Pļāpa par skaistumu, par vērtībām, par tēriņiem. Visu kopā.

 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Šodien daudz lasīju Alisewild tekstus. Daudz kur sevi saskatīju. Ka pērkot lietas jūtos laimīga. Laime ir īsa, tad seko bēda, ka nevaru atļauties ko citu tik daudz kā gribētos. Apbrīnoju kā viņa to visu var esot skaistumkopšanas pārstāve, kura pietam strādā tik maz?
Skatos tad uz Didrihsoni, piemēram. Un tur arī cilvēks ir laimīgs. Ar tonnu kosmētiku, kaudzi drēbēm.
Kur ir tas līdzsvars? Es te tā haotiski. Gribas vienkārši paklačoties.
Kā jūs jūtaties vislabāk - ar kosmētiku jeb vairāk tādā Mičules tēlā tomēr?
28.07.2020 21:31 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Šodien aizdomājos tieši par to pašu. Personīgi man ideālais būtu vairāk uz Alises pusi, bet ne tik ļoti.
Atzīšos, ka arī man lietas sagādā prieku. Un labi apzinos, ka tas ir uz vienu dienu, tas prieks nav ilgtermiņā , vēlāk jau vajadzēs vēl kaut ko nopirkt, lai to prieku pagarinātu.
Didrihsones variants (atsaukšos uz šo piemēru, jo autore pieminēja) liekas galīgi garām, tik "matiņi, nadziņi, drēbītes" es nekad negribētu būt. Drausmīgi.
Manuprāt dzīvot tādā riktīgā minimālismā ir vieglāk, ja arī dzīvo vietā, kur neko nevajag daudz, laukos, līdzīgā vietā kā Alise ar Mārtiņu šobrīd. Dzīvojas abi kopā, sev, nav ļaužu daudz. Un ak, man tas liekas super forši. Es dzīvoju pilsētā, strādāju pilsētā, un tas tomēr kaut kā prasa mazliet sevi "ietērpt". Pašlaik eju uz-maz, bet kvalitatīvi. Skapī nevis visādas lupatas, kuras varbūt kādreiz noderēs, bet drēbes, kuras tiešām patīk un zinu, ka vilkšu. Jaunas drēbes cenšos nepirkt tikai tāpēc, ka smukas, bet tad, ja ir iemesls. Saprotu, ka pietiek arī ar 1 smaržām. Krāsojos minimāli, vairāk rūpējos par to, lai pati āda ir skaista, nevis skaists un spilgts meikaps. Tā teikt - par kvalitatīvu minimālismu!
28.07.2020 22:20 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Heyaa. Arī pievērsu uzmanību mičules teiktajam. Tākā man maamma nekad nav ļāvusi krāsoties, tad man mājās patreiz 25gados ir tikai viena palete , tonālais un pa pāris spīdumiem lūpām, kosmētika mani nesatrauc un nepatīk sajūta ar kosmētiku. Vienu brīdi biju atmetusi roku dušas želejām bet nu jau atkal sāku pirkt. Mājas man no kremiem ir nivea krēma , kokosriekstu eļļa un pāris matu eļļas, bet viss universāls kas domāts visiem ģimenes locekļiem.
Taču mana atkarība ir drēbes jo tās daudz vecāki nevarēja atļaities nopirkt, kā arī gardžeti, labs telefons, viepulkatenis utt. Taču drēbes atrodu bieži humlalās nevis normālos veikalos, normālos veikalos pērku bikses vai arī apavus un protams apakšveļu. Alieekspres glābj uz aksesuāriem.
Manliekas ir jārod kāds budžeta plānojums kas palīdzēs saplānot ko un kā pirkt un cik var atļauties pirkt.jebkuram patīk pirkt uttt, bet kaut kā jāseko arī līdz. Parasti izlemju vienmērigi budžetu veltīt gan apģerbam gan kādam kosmētikas līdzeklim. Bet manā gadījumā tas vairāk aiziet apģērbam vai ēšanai ārpus mājas .
28.07.2020 22:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits