Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu nevainīgs 19 gadu vecumā.. Ko darīt ?

 
Reitings 61
Reģ: 12.01.2021
Sveiki!
Esmu 19 gadīgs vecs zēns, un esmu joprojām nevainīgs.. Nekad nav bijušas attiecības, un arī nav bijuši meiteņu draugi (vispār neesmu komunicējis ar meitenēm īstajā dzīvē) Mani šokē tas ka es uzzinu ka liela daļa pusaudžu nav nevainīgi, es palieku dusmīgs un man tas skauž “Kā viņiem veicās bet man nē ?” Es to nesaprotu..
Esmu ielādējis Tinderi/Badoo, bet nav veicies.. Varbūt pie vainas ir mans augums, svars, izskats ?? Es nezinu, kaut arī esmu 175 cm garš, un 55 kg smags (tievs bet apmierina mani tas)
Ko es varu darīt ? Man nav arī draugi un sociālā dzīve, uz klubiem ejot man nekas nepalīdzēs jo arī izskatos un izklausos daudz jaunāks.
22.01.2021 21:29 |
 
Reitings 23
Reģ: 13.05.2022
Esmu šokā par komentāriem. Kāda nozīme cik puisis ir garš un sver? Gaumes ir dažādas un īstajai meitenei viņš iepatiksies. Kurš teica, ka puisim jābūt uzkačātam, lai viņš patiktu meitenēm? Tas, ka jums tādi vīrieši patīk, tas nenozīmē, ka visām ir tāda gaume kā jums. Tikpat labi var pateikt, ka kāda no jums ir pārāk kaulaina , vīriešiem tādas nepatīk, jo nav kur pačamdīt vai kāda no jums ir pārāk resna. Jums tas liekas normāli? Nevienam cilvēkam šajā pasaulē nav tiesības komentēt kaut ko par cilvēka ķermeni, izskatu kopumā. Tas, ka kaut kas nav jūsu gaumē nenozīmē, ka tas nav skaists. Varbūt jūsu gaume kādam šķiet fujj. Un te vēl kāds minēja, ka apaļas meitenes esot vienkāršas, tāpēc vieglāk iegūstamas, tas, kas saka, ko tādu, ir ļoti kompleksains cilvēks, jo tas, ka meitene ir apaļa nenozīmē, ka viņa ir sliktāka par slaido. Tieciet galā ar kompleksiem un vispirms uz sevi paskataties.
10.06.2022 07:15 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis15 @ 30.04.2022 12:08
Es jau arī neko pretī neprasu, kā tikai kājstarpi :D
Manuprāt godīgs darijums.

Bet arī neizskatās, ka vari atrast to godīgo darijumu.
Neviena loģiski domājoša sieviete nevilks nost bikses kādam, kas grib "izdevīgu darijumu". Tur riski ir vairāk nekā vajag.
30.04.2022 12:10 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 30.04.2022 12:07

Pašpietiekamajām naudiņu nevajag, tas tiesa.
Bet patiesībā rodas iespaids, ka pat prasot, tev nebūtu nekā ko dot, kā solijumus un savu kājstarpi.
Es jau arī neko pretī neprasu, kā tikai kājstarpi :D
Manuprāt godīgs darijums.
Kāpēc vīrietim pietiek tikai ar kājstarpi, bet sievietēm nē...
Filozofisks jautājums?
30.04.2022 12:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis15 @ 30.04.2022 12:01
Tad jau nav pašpietiekama :D :D :D ja vajag vēl naudiņu no manis.

Pašpietiekamajām naudiņu nevajag, tas tiesa.
Bet patiesībā rodas iespaids, ka pat prasot, tev nebūtu nekā ko dot, kā solijumus un savu kājstarpi.
30.04.2022 12:07 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 30.04.2022 12:00

Nevienai pašpietiekamai meitenei tu nebūsi vajadzīgs.
Tad jau nav pašpietiekama :D :D :D ja vajag vēl naudiņu no manis.
30.04.2022 12:01 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis15 @ 30.04.2022 11:29
Es meklēju pašpietiekamu meiteni.

Nevienai pašpietiekamai meitenei tu nebūsi vajadzīgs.
30.04.2022 12:00 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Andie @ 28.04.2022 13:13
? Nē, nu šis kinda aizgāja south.
Par autora tēmu.
Saprotu, ka sāpīte ir tajā, ka joprojām esi nevainīgs 19 gados, nevis tas, ka nav bijušas attiecības.
Šo ir gana viegli labot, vnk nopērc pakalpojumu, Rīgā ilgi nebūs jāmeklē līdz piedāvājumam.
Ja ir bišķi škorbīte par attiecību neesamību, tad šī ir komplicēta problēma. Iespējams tev derētu kāda psihologa konsultācija, ja ir šī social anxiety, iespējms ka tā ir kādas bērnības traumas sekas. Visi tie ieteikumi uzlabo sevi, uzkačājies utt, ir valid tikai līdz brīdim, ja tu neesi sociālizācijas mauglis, jo ja nav socializācijas iemaņu, tad nu nebūs nekas.
Atzīšu ka 175cm uz 55kg ir kinda pašausmīgi maz.
Šī tēma galīgi aizgāja offtopikā.
Lūk Andie deva pagaidām jēdzīgāko un visvieglāk realizējamo padomu.
~50 euro - un lieta darīta.
30.04.2022 11:58 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Aldis15, Tu visu laiku raksti vienu un to pašu par to, ka meklē un kādu. Katra diskusija :/
30.04.2022 11:45 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 30.04.2022 11:27

Ir pāri,kur abi ir pašpietiekami un spēj nodrošināt katrs savas vajadzības un nesēž otram uz kakla.
Es meklēju pašpietiekamu meiteni.
30.04.2022 11:29 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 29.04.2022 23:02
Bet ja neieguldītos attiecībās un nebūtu dāsns, Tu viņu pamestu?

Ir pāri,kur abi ir pašpietiekami un spēj nodrošināt katrs savas vajadzības un nesēž otram uz kakla.
30.04.2022 11:27 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 29.04.2022 19:12

neesmu saskārusies ar naudas prasīšanu,
jo attiecībās vīrietis nodrošina pats savas vajadzības un ieguldās finansiāli attiecībās.
Nav speciāli man kas jāprasa,pats ir diezgan dāsns un ir vēlme rūpēties par mīļoto sievieti.
Bet ja neieguldītos attiecībās un nebūtu dāsns, Tu viņu pamestu?
29.04.2022 23:02 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 29.04.2022 16:04
Tu teici ka nevar būt attiecības ja vecis nedod naudu sievietei.
Es tieši tādas meklēju kas neprasa $, nav tik vienkārši. Jo īpaši ja gribās daudz maz izskatīgu.

neesmu saskārusies ar naudas prasīšanu,
jo attiecībās vīrietis nodrošina pats savas vajadzības un ieguldās finansiāli attiecībās.
Nav speciāli man kas jāprasa,pats ir diezgan dāsns un ir vēlme rūpēties par mīļoto sievieti.
29.04.2022 19:12 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Ir jāsaprot kādam partnerim kvalificējies. Ja pašsm ir pamatskolas izglītība, tu taču nemēģināsi kandidēt uz profesora vakanci, ne tā? Tas pats ar partneriem.
Ja vīrietis grib dabūt sievieti, tas ir viegli izdarāms. Ja viņš vēlas dabūt skaistuli, tad vajadzēs uzlabot sevi vizuāli, labi pelnīt, attīstīt harizmu uc. Ja slinkums to visu darīt, jāpievērš uzmanība vienkāršākām meitenēm-ar lieko svaru uc. Aldis to ļoti labi saprot, tāpēc pat būdamam betam, viņam dabūt sievieti nav problēmu.
29.04.2022 17:38 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 29.04.2022 15:35

?
dažiem ir sveša lieta-jūtas, mīlestība,jo attiecības tiek klasificētas,kā materiālās "haļavas gūšana"/izmantošana utt.
Tu teici ka nevar būt attiecības ja vecis nedod naudu sievietei.
Es tieši tādas meklēju kas neprasa $, nav tik vienkārši. Jo īpaši ja gribās daudz maz izskatīgu.
29.04.2022 16:04 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 29.04.2022 14:42
To Redpill/blackpill movmenta lielākais mērķis ir atvērt acis vīriešiem.
Piem. iedomājies kas notiktu ja vīrieši pārstātu laikot sieviešu bildes soc tīklos, nepriktu nekādus onlyfans u.c, neprecētos, nekādu materiālo haļavau jūs nevarētu dabūt.
Neizdabātu sievietēm (īpaši nepazīstamām) necik, ja vien negūst paši no tā nekādu labumu*

🤦
dažiem ir sveša lieta-jūtas, mīlestība,jo attiecības tiek klasificētas,kā materiālās "haļavas gūšana"/izmantošana utt.
29.04.2022 15:35 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Paldies visiem par uzmanību! Ceru, ka KaiXerro izlasīs šo visu un izdarīs pareizos secinājumus!

Bye. Ar nepacietību gaidīsim uz nākamo tūri, kad būsi uzzinājis jaunas "vienīgās dzīves patiesības" 🙃
29.04.2022 15:32 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG
“Blackpill paliek nemierīgs un dusmīgs. Super, viss strādā kā ietcerēts.”
Tu tā mēģini sevi pārliecināt/mierināt?
“Nu nemānies tak, ja jau nejustu negatīvas emocijas, tad nebūtu vairākas reizes jācenšās pārliecināt citus par savu izdomāto, kā tu saki, "reālismu". Esi pieņemis par dzīves patiesību, bet tomēr centies citus pārliecināt sludinot savu "dzīves patiesību" un vēl uzmet lūpu, kā mazs bērns, ka citiem ir pilnīgi pretēja pieredze.”
Neizplati melus! Vienīgais cilvēks, kuru es esmu centies apgaismot ir tas naivais 19. gadus jaunais zēns, kurā es daļēji saskatu sevi jaunībā un kurš, ja neieklausīsies manos padomos, tāpat kā es veltīgi iztērēs lielu daļu paša vērtīgākā resursa – laika vai, tāpat kā tu, savos 30 turpinās ticēt laumiņām. Visas pārējās sarakstes bija vienkārši dalīšanās savās sajūtās un pieredzē.
“Tas tiešām ir "labs" arguments. Sorry draudziņ, bet arguments ar "man liekas" būs par maz.” Ja tu vārdos “Man liekas" saskatīji argumentu, tad tev tur jau būs nepieciešama kāda speciālista palīdzība. Arguments ir tas, ka tu raksti šajā forumā (turklāt izmantojot sieviešu kaunināšanas frāzes) un tas, ka tu neesi ne 8, ne 9, ne 10. Lūk, tas ir arguments!
“Ja tu saki, ka tas ir nožēlojami,” Nekur neesmu teicis, ka tas ir nožēlojami. Tu vienkārši kaut ko izdomā un pēc tam mēģini mani par to apvainot. Ja es, piemēram, pateiktu es neatbalstu feminismu, tu uzreiz, droši vien, apgalvotu, ka es ienīstu sievietes.
“tad kā tu nosauktu, to ka tu nāc sieviešu forumā un fano par top vīriešiem (pagaidām tu esi vienīgais, kas to dara), čīksti un ņaudi, ka pieeja pie seiviešu kājstarpes tev ir liegta un neviena tev nedod?”
Tu vispār kādreiz arī lasi, ko es rakstu vai tikai uz vietas kaut ko izdomā? Jūtu, ka šī diskusija paliek ļoti neproduktīva, tā ka pēc tādiem nepamatotiem apgalvojumiem no tavas puses neredzu vairs jēgu tev atbildēt. Man nekas vairs nav liegts. Taisnību sakot, es jau tagad domāju, par to, kā man maigāk atraidīt divas 30g. sievietes, kuras “sit man kanti”. Ja viņas to pašu būtu darījušas savos 20, tad starp mums, ticamākais, būtu kaut kas arī izveidojies, bet…
“🥱 Varbūt ir vērts padomāt orientācijas maiņu, tev tak tie "top vīrieši" dzīvo galvā 24/7 "rent free", ko zini, varbūt arī pats tiksi, kā tu saki, pie "Ričarda" :P
Domāju, ka tev pašam vajadzētu apsvērt tādu opciju, jo šī ir jau otrā reize, kad tu runā sieviešu frāzēm.
“Kārtējais "bēdu māsas" stāsts. Neesi tu unikāls, visiem mums ir bijuši smagi posmi dzīvē, tikai nez kāpēc, citi spēj sevi savākt sevi rokās, nevis atmest visam ar roku un pievērties kaut kādām sektām, kur galvenais sauklis ir - "citiem ir, man nav"
Nesaprotu, kas manis rakstītajā tevi tā aizskāra. Tas, ka tev nav seksuālās partneres? Tici man – tu arī neesi unikāls šajā ziņā.
“Tavs lūgums tiek laipni noraidīts, sieviešu frāžu ekspert.” Vīrietis, kurš lepojas ar to, ka runā sieviešu frāzēm. Ļauj es tev aplaudēšu!
“Jums ir arī savs karogs?” Kad beigsi ticēt laumiņām, tad pats uzzināsi atbildi uz šo jautājumu.
Paldies visiem par uzmanību! Ceru, ka KaiXerro izlasīs šo visu un izdarīs pareizos secinājumus!
29.04.2022 15:24 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Es BP ieteiktu pamēģināt ar vecākām dāmām, mazāk izskatīgām.
29.04.2022 14:56 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Aldis15 @ 29.04.2022 14:42
To Redpill/blackpill movmenta lielākais mērķis ir atvērt acis vīriešiem.
Piem. iedomājies kas notiktu ja vīrieši pārstātu laikot sieviešu bildes soc tīklos, nepriktu nekādus onlyfans u.c, neprecētos, nekādu materiālo haļavau jūs nevarētu dabūt.
Neizdabātu sievietēm (īpaši nepazīstamām) necik, ja vien negūst paši no tā nekādu labumu*

Cik % no visām sievietēm ir onlyfans, cik % no sievietēm pastāvīgi liek sexy selfijus, cik % sieviešu no mazpazīstamiem vīriešiem par seksu saņem dāvanā mašīnas u.tml... Jau kuro reizi jāsaka, ka izskatās, ka jūs (tajās kopienās) vienkārši gribat pašas smukākās sievietes sev un nemaz nepievēršat uzmanību average meitenēm. Kāds sakars vidusmēra meitenei ar onlyfans un dārgām dāvanām no daudziem vīriešiem...
29.04.2022 14:53 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
DaigaTaiga @ 29.04.2022 14:29

Cerams, ka ne šajā.
To Redpill/blackpill movmenta lielākais mērķis ir atvērt acis vīriešiem.
Piem. iedomājies kas notiktu ja vīrieši pārstātu laikot sieviešu bildes soc tīklos, nepriktu nekādus onlyfans u.c, neprecētos, nekādu materiālo haļavau jūs nevarētu dabūt.
Neizdabātu sievietēm (īpaši nepazīstamām) necik, ja vien negūst paši no tā nekādu labumu*
29.04.2022 14:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits