Pļāpa par skaistumu, par vērtībām, par tēriņiem. Visu kopā.

 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Šodien daudz lasīju Alisewild tekstus. Daudz kur sevi saskatīju. Ka pērkot lietas jūtos laimīga. Laime ir īsa, tad seko bēda, ka nevaru atļauties ko citu tik daudz kā gribētos. Apbrīnoju kā viņa to visu var esot skaistumkopšanas pārstāve, kura pietam strādā tik maz?
Skatos tad uz Didrihsoni, piemēram. Un tur arī cilvēks ir laimīgs. Ar tonnu kosmētiku, kaudzi drēbēm.
Kur ir tas līdzsvars? Es te tā haotiski. Gribas vienkārši paklačoties.
Kā jūs jūtaties vislabāk - ar kosmētiku jeb vairāk tādā Mičules tēlā tomēr?
28.07.2020 21:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Agrāk arī biju vairāk uz kvantitāti, tagad uz kvalitāti. Netērēju vairs tik daudz nedz, apģērbam, nedz kosmētikai. Varbūt drīzāk ādas kopšanai.
Lietoju dekoratīvo, bet minimāli ( tonālais, lūpu spīdums) , strādāju ar klientiem, tas kaut kā liek justies pārliecinātākai, kad seja ''izskatās perfekti'' :D patīk tā sajūta, kad izskaties labi.
Izskatos labi = jūtos labi. Jūtos labi = izskatos labi, un tā pa riņķi.
Brīvdienās protams mazāk tā visa, dažreiz gribas ''iekāpt'' brīvajā !
31.07.2020 16:29 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Visa tā kosmētika un pucēšanās interesē tikai pašu sievieti un citas sievietes. Un ļoti seklus vīriešus. Es krāsojos ļoti maz vai nemaz, visi to zina, akceptē un nevienam nav bijis ar to problēmu, ka es "necacojos" tas nav mans stils. That being said - es nopirku Pat Mcgrath acu ēnu paleti pa dārgu naudu, ja nu man sagribās krāsoties. Kādas acu ēnas jūs izmantojat?
31.07.2020 16:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits