Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kur atrast puisi?

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Sveikas!
Iespējams 21.gadsimtam kurioza un netipiska situācija, bet nu...
Pēdējā laikā izjūtu vientulību - apkārt visiem draugiem ir otrās pusītes, bet man nav....
Esmu gandrīz 20 gadīga meitene, studente jau, bet nekad nav bijušas attiecības... Nekad nav bijusi vēlme pēc attiecībām, bet kopš studiju laika sāku izjust vientulību pastiprinātāk...
Vēlos nedaudz vecāku(līdz 25 gadi) par mani, patriotu un aktīvu puisi(tā lai piekrīt brīvdienās bruakt dabā, iet pārgājienos utt.), nevis tikai sēž pie televizora ar aliņu.
Nav jau tā, ka ar mani nebūtu mēģinājuši iepazīties... parasti gadās, ka kāds uzraksta sociālajos ctiklos, piedavaj tikties, bet pēc rakstības stila vai profila izpētes parasti redzu, ka cilvēks nenopietns....
Pirmajā universitātes gadā patika kursa biedrs, viņš man arī izrādīja simpātijas, taču izrādījās kā tautā saka - babņiks...
Nesen biju noskatījusi puisi, stalkojusi sociālajos tīklos un beidzot sadūšojos viņam uzrakstīt, uzaicināt uz kafiju, bet tad ieraudzīju, ka burtiski vakar ielicis bidi ar savu meiteni... neskumstu, jo nepazinu, bet nedaudz nepatīkami ir
Saprotu, ka skan bērnišķīgi, bet - kā jūs iepazināties ar savām otrajām pusītēm? Varbūt kāda ir jau apprecējusies, var mani nomierināt, pasakot, kad savu vīru iepazina? :)
Bet galvenais - kur un kā iepazīt foršus puišus? Sāku apsvērt tinderi, vai tur tik nenopietnie?
24.06.2020 22:02 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
laimonis @ 28.06.2020 17:43
Runājot par gēniem....
Kas vīrešim tagad ir ar tiem mazajiem šuneliem? Kāpēc jau katrs otrais ir nopircis sev mazu sunīti. Es to nesaprotu. Kāpēc tas tiek darīts. Pamodās mātes jūtas, vai?

Man kaimiņos dzīvo sieviete gados un viņai ir *pudelbirste*, kad viņai ir diennakts maiņa slimnīcā, tad dēls atbrauc staidzina suni. Ne viss ir taa kaa no malas izskatās.
01.07.2020 08:49 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Laba humora izjūta
01.07.2020 08:41 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Jupiter @ 28.06.2020 18:24

es pirmkārt nepazīstu nevienu tādu vīrieti, man nav skaidrs, kāpēc tu domā, ka tādi ir "jau katrs otrais". Ja ES gribētu tiešām zināt, es jautātu kādam, kas zina. Tu jautā šeit, jo tu negribi zināt, tev patiesībā neinteresē. Es varbūt arī gribētu zināt, bet man nav kam pajautāt. Ja es zinātu kādu tādu katru otro vīrieti, man nebūtu problēma pajautāt. Zini, kurš varētu zināt? burkāns

WTF?
Un kāpēc domā, ka negribu zināt... vienkārši mana vēlme zināt ir tik liela, ka es esmu ar mieru pielikt tik daudz pūļu, kā pajautāt anonīmā forumā...
28.06.2020 19:57 |
 
Reitings 1412
Reģ: 19.05.2016
laimonis @ 28.06.2020 18:16

nē, neuzskatu, ka tas ir normāli vienk. pienākt un paprasīt.. kas ir patiesais iemesls kāpēc tev ir tas šunelis?
Tāpēc anom=nīmi jautāju te forumā....
nu Tu aikam zini atbildi... gaidu kad uzrakstīsi...

es pirmkārt nepazīstu nevienu tādu vīrieti, man nav skaidrs, kāpēc tu domā, ka tādi ir "jau katrs otrais". Ja ES gribētu tiešām zināt, es jautātu kādam, kas zina. Tu jautā šeit, jo tu negribi zināt, tev patiesībā neinteresē. Es varbūt arī gribētu zināt, bet man nav kam pajautāt. Ja es zinātu kādu tādu katru otro vīrieti, man nebūtu problēma pajautāt. Zini, kurš varētu zināt? burkāns
28.06.2020 18:24 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Jupiter @ 28.06.2020 17:51

tu esi mēģinājis pajautāt viņiem pašiem?

nē, neuzskatu, ka tas ir normāli vienk. pienākt un paprasīt.. kas ir patiesais iemesls kāpēc tev ir tas šunelis?
Tāpēc anom=nīmi jautāju te forumā....
nu Tu aikam zini atbildi... gaidu kad uzrakstīsi...
28.06.2020 18:16 |
 
Reitings 1412
Reģ: 19.05.2016
laimonis @ 28.06.2020 17:43
Runājot par gēniem....
Kas vīrešim tagad ir ar tiem mazajiem šuneliem? Kāpēc jau katrs otrais ir nopircis sev mazu sunīti. Es to nesaprotu. Kāpēc tas tiek darīts. Pamodās mātes jūtas, vai?

tu esi mēģinājis pajautāt viņiem pašiem?
28.06.2020 17:51 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tie mazie sunīši saucās "mēs kopā izlēmām" :D tas ir kad čiksai sagribās to mazo šuneli, tikai 7 no rīta viņas čalis ved ārā dirsināt to "pudeļbirsti" un visi kaimiņi ierēc...
28.06.2020 17:48 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kāds suņiem sakars ar gēniem?
28.06.2020 17:46 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Runājot par gēniem....
Kas vīrešim tagad ir ar tiem mazajiem šuneliem? Kāpēc jau katrs otrais ir nopircis sev mazu sunīti. Es to nesaprotu. Kāpēc tas tiek darīts. Pamodās mātes jūtas, vai?
28.06.2020 17:43 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Freids @ 28.06.2020 17:01
RedPill Tevis aprakstītā sieviete eksistē un viņa piepildīs visas vēlmes. Viņai tikai ir stundas likme. Uz priekšu. Nekā nosodāma tur nav. Nez vai izdosies atrast REGULĀRU, bezmaksas “naktstauriņu”, kas pēc riesta piecelsies un aizlaidīsies tālēs zilajās līdz nakamajai reizei. Pēc būtības tas nav iespējams, jo normāla sieviete tā nefunktierē. Vīrieša baudas virsotnes un sievietes, tas kā tās tiek sasniegtas, tomēr atšķiras. Tev ir ilūzijai, ka meitenei tik pat vienkārši kā tev- viss ir mazajā galvā...turp atpakaļ un urā. Meitenei visu nosaka lielā galva, nevis “mazā”, kuras viņai pēc būtības nav.?
Tas primitīvi, vispār nepieminot faktu par ekspektācijai kā tādām ko meitene sagaida no attiecībām.

Tāpēc es teicu bez komercijas, sieviete kurai interesē sekss tā pat vien, bez nekāda izdevīguma vai labumu gūšanas.
28.06.2020 17:37 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Tā brutāli, bet es Tev piekrītu. Tikai sievietei, tas komplicētāk, jeb papildus nepārprotami kārotajiem labākajiem gēniem(kas primitīmi ir ārējais izskats, veselīgums, augums), papildus ir arī ieprogrammētā dziņa, nepieciešamība pēc partnera, kas plānotas/neplānotas grūtniecības rezultātā, spēs parūpēties, aizsargāt par viņu pašu, gan atvasi, jo šis ir periods, kad sieviete ir visneaisargātākā. Nevienmēr labo gēnu nesējs ir arī šis provaideris, kas ir vienlīdz svarīgi. Tādēļ abi ir vienlīdz svarīgi meitenei, kas vēlas attiecības/ģimeni.
Vīrietiem otrās dziņas nav. Tā primitīvi, bet vienkārši tiek meklēta visskaistākā(veselīgākā) partnere ar kuru riestot?
28.06.2020 17:33 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Freids teksts @ 28.06.2020 17:01
Meitenei visu nosaka lielā galva, nevis “mazā”, kuras viņai pēc būtības nav.

Olas ir abiem dzimumiem. Abi dzimumi ir pēc dabas ieprogrammēti meklēt labākos gēnus.
28.06.2020 17:14 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
RedPill Tevis aprakstītā sieviete eksistē un viņa piepildīs visas vēlmes. Viņai tikai ir stundas likme. Uz priekšu. Nekā nosodāma tur nav. Nez vai izdosies atrast REGULĀRU, bezmaksas “naktstauriņu”, kas pēc riesta piecelsies un aizlaidīsies tālēs zilajās līdz nakamajai reizei. Pēc būtības tas nav iespējams, jo normāla sieviete tā nefunktierē. Vīrieša baudas virsotnes un sievietes, tas kā tās tiek sasniegtas, tomēr atšķiras. Tev ir ilūzijai, ka meitenei tik pat vienkārši kā tev- viss ir mazajā galvā...turp atpakaļ un urā. Meitenei visu nosaka lielā galva, nevis “mazā”, kuras viņai pēc būtības nav.?
Tas primitīvi, vispār nepieminot faktu par ekspektācijai kā tādām ko meitene sagaida no attiecībām.
28.06.2020 17:01 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
JanJan @ 28.06.2020 16:21

Nedramatizē un nepārspīlē, tā es neteicu, bet saku, ko Tev dod 1,95 m garš vīrietis ar garu krānu, ja viņš ir totāls kretīns un gultā nekam nederīgs egoists. Fiziskais tā pat nav mūžīgs. Ja grib kaut ko nopietnu, tad jāskatās kāds viņš ir kā cilvēks. Jebkurš ārēji izskatīgs cilvēks ar pretīgu personību, manā skatījumā tā pat ir nesimpātisks, jo ar augumu un presi būs vien par maz.

neteicu ka der cilvēks kā kretīns, bet teicu, ka fiziskajiem dotumiem arī ir nozīme. Ko man dod labs cilveks, kas man nepatīk un riebjas pēc izskata un mani gutā neapmierina? Kas meklēsu ideālo, kas mani apmierinās visā, tad kad jau 70 būs? Nu kādreiz ir jāskāk uzstādīt latiņa, ko gribi, un ko esi un neesi ar mieru paciest. Dzīve ir viena, un tā domāta Tev nevis citu apmierināšanai un būšanai ''labiņai''.
28.06.2020 16:55 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Ja tas bija man domāts, tad es dzīvē esmu pieklājīgs, galīgi nēsmu kretīna tips, un gultā nebūt nēsmu egoists :) + es varu ilgi turēt (*nebeigt)
28.06.2020 16:27 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
JanJan @ 28.06.2020 15:57

Ja jau tas, cik liels un garš ir pats galvenais kritērijs, tad jau viegli atrast “nopietnas” attiecības. Un dzīve ir pierādījusi, ka grib garu, samīlies īsā?
Ļoti labas attiecības, ja abiem ir vienāda interese, man tas būtu ideālais variants.
Hallo čau mazā? Ko dari? Ja tev ir laiks/vēlme pēc 2h tiekamies izdarām To! Un atā uz redzīti... bez komercijas, bez mozgajoba, bez nekādiem čakariem/garumā vilkšanas.
Varbūt ka kādam tā arī ir? Tas būtu mana sapņu ideālā meitene.
28.06.2020 16:24 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
laimonis @ 28.06.2020 16:00

Un tavuprāt labas attiecības ir visu laiku būt neapmierinātai gultā un ar riebumu skatīties uz savu dzīvesbiedru? neko sev.

Nedramatizē un nepārspīlē, tā es neteicu, bet saku, ko Tev dod 1,95 m garš vīrietis ar garu krānu, ja viņš ir totāls kretīns un gultā nekam nederīgs egoists. Fiziskais tā pat nav mūžīgs. Ja grib kaut ko nopietnu, tad jāskatās kāds viņš ir kā cilvēks. Jebkurš ārēji izskatīgs cilvēks ar pretīgu personību, manā skatījumā tā pat ir nesimpātisks, jo ar augumu un presi būs vien par maz.
28.06.2020 16:21 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
bulta @ 28.06.2020 15:35

Tie vēl ir ziediņi. Jau teicu, ka tinderis ir miskaste. Nu, protams, arī miskastē dažreiz kas vērtīgs var būt, bet tie ir atsevišķi izņēmumi, nevis norma.
Pieturos pie tā, ka ja meitene ir tinderī vairāk par pāris mēnešiem, tad šķiram tālāk. Meitenēm tinderī ir praktiski neierobežotas iespējas dabūt maču ar jebkura tipa un kalibra vīrieti. Un ja viņas vairāk kā pusgadu ir attiecību tirdziņā, tad acīmredzot tur ir pamatīgi putni galvā.

Šim piekritīšu, zinu vienu gadījumu, kas tur ir kā mēbele, noteikti periodiski tur piereģistrējas pēdējos 3 gadus. Jo meitenei vienkārši patīk uzmanība un tas, ka tur viņu visi apber ar komplimentiem, saldiem vārdiņiem, bet pati tos vīriešus tik čakarē, bet paši vīrieši arī uz to panesās. Meitene jau izskatīga un brīva, bet jau tūlīt 30, vajadzētu tam prātiņam atnāk, nevis sēdēt Tinderī un čatot ar pusi LV vīriešiem.
28.06.2020 16:07 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
JanJan @ 28.06.2020 15:57

Ja jau tas, cik liels un garš ir pats galvenais kritērijs, tad jau viegli atrast “nopietnas” attiecības. Un dzīve ir pierādījusi, ka grib garu, samīlies īsā?

Un tavuprāt labas attiecības ir visu laiku būt neapmierinātai gultā un ar riebumu skatīties uz savu dzīvesbiedru? neko sev.
28.06.2020 16:00 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
kas vainas jaautājumam cik garš tu esi?
Vai arī cik liels tev ir?
Normāl prātīga sieviete, kas jau zin ko grib. Un zin ko dzīve var un nevar piedāvāt. Un zin ko vēlas atrast. Tad arī to ir vislielākās izredzes atrast.
Tiešām mazgadīgā domu gājiens, kas lasa pasakas par Sprīdīti un dzīvē neko nav redzejis.

Ja jau tas, cik liels un garš ir pats galvenais kritērijs, tad jau viegli atrast “nopietnas” attiecības. Un dzīve ir pierādījusi, ka grib garu, samīlies īsā?
28.06.2020 15:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits