pārdevējas un viņu precētie īsie kolēģi ar lieko svaru un vidusmēra algu... Vai nu paši tās TOP veikala pārdevējas negrib, bet Porziņģa brūti, vai nu jāaizdomājas, kādēļ arī kasieres viņus negrib, un tur ne vienmēr vainīgs var būt izskats un naudas trūkums, bet gan riebīgs raksturs...

Tu taču apzinies, ka tu tādus muļķīgus secinājumus izdari par vīrieti, kurš ir saņēmis milzīgu daudzumu atraidijumu? Ā! Pareizi! Tev jau cilvēks, kurš šeit uzdrošinās rakstīt tev ausij netīkamus komentārus pēc noklusējuma ir antisociāls mūdzis, kurš pievērš uzmanību tikai Porziņģa draudzenei. Wait...what?
28.04.2022 13:50 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Fun fact:
https://www.imperial.ac.uk/news/173634/dutch-latvian-women-tallest-world-according/
Ārvalstīs mēs skaitamies gari, citur cilvēku vidējais garums ir krienti zemāks!
28.04.2022 13:45 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG
Tas nav normāli. Ja tu vēl neesi sapratis, tad runa ir nevis vienkārši par cilvēku cenšanos dabūt labāko partneri, bet gan par sieviešu un vīriešu homogenizāciju, kā rezultātā sieviešu prasības attiecībā uz vīriešiem ir ievērojami palielinājušās. Tas uzskatāmi atspoguļojas gan strauji pieaugošajā vientuļo cilvēku skaitā, gan vidējā attiecību ilgumā, gan šķirto attiecību un vientuļo vecāku (it īpaši māmiņu) īpatsvarā.
Nu nav, nav pusmūža vīrieši. Paskaties kaut vai uz to pašu dbdr. Man pašam paziņu lokā arī ir vairāki +/-30 gadīgi vīrieši, kuri nevar (daļa vairs pat negrib) izveidot attiecības un viņi nav nekādi neglīteņi vai antisociāli cilvēki, kuri par sevi nerūpētos. Daļa no viņiem arī regulāri nodarbojas ar sportu un saņem ļoti labu atalgojumu.
Viņām ir pieeja labākas kvalitātes vīriešiem līdz +/- 30-35 gadiem. Līdz tā saucamajai sienai. Pēc tam viņas sagaida vai nu kaķi vai puiši, kurus viņas bija ielikušas draugu zonā un turēja kā rezerves variantus (pie nosacījuma, ka tiem čaļiem nebūs pašcieņas).
Es nesaku, ka jāiet kārties. Patiesībā, ja vīrietis spēj pieņemt to faktu, ka viņam nav lemts izveidot attiecības, tad viņš var novirzīt savu enerģiju kādām vērtīgākām lietām (piem., kaut vai tām pašām finansēm un savam aicinājumam). Manuprāt, tas ir daudz vērtīgāk nekā velti tērēt laiku tur, kur viņam pēc noklusējuma nemaz nevajadzētu būt.
Tur jau tā lieta, ka “piekļuve” labākas kvalitātes vīriešiem un viņu seksuālā brīvība tieši ir tās lietas, kuru dēļ liela viņu daļa pēc 30 gadiem lieto antidepresantus un domā: “Kur pazuduši visi labie vīrieši?” Tikai vairumam, diemžēl, tas jau ir par vēlu. Citiem vārdiem sakot, sievietes ir ne tikai zaudējušas savu spēju šķirot vīriešus pēc labākajiem variantiem ilgtermiņā, bet pat apzināti dodas uz CC, kur iespēja kaut ko vinnēt ir 10%.
“Vai tad vīrieši arī tiktos ar neglītām sievietēm, ja viņiem būtu iespēja tikties ar skaistām?” ‘Tādu analoģiju ir neiespējami attiecināt uz abiem dzimumiem un lūk kāpēc. Te ir jāsaprot divi faktori. Pirmkārt, tādu neglītu sieviešu nav daudz. Pat 4-5 baļļu sieviete, kurai ir slaids augums un kura ir sievišķīga un raksturā mierīga, var būt ļoti pievilcīga vīrieša acīs kā ilgtermiņa variants. Reizēm pat pievilcīgāka par 8 baļļu sievieti, kura ir histēriķe. Sievietes, savukārt galvenokārt skatās tieši uz vīrieša fiziskajiem parametriem, kurus viņš nevar ietekmēt (augums, seja, pirksti utt.). Pārējie faktori ir noteicošie tikai un vienīgi tādā gadījumā, ja tiek salīdzināti divi pēc izskata līdzīgi eksemplāri.
“jāsāk sevi pilnveidot, attīstīt, pelnīt vairāk” Kad vīrietis redz, kā citi izskatīgāki eksemplāri, kuri sevi nepilnveido, neattīsta un ne velna nepelna, bet regulāri ņem priekšā visas pēc kārtas un apzinās, ka viņam līdz 30-40 gadiem sevi “jāattīsta” visās jomās tikai, lai viņam kā sunim “atmestu kaulu”, tad vispār rodas jautājums, vai sevi cienošam vīrietim tas vispār ir nepieciešams?
“Piestrādāt pie sejas ādas” Manam draugam kopš agras bērnības bija “ielaista” akne. Lai ko viņš arī nedarītu un kādas sejas procedūras neveiktu, nekas nepalīdzēja. Lieki piebilst, ka viņš nevarēja izveidot nopietnas attiecības par spīti tam, ka attīstījās, bija pabeidzis vienu no top universitātēm pasaulē savā nozarē un viņam bija ļoti labi apmaksāts darbs šeit pat Latvijā. Arī antisociāls viņš nebija un rūpējās par savu izskatu, cik nu bija viņa spēkos.
Cik tev ir gadu? Cik tām meitenēm bija gadu? Cik daudz, tavā skatījumā, ir nepelnīt daudz?
28.04.2022 13:42 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Un vispār pirmie, kas no mana kursa apprecējās, bija paši īsākie vīrieši - 165-175 cm. Jo patīkams raksturs un kopumā tādi ģimeniski cilvēki. Īss augums ar prasta tēviņa raksturu gan ir cita lieta, protams.
28.04.2022 13:38 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
un zinu arī ļoti daudz šādu piemēru no savu draugu loka, kas jau vien pierāda, un iet pretrunā ar visām šīm incel filozofijām. 🙃

Man arī nepamet sajūta, ka viņi vienmēr runā par tām meitenēm, kas saietas ar Porziņģi, basketbolistiem Valteriem utt., un neredz to, kā dzīvo viņu average kaimiņienes, kolēģes, māsīcas, TOPiņa pārdevējas un viņu precētie īsie kolēģi ar lieko svaru un vidusmēra algu... Vai nu paši tās TOP veikala pārdevējas negrib, bet Porziņģa brūti, vai nu jāaizdomājas, kādēļ arī kasieres viņus negrib, un tur ne vienmēr vainīgs var būt izskats un naudas trūkums, bet gan riebīgs raksturs...
28.04.2022 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
😅 Nē, nu šis kinda aizgāja south.
Par autora tēmu.
Saprotu, ka sāpīte ir tajā, ka joprojām esi nevainīgs 19 gados, nevis tas, ka nav bijušas attiecības.
Šo ir gana viegli labot, vnk nopērc pakalpojumu, Rīgā ilgi nebūs jāmeklē līdz piedāvājumam.
Ja ir bišķi škorbīte par attiecību neesamību, tad šī ir komplicēta problēma. Iespējams tev derētu kāda psihologa konsultācija, ja ir šī social anxiety, iespējms ka tā ir kādas bērnības traumas sekas. Visi tie ieteikumi uzlabo sevi, uzkačājies utt, ir valid tikai līdz brīdim, ja tu neesi sociālizācijas mauglis, jo ja nav socializācijas iemaņu, tad nu nebūs nekas.
Atzīšu ka 175cm uz 55kg ir kinda pašausmīgi maz.
28.04.2022 13:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vispar visas šīs "red pill", black pill" utt filozofijas ir toksiskas, degradejošas un depresijas veicinošas vīriešu vidū. It kā tas būtu kaut kāds jaunatklājums. Visos laikos cilvēki ir centušies dabūt labāko partneri kādu iespējams. Un so what? Tas ir pilnīgi normāli. Bet teikt, ka ja neesi bez maz vai modelis un nepelni attiecigo summu, tad "its over" un jaiet kārties ir, maigi izsakoties, pastulbi. Kaut vai apskaties youtube, kādi ir šie vīrieši, kuri taisa šāda tipa video. 99% tie ir pusmūža vīrieši, kuri nav piestrādājuši pie sevis, lai kaut ko sasniegtu, gan financiālā ziņā, gan arī izskata ziņā un tagad kauc ka skaistas sievietes vinus negrib. Nu bet loğiski ka negrib. Kāpēc lai viņas gribētu? Ja viņām ir pieeja pie labākas kvalitātes vīriešiem. Vai tad vīrieši arī tiktos ar neglītām sievietēm, ja viņiem būtu iespēja tikties ar skaistām? Nu nē tak. Vispirms būtu jāmaina domāšana, jāsāk sevi pilnveidot, attīstīt, pelnīt vairāk, pat ja tas prasītu sākt no pašas "apakšas". Piestrādāt pie sejas ādas kvalitātes, auguma utt. Vot tad, kad tas viss ir izdarīts, kā saka, izspiests pats maksimums no sevis, un ja tad nekas ar pretējo dzimumu neveidojas, nu tad varam droši teikt - "its over" savādāk tas viss izklausās apmēram tā - neko darīt negribu, bet gribu lai mani grib sieviešu etalons. Protams, nenoliegšu, ka tajās filozofijās ir arī lietas, kuras ir patiesas, bet tas viss ir pārāk vispārināti. Es pats modelis neesmu, agrāk nepelnīju diez ko daudz, pēc mūsdienu standartiem neskaitos arī ļoti garš, bet sievietes vienmēr ir bijušas simpātiskas, garākas par mani ( uz papēžiem) un zinu arī ļoti daudz šādu piemēru no savu draugu loka, kas jau vien pierāda, un iet pretrunā ar visām šīm incel filozofijām. 🙃
28.04.2022 12:28 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 28.04.2022 11:18

Nu tad jābūt tā, ka tikai kāds 10% sieviešu ir attiecībās līdz 30 gadiem, ja līdz tam vecumam visi pārējie 90% vīrieši tiek ignorēti vai izmantoti randiņu apmaksāšanai (nenodod iespēju attiecībām), jo nav 1,85 m, skaisti un naudīgi... Tā tas tiešām arī ir? Manā ''pasaulē'' tomēr 90% sieviešu līdz 30 ir attiecībās un nav silikona lelles, tātad ne ar ''Rihardiem'' viņas jau ap 20 gadu vecumu izveidoja attiecības...

Nu ne viss ir tik vienkārši, kā tu to gribētu. Te vēl "stājas spēkā" arī citi faktori. 1) Siena (eng., the wall). Daļa sieviešu ar to sastopas pat pirms 30 gadiem vai sāk pamanīt kaut vai nelielas izmaiņas savā izskatā. Līdz ar to viņām ātrāk ir pieejama info par to, kas ar viņām var notikt, ja viņas turpinās piekopt ierasto dzīvesveidu un fokusēties tikai uz tiem 10%. 2) Nelielai daļai sieviešu paveicas atrast resursus (piem. internetā) par destruktīvajām sekām nepareizi izdarītu izvēļu gadījumā. Vai arī viņām šo dinamiku palīdz izprast kāds jau nedaudz apgaismots cilvēks no malas. Šis variants gan, protams, ir retāks, jo, pirmkārt, tādu cilvēku uz visas sabiedrības fona ir maz un, otrkārt, ne visi no viņiem grib/redz jēgu dalīties ar šo info. 3) Neaizmirsīsim arī par pilnām ģimenēm, kur meitenēm jau kopš bērnības tiek ieaudzināti konkrēti principi un vērtības. Jā - piekrītu, ka mūsdienās tādu ģimeņu ir ļoti maz, bet nu arī tas sastāda nelielu daļu no statistikas.
Atklāšu tev noslēpumu. Tas, ko tu savā pasaulē sauc par attiecībām, patiesībā nav attiecības. Vidēji 2-3 gadu kopdzīve ir nevis attiecības, bet gan pašuzupurēšanās CC.
Kāds vispār šeit sakars ar silikona lellēm?
28.04.2022 12:02 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
BP pārspīlē.
Katrs attiecības izveido ar labāko ko tajā brīdī var dabūt.
28.04.2022 11:47 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Speciāli tev atkārtošos, ka vīrieši daudz labprātāk veido attiecības pat ar 4-5 baļļu meiteni, savukārt sievieties lielākoties pārstāj braukt ar CC tikai tad, kad viņām jau ir pie 30. Nemaz nejūti atšķirību?

Nu tad jābūt tā, ka tikai kāds 10% sieviešu ir attiecībās līdz 30 gadiem, ja līdz tam vecumam visi pārējie 90% vīrieši tiek ignorēti vai izmantoti randiņu apmaksāšanai (nenodod iespēju attiecībām), jo nav 1,85 m, skaisti un naudīgi... Tā tas tiešām arī ir? Manā ''pasaulē'' tomēr 90% sieviešu līdz 30 ir attiecībās un nav silikona lelles, tātad ne ar ''Rihardiem'' viņas jau ap 20 gadu vecumu izveidoja attiecības...
28.04.2022 11:18 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 27.04.2022 23:54

Tā ir atsevišķa sieviešu suga. Un muļķīga, vai ne?
Tad sanāktu, ka 80-90% sieviešu būtu single, ja tikai 10-20% vīriešu viņām interesē. Vai tā ir? Laikam jau ne. Kādēļ? Jo tās, kuras nevar dabūt tos 10%, ar sakostiem zobiem tomēr izveido attiecības ar ko zemāku? Ja tāda ir tā doma, tad analogā filozofijā to pašu varētu teikt par vīriešu dzimumu - visi jau gribētu sev par draudzeni kādu uz 9, 10 ballēm, bet reālā dzīve ir reālā dzīve, ne visi to var, un daļai jāņem (jeb kā tu teici ''būtu ar mieru'') vien 6-ballniece...
Un tādēļ visām viduvēja izskata (tātad lielākajai daļai) sievietēm jāsāk baigi aizdomāties un jāizvairās no attiecību veidošanas, jo ''visi'' vīrieši savās fantāzijās grib pašu skaistāko, un ar viņām būs tikai tādēļ, ka nebija cerību dabūt kādu no modelēm... Red pill sieviešu komūnas pamats gatavs ???
Tā vēlme gribēt pašu labāko ir cilvēku ''kaite'' kopumā, nevis atsevišķa dzimuma, un domājams, ka gan sievietes, gan vīrieši ļoti līdzīgās proporcijās nomainītu partneri uz ko skaistāku/bagātāku, ja vienā dienā kļūtu par miljonāriem/skaistuļiem, nevis to darītu tikai ļaunās sievietes...

Speciāli tev atkārtošos, ka vīrieši daudz labprātāk veido attiecības pat ar 4-5 baļļu meiteni, savukārt sievieties lielākoties pārstāj braukt ar CC tikai tad, kad viņām jau ir pie 30. Nemaz nejūti atšķirību?
Es nesaku, ka kādam par kaut ko būtu jāaizdomājas. Vienkārši konstatēju faktu, ka vientuļo 30 gadīgo sieviešu, tāpat kā incelu, kļūs arvien vairāk. Mēs jau tagad varam novērot ievērojamu viņu pieplūdumu kaut vai tajos pašos iepazīšanās saitos.
Tipiska sieviešu rīcība: attiecināt savus "trūkumus" uz abiem dzimumiem, lai izvairītos no atbildības. I see what you did there! Papēti kaut vai to pašu hipergāmijas jēdzienu, kas raksturīgs tikai lielākajam vairumam mūsdienu sieviešu! Jā, jā - tieši sieviešu.
Vai tad es kaut kur minēju, ka viņas ir ļaunas? Nemēģini man pierakstīt to, ko es neesmu apgalvojis!
28.04.2022 10:55 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Santa1992 @ 28.04.2022 10:20
Nop, nav argumentu, es vienkārši konstatēju faktu, ka Tevis rakstītais liecina par to, ka Tev ir stipri neveicies līdz šim - savādāk nebūtu tik liela iespringsana dalīt cilvēkus 4,5,6 utt. Es piemēram, uz šo pārāk neiespringstu, tāpēc man pa lielam vienalga. Bet sāk palikt neinteresanti diskutēt ar tevi, jo redzu, ka Tu tāpat nespēj saprast ko foruma meitenes Tev raksta, Tev svarīgāk ir slīkt tālāk savos kompleksos un pārdzīvot par to lielo daļu vīriešu kuri neatbilst sieviesu prasībām un par Inceļu sūro likteni, pie ka vainīgas ir sievietes. Cik saprotu, personīga sāpe. Bet lai veicas ar tādu domāšanu.

Jā. Uzskatīsim, ka tā bija vienkārši "neveiksme"!
Ej nu laukā spēlēties ar savām draudzenēm!
28.04.2022 10:44 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nop, nav argumentu, es vienkārši konstatēju faktu, ka Tevis rakstītais liecina par to, ka Tev ir stipri neveicies līdz šim - savādāk nebūtu tik liela iespringsana dalīt cilvēkus 4,5,6 utt. Es piemēram, uz šo pārāk neiespringstu, tāpēc man pa lielam vienalga. Bet sāk palikt neinteresanti diskutēt ar tevi, jo redzu, ka Tu tāpat nespēj saprast ko foruma meitenes Tev raksta, Tev svarīgāk ir slīkt tālāk savos kompleksos un pārdzīvot par to lielo daļu vīriešu kuri neatbilst sieviesu prasībām un par Inceļu sūro likteni, pie ka vainīgas ir sievietes. Cik saprotu, personīga sāpe. Bet lai veicas ar tādu domāšanu.
28.04.2022 10:20 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Santa1992 @ 27.04.2022 23:33
BP, izskatās, ka esi Aldis15 otrs profils. Saturs baigi dublējas.. jo reti kurš vīrietis teiks, ka 4 viņu apmierinātu, bet Aldis15 šito dziesmu vien dzied. Lai vai ka tur būtu, nav baigi svarigi.
“Redz, ka var” nav pamatojums vai arguments ja kas :D
Nē... var uzprasīt ip pārbaudīt adminiem.
Man slinkums rakstīt tādus garus palagus :D pa lielam piekrītu BP
Atceries ka es trollis*
28.04.2022 00:50 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Pirmkārt, daļa jau arī pievienojas anti-vīriešu kustībām, jo, redz, viņas interesē tikai tas 1%. No kurienes, tavuprāt visi tie vispārinājumi, ka visi vīrieši ir āži, nelieši un pretekļi. Tieši no tāda tipa situācijām.

Tā ir atsevišķa sieviešu suga. Un muļķīga, vai ne?
Ja mēs to visu izteiktu ballēs, tad daudzi vīrieši būtu ar mieru veidot attiecības pat ar meitenēm, kas atbilstu tikai 4-5 ballēm, savukārt meitenes patiesi piesaista tikai 10%, maksimums 20% vīriešu.

Tad sanāktu, ka 80-90% sieviešu būtu single, ja tikai 10-20% vīriešu viņām interesē. Vai tā ir? Laikam jau ne. Kādēļ? Jo tās, kuras nevar dabūt tos 10%, ar sakostiem zobiem tomēr izveido attiecības ar ko zemāku? Ja tāda ir tā doma, tad analogā filozofijā to pašu varētu teikt par vīriešu dzimumu - visi jau gribētu sev par draudzeni kādu uz 9, 10 ballēm, bet reālā dzīve ir reālā dzīve, ne visi to var, un daļai jāņem (jeb kā tu teici ''būtu ar mieru'') vien 6-ballniece...
Un tādēļ visām viduvēja izskata (tātad lielākajai daļai) sievietēm jāsāk baigi aizdomāties un jāizvairās no attiecību veidošanas, jo ''visi'' vīrieši savās fantāzijās grib pašu skaistāko, un ar viņām būs tikai tādēļ, ka nebija cerību dabūt kādu no modelēm... Red pill sieviešu komūnas pamats gatavs 😀😀😀
Tā vēlme gribēt pašu labāko ir cilvēku ''kaite'' kopumā, nevis atsevišķa dzimuma, un domājams, ka gan sievietes, gan vīrieši ļoti līdzīgās proporcijās nomainītu partneri uz ko skaistāku/bagātāku, ja vienā dienā kļūtu par miljonāriem/skaistuļiem, nevis to darītu tikai ļaunās sievietes...
27.04.2022 23:54 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Santa1992 @ 27.04.2022 23:33
BP, izskatās, ka esi Aldis15 otrs profils. Saturs baigi dublējas.. jo reti kurš vīrietis teiks, ka 4 viņu apmierinātu, bet Aldis15 šito dziesmu vien dzied. Lai vai ka tur būtu, nav baigi svarigi.
“Redz, ka var” nav pamatojums vai arguments ja kas :D

Izlasi nākamo teikumu pēc "Redz, ka var" un būs tev gan pamatojumi, gan argumenti.
Tak apskaties video, kur tiek veikti eksperimenti kaut vai tajos pašos iepazīšanās saitos. Ja tiem video netici, tad pati vari izveidot feikos profilus un pārbaudīt, kāda attieksme ir pret 5-7 baļļu vīrieti un 4 baļļu sievieti. Tas ir kā salīdzināt dienu ar nakti.
Tu, Santiņ, vispār dzīvo šajā vai kaut kādā paralēlajā pasaulē, jo pēc taviem komentāriem es vairāk sliecos uz otro variantu.
Ja gribi, vari mani salīdzināt ar Aldi vai jebkuru citu profilu. Mani tas īpaši neinteresē.
27.04.2022 23:49 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
BP, izskatās, ka esi Aldis15 otrs profils. Saturs baigi dublējas.. jo reti kurš vīrietis teiks, ka 4 viņu apmierinātu, bet Aldis15 šito dziesmu vien dzied. Lai vai ka tur būtu, nav baigi svarigi.
“Redz, ka var” nav pamatojums vai arguments ja kas :D
27.04.2022 23:33 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Santa1992 @ 27.04.2022 19:01
BP, nu ka tieši mani var aizskart Tu vai Tavi Inceļu spriedelējumi? Man dzive negadās satikt tādus ka jus daži, tāpēc dzīvoju mierīgi.
Bet iesmiet par jums man gan patīk… ja es to nedarīšu jums taču nebūs par ko cepties! :D

Redz, ka var. Ne jau par velti tu atļaujies atsevišķu vīriešu grupu saukt par neveiksminiekiem. Tā dara tikai par sevi nepārliecinātas/aizskartas sievietes. Tev par laimi es tādiem sieviešu izteikumiem nepievēršu lielu uzmanību.
Kaut kā neizskatās, ka tu ļoti iesmietu.
27.04.2022 22:53 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 27.04.2022 17:54

Scenārijs bija par to, ka 50 meitenes gribētu Valdmani, bet viņam uz attiecībām pietiekoši laba šķistu tikai viena. Kas droši vien arī ir tuvu realitātei, jo nav daudzas, kas izskatās šādi, kā viņa ex sieva
Un tad visas tās apbižotās, kurām Valdmanis nespīd, sāktu anti-vīriešu kustību ar filozofiju par to, ka 99% procenti vīriešu apprec 1,75 m garas sievietes ar silikona D krūtīm, trenētu presi, matiem līdz dibenam utt. Tas nekas, ka ejot pa ielu ir redzami ļoti dažādi pāri, kas tādu ''99% vīrieši dara tā'' teoriju apgāž :D
Tieši tā daudz kas tajās red pill teorijās ir pārspīlēts uz pārāk lielu sabiedrības daļu, bet realitātē attiecas uz daļiņu ļoti skaistu sieviešu izdarībām un iespējām.

Pirmkārt, daļa jau arī pievienojas anti-vīriešu kustībām, jo, redz, viņas interesē tikai tas 1%. No kurienes, tavuprāt visi tie vispārinājumi, ka visi vīrieši ir āži, nelieši un pretekļi. Tieši no tāda tipa situācijām.
Otrkārt, tavs salīdzinājums nav īsti pareizs kaut vai tāpēc vien, ka vīriešiem attiecībā pret sievietēm ir daudz zemākas prasības nekā otrādi. Būtībā, sievietēm tās ir bijušas augstākas visos laikos, bet jo īpaši tagad, kad vīrieša loma attiecībās ir miglā tīta un sievietēm "visi ceļi ir vaļā". Ja mēs to visu izteiktu ballēs, tad daudzi vīrieši būtu ar mieru veidot attiecības pat ar meitenēm, kas atbilstu tikai 4-5 ballēm, savukārt meitenes patiesi piesaista tikai 10%, maksimums 20% vīriešu.
Tu maldies! Tas, kā reiz, attiecas uz vairākumu gadījumu.
27.04.2022 22:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits