Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko esat sasnieguši? Ar ko lepojaties? Ko vēl vēlaties?

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Sveiki!
Šodien bezmiega naktī aizdomājos par to, ko esmu sasniegusi līdz šim, cik grūti tas nāca un ko vēlētos vēl.
Tātad, sākšu par sevi:
• es tiku pāri diez gan smagam laikam, kad es tikai truli eksistēju, man bija vispārīga apātijā pret lietām, sevis ienīšana utml. Lai gan tagad nav ideāli, bet daudz kas ir uzlabojies. Mentālā veselība tajā skaitā
• ieguvu bakalaura grādu(kas, protams, nav nekas liels, bet rakstot bakalauru vēl ņuņāju, tāpēc prieks, ka diploms kabatā :D)
• iekārtojos pirmajā patstāvīgajā darba, saistītā ar nozari(iepriekš pusaudža gados piestrādāju vasarā tikai)
• dabūju autovadītaja tiesības(jā, es ar to lepojos, jo sākumā bija līdz histērijām - man nesanāca braukšanas, es maksāju par papildus reizēm klāt obligātajām, vienreiz biju pametusi domu par tiesībām, bet tad saņēmos un jau kā pusgadu - ir!)
• uzlaboju savas kulinārijas prasmes(vismaz man liekas :D - iemācījos gatavot jaunus ēdienus)
• iemācījos menedžēt laiku - ja agrāk man viss bija random, mūždien biju neizgulējusies, darīju līdz vēlai vakara stundai, tāpat nepaspēju, tad tagad man diena ir saplānota, lai var laicīgi aiziet gulēt(kad nāk miegs) un visu iespēju robezas padarīt
Pašlaik esmu ceļā uz labākām angļu valodas zināšanām. Ar svešvalodām man vienmēr bija problēmas, cik daudz daudz skaudības no manas puses, jo skolā biju tas retais berns, kuram padevas eksaktie priekšmeti, tostarp matemātika, bet valodas vispar nē. Pāris reizes līdz šim mēģināju atsākt mācīties, bet talak par netflixu netiku. Šobrīd jau kā mēnesi, regulāri mācos valodu.
Vēl es gribētu nomest 4-5kg un atsākt staigāt un sporta zāli spēkam un sapņu auguma. Aa un vēl vēlētos kaut varētu noskriet 15 km kā pirms pāris gadiem.
Protams, tad arī tāda lieta kā ģimene. Lai gan vienmēr domāju, ka būšu karjeriste, bet nē, gadiem ejot saprotu, ka gribu savu ģimeni, bērnus.
Tas pagaidām viss no manām vēlmēm un sasniegtā. :) Kādam liksies maz, kadam nekas īpašs, bet prieks manis šīs lietas gāja gruti, tāpēc lepojos
Tātad jautājumi jums:
ko esat sasnieguši?
ar ko lepojaties?
Ko vēl vēlaties sasniegt/uzlabot/iemācīties?
19.08.2020 01:24 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
1.Nogāju ar kājām ~250km pārgājienā
2. Mācos augstskolā, budžetā
3. Savos 22 gados esmu finansiāli neatkarīga no vecākiem
4. Esmu iemācījusies plānot laiku, lai pietiektu tas gan attiecībām, gan studijām, gan darbam un izklaidēm.
Uzlabot, iemācīties:
1. Būt iecietīgākai pret citiem cilvēkiem
2. Vairāk sevi mīlēt un nebūt tik prasīgai pret sevi.
3. Izkāpt no komforta zonas un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, nebūt kautrīgai.
4. Būt pacietīgākai un apdomīgākai.
5. Iemācīties dejot (must have)
21.08.2020 12:14 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
GhostGG @ 21.08.2020 12:08

Kā nav? Citiem ir. Tie kas grib kārtīgu sievu, tiem domāju būtu svarīgi, lai sievietei jaunībā nebūtu pārgājusi pāri vesala futbolu komanda.

Tas pats uz vīriešiem attiecas :)
21.08.2020 12:10 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tas nav svarīgi - mūsdienās

Kā nav? Citiem ir. Tie kas grib kārtīgu sievu, tiem domāju būtu svarīgi, lai sievietei jaunībā nebūtu pārgājusi pāri vesala futbolu komanda.
21.08.2020 12:08 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Neteikšu, ka baigais sasniegums, bet lepojos ar to, ka beidzot saņēmos atvadīties no garajiem matiem un nogriezu īsus.
Mati ir bijusi baigā problēma, tā kā man ir šādas tādas mentālās problēmas ar pašvērtējumu, depresiju, pašnāvnieciskām tieksmēm, kas ir psihiatra atzīta diagnoze, tad īsi mati ir baby step ceļā uz sava ārējā izskata pieņemšanu. Kur es biju ātrāk? Gari mati vienmēr bija savēlušies, nesmuki, lokaini, riebos sev vēl vairāk. Tagad ar īsiem nav tādu problēmu. Ataug pakausī kādus 2 cm liekas jau par garu! Kādreiz mati bija līdz pus mugurai un teicu, ka man ir īsi mati ? īsi mati man dod tāāāādu confidence boost
21.08.2020 11:57 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Smaidīte95 @ 21.08.2020 10:43

??? man ir bijuši tikai divi puisi ar kuriem esmu gulējusi un ar otro jau ilgi esmu kopā. Mam tas ir svarīgi ??

Tas nav svarīgi - mūsdienās.
21.08.2020 10:57 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
parunasimparlaiku @ 20.08.2020 23:09
Tieši tā. Tev jāmācas un katrai sievietei uzdevums nr1. dzīvē ir būt par ideālu sievu un māti. Prieks, ja vismaz kāda to saprot.

Ou jā. Cilveki ir dažadi. Katra cilvēka mērķi ir savādāki.
Manā skatījumā, ja esi mamma tas jau ir ļoti liels sasniegums. Ne visi var palikt stāvoklī, iznēsāt un parūpēties. Tādēļ esmu gatava studet, dabūt labāku darbu, lai bernam parādītu ka var ... un mammas kuras ir kaut kas studē vēl ar visiem bērniem CEPURI NOST ?
21.08.2020 10:46 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Balamute @ 20.08.2020 21:47

Kā tu esi saglabājusi tikumu? :D

??? man ir bijuši tikai divi puisi ar kuriem esmu gulējusi un ar otro jau ilgi esmu kopā. Mam tas ir svarīgi ??
21.08.2020 10:43 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Smaidīte95 @ 20.08.2020 15:55
Arī padalīšos
○ bērns, diezgan agrā vecumā piedzemdēju meitiņu un viņa ir perfekta kā jau visiem vecākiem viņu bērns' bet stāsts par to, ka man sanāca to visu izdzīvot lai kā man gāja.
○ beidzot un tikai tagad 25.gados jūtos pārliecināti un labi savā ķermenī pēc dzemdībām.
○ iestājos augstskolā, protams tikai 1.līmenī apsverot finanses un doto dzīves situāciju, daudz kas priekša. Nezinu, kas mani sagaida. Ģimenes dzīve, darbs , bērns, mājas lietas utt.
○ strādāju patreiz jau kādu laiku vienā darba vietā kura patreiz apmierina mani, nav lieku stresu utt.
○ esmu saglabājusi tikumu ??
.
Gribu iemācīties;
☆ dēļ studiju uzsākšanas, beidzot iemācīties menidžet savu laiku un saplānot to. Ir klienti kuri pie manīm pasūta lietas, patīk gleznot..šad tad pasūta gleznas, vai vizītkartes utt.
☆ rūpīgāka- rūpīgāka savos darbos ko daru un pārdodu, apzināties savu vērtību (taču drīz to arī būšu panākusi).
☆ paklausīgāka, mīļāka pret savu vīrieti, vienmèr esmu stinga. Teiksim tā .. iemācītiea teikt jaukākus vārdus.
Tieši tā. Tev jāmācas un katrai sievietei uzdevums nr1. dzīvē ir būt par ideālu sievu un māti. Prieks, ja vismaz kāda to saprot.
20.08.2020 23:09 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Smaidīte95 @ 20.08.2020 15:55
Arī padalīšos
○ bērns, diezgan agrā vecumā piedzemdēju meitiņu un viņa ir perfekta kā jau visiem vecākiem viņu bērns' bet stāsts par to, ka man sanāca to visu izdzīvot lai kā man gāja.
○ beidzot un tikai tagad 25.gados jūtos pārliecināti un labi savā ķermenī pēc dzemdībām.
○ iestājos augstskolā, protams tikai 1.līmenī apsverot finanses un doto dzīves situāciju, daudz kas priekša. Nezinu, kas mani sagaida. Ģimenes dzīve, darbs , bērns, mājas lietas utt.
○ strādāju patreiz jau kādu laiku vienā darba vietā kura patreiz apmierina mani, nav lieku stresu utt.
○ esmu saglabājusi tikumu ??
.
Gribu iemācīties;
☆ dēļ studiju uzsākšanas, beidzot iemācīties menidžet savu laiku un saplānot to. Ir klienti kuri pie manīm pasūta lietas, patīk gleznot..šad tad pasūta gleznas, vai vizītkartes utt.
☆ rūpīgāka- rūpīgāka savos darbos ko daru un pārdodu, apzināties savu vērtību (taču drīz to arī būšu panākusi).
☆ paklausīgāka, mīļāka pret savu vīrieti, vienmèr esmu stinga. Teiksim tā .. iemācītiea teikt jaukākus vārdus.

Kā tu esi saglabājusi tikumu? :D
20.08.2020 21:47 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Gribētu nolikt vēl kādu autovadītāja kategoriju (ir B). Nav tā, ka vajag, bet gribu.
Gribu iegūt maģistru (ir bakalaurs).
Gribētu uzcelt māju (cik nu tas ir manos spēkos XD) (ir īpašumā dzīvoklis).
Kļūt par māti, izaudzināt lielisku bērnu/s.
Gribu vairāk ceļot un lietderīgi izmantot brīvo laiku.
Gribu iegūt pasīvos ienākumus (ir super darbs, bet gribas kaut ko papildus).
20.08.2020 21:43 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
1. B kategorija.
2. Labs/stabils darbs ar visām soc. garantijām - strādāju 1 darbavietā kopš 2003 gada.
3. Relekasēts vecpušai dzīvesveids, pie mutures - nekādas attiecības/bērnu, nekādi hipo kredīti/īres dzīvokļi. 0 stress/atbildības.
4. Esmu labā fiziskā formā, laba veselība, nelietoju alko, nesmēķēju.
20.08.2020 18:56 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Arī padalīšos
○ bērns, diezgan agrā vecumā piedzemdēju meitiņu un viņa ir perfekta kā jau visiem vecākiem viņu bērns' bet stāsts par to, ka man sanāca to visu izdzīvot lai kā man gāja.
○ beidzot un tikai tagad 25.gados jūtos pārliecināti un labi savā ķermenī pēc dzemdībām.
○ iestājos augstskolā, protams tikai 1.līmenī apsverot finanses un doto dzīves situāciju, daudz kas priekša. Nezinu, kas mani sagaida. Ģimenes dzīve, darbs , bērns, mājas lietas utt.
○ strādāju patreiz jau kādu laiku vienā darba vietā kura patreiz apmierina mani, nav lieku stresu utt.
○ esmu saglabājusi tikumu ??
.
Gribu iemācīties;
☆ dēļ studiju uzsākšanas, beidzot iemācīties menidžet savu laiku un saplānot to. Ir klienti kuri pie manīm pasūta lietas, patīk gleznot..šad tad pasūta gleznas, vai vizītkartes utt.
☆ rūpīgāka- rūpīgāka savos darbos ko daru un pārdodu, apzināties savu vērtību (taču drīz to arī būšu panākusi).
☆ paklausīgāka, mīļāka pret savu vīrieti, vienmèr esmu stinga. Teiksim tā .. iemācītiea teikt jaukākus vārdus.
20.08.2020 15:55 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Līdz saviem 22 gadiem neesmu sasniegusi neko ar ko varētu baigi lepoties.
Vēlētos iegūt tiesības, nopirkt dzīvokli. Nokārtot visas parādsaistības kas ir mammai, kāzas, bērni. Izglītība man ir vidējā, un ar to ļoti labi sadzīvoju. Vēlētos izmācīties pr pavāri, kosmetologi. Apceļot pasauli cik vien iespējams . Velos kļūt atvērtāka un komunikablāka, psparliecinataka par sevi.
20.08.2020 01:01 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Pirmais mans sasniegums ir mani bērni. Par to man vislielākais prieks.
Man prieks par to, ka esmu finansiāli neatkarīgs. Man prieks, ka varu diktēt savu dienas ritmu, darbu un atpūtu. Man prieks, ka varu sev iegādāties saprāta robežās visu un neuztrakties par finansēm. Jā, man ir lepnums par savu finansiālo stāvokli, jo 22 gados biju iegādājies jau divus dzīvokļus par pilnībā sevis nopelnīto naudu. Man pašlaik ir 31. Un strādāju ļoti smagi un gudri lai man būtu tas, kas man ir.
Man ir prieks un lepnums par to, ko esmu sasniedzis sportā.
Katru dienu eju uz mērķi. Lielāku vai mazāku, bet mērķi ir vienmēr. Iespējams, ka mani mērķi ir lielāki kā citiem, taču tas nav tāpēc, lai es būtu labāks par citiem, tas ir tāpēc, lai cilvēkiem man apkārt būtu labāka dzīve.
Lepojos, ka pēdējā gada laikā ar līdzcilvēku un psihologu palīdzību esmu kļuvis par labāku cilvēku, kā man bija trūcis līdz šim.
Te ir cilvēki, kuri lepojas ar izglītību. Ar izglītību nav jālepojas, ir jālepojas ar zināšanām.
20.08.2020 00:07 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.08.2020
Mani sasniegumi:
1) Nobraucu ar velosipēdu 100 km vienā dienā;
2) Iemācījos spēlēt Bēthovena "Apasionātu"
3) Ieguvu doktora grādu;
4) Ieguvu 3 zelta medaļas olimpiskajās spēlēs;
5) Kļuvu par ASV prezidentu;
6) Kļuvu par Nobela miera prēmijas laureātu;
7) Uzvarēju Čaku Norisu karatē.
Bet vislielākais mans sasniegums - Ejot paspēru soli sāņus, lai neuzkāptu kukainītim!
19.08.2020 23:04 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Diskusijas autore ir liels malacis. Prieks, ka tu esi sasniegusi nospraustos mērķus un aizvien turpini sevi pilnveidot! :)
Jau vairāk kā 5 gadus man ir B kategorija un beidzot esmu saņēmusies nokārtot arī A kategoriju. Liels paldies gan vīram, kurš mani uzmundrināja ar to, ka tas man būs pa spēkam, citādi šķiet vēl aizvien tas būtu tikai tāds nākotnes plāns kaut kad. Tagad neatliek nekas cits kā vienkārši iet uz braukšanām un praktizēties, jo teorijas eksāmens nokārtots! Tā tāda pirmā lieta ko iedomājos.. :D
19.08.2020 20:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Katram cilvēkam sasniegums nozīmē ko citu, ja tu par to jūties gandarīts un izjūti prieku par paveiktu, kurā ir ieguldīts smags darbs, tad tas noteikti IR sasniegums. Manuprāt, autores liste ir ļoti laba, un turpmākie mērķi arī. Lai izdodas.
Interesanti būtu uzzināt, ko tad pati kiskis ir paveikusi? Paņēmusi kārtējo lauka kaķi pie sevisi un apēdusi vienu no pie mājas pļavām?
Runājot par sevi, tad -
1. pārvācos beidzot uz Rīgu, bet tā, lai nav jāīrē dzīvoklis, ko ļoti sen jau vēlējos
2. dabūjis tādu līmeni karjeras ziņā, kādu pašos pirmsākumos biju iedomājies (pirms 12g), bet vēl ir kur augt.
3. apceļojis daudz pasaules valstu, bet liste vēl nav pabeigta.
4. izkāpu no savas komforta zonas un beidzot izdarīju to, ko visu laiku baidījos darīt. Šo gan nevēlos atklāt publiski, Bet par to ir ļoti liels prieks un gandarījums, jo neticēju, ka man tas izdosies kādreiz.
5. Iemācījos spēlēt klavieres
6. Pārvarēju bailes, pēc ilgiem laikiem, atkal sēsties uz moci.
Vispār laba diskusija, kamēr kaķis neatnāca un nepiegānija "kaķu kasti"
19.08.2020 20:14 |
 
Reitings 29151
Reģ: 11.02.2015
* Arī lepojos ar to, ka ir bakalaurs kabatā, jau 10 gadu pieredze vienā darbavietā, vienā amatā. Lepojos, ka šobrīd šai amatā pilnveidojos kursos.
* Tā kā ir nosliece uz atkarībām (vnk apzinos, ja ļautos, tad mierīgi varētu visu dzīvi "notusēt", nemērķēt ne uz ko augstāku ne attiecībās, ne privātajā dzīvē.. tas nav domāts, ka iepriekš dzīvoju mirkumā vai kā nariks) lepojos, ka jaunības vētrainais posms ir palicis pagātnē, tiku atmetusi arī smēķēšanu.
* Lepojos ar savu vīru. Gudrs, mīļš, gādīgs, strādīgs un mērķtiecīgs - laba bijusi mana izvēle :)
* Lepojos ar savu dēlu un kā sasniegumu uzskatu mūsu veidojošās attiecības. Jo dzīves pirmajā gadā cīnījos ar nelielu pēcdzemdibu depresiju un saiknes rašanu, mātišķām jūtām. Tagad tik smaidīgs, gudrs un mīļš puisis.
* Lieku kā pēdējo, bet principā ir viens no maniem vadošajiem un galvenajiem dzīves mērķiem - esmu dibinājusi un darbojos labdarības biedrībā, ik dienas pa mazākam/lielākam brīvprātīgam darbam veicu šai jomā.
Ko gribētu.
* Vēl pilnveidoties karjeras jomā, nopelnīt vairāk.
* Vēl vairāk un spēcīgāk attīstīt savu biedrību.
Un p.s. mjau bija pilnīgi visas iespējas paspīdēt ar saviem sasniegumiem, tā vietā "nolika" otra sasniegto. Nožēlojami.
19.08.2020 19:50 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Omg, kapēc jānoliek cilvēks par to, ko ir sasniedzis un pats par to priecājas? Tas ir tikai apsveicami, ka cilvēks prot priecāties par sevi un arī par mazām lietām, kas citam nešķiet vispār nekas. Mierīgāk, nevajag cilvēkam likt justies slikti tikai tāpēc, ka pašam deguns mākoņos.
19.08.2020 18:26 |
 
Reitings 41
Reģ: 24.10.2014
Lepojos ar savu izglītību.
Lepojos, ka joprojām (augstskolu pabeidzu pirms 8 gadiem) daudz mācos dažādos kursos.
Lepojos ar savu trenētu augumu.
Lepojos ar labu un interesantu profesiju.
Gribētu būt vēl produktīvāka.
Gribētu apgūt finanšu pārvaldīšanu.
19.08.2020 17:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits