kur atrast puisi?

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Sveikas!
Iespējams 21.gadsimtam kurioza un netipiska situācija, bet nu...
Pēdējā laikā izjūtu vientulību - apkārt visiem draugiem ir otrās pusītes, bet man nav....
Esmu gandrīz 20 gadīga meitene, studente jau, bet nekad nav bijušas attiecības... Nekad nav bijusi vēlme pēc attiecībām, bet kopš studiju laika sāku izjust vientulību pastiprinātāk...
Vēlos nedaudz vecāku(līdz 25 gadi) par mani, patriotu un aktīvu puisi(tā lai piekrīt brīvdienās bruakt dabā, iet pārgājienos utt.), nevis tikai sēž pie televizora ar aliņu.
Nav jau tā, ka ar mani nebūtu mēģinājuši iepazīties... parasti gadās, ka kāds uzraksta sociālajos ctiklos, piedavaj tikties, bet pēc rakstības stila vai profila izpētes parasti redzu, ka cilvēks nenopietns....
Pirmajā universitātes gadā patika kursa biedrs, viņš man arī izrādīja simpātijas, taču izrādījās kā tautā saka - babņiks...
Nesen biju noskatījusi puisi, stalkojusi sociālajos tīklos un beidzot sadūšojos viņam uzrakstīt, uzaicināt uz kafiju, bet tad ieraudzīju, ka burtiski vakar ielicis bidi ar savu meiteni... neskumstu, jo nepazinu, bet nedaudz nepatīkami ir
Saprotu, ka skan bērnišķīgi, bet - kā jūs iepazināties ar savām otrajām pusītēm? Varbūt kāda ir jau apprecējusies, var mani nomierināt, pasakot, kad savu vīru iepazina? :)
Bet galvenais - kur un kā iepazīt foršus puišus? Sāku apsvērt tinderi, vai tur tik nenopietnie?
24.06.2020 22:02 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
konotiek @ 25.06.2020 02:11
Te vienā komentārā pareizi tika norādīts, ka puisi jāmekle tur, kur paša tev patīk uzturēties - pasākumos, caur draugu draugiem utml.
Spriežot pēc tava stāstītā par sevi, varu ieteikt - zinātniskās konfenreces(kur maz apgrozās studenti, bet tomēr paši centīgākie ir), studnetu pašpārvaldi, ja patīk darboties, kaut vai kādu NVO(pašai ir paziņa, kurs nevarēja atrast meiteni, bet darbojoties NVO sagāja ar meiteni no turienes.... parasti līdzīgas intereses aizrauj)
Pati reiz esmu intereses pēc “pasvaipojusi” tinderī puišus. Nebiju izmisumā, bet intereses pēc. Lielākā daļa bija tādi, kuri vai nu uzreiz piedāvāja vienas nakts sakarus vai bija vienkārši “prasti”(no serijas - cau! Ko dari? Tiekamies? Es tevi pavizināšy utt.). Es tinderi izdzesu pēc nepilnas dienas, tāpēc pieļauju, ka ilgāk meklējot var atrast sakarīgu, bet pašai vairs tas nav aktuāli :)
Klubos, bāros labak neiepazīsties, ja tur nemēdz uzturēties. Ir diez gan stulbi meklet puisi vietās, kas pasai nepatīk. Ir diez gan maza varbūtība, ka tāds puisis kādu meklē nejauši nokļuvis klubā, bet vispār neapmeklē tos.
Lai veicas! Un neiespringsti, pēc svētku laiks, kad visi izlikuši bildes ar otrām pusītēm vai pati bijusi ballītē, kur visiem otrās pusītes mēdz būt smags un īpaši vientuļīgs.
Ja vientulība ir īslaicīgā - viss ok. Ja tomēr nepārvarama vēlme pēc puiša, tad vari jau te pieminēto - instagramu papētīt, varbut kāds uzrunās un tad pati ņent iniciatīvu rokās, nevis gaidīt.

Paldies par ieteikumiem!
Instagramā gan neesmu, bet Facebook gan vienu biju noskatījusi, izpētījusi. Kādus 3 mēnešus vienkārši stalkoju, tad sadūšojos Facebookā uzaicināt draudzēties. Apstprināja. Profilā viņam bija tikai dabas foto un svešu cilvēku fotosesijas, jo nodarbojās ar fotografēšanu. Dažas bildes, kur pats redzams pie zvejot, braucot ar velo utt.Domāju, ka brīvs, jo profila aprakstā arī nekas neliecināja par faktu, ka būtu draudzene.
Domāju uzrakstīt messengeri, lai apjautātos par viņa hobiju, uziacinātu uz kafiju, bet tad pamanīju, ka (nu jau) aizvakar ielicis no svētkiem bildi, apskāvienos un skūpstos ar meiteni.
Protams, ka kā jau tēmas pieteikumā rakstīju - nebiju es jau interneta puisī iemīlējusies, tāpēc nav sāpīgi. Taču atzīšu - nedaudz nepatīkami ir, ka uzreiz noskatot nerasktīju un neaicināju iepazīties, jo šis likās gan izskata ziņā, gan nodarbošanās, aktivitāšu ziņā mans tips.
Bet nu neko :) , nākamreiz, kad noskatīšu jāsadūšojas uzreiz uzrunāt. Labāk jau lai atraida, nekā pēc tam ieraudzīt, ka kādai citai ticis
25.06.2020 09:44 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Neņem ļaunā takata, bet tu izklausies pēc tādas, ar kuru esot attiecībās sekss ir 1x nedēlā un orālais tikai pa svētkiem. Var jau būt, ka ne tā izsakies, bet nu lasot tavu "bēdu ieleju", tāds priekštats rodas.
Es saku, ka meklēju nopietnas attiecības, un neviens pat neko negrib nopietnu. Un man kā 19 gadīgai, lai kaut ko nopietnu dabūtu, būtu jābūt kopā ar 10-20 gadus vecāku vīrieti. Ienīstu šo gadsimtu, kad neviens nav nopietns

Nu nav jau gluži tā, ka vecāki vīrieši būtu zemē metami, ir jau pilns ar tādiem, kuri ir gan izskatīgi, gan sakarīgi cilvēki. Varbūt nevajag izvēlēties tādus, kuriem jau ir "bagāžā" bērnudārzs. Ja man atmiņa neviļ, tev tak tāds ir/bija.
25.06.2020 10:54 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
1. Bārs
2. Trenažieru zāle
3. Stadions
4. Nakts klubs
5. Bibliotēka
6. Grāmatu veikals
7. Draugu draugi
8. Internets
9. Skolas - studiju biedri
10. Darba kolēģi
11. Korporatīvās balles
12. Draugu ballītes
13. Baseins
14. Uz ielas
25.06.2020 12:35 |
 
Reitings 331
Reģ: 04.03.2020
Jo mazāk gaidīsi un domāsi, jo lielāka iespēja, ka satiksi.
Piem. Mans puisis visu laiku bija gandrīz man blakus, bet es viņu ignorēju.
Visu laiku draugu barā viņš bija blakus, un vienreiz uzsmējām viens otram, ka nekad mēs nebūtu kopā viens ar otru. Bet pagāja pus gads no tās sarunas un liktenis saveda mūs kopā, un jau 4gadus esam?
Kad man bija 19, es negribēju attiecības, kaut vai draudzenēm bija jau puiši. Es pieturējos pie principa- vajag izbaudīt dzīvi, ballēt, trippot viss kaut kur un tā. Un tagad priecājos, ka esmu izballējusies, iztrakojusies un tā, jo tagad īsti tā nevaru, jo darbs, attiecības un jābūvē sava ideālā dzīve.
25.06.2020 14:06 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Iepazīties var jebkur...tiešām!
Ar vīru iepazinos internetā, pavisam nejauši, ākstoties ar draudzeni.
Taču ir gadījies, ka sakarīgi puiši piedāvā iepazīties burtiski uz ielas. Vienreiz gadījās autobusā, kad braucu no augstskolas mājās...skatoties datorā filmu par snaiperiem???
Un piebildīšu, es neesmu nekāda skaistule??
25.06.2020 15:31 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Es arī varu savu pieckapeiku piemest!
Autorei ieteiktu baigi neieciklēties un salīdzināties ar draudzenēm, jo mums katram ir sava situācija un lietu attīstības gaita. Man personīgi tūliņ jau būs 24, bet esmu single. Man ir diezgan piesātināta ikdiena - studēju maģistrantūrā, strādāju, treniņi, brīvdienas pavadu kopā ar draudznēm vai braucu palīdzēt vecākiem mājas solī, ikdiena ir aizņemta, kas laikam arī kalpojis par iemeslu kāpēc nav bijis daudz laika skriet pa barčikiem un ballītēm tā teikt vīru meklēt! Esmu izmēģinājusi arī Tinderi - man līdzīga pieredze kā meitenes te jau komentēja, ka baigi jāsijā esošais kontingents, lai saruna būtu jēgpilna. Biju samachojusies ar vienu 30-gadnieku, bija tiešām jauks puisis, bijām jau sarunājuši satikties, taču vienā piektdienas vakarā viņš man piezvanīja pilnīgi pārdzēries, informējot mani par to kāds viņš mīlnieks, ko prot, kā mani pārsteigs un cik viss būšot lieliski. Lieki piebilst, ka man tas nostrādāja kā tiešām liels red flag, nevis tāpēc ka man nepatiktu sekss vai es gribētu ar viņu tikai padzert tēju, bet gan tāpēc ka mēs nebijām ne reizi redzējušies, neilgu laiciņu vienkārši komunicējuši, līdz ar to šāda pilnīga kāršu atklāšana no viņa puses man šķita too much un es pārtraucu komunikāciju. Radās sajūta, ka viņš vienkārši meklē seksu ASAP.
Long story short - jā, es esmu gatava iepazīties un mani interesē ilgtermiņa attiecības, taču diemžēl man apkārt nav neviena potenciāla kandidāta. Varbūt kādai ir brīvs paziņa, kas arī meklē attiecības, hah!
Autore - vari droši man atsūtīt vēstulīti, ja vēlies, papļāpāsim! ?
25.06.2020 16:22 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Saprotams, ka viss ir priekšā. :)
Un pati liekas varu identificēt kāpēc man nav attiecību:
• esmu kautrīga(pazīstamos cilvēkos man patīk atrasties, bet tiklîdz ballītēs ir arī tādi, kurus neziny, es labprāt uzturos pie draugiem, nekā nāku klāt iepazīties vai dejot)
• diez gan zems pašvērtējums
• es izskstos daudz jaunaka, nekā patiesībā! :( un tas laikam vairāk skumdina arī..... man drīz būs 20, bet nepazīstami cilvēki nodomā, ka man ir 16 vai 17 gadi...
Kosmētiku vasarā nelietoju vispār vai lietoju ļoti minimāli(skropstu tušu, lūpu krāsu), studiju laiks parasti arī vieglas nude acu ēnas un nedaudz ietonēju uzacis... mati nan ir cirtaini, skruļojas paši no sevis, kas man nepatik un liekas, ka ikreiz uztaisot lielās lokas vai iztaisnojot izskatos vecāka, nekā dabiskiem matiem. Par apģērbu nevarētu teikt, ka ģērbos bērnišķīgi. Esmu īsa auguma, ikdiena nēsāju parasti klasiski džinsus vai vasarā šortus ar vienkrāsainu T-kreklu. Tāpat reizēm arī svārkus, retāk kleitas. Žaketes arī labprāt velku, bet vienalga liekas, ka izskatos ne uz savien gadiem :D Mākslīgs nekas nav - ne skropstas pieaudzētās, ne mati pielikti utml. Viss kā sakās - dabisks un savs.
(Ak, jel saprotu, cik stulbi šis izklausās, bet vairākkārt esmu saņēmusi piezīmi - paga, tev 19? Izskatās, ka kādi 16)
Un pašlaik ma sr vien sāk likties, ka izsksts ir iemesls kādēļ mana vecuma puiši nekur neaicina, bet aicina stipri vecāki, kas gan jau sapņo par viena a nakts sakariem.
25.06.2020 16:24 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Teikšu kā ir. Vislabākās attiecības izveidojas tad, kad to vismazāk gaida un, kad uz to neieciklējas. :)
25.06.2020 16:35 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Daudzas meitenes izskatās jaunākas un nekāda vaina, atrod sava vecuma puisi. Kad man bija aktuāla iepazīšanās, tad dažādi varianti nesanāca un kad jau metu mieru, prikola pēc kaut ko jokojoties uzrakstīju, tad tieši tā saruna pārvērtās garākā sarunā un sekoja tikšanās. Un ja autori interesē sekss 1x nedēļā, arī tad viņa var atrast sev līdzvērtīgu partneri. Vai ja 1x, tad vsjo, attiecības nevar būt? :D Jābeidz skriet līdzi stereotipiem, vienai te x būs normāli, otrai y būs normāli.
25.06.2020 18:07 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Balamute @ 25.06.2020 18:07
Daudzas meitenes izskatās jaunākas un nekāda vaina, atrod sava vecuma puisi. Kad man bija aktuāla iepazīšanās, tad dažādi varianti nesanāca un kad jau metu mieru, prikola pēc kaut ko jokojoties uzrakstīju, tad tieši tā saruna pārvērtās garākā sarunā un sekoja tikšanās. Un ja autori interesē sekss 1x nedēļā, arī tad viņa var atrast sev līdzvērtīgu partneri. Vai ja 1x, tad vsjo, attiecības nevar būt? :D Jābeidz skriet līdzi stereotipiem, vienai te x būs normāli, otrai y būs normāli.

es neviena brīdī neesmu minējusi, cik reizes nedēļā vajadzētu seksu :D
Kāda vienkarsi nokomentēja, ka es izskatoties pēc tadas, kurai vienreiz nedēļā vajagot un to laikam tagad identificē ar mani :D
Bet nu, paldies par viedokli! Bus labi
25.06.2020 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 05.02.2011
Fifty @ 25.06.2020 16:35
Teikšu kā ir. Vislabākās attiecības izveidojas tad, kad to vismazāk gaida un, kad uz to neieciklējas. :)

Piekrītu šim apgalvojumam. To varu apstiprināt gan balstoties uz savu un paziņu/draugu pieredzēm. Ar savu vīrieti iepazinos draugu draugu tusiņā. Abi gribējām tikai izklaidēties un neko nopietnu, bet te nu mēs esam pēc teju 4 gadiem, joprojām kopā. Tā ka nekad nevar zināt, kur un kā iepazīsies ar savu otro pusi, galvenais būt atvērtai un pretīmnākošai un ņemt katru iespēju, ko dzīve sniedz. ?
25.06.2020 18:55 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Biju samachojusies ar vienu 30-gadnieku, bija tiešām jauks puisis, bijām jau sarunājuši satikties, taču vienā piektdienas vakarā viņš man piezvanīja pilnīgi pārdzēries, informējot mani par to kāds viņš mīlnieks, ko prot, kā mani pārsteigs un cik viss būšot lieliski. Lieki piebilst, ka man tas nostrādāja kā tiešām liels red flag, nevis tāpēc ka man nepatiktu sekss vai es gribētu ar viņu tikai padzert tēju, bet gan tāpēc ka mēs nebijām ne reizi redzējušies, neilgu laiciņu vienkārši komunicējuši, līdz ar to šāda pilnīga kāršu atklāšana no viņa puses man šķita too much un es pārtraucu komunikāciju. Radās sajūta, ka viņš vienkārši meklē seksu ASAP.

Sasmējos, jo man arī reiz bija līdzīgi. Vienā pasakumā iepazinos ar superīgu puisi, viņš sāka izrādīt uzmanību, simpātisks, šarmants, ar labu amatu, viss forši, bet tā kā pasākums beidzās,ātri apmainījāmies ar kontaktiem. Iekrita tā, ka viņam bija jādodas ceļojumā uz Ameriku uz gandrīz mēnesi. Pirmās nedēļas, kamēr viņš bija prom, katru dienu sarakstijāmies, un viņš deva mājienus, ka tad, kad atbrauks uz LV, mums jāsatiekas. Es priecīga, gaidpilna. Sarakstes bija ļoti interesantas, saturīgas, un ar laiku no draudzīgām pārtapa vieglā flirtā, kas bija patīkami. Bet tad sākās.. Viņš centās pierunāt, lai atsūtu kādu pikantāku bildi, bet man tas nelikās pieņemami, tomēr neesam labi pazīstami. Viņš uz manu atteikumu baigi neiespringa, taču pats sāka sūtīt bildes, kurās apenēs guļ gultā no sērijas "arlabunakti, dodos gulēt, saldus sapņus". Man tas biški nosita interesi, un es pārstāju ar viņu tik aktīvi sarakstīties. Tālāk jau čalis aizgāja uz pilnu banku, un mans snapchats piebira ar viņa plikā daikta bildēm. Es biju tik šokēta, ka sākumā pat neko neatbildēju. Un ko darīja viņš? Turpināja tādas sūtīt, un izskatījās, ka apmierina sevi. Lieki teikt, ka visus kontaktus pārtraucu un pirms tam vēl uzrakstīju, ka ir tūkstošiem veidu, kā ieinteresēt sievieti, bet šis nu noteikti nav no tiem.
25.06.2020 19:53 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Mana bijusī otra puse, kamēr es ar viņu mēģināju iepazīties aizgāja ar citu kuci uz kafūzi.
Vot, kādas cūkas ir vīrieši!!!
25.06.2020 20:11 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.03.2020
Man arī agrāk īpaši neveicās ar attiecībām, atrast viņas ik pa laikam izdevās, bet vienmēr kaut kas nogāja greizi un galu galā paliku viena. :D Mēģināju Tinderi, diez gan ilgi, bet pasīvi tur biju. Likās laba iespēja atrast kādu, tāpēc nedzēsu ārā ilgi. Bet tad vienā brīdī sapratu, ka man tur nepatīk, ka ieeju labi ja reizi nedēļā un tāpat to daru tā, it kā man kāds to spiestu. Izdzēsu Tinderi, aizmirsu par vīriešiem, negāju uz vietām, kur potenciāli liela iespēja ar kādu iepazīties, līdz vienu dienu aizgāju uz vienu garlaicīgu nodarbību, kas man bija vajadzīga darba sakarā, tas bija vienas reizes pasākums. Tur arī ieraudzīju foršu vīrieti, viņš mani ieinteresēja, bet domāju, ka tā jau nekad tāpat neizdodas iepazīties, priekš kam es vispār par viņu domāju :D bet viņš pats iesāka sarunu, kaut kā aizpļāpājāmies, samainījāmies ar kontaktiem, pēc kāda laika atkal satikāmies, un tad atkal, un tagad jau esam precēti :D
25.06.2020 20:15 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Tu pārāk nopietni attiecies pret šo tēmu... stalko, analizē utt. Nekam dzīvē nav garantiju,nav tādu vietu, kur Tu 100% iepazīsies un nav teikts, ka nākamās attiecības beigsies ar laulību ?
Dzīvo vieglāk, patīk vīrietis-uzsmaidi viņam, kad Jūsu skatieni satiekās...ja viss ir forši, ej uz randiņu, ja jūti,ka nav tas,ko Tev vajag...next! Atceries, vīrietim
ir jābūt Tevis cienīgam, nevis Tev uz kaut ko ir jāsaņem dūšu...
25.06.2020 20:38 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 25.06.2020 20:38
Tu pārāk nopietni attiecies pret šo tēmu... stalko, analizē utt. Nekam dzīvē nav garantiju,nav tādu vietu, kur Tu 100% iepazīsies un nav teikts, ka nākamās attiecības beigsies ar laulību ?
Dzīvo vieglāk, patīk vīrietis-uzsmaidi viņam, kad Jūsu skatieni satiekās...ja viss ir forši, ej uz randiņu, ja jūti,ka nav tas,ko Tev vajag...next! Atceries, vīrietim
ir jābūt Tevis cienīgam, nevis Tev uz kaut ko ir jāsaņem dūšu...

Čaaaau, sen nedzirdētā ??
25.06.2020 20:47 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 25.06.2020 20:47

Čaaaau, sen nedzirdētā ??

Bulta! ? Tev arī sveiciens! ☀️
25.06.2020 21:03 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 25.06.2020 21:03

Bulta! ? Tev arī sveiciens! ☀️

Tēju, kafiju, padejosim? ?
25.06.2020 21:04 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Ar savu topošo vīru iepazinos zaļumballē.
Neesi Tu vienīgā viena. Man ir draudzene kurai 31 gads un kopš pamatskolas (9 klases balles) nav ne ar vienu dejojusi, bučojusies un kur nu ko vēl vairāk. Ļoti kautrīga, kompleksaina. Ja mēģina iepazīstināt ar kādu, tad to nabaga vīrieti noliek uz lapstiņām turpat. Skaļi nodirš. Tāpēc mēs, draudzenes vairs ne ar vienu viņu vairs neiepazīstinām.
Tev viss vēl priekšā.
25.06.2020 21:08 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 25.06.2020 21:04

Tēju, kafiju, padejosim? ?

oooh, man, lūdzu,pludmali, margaritas un salsu saulrietā! ?
Kā iet, kas jauns? ?
25.06.2020 21:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits