kur atrast puisi?

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Sveikas!
Iespējams 21.gadsimtam kurioza un netipiska situācija, bet nu...
Pēdējā laikā izjūtu vientulību - apkārt visiem draugiem ir otrās pusītes, bet man nav....
Esmu gandrīz 20 gadīga meitene, studente jau, bet nekad nav bijušas attiecības... Nekad nav bijusi vēlme pēc attiecībām, bet kopš studiju laika sāku izjust vientulību pastiprinātāk...
Vēlos nedaudz vecāku(līdz 25 gadi) par mani, patriotu un aktīvu puisi(tā lai piekrīt brīvdienās bruakt dabā, iet pārgājienos utt.), nevis tikai sēž pie televizora ar aliņu.
Nav jau tā, ka ar mani nebūtu mēģinājuši iepazīties... parasti gadās, ka kāds uzraksta sociālajos ctiklos, piedavaj tikties, bet pēc rakstības stila vai profila izpētes parasti redzu, ka cilvēks nenopietns....
Pirmajā universitātes gadā patika kursa biedrs, viņš man arī izrādīja simpātijas, taču izrādījās kā tautā saka - babņiks...
Nesen biju noskatījusi puisi, stalkojusi sociālajos tīklos un beidzot sadūšojos viņam uzrakstīt, uzaicināt uz kafiju, bet tad ieraudzīju, ka burtiski vakar ielicis bidi ar savu meiteni... neskumstu, jo nepazinu, bet nedaudz nepatīkami ir
Saprotu, ka skan bērnišķīgi, bet - kā jūs iepazināties ar savām otrajām pusītēm? Varbūt kāda ir jau apprecējusies, var mani nomierināt, pasakot, kad savu vīru iepazina? :)
Bet galvenais - kur un kā iepazīt foršus puišus? Sāku apsvērt tinderi, vai tur tik nenopietnie?
24.06.2020 22:02 |
 
Reitings 1422
Reģ: 19.05.2016
laimonis @ 28.06.2020 14:50

vai tad attiecības nav tāpat kā darba ntervijā?
Tu novērtē cilvēku, izvērtē visus par un pret, un tad pieņem lēmumu pamēģināt vai nemēģināt!
tikai citi kritēriji tiek saktīti.

Ja tas tā realitātē notiktu, nevienas attiecības nebūtu vētrainas, neizdevušās vai kļūdainas. Es esmu un vienmēr esmu bijusi spontāna. Es savu "prasību sarakstu" atstāju svarīgākām jomām. Kā piemēram reālai darba intervijai. Bet nu es apzinos, ka ir cilvēki, kam kvalitatīvas un ilgostošas attiecības ir kaut kas šausmīgi šausmīgi svarīgs. You do you
28.06.2020 14:56 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
JanJan @ 28.06.2020 14:50
Varbūt ne pa tēmu, bet ja tai Lienei tiešām ir 34 gadi un meklē nopietnas attiecības, bet pirmais jautājums ir “Cik garš Tu esi?” Tas ļoti pasaka par to, cik viņa sekla ir savos vērtējumos pret vīrieti un tur nekā nopietna nav un sieviete ir galīgi nenobriedusi savam vecumam.

kas vainas jaautājumam cik garš tu esi?
Vai arī cik liels tev ir?
Normāl prātīga sieviete, kas jau zin ko grib. Un zin ko dzīve var un nevar piedāvāt. Un zin ko vēlas atrast. Tad arī to ir vislielākās izredzes atrast.
Tiešām mazgadīgā domu gājiens, kas lasa pasakas par Sprīdīti un dzīvē neko nav redzejis.
28.06.2020 14:55 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
laimonis @ 28.06.2020 14:52

kāpēc 19 gados? kas par 19. gs te valda. Vēl pasakiet ka cilvēks ir no 5 gadiem, kā grieķu pilsētvalstīs. Un tāpēc no bērna sava bērna īdz 5 gadiem var atbrīvotis- nav vēl cilvēks.
Prasības un pašvērtejums ir jau katram bērnam!

Tu laikam nefiltrē, ko rakstu, adiós
28.06.2020 14:54 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Katz @ 28.06.2020 14:35
No cik ta gadiņiem, tad var parādīties prasības? 30? vai 19.gados vēl jādanco pēc vecāku stabules, jo esi mazs un naivs skuķis? jaunieši nemaz nav tik peļami.
Rodas iespaids, ka dzīvo savu ''lielo dzīvi.'' Un tu oficiantīt, kura dzīvē vēl neko nav sasniegusi,pasniedz man glāzi ar champagne, brr

kāpēc 19 gados? kas par 19. gs te valda. Vēl pasakiet ka cilvēks ir no 5 gadiem, kā grieķu pilsētvalstīs. Un tāpēc no bērna sava bērna īdz 5 gadiem var atbrīvotis- nav vēl cilvēks.
Prasības un pašvērtejums ir jau katram bērnam!
28.06.2020 14:52 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Jupiter @ 28.06.2020 14:08
Kuram vīrietim vajag 19gadīgu skuķi ar prasību sarakstu? Izklausās, ka tu nevis meklē attiecības kā you know... ATTIECĪBAS, kādu kas aizpildīs "potenciālā vīra pozīciju" izklausās pēc darba intervijas.

Jā, man ir “prasības”. Turklāt, ja ievēroji, tad tās nav no sērijas “gribu kačoku un veci ar naudu”. Man pilnīgi vienalga kā viņš izskatās(protams, svarīgi, lai ir kopts, patīkams, bet man nav svarīgi vai būtu presīte, baigi muskuļi un kruta mašīna).
Man nepatīk tusēties, jā, alkohols - reizēm jā, bet nevelk uz pārderšanos utt. Jā, man ir tikai 19, lielāko daļu laika veltīju studijām, jo priekš manis izglītība ir vērtība. Man patīk lietas, kas attīsta vai uzlabo kaut kādā mērā dzīves kvalitāti - pastaigas svaigā gaisā, peldes, iešana uz teātri, muzejiem utt. Un jā, es megribu jebkādas attiecības, es gribu vīrieti ar kuru var šo visu kopā darīt un attīstīties. :)
Un nē, es no tā nekaunos, labak pagaidu. Uzcepu šo diskusiju, jo bija pēc svētku vientulības vilnis, bet tagad viss ir kārtībā un nievājoši komentāri no vīriešiem, kuriem pāri manam vecumam par to, ka 19 gadīgs skuķis ir nekas un man sākumā kaut kas jāsasniedz nav vajadzīgi(interesanti, kas man būtu jāsasniedz, lai varētu domāt par nopietnām attiecībām - jāatrod pilna laika darbs, jāpamet pilna laika studijas, jāsāk studēt neklātiene, lai “vecākiem nesēdētu uz kakla”? Jāsakrāj nauda un jānopērk savu dzīvokli? Jāuzraksta grāmata?)
P.S neuzskatu, ka manas prasības ir kaut kas nesasniedzams. :) viss ko prasu ir aktīvs, patriotisks puisis
Lai jauka diena, dārgie padomdevēji!(arī tie, kuriem neivājosi komntāri un tās foršās dāmas/puiši, kuriem šeit tiešām sakarīgi ietiekumi nogaidīt un necikleties uz attiecībām)
28.06.2020 14:51 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
Varbūt ne pa tēmu, bet ja tai Lienei tiešām ir 34 gadi un meklē nopietnas attiecības, bet pirmais jautājums ir “Cik garš Tu esi?” Tas ļoti pasaka par to, cik viņa sekla ir savos vērtējumos pret vīrieti un tur nekā nopietna nav un sieviete ir galīgi nenobriedusi savam vecumam.
28.06.2020 14:50 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Jupiter @ 28.06.2020 14:08
Kuram vīrietim vajag 19gadīgu skuķi ar prasību sarakstu? Izklausās, ka tu nevis meklē attiecības kā you know... ATTIECĪBAS, kādu kas aizpildīs "potenciālā vīra pozīciju" izklausās pēc darba intervijas.

vai tad attiecības nav tāpat kā darba ntervijā?
Tu novērtē cilvēku, izvērtē visus par un pret, un tad pieņem lēmumu pamēģināt vai nemēģināt!
tikai citi kritēriji tiek saktīti.
28.06.2020 14:50 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
laimonis @ 28.06.2020 14:39

kāpēc?
Kas tā tāda par domāšanu.
Piemērus kāpēc?

Tas turpinājums bultam, viņš uzvedās kā kungs ar augsti paceltu degunu gaisā. Nekas personisks bultam, taču nav tikai viena latiņa dzīvē biznesmenis un uzņēmējs. Forši, esi sasniedzis dzīvē lietas, bet kādam arī ir jāslauka ielas un jāizved miskaste. Taču tas nenozīmē, ka šie cilvēki ir sliktāki vai zemāki par mums.
Un par to penteri, ko sarakstiji, manuprāt, tas nav attiecināms tieši pret sievietēm, bet cilvēkiem, kas neko dzīvē it kā nav sasnieguši.
28.06.2020 14:46 |
 
Reitings 1422
Reģ: 19.05.2016
Eksperte @ 28.06.2020 14:35

Man nācās izaugt par pieaugušu cilvēku krietni ātrāk nekā daudziem maniem vienaudžiem, tāpēc es nevarēju atļauties tirināties pa pasauli un teiksim tā bezmērķīgi baudīt attiecības vai dzīvi. 19 gados par kāzām, protams, neplānoju. Un par bērniem ne tik. Bet bija elementāras prasības, lai kopdzīve izdotos.

kopdzīve ir kaut kas obligāts lai "dzīvē kaut ko sasniegtu"? Tad mēs vnk runājam katra par savu dārzeni. Man pašpietiekamība ir svarīgāka par "obl jābūt kvalitatīvās attiecībās"
28.06.2020 14:42 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Katz @ 28.06.2020 14:35
No šī mindseta jātiek vaļā. ASAP

kāpēc?
Kas tā tāda par domāšanu.
Piemērus kāpēc?
28.06.2020 14:39 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
bulta @ 28.06.2020 14:23

19 gados Tu vari būt prasīga vien pret ģimenes kaķi, lai tas nečurā Tavās čībās. Ko viņš tāpat darīs, jo esi vēl viens mazs, naivs skuķis, kuru pat kaķis neciena.
Sasniedz ko dzīvē un tad uzstādi prasības.

Bulta absolūti tev nepiekrītu.
Ir vīrieši kas ciena cievietes. Un ir tādi kas neciena siveites un nekad to nedarīs. tu esi 2. variants. Nezinu kas vainas tiem vīriešiem, bet šo sugu es ienīstu un nevēlos, lai mūsu ceļi krustotos. Pat darbā ar tādien nevēlos nekādi komunicēt. Nezinu kā tādi rodas. Fuj
Meitenei.
Viss atkarīgs no sabiedrības kurā atrodies.
Netusē un nekounicē ar padibenēm. Padibene bija un būs pdibene. Un to ne ieņemamais amats ne bankas konta sastāvs nemainīs.
Parasibas ir laba lieta un neiesaku nolaist latiņu, bet apdomāt, kur ie atrodami vīrieši, kas atbilst šīm prasībām. Nevazajies pa kaut kādiem klubiem un citām apšaubāmām ieskrietuvēm. Labi pasakumi, laba augstkola. Varbūt ārzemes? Judiriskajā augstoklā un Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā ir ļoti aktīvi, sakarīgi puiši tavā vecumā, kas neēģinās nosist tavu latiņu. Netiec tur mācīties. Apsver daību visādos projektos, nevalstiko organizāciju pasākumos kā brīvprātīgā utt. Normāli cilveki gadās.... un labākas nākotnes iespājas.....
bulta, tu esi viens jo necieni sieviešu dzimumu kā tādu. un esi totāls kopulis. Pēc teksta esi iedomīgs -nepamatoti augstas domas par sevi. Nedomāju, ka pat ja esi biljonārs un pats Apollons kāda normāla ar tevi ko gribēs, jo nu esi tik nepatīkams tipāžs pēc sarakstītā... fuj ...
DZirdēji par pieklāibas normām, empātiju, emocionālo inteliģenci.... protams ka nedzirdēji... tikai krievu lamuvārdus zini :D
28.06.2020 14:38 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
bulta @ 28.06.2020 14:23

19 gados Tu vari būt prasīga vien pret ģimenes kaķi, lai tas nečurā Tavās čībās. Ko viņš tāpat darīs, jo esi vēl viens mazs, naivs skuķis, kuru pat kaķis neciena.
Sasniedz ko dzīvē un tad uzstādi prasības.

Ja man nebūtu prasības pret sevi un citiem jau tik agrā vecumā, es nebūtu arī sasniegusi tieši tās lietas, kuras man ir manā vecumā.
28.06.2020 14:36 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
No šī mindseta jātiek vaļā. ASAP
28.06.2020 14:35 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Jupiter @ 28.06.2020 14:20

jā bet tad jautājums, kam tev tās attiecības īsti? Jo "citām ir"? vai "laiks plānot kāzas pēc 5 gadiem"? Jo sevišķi 19 gados. Attiecības bija fun un learning curve, iepazīties ar cilvēkiem, pavadīt laiku ar cilvēkiem, tam nevajadzētu būt darbam, tam būtu jānotiek dabiski. Katram ir kaut kādi kritēriji, kas pilnīgi galīgi ir izslēgts un nosit vēlmi, bet prasību saraksts?? Kas TU tāda esi, lai cilvēkiem piestādītu PRASĪBAS?

Man nācās izaugt par pieaugušu cilvēku krietni ātrāk nekā daudziem maniem vienaudžiem, tāpēc es nevarēju atļauties tirināties pa pasauli un teiksim tā bezmērķīgi baudīt attiecības vai dzīvi. 19 gados par kāzām, protams, neplānoju. Un par bērniem ne tik. Bet bija elementāras prasības, lai kopdzīve izdotos.
28.06.2020 14:35 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
bulta @ 28.06.2020 14:23

19 gados Tu vari būt prasīga vien pret ģimenes kaķi, lai tas nečurā Tavās čībās. Ko viņš tāpat darīs, jo esi vēl viens mazs, naivs skuķis, kuru pat kaķis neciena.
Sasniedz ko dzīvē un tad uzstādi prasības.
No cik ta gadiņiem, tad var parādīties prasības? 30? vai 19.gados vēl jādanco pēc vecāku stabules, jo esi mazs un naivs skuķis? jaunieši nemaz nav tik peļami.
Rodas iespaids, ka dzīvo savu ''lielo dzīvi.'' Un tu oficiantīt, kura dzīvē vēl neko nav sasniegusi,pasniedz man glāzi ar champagne, brr
28.06.2020 14:35 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Eksperte @ 28.06.2020 14:16

Ja meitene ir prasīga pret sevi, ir pilnīgi loģiski, ja viņa ir prasīga pret citiem.

19 gados Tu vari būt prasīga vien pret ģimenes kaķi, lai tas nečurā Tavās čībās. Ko viņš tāpat darīs, jo esi vēl viens mazs, naivs skuķis, kuru pat kaķis neciena.
Sasniedz ko dzīvē un tad uzstādi prasības.
28.06.2020 14:23 |
 
Reitings 1422
Reģ: 19.05.2016
Eksperte @ 28.06.2020 14:15

Es arī 19 gados biju ar prasību sarakstu. Jāatzīst, ka padumjāka un ar ne tik lielām prasībām kā tagad, bet tomēr. ?

jā bet tad jautājums, kam tev tās attiecības īsti? Jo "citām ir"? vai "laiks plānot kāzas pēc 5 gadiem"? Jo sevišķi 19 gados. Attiecības bija fun un learning curve, iepazīties ar cilvēkiem, pavadīt laiku ar cilvēkiem, tam nevajadzētu būt darbam, tam būtu jānotiek dabiski. Katram ir kaut kādi kritēriji, kas pilnīgi galīgi ir izslēgts un nosit vēlmi, bet prasību saraksts?? Kas TU tāda esi, lai cilvēkiem piestādītu PRASĪBAS?
28.06.2020 14:20 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Eksperte @ 28.06.2020 14:15

Es arī 19 gados biju ar prasību sarakstu. Jāatzīst, ka padumjāka un ar ne tik lielām prasībām kā tagad, bet tomēr. ?

Ja meitene ir prasīga pret sevi, ir pilnīgi loģiski, ja viņa ir prasīga pret citiem.
28.06.2020 14:16 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Jupiter @ 28.06.2020 14:08
Kuram vīrietim vajag 19gadīgu skuķi ar prasību sarakstu? Izklausās, ka tu nevis meklē attiecības kā you know... ATTIECĪBAS, kādu kas aizpildīs "potenciālā vīra pozīciju" izklausās pēc darba intervijas.

Es arī 19 gados biju ar prasību sarakstu. Jāatzīst, ka padumjāka un ar ne tik lielām prasībām kā tagad, bet tomēr. ?
28.06.2020 14:15 |
 
Reitings 1422
Reģ: 19.05.2016
Kuram vīrietim vajag 19gadīgu skuķi ar prasību sarakstu? Izklausās, ka tu nevis meklē attiecības kā you know... ATTIECĪBAS, kādu kas aizpildīs "potenciālā vīra pozīciju" izklausās pēc darba intervijas.
28.06.2020 14:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!