kur atrast puisi?

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Sveikas!
Iespējams 21.gadsimtam kurioza un netipiska situācija, bet nu...
Pēdējā laikā izjūtu vientulību - apkārt visiem draugiem ir otrās pusītes, bet man nav....
Esmu gandrīz 20 gadīga meitene, studente jau, bet nekad nav bijušas attiecības... Nekad nav bijusi vēlme pēc attiecībām, bet kopš studiju laika sāku izjust vientulību pastiprinātāk...
Vēlos nedaudz vecāku(līdz 25 gadi) par mani, patriotu un aktīvu puisi(tā lai piekrīt brīvdienās bruakt dabā, iet pārgājienos utt.), nevis tikai sēž pie televizora ar aliņu.
Nav jau tā, ka ar mani nebūtu mēģinājuši iepazīties... parasti gadās, ka kāds uzraksta sociālajos ctiklos, piedavaj tikties, bet pēc rakstības stila vai profila izpētes parasti redzu, ka cilvēks nenopietns....
Pirmajā universitātes gadā patika kursa biedrs, viņš man arī izrādīja simpātijas, taču izrādījās kā tautā saka - babņiks...
Nesen biju noskatījusi puisi, stalkojusi sociālajos tīklos un beidzot sadūšojos viņam uzrakstīt, uzaicināt uz kafiju, bet tad ieraudzīju, ka burtiski vakar ielicis bidi ar savu meiteni... neskumstu, jo nepazinu, bet nedaudz nepatīkami ir
Saprotu, ka skan bērnišķīgi, bet - kā jūs iepazināties ar savām otrajām pusītēm? Varbūt kāda ir jau apprecējusies, var mani nomierināt, pasakot, kad savu vīru iepazina? :)
Bet galvenais - kur un kā iepazīt foršus puišus? Sāku apsvērt tinderi, vai tur tik nenopietnie?
24.06.2020 22:02 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 25.06.2020 21:12

oooh, man, lūdzu,pludmali, margaritas un salsu saulrietā! ?
Kā iet, kas jauns? ?

Tevis dēļ visu, mīļā sirds ?
Tu esi vienīgā, kas manu interesi neslāpē
un karstās vasarās kā auksta kokakola veldzē ?
25.06.2020 21:15 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
bulta @ 25.06.2020 21:15

Tevis dēļ visu, mīļā sirds ?
Tu esi vienīgā, kas manu interesi neslāpē
un karstās vasarās kā auksta kokakola veldzē ?

beidz dzer kakokolas un margaritas, resns paliksi. Laikam nezināji, ka kofeīns dehidratē. Tāpēc dzeru jau 5 kafiju... gaidu kad varēs saukt ātros no dehidatācijas... experiments zini....
25.06.2020 21:24 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 25.06.2020 21:15

Tevis dēļ visu, mīļā sirds ?
Tu esi vienīgā, kas manu interesi neslāpē
un karstās vasarās kā auksta kokakola veldzē ?

...viss ir tieši tā kā Tu vēlies, viss-ir-tieši-tā kā Tu vēlies ??
25.06.2020 21:27 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
bulta @ 25.06.2020 21:15

Tevis dēļ visu, mīļā sirds ?
Tu esi vienīgā, kas manu interesi neslāpē
un karstās vasarās kā auksta kokakola veldzē ?

Uz vēstulēm negribat pārvākties?
25.06.2020 21:48 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Sasmējos, jo man arī reiz bija līdzīgi. Vienā pasakumā iepazinos ar superīgu puisi, viņš sāka izrādīt uzmanību, simpātisks, šarmants, ar labu amatu, viss forši, bet tā kā pasākums beidzās,ātri apmainījāmies ar kontaktiem. Iekrita tā, ka viņam bija jādodas ceļojumā uz Ameriku uz gandrīz mēnesi. Pirmās nedēļas, kamēr viņš bija prom, katru dienu sarakstijāmies, un viņš deva mājienus, ka tad, kad atbrauks uz LV, mums jāsatiekas. Es priecīga, gaidpilna. Sarakstes bija ļoti interesantas, saturīgas, un ar laiku no draudzīgām pārtapa vieglā flirtā, kas bija patīkami. Bet tad sākās.. Viņš centās pierunāt, lai atsūtu kādu pikantāku bildi, bet man tas nelikās pieņemami, tomēr neesam labi pazīstami. Viņš uz manu atteikumu baigi neiespringa, taču pats sāka sūtīt bildes, kurās apenēs guļ gultā no sērijas "arlabunakti, dodos gulēt, saldus sapņus". Man tas biški nosita interesi, un es pārstāju ar viņu tik aktīvi sarakstīties. Tālāk jau čalis aizgāja uz pilnu banku, un mans snapchats piebira ar viņa plikā daikta bildēm. Es biju tik šokēta, ka sākumā pat neko neatbildēju. Un ko darīja viņš? Turpināja tādas sūtīt, un izskatījās, ka apmierina sevi. Lieki teikt, ka visus kontaktus pārtraucu un pirms tam vēl uzrakstīju, ka ir tūkstošiem veidu, kā ieinteresēt sievieti, bet šis nu noteikti nav no tiem.

Haha! Es tiešām ticu, ka arī mans kavalieris būtu gājis pa šo taciņu, ja vien es pati neizlemtu, ka nevēlos tētēt savu laiku, jo nu tur viss ir skaidrs. Kā jau Tu minēji - vienkārši nosita interesi. Šis mazlietiņ off topics, bet no kurienes vīriešiem tas mindsets, ka tas ir labs variants kā pievērst un galvenais NOTURĒT sievietes uzmanību? ?
25.06.2020 21:55 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 25.06.2020 21:27

...viss ir tieši tā kā Tu vēlies, viss-ir-tieši-tā kā Tu vēlies ??

The music's fading and the lights down low
Just one more dance and then we're good to go ?
25.06.2020 23:25 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Kurai vajag draugu / vīru, rakstat! Es samērā īss 175 cm/69 kg. Nu, tā aptuvenam priekšstatam.
25.06.2020 23:33 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Man šķiet, ka 19 gadi nav tas vecums, kad stresot par to, ka nav attiecību. Protams redzot, ka apkārtējiem ir otras pusītes, uznāk bēda. Bet šo vecumu vajag baudīt :) Un nevajag ieciklēties uz attiecībām.
Priekš manis Tinder bija vēlīgs, iepazinos ar savu draugu pirms 4 gadiem, protams tur vajag ļoti filtrēt. Bet no turienes esmu bijusi uz vairākiem randiņiem, pēc kuriem daži vīrieši palika par foršiem sarunu biedriem.
Tā kā ikdienā pārvietojos ar velosipēdu, tad ik pa laikam kāds cenšas iepazīties.
Esi smaidīga, atļaujies koķetēt, uzvelc kleitu/svārkus un baudi jaunībi, redzēsi, ka vīrieši sāks pievērst uzmanību!
26.06.2020 00:40 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.06.2020
Jums tikko apritēja 20 gadi. Es domāju, ka tas ir pārāk jauns, lai izveidotu stabilas attiecības. Vienkārši izveidojiet draugus (gan sievietes, gan vīriešus) un satiecieties ar viņiem. Dalieties idejās un baudiet dzīvi. Tad jūs iegūsit nevainojamu zinātību, kā zināt labu puisi. Atrodoties vienatnē, jūs sagādā vairāk stresa
26.06.2020 08:34 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Mans vīrs bija no manas pagātnes, iepazināmies vienā draugu ballītē un uzreiz abiem bija pamatīgs klikšķis, bet viņam tolaik bija draudzene un vēl viņš bija piecus gadus vecāks. Man toreiz bija tikai 17 gadi.
Tā nu es pēc tam biju citās attiecībās, kamēr savos 23 gados paliku bez puiša un domāju, ka nu tikai dzīvošu sev un nedomāšu ne par kādām attiecībām. Bet tad liktenis mūs saveda ar to pašu puisi no saviem 17 gadiem. Interesanti, ka arī viņš, tad bija palicis brīvs un arī nemeklēja nekādas attiecības. Tikai kā izrādās mani ik pa laikam bija čekojis FB un gribējis uzrakstīt, bet nerakstīja, jo domāja, ka man visu laiku ir attiecības, vai arī es esmu tusētāja, jo liku bildes no klubiem :D
Ar to es gribu pateikt, ka vajag pārskatīt arī to, kas ir bijis agrāk. Varbūt tas puisis, kas ļoti patika tagad ir brīvs un būs priecīgs, ka Tu viņam padosi ziņu? :)
26.06.2020 09:21 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
bigsister @ 26.06.2020 09:21
Mans vīrs bija no manas pagātnes, iepazināmies vienā draugu ballītē un uzreiz abiem bija pamatīgs klikšķis, bet viņam tolaik bija draudzene un vēl viņš bija piecus gadus vecāks. Man toreiz bija tikai 17 gadi.
Tā nu es pēc tam biju citās attiecībās, kamēr savos 23 gados paliku bez puiša un domāju, ka nu tikai dzīvošu sev un nedomāšu ne par kādām attiecībām. Bet tad liktenis mūs saveda ar to pašu puisi no saviem 17 gadiem. Interesanti, ka arī viņš, tad bija palicis brīvs un arī nemeklēja nekādas attiecības. Tikai kā izrādās mani ik pa laikam bija čekojis FB un gribējis uzrakstīt, bet nerakstīja, jo domāja, ka man visu laiku ir attiecības, vai arī es esmu tusētāja, jo liku bildes no klubiem :D
Ar to es gribu pateikt, ka vajag pārskatīt arī to, kas ir bijis agrāk. Varbūt tas puisis, kas ļoti patika tagad ir brīvs un būs priecīgs, ka Tu viņam padosi ziņu? :)

Nav brîvs. Cik saprotu, nesen sagāja ar meiteni, kamer es čammājos. ?
Bet nu neko, nebijām pazîstami personīgi. Varbūt nemaz nekas nesanāktu.
Dzīvošu vienkārši tālāk, kad atsāksies studijas, tad teikšu vairāk - jā dažādām iespējām, pasākumiem. Tad jau redzēs kā sānaks - varbūt būs cits, varbūt tam pasam tagadējā mīla nebūs mūžīga...
Runājot par šo tēmu, atceros kà vēl, kad biju maza(15 vai 16 gadi apmeram). Iepazinos internetā ar puisi. Sākumā likās, ka pačatosim nedaudz un pateikšu, ka viņš neintresē, bet kaut kā sarunas panesās. Čatojām naktīs, sazvanījāmies. Tad nedzīvoju Rīgā, viņš mani aicinaja tikties. Sarunājām, ka pēc nedēļas varētu atbraukt uz Rīgu, tikties. Liekas, ka viņš pat bija vairāk sacerējies nekā es. Stāstija, kur mani vedīs, kā sagaidīs utt. Tolaik šim puisim bija no bērnības laba draudzne ar kuru kopā tusēja. Man bija bail, ka šī nocels, jo tomer ilgi pazīstami. Mans “kavalieris” teica, ka muļķības, tā tik draudzene... bet tad, nedēļu pirms norunstās tikšanās viņš sāka uzvesties dīvaini - nerakstīja(agrāk sarakstes bija katru dienu), vispar ne ziņas... es uzrakstīju, viņš mani noignorēja. Rakstīju atkal un atkal. Viņš mani pasūtīja. Vēlāk atklājās, ka kāda tusina viens piedzērās un skūpstījās ar savu bērnības draudzeni un tajā brīdī viņi sagājuši kopa, tāpēc mani vairs nevajag....
Protams, ka bija sāpīgi, jo lai gan parasti internetā neiemīlos, bet šoreiz bija tiešām saturīgas, foršas sarunas, likās, ka var mēģināt... un tad neilgi pirms tiksanas tā...
Atceros, ka tad puisis pēc nedaudz vairāk kā gada izskiras ar so savu labāko draudzeni. Tad jau mācījos vidusskolā. Sāka rakstīt man pirmais. Es tā diez gan ueturēti atbildēju, jo baidījos no tā pat scenārija. Puisis man vēl patika. Arī pēc pirmās neveiksmīgas pieredzes. Bet tad reiz notika atkal līdzīgi - tikai šoreiz saņēmu zinu no nepazīstama numura(vina draudzenes) ar tekstu, ka lai es atšujos no vina, jo vinam ir draudzene. Es biju neizpratnē, jo puisis pirmais rakstīja un teica, ka nav... es viņam uzrakstīju privāti. Pusis atsūtīja bildi ar savu draudzeni un uzrakstīja, ka viņi ar to, kuru pašķīrās iepriekš ir atkal kopā un atkal pasutīja mani.
Tā nu interesanti bija :D. Lieki piebilst, ka sis puisis atkal ir pašķīries un viens. Reiz saskrējamies, atcerējās mani un jautāja kā iet. Nedaudz parunājām. Bet nekas vairàk tā un nav izveidojies.
Patiesībā es pati negribu ar šo puisi neko turpinat. Mani atgrūž dažādas nianses un šī ir viena no tām - lēkāšana no viena suz otru + to, ka viņam ir meitene pirmaja reize es uzzinaju nostalkojit un pati pieprasot paskaidrojumus, jo pats netaisījās stastit...
26.06.2020 10:53 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Dzīvošu vienkārši tālāk, kad atsāksies studijas, tad teikšu vairāk - jā dažādām iespējām, pasākumiem. Tad jau redzēs kā sānaks - varbūt būs cits, varbūt tam pasam tagadējā mīla nebūs mūžīga...

Kāpēc teiksi "jā" tikai tad, kad atsāksies studijas? Šobrīd ir tik daudz iespēju doties uz dažādiem pasākumiem (noteikti var atrast arī savai gaumei kas patīk) un vienkārši izbaudīt to, ko dari un kas zina - varbūt kāds tevī ieskatīsies! Mans ieteikums, kā jau citi lietotāji šeit minēja, pārāk uz to neieciklējies, lai pēc tam nesanāk aplauzties! ?
26.06.2020 11:33 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
takata teksts @ 26.06.2020 10:53
Patiesībā es pati negribu ar šo puisi neko turpinat. Mani atgrūž dažādas nianses un šī ir viena no tām - lēkāšana no viena suz otru + to, ka viņam ir meitene pirmaja reize es uzzinaju nostalkojit un pati pieprasot paskaidrojumus, jo pats netaisījās stastit...

...
26.06.2020 12:26 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Tici man - tev to puisi, kas tevi n reizes pasūtīja nevajag! Baudi vasaru un īstais agri vai vēlu atnāks :)
26.06.2020 12:36 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.06.2020
Es pilnībā piekrītu meitenēm, kuras jau šeit bija rakstījušas, ka nevajag uz šo iespringt. Tici man, kad vismazāk gaidīsi, tad arī kāds uzradīsies! :)
Es arī esmu viena, savos 20 izskatos jaunāka, arī man vienu brīdi bija tāds bez maz vai gruzis, ka es esmu viena un man neviena nav, kā arī puisis, kurš man patīk, īsti nekādu uzmanību nedeva ( Kaut ik pa laikam runājam kā draugi, pāris reizes bijuši ārā ). Taču es vairs neiespringstu, saprotu, ka jāvelta laiks vairāk sev, un tajā mirklī, kad vismazāk, ko gaidīšu, notiks kas labs ;)
Iesaku arī Tev atrast sevī labās lietas un saistībā ar attiecībām vispār neiespringt! ❤️
26.06.2020 16:52 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Slinkums visus komentārus lasīt, bet par tinderi runājot, es personīgi nespēju sevi iedomāties tur sēžam ar nopietniem nolūkiem, bet redz kā, man ir pazīstamas 2 meitenes, kuras savus tagadējos draugus tur ieguvušas. Viena tikko apprecējās :) Es savu otru pusīti satiku vidusskolā 15 gados. ❤ Ja es nebūtu līdz šim brīdim joprojām bijusi attiecībās, tad domāju, ka visbiežāk īstie cilvēki viens otru sastop caur draugiem, ballēs, pasākumos, koncertos, sanāksmēs, projektos, skolā, universitātē utt. Man personīgi pa visiem šiem gadiem tāpat ir bijušas daudzas reizes, kad rodas ļoti labs kontakts ar dažādiem zēniem (bet vispār pa dzīvi es labāk draudzējos ar zēniem, nekā meitenēm) un ja es nebūtu satikusi savu īsto cilvēku, tad kas zina kā būtu tagad. Tomēr esmu pateicīga visumam, ka esmu satikusi tieši to, kas man tagad ir. :) Tas vienkārši tā par piemēru, ka apkārt ir ļoti daudz foršu cilvēku (atkarīgs arī no tā, kāda esi Tu pati, piem. reti kuram patiks uzpūtīga, neinteresanta vai drūma meitene un tā tas ir). Un kas vēl, es vienmēr turu galvā šo teikumu - "viss vienmēr atnāks pie Tevis īstajā laikā, arī tad, kad Tu negaidīsi". Man tā bija! ?? Negaidīju un nekad nebūtu domājusi, ka 15 gados satikšu savu dvēseles cilvēku, kad biju galīgi nenopietna, ballētāja un pastulba jauniete ;D Sagājām un viss pamainījās. :) Visam savs laiks :)
26.06.2020 22:48 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Katz @ 25.06.2020 01:32
Šķiet, šeit ir zero iespējas ar kādu iepazīties, bet man ļoti gribētos redzēt, kas te aiz interneta zagtajām bildītēm patiesībā slēpjas :D

Jahhahah, es arī par šo esmu bieži domājusi. :D Esmu šeit jau pa lielam noskenējusi aktīvākos lietotājus un kas par putniem viņi ir, tāpēc varētu būt intersanti uzzināt, kas ir aiz katra no šiem profiliem.
26.06.2020 23:01 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Acchup @ 26.06.2020 23:01

Jahhahah, es arī par šo esmu bieži domājusi. :D Esmu šeit jau pa lielam noskenējusi aktīvākos lietotājus un kas par putniem viņi ir, tāpēc varētu būt intersanti uzzināt, kas ir aiz katra no šiem profiliem.

Man arī būtu interesanti uzzināt. Zinu tikai kāda ir eksperte, vairāk nevienu. Piekrītu tam kaa šeit jau minēja - anonīmi vari būt pavisam atklāts un dalīties ar savu pieredzi.
26.06.2020 23:33 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Jūs ZB ar savām nopietnajām attiecībām ?
27.06.2020 22:48 |
 
Reitings 27
Reģ: 24.05.2020
Kāds reiz man teica, ka uz jautājumu "Cik esi garš?" vienīgā atbilde ir "Cik tu sver?" ?
28.06.2020 00:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits