kur atrast puisi?

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Sveikas!
Iespējams 21.gadsimtam kurioza un netipiska situācija, bet nu...
Pēdējā laikā izjūtu vientulību - apkārt visiem draugiem ir otrās pusītes, bet man nav....
Esmu gandrīz 20 gadīga meitene, studente jau, bet nekad nav bijušas attiecības... Nekad nav bijusi vēlme pēc attiecībām, bet kopš studiju laika sāku izjust vientulību pastiprinātāk...
Vēlos nedaudz vecāku(līdz 25 gadi) par mani, patriotu un aktīvu puisi(tā lai piekrīt brīvdienās bruakt dabā, iet pārgājienos utt.), nevis tikai sēž pie televizora ar aliņu.
Nav jau tā, ka ar mani nebūtu mēģinājuši iepazīties... parasti gadās, ka kāds uzraksta sociālajos ctiklos, piedavaj tikties, bet pēc rakstības stila vai profila izpētes parasti redzu, ka cilvēks nenopietns....
Pirmajā universitātes gadā patika kursa biedrs, viņš man arī izrādīja simpātijas, taču izrādījās kā tautā saka - babņiks...
Nesen biju noskatījusi puisi, stalkojusi sociālajos tīklos un beidzot sadūšojos viņam uzrakstīt, uzaicināt uz kafiju, bet tad ieraudzīju, ka burtiski vakar ielicis bidi ar savu meiteni... neskumstu, jo nepazinu, bet nedaudz nepatīkami ir
Saprotu, ka skan bērnišķīgi, bet - kā jūs iepazināties ar savām otrajām pusītēm? Varbūt kāda ir jau apprecējusies, var mani nomierināt, pasakot, kad savu vīru iepazina? :)
Bet galvenais - kur un kā iepazīt foršus puišus? Sāku apsvērt tinderi, vai tur tik nenopietnie?
24.06.2020 22:02 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
bigsister @ 26.06.2020 09:21
Mans vīrs bija no manas pagātnes, iepazināmies vienā draugu ballītē un uzreiz abiem bija pamatīgs klikšķis, bet viņam tolaik bija draudzene un vēl viņš bija piecus gadus vecāks. Man toreiz bija tikai 17 gadi.
Tā nu es pēc tam biju citās attiecībās, kamēr savos 23 gados paliku bez puiša un domāju, ka nu tikai dzīvošu sev un nedomāšu ne par kādām attiecībām. Bet tad liktenis mūs saveda ar to pašu puisi no saviem 17 gadiem. Interesanti, ka arī viņš, tad bija palicis brīvs un arī nemeklēja nekādas attiecības. Tikai kā izrādās mani ik pa laikam bija čekojis FB un gribējis uzrakstīt, bet nerakstīja, jo domāja, ka man visu laiku ir attiecības, vai arī es esmu tusētāja, jo liku bildes no klubiem :D
Ar to es gribu pateikt, ka vajag pārskatīt arī to, kas ir bijis agrāk. Varbūt tas puisis, kas ļoti patika tagad ir brīvs un būs priecīgs, ka Tu viņam padosi ziņu? :)

Nav brîvs. Cik saprotu, nesen sagāja ar meiteni, kamer es čammājos. ?
Bet nu neko, nebijām pazîstami personīgi. Varbūt nemaz nekas nesanāktu.
Dzīvošu vienkārši tālāk, kad atsāksies studijas, tad teikšu vairāk - jā dažādām iespējām, pasākumiem. Tad jau redzēs kā sānaks - varbūt būs cits, varbūt tam pasam tagadējā mīla nebūs mūžīga...
Runājot par šo tēmu, atceros kà vēl, kad biju maza(15 vai 16 gadi apmeram). Iepazinos internetā ar puisi. Sākumā likās, ka pačatosim nedaudz un pateikšu, ka viņš neintresē, bet kaut kā sarunas panesās. Čatojām naktīs, sazvanījāmies. Tad nedzīvoju Rīgā, viņš mani aicinaja tikties. Sarunājām, ka pēc nedēļas varētu atbraukt uz Rīgu, tikties. Liekas, ka viņš pat bija vairāk sacerējies nekā es. Stāstija, kur mani vedīs, kā sagaidīs utt. Tolaik šim puisim bija no bērnības laba draudzne ar kuru kopā tusēja. Man bija bail, ka šī nocels, jo tomer ilgi pazīstami. Mans “kavalieris” teica, ka muļķības, tā tik draudzene... bet tad, nedēļu pirms norunstās tikšanās viņš sāka uzvesties dīvaini - nerakstīja(agrāk sarakstes bija katru dienu), vispar ne ziņas... es uzrakstīju, viņš mani noignorēja. Rakstīju atkal un atkal. Viņš mani pasūtīja. Vēlāk atklājās, ka kāda tusina viens piedzērās un skūpstījās ar savu bērnības draudzeni un tajā brīdī viņi sagājuši kopa, tāpēc mani vairs nevajag....
Protams, ka bija sāpīgi, jo lai gan parasti internetā neiemīlos, bet šoreiz bija tiešām saturīgas, foršas sarunas, likās, ka var mēģināt... un tad neilgi pirms tiksanas tā...
Atceros, ka tad puisis pēc nedaudz vairāk kā gada izskiras ar so savu labāko draudzeni. Tad jau mācījos vidusskolā. Sāka rakstīt man pirmais. Es tā diez gan ueturēti atbildēju, jo baidījos no tā pat scenārija. Puisis man vēl patika. Arī pēc pirmās neveiksmīgas pieredzes. Bet tad reiz notika atkal līdzīgi - tikai šoreiz saņēmu zinu no nepazīstama numura(vina draudzenes) ar tekstu, ka lai es atšujos no vina, jo vinam ir draudzene. Es biju neizpratnē, jo puisis pirmais rakstīja un teica, ka nav... es viņam uzrakstīju privāti. Pusis atsūtīja bildi ar savu draudzeni un uzrakstīja, ka viņi ar to, kuru pašķīrās iepriekš ir atkal kopā un atkal pasutīja mani.
Tā nu interesanti bija :D. Lieki piebilst, ka sis puisis atkal ir pašķīries un viens. Reiz saskrējamies, atcerējās mani un jautāja kā iet. Nedaudz parunājām. Bet nekas vairàk tā un nav izveidojies.
Patiesībā es pati negribu ar šo puisi neko turpinat. Mani atgrūž dažādas nianses un šī ir viena no tām - lēkāšana no viena suz otru + to, ka viņam ir meitene pirmaja reize es uzzinaju nostalkojit un pati pieprasot paskaidrojumus, jo pats netaisījās stastit...
26.06.2020 10:53 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Mans vīrs bija no manas pagātnes, iepazināmies vienā draugu ballītē un uzreiz abiem bija pamatīgs klikšķis, bet viņam tolaik bija draudzene un vēl viņš bija piecus gadus vecāks. Man toreiz bija tikai 17 gadi.
Tā nu es pēc tam biju citās attiecībās, kamēr savos 23 gados paliku bez puiša un domāju, ka nu tikai dzīvošu sev un nedomāšu ne par kādām attiecībām. Bet tad liktenis mūs saveda ar to pašu puisi no saviem 17 gadiem. Interesanti, ka arī viņš, tad bija palicis brīvs un arī nemeklēja nekādas attiecības. Tikai kā izrādās mani ik pa laikam bija čekojis FB un gribējis uzrakstīt, bet nerakstīja, jo domāja, ka man visu laiku ir attiecības, vai arī es esmu tusētāja, jo liku bildes no klubiem :D
Ar to es gribu pateikt, ka vajag pārskatīt arī to, kas ir bijis agrāk. Varbūt tas puisis, kas ļoti patika tagad ir brīvs un būs priecīgs, ka Tu viņam padosi ziņu? :)
26.06.2020 09:21 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.06.2020
Jums tikko apritēja 20 gadi. Es domāju, ka tas ir pārāk jauns, lai izveidotu stabilas attiecības. Vienkārši izveidojiet draugus (gan sievietes, gan vīriešus) un satiecieties ar viņiem. Dalieties idejās un baudiet dzīvi. Tad jūs iegūsit nevainojamu zinātību, kā zināt labu puisi. Atrodoties vienatnē, jūs sagādā vairāk stresa
26.06.2020 08:34 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Man šķiet, ka 19 gadi nav tas vecums, kad stresot par to, ka nav attiecību. Protams redzot, ka apkārtējiem ir otras pusītes, uznāk bēda. Bet šo vecumu vajag baudīt :) Un nevajag ieciklēties uz attiecībām.
Priekš manis Tinder bija vēlīgs, iepazinos ar savu draugu pirms 4 gadiem, protams tur vajag ļoti filtrēt. Bet no turienes esmu bijusi uz vairākiem randiņiem, pēc kuriem daži vīrieši palika par foršiem sarunu biedriem.
Tā kā ikdienā pārvietojos ar velosipēdu, tad ik pa laikam kāds cenšas iepazīties.
Esi smaidīga, atļaujies koķetēt, uzvelc kleitu/svārkus un baudi jaunībi, redzēsi, ka vīrieši sāks pievērst uzmanību!
26.06.2020 00:40 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Kurai vajag draugu / vīru, rakstat! Es samērā īss 175 cm/69 kg. Nu, tā aptuvenam priekšstatam.
25.06.2020 23:33 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 25.06.2020 21:27

...viss ir tieši tā kā Tu vēlies, viss-ir-tieši-tā kā Tu vēlies ??

The music's fading and the lights down low
Just one more dance and then we're good to go ?
25.06.2020 23:25 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Sasmējos, jo man arī reiz bija līdzīgi. Vienā pasakumā iepazinos ar superīgu puisi, viņš sāka izrādīt uzmanību, simpātisks, šarmants, ar labu amatu, viss forši, bet tā kā pasākums beidzās,ātri apmainījāmies ar kontaktiem. Iekrita tā, ka viņam bija jādodas ceļojumā uz Ameriku uz gandrīz mēnesi. Pirmās nedēļas, kamēr viņš bija prom, katru dienu sarakstijāmies, un viņš deva mājienus, ka tad, kad atbrauks uz LV, mums jāsatiekas. Es priecīga, gaidpilna. Sarakstes bija ļoti interesantas, saturīgas, un ar laiku no draudzīgām pārtapa vieglā flirtā, kas bija patīkami. Bet tad sākās.. Viņš centās pierunāt, lai atsūtu kādu pikantāku bildi, bet man tas nelikās pieņemami, tomēr neesam labi pazīstami. Viņš uz manu atteikumu baigi neiespringa, taču pats sāka sūtīt bildes, kurās apenēs guļ gultā no sērijas "arlabunakti, dodos gulēt, saldus sapņus". Man tas biški nosita interesi, un es pārstāju ar viņu tik aktīvi sarakstīties. Tālāk jau čalis aizgāja uz pilnu banku, un mans snapchats piebira ar viņa plikā daikta bildēm. Es biju tik šokēta, ka sākumā pat neko neatbildēju. Un ko darīja viņš? Turpināja tādas sūtīt, un izskatījās, ka apmierina sevi. Lieki teikt, ka visus kontaktus pārtraucu un pirms tam vēl uzrakstīju, ka ir tūkstošiem veidu, kā ieinteresēt sievieti, bet šis nu noteikti nav no tiem.

Haha! Es tiešām ticu, ka arī mans kavalieris būtu gājis pa šo taciņu, ja vien es pati neizlemtu, ka nevēlos tētēt savu laiku, jo nu tur viss ir skaidrs. Kā jau Tu minēji - vienkārši nosita interesi. Šis mazlietiņ off topics, bet no kurienes vīriešiem tas mindsets, ka tas ir labs variants kā pievērst un galvenais NOTURĒT sievietes uzmanību? ?
25.06.2020 21:55 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
bulta @ 25.06.2020 21:15

Tevis dēļ visu, mīļā sirds ?
Tu esi vienīgā, kas manu interesi neslāpē
un karstās vasarās kā auksta kokakola veldzē ?

Uz vēstulēm negribat pārvākties?
25.06.2020 21:48 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 25.06.2020 21:15

Tevis dēļ visu, mīļā sirds ?
Tu esi vienīgā, kas manu interesi neslāpē
un karstās vasarās kā auksta kokakola veldzē ?

...viss ir tieši tā kā Tu vēlies, viss-ir-tieši-tā kā Tu vēlies ??
25.06.2020 21:27 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
bulta @ 25.06.2020 21:15

Tevis dēļ visu, mīļā sirds ?
Tu esi vienīgā, kas manu interesi neslāpē
un karstās vasarās kā auksta kokakola veldzē ?

beidz dzer kakokolas un margaritas, resns paliksi. Laikam nezināji, ka kofeīns dehidratē. Tāpēc dzeru jau 5 kafiju... gaidu kad varēs saukt ātros no dehidatācijas... experiments zini....
25.06.2020 21:24 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 25.06.2020 21:12

oooh, man, lūdzu,pludmali, margaritas un salsu saulrietā! ?
Kā iet, kas jauns? ?

Tevis dēļ visu, mīļā sirds ?
Tu esi vienīgā, kas manu interesi neslāpē
un karstās vasarās kā auksta kokakola veldzē ?
25.06.2020 21:15 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 25.06.2020 21:04

Tēju, kafiju, padejosim? ?

oooh, man, lūdzu,pludmali, margaritas un salsu saulrietā! ?
Kā iet, kas jauns? ?
25.06.2020 21:12 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Ar savu topošo vīru iepazinos zaļumballē.
Neesi Tu vienīgā viena. Man ir draudzene kurai 31 gads un kopš pamatskolas (9 klases balles) nav ne ar vienu dejojusi, bučojusies un kur nu ko vēl vairāk. Ļoti kautrīga, kompleksaina. Ja mēģina iepazīstināt ar kādu, tad to nabaga vīrieti noliek uz lapstiņām turpat. Skaļi nodirš. Tāpēc mēs, draudzenes vairs ne ar vienu viņu vairs neiepazīstinām.
Tev viss vēl priekšā.
25.06.2020 21:08 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 25.06.2020 21:03

Bulta! ? Tev arī sveiciens! ☀️

Tēju, kafiju, padejosim? ?
25.06.2020 21:04 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 25.06.2020 20:47

Čaaaau, sen nedzirdētā ??

Bulta! ? Tev arī sveiciens! ☀️
25.06.2020 21:03 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 25.06.2020 20:38
Tu pārāk nopietni attiecies pret šo tēmu... stalko, analizē utt. Nekam dzīvē nav garantiju,nav tādu vietu, kur Tu 100% iepazīsies un nav teikts, ka nākamās attiecības beigsies ar laulību ?
Dzīvo vieglāk, patīk vīrietis-uzsmaidi viņam, kad Jūsu skatieni satiekās...ja viss ir forši, ej uz randiņu, ja jūti,ka nav tas,ko Tev vajag...next! Atceries, vīrietim
ir jābūt Tevis cienīgam, nevis Tev uz kaut ko ir jāsaņem dūšu...

Čaaaau, sen nedzirdētā ??
25.06.2020 20:47 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Tu pārāk nopietni attiecies pret šo tēmu... stalko, analizē utt. Nekam dzīvē nav garantiju,nav tādu vietu, kur Tu 100% iepazīsies un nav teikts, ka nākamās attiecības beigsies ar laulību ?
Dzīvo vieglāk, patīk vīrietis-uzsmaidi viņam, kad Jūsu skatieni satiekās...ja viss ir forši, ej uz randiņu, ja jūti,ka nav tas,ko Tev vajag...next! Atceries, vīrietim
ir jābūt Tevis cienīgam, nevis Tev uz kaut ko ir jāsaņem dūšu...
25.06.2020 20:38 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.03.2020
Man arī agrāk īpaši neveicās ar attiecībām, atrast viņas ik pa laikam izdevās, bet vienmēr kaut kas nogāja greizi un galu galā paliku viena. :D Mēģināju Tinderi, diez gan ilgi, bet pasīvi tur biju. Likās laba iespēja atrast kādu, tāpēc nedzēsu ārā ilgi. Bet tad vienā brīdī sapratu, ka man tur nepatīk, ka ieeju labi ja reizi nedēļā un tāpat to daru tā, it kā man kāds to spiestu. Izdzēsu Tinderi, aizmirsu par vīriešiem, negāju uz vietām, kur potenciāli liela iespēja ar kādu iepazīties, līdz vienu dienu aizgāju uz vienu garlaicīgu nodarbību, kas man bija vajadzīga darba sakarā, tas bija vienas reizes pasākums. Tur arī ieraudzīju foršu vīrieti, viņš mani ieinteresēja, bet domāju, ka tā jau nekad tāpat neizdodas iepazīties, priekš kam es vispār par viņu domāju :D bet viņš pats iesāka sarunu, kaut kā aizpļāpājāmies, samainījāmies ar kontaktiem, pēc kāda laika atkal satikāmies, un tad atkal, un tagad jau esam precēti :D
25.06.2020 20:15 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Mana bijusī otra puse, kamēr es ar viņu mēģināju iepazīties aizgāja ar citu kuci uz kafūzi.
Vot, kādas cūkas ir vīrieši!!!
25.06.2020 20:11 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Biju samachojusies ar vienu 30-gadnieku, bija tiešām jauks puisis, bijām jau sarunājuši satikties, taču vienā piektdienas vakarā viņš man piezvanīja pilnīgi pārdzēries, informējot mani par to kāds viņš mīlnieks, ko prot, kā mani pārsteigs un cik viss būšot lieliski. Lieki piebilst, ka man tas nostrādāja kā tiešām liels red flag, nevis tāpēc ka man nepatiktu sekss vai es gribētu ar viņu tikai padzert tēju, bet gan tāpēc ka mēs nebijām ne reizi redzējušies, neilgu laiciņu vienkārši komunicējuši, līdz ar to šāda pilnīga kāršu atklāšana no viņa puses man šķita too much un es pārtraucu komunikāciju. Radās sajūta, ka viņš vienkārši meklē seksu ASAP.

Sasmējos, jo man arī reiz bija līdzīgi. Vienā pasakumā iepazinos ar superīgu puisi, viņš sāka izrādīt uzmanību, simpātisks, šarmants, ar labu amatu, viss forši, bet tā kā pasākums beidzās,ātri apmainījāmies ar kontaktiem. Iekrita tā, ka viņam bija jādodas ceļojumā uz Ameriku uz gandrīz mēnesi. Pirmās nedēļas, kamēr viņš bija prom, katru dienu sarakstijāmies, un viņš deva mājienus, ka tad, kad atbrauks uz LV, mums jāsatiekas. Es priecīga, gaidpilna. Sarakstes bija ļoti interesantas, saturīgas, un ar laiku no draudzīgām pārtapa vieglā flirtā, kas bija patīkami. Bet tad sākās.. Viņš centās pierunāt, lai atsūtu kādu pikantāku bildi, bet man tas nelikās pieņemami, tomēr neesam labi pazīstami. Viņš uz manu atteikumu baigi neiespringa, taču pats sāka sūtīt bildes, kurās apenēs guļ gultā no sērijas "arlabunakti, dodos gulēt, saldus sapņus". Man tas biški nosita interesi, un es pārstāju ar viņu tik aktīvi sarakstīties. Tālāk jau čalis aizgāja uz pilnu banku, un mans snapchats piebira ar viņa plikā daikta bildēm. Es biju tik šokēta, ka sākumā pat neko neatbildēju. Un ko darīja viņš? Turpināja tādas sūtīt, un izskatījās, ka apmierina sevi. Lieki teikt, ka visus kontaktus pārtraucu un pirms tam vēl uzrakstīju, ka ir tūkstošiem veidu, kā ieinteresēt sievieti, bet šis nu noteikti nav no tiem.
25.06.2020 19:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits