kur atrast puisi?

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Sveikas!
Iespējams 21.gadsimtam kurioza un netipiska situācija, bet nu...
Pēdējā laikā izjūtu vientulību - apkārt visiem draugiem ir otrās pusītes, bet man nav....
Esmu gandrīz 20 gadīga meitene, studente jau, bet nekad nav bijušas attiecības... Nekad nav bijusi vēlme pēc attiecībām, bet kopš studiju laika sāku izjust vientulību pastiprinātāk...
Vēlos nedaudz vecāku(līdz 25 gadi) par mani, patriotu un aktīvu puisi(tā lai piekrīt brīvdienās bruakt dabā, iet pārgājienos utt.), nevis tikai sēž pie televizora ar aliņu.
Nav jau tā, ka ar mani nebūtu mēģinājuši iepazīties... parasti gadās, ka kāds uzraksta sociālajos ctiklos, piedavaj tikties, bet pēc rakstības stila vai profila izpētes parasti redzu, ka cilvēks nenopietns....
Pirmajā universitātes gadā patika kursa biedrs, viņš man arī izrādīja simpātijas, taču izrādījās kā tautā saka - babņiks...
Nesen biju noskatījusi puisi, stalkojusi sociālajos tīklos un beidzot sadūšojos viņam uzrakstīt, uzaicināt uz kafiju, bet tad ieraudzīju, ka burtiski vakar ielicis bidi ar savu meiteni... neskumstu, jo nepazinu, bet nedaudz nepatīkami ir
Saprotu, ka skan bērnišķīgi, bet - kā jūs iepazināties ar savām otrajām pusītēm? Varbūt kāda ir jau apprecējusies, var mani nomierināt, pasakot, kad savu vīru iepazina? :)
Bet galvenais - kur un kā iepazīt foršus puišus? Sāku apsvērt tinderi, vai tur tik nenopietnie?
24.06.2020 22:02 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
kay @ 25.06.2020 00:14
Manas pirmās nopietnās attiecības un vispār pirmās attiecības (kopā 3 gadi) bija ar puisi, kuru iepazinu dejojot klubā. Dabiski saskatījāmies, apmainījāmies ar numuriem un nākamajā dienā viņš man uzrakstīja ar mērķi uzaicināt uz randiņu!
Ar tagadējo draugu (nu jau topošo vīru) iepazināmies Tinder. Nepiekritīšu komentāriem un izteicieniem, ka Tinder ir sliktākā vieta kur iepazīties jo man (un patiesībā arī vēl pāris gan draudzenēm, gan paziņām) ir izdevies izveidot veiksmīgas attiecības tieši izmantojot šo aplikāciju.

Nu, nu, pastāsti, cik Tev tas laiku aizņēma.
Man vienkārši nav tik daudz laika visam tam "černim" iet cauri.
25.06.2020 00:34 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Viens ir ka uz ballītēm un klubiem nevelk, bet otrs ka dzīvo ar stereotipu-tur jau visi vienādi. Nu nav tā. It īpaši ja nedzīvo pilsētā, kur tādi klubi vairumā. Manā pilsētā pa lielam ir tikai divi un to ātri var piefiksēt, kuras sejas tur apgrozās regulāri, tāpat mērķis, ko tur dara.
Ir taču tik daudz gadījumu, ka bariņš aizgājis nosvinēt draugam dzimšanas dienu, satiekas seni draugi utt..
Kad izšķīros no ilggadējam attiecībām gāju ar draudzenēm diezgan bieži,lai novērstu domas. Bija tādi, kas tur bija regulāri un apstaigāja lielāko daļu meiteņu,no tādiem protams labāk pa gabalu. Man vienmēr bija savas uzvedības norma, pēc kuras vērtēju arī citus.
25.06.2020 00:35 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Balamute @ 25.06.2020 00:17
Ja netiekas ar tiem, kas uzraksta FB, tad skaitās pārāk pareiza? Ho ho ho, tad jau es arī. :D Nezinu, kāds backgrounds, bet pagaidām autore izklausās pēc normālas, sakarīgas meitenes. Ir intereses, palīdz ģimenei, ir draugi, patīk šad tad pasākumi utt. Kas tur tik pareizs? ?
takata, ko studē? Tur pārsvarā meitenes vai paralēlkursos visādi? Parasti ir lekcijas, kuras notiek vairākiem kursiem kopā.

Tiesību zinātni. Rudenī būs 2.kurss.
Ir, ir puiši un diez gan daudz, bet laikam esmu par kautrīgu, lai tà ietu klāt vai rakstītu, aicinot satikties. Universitātē ir 3 labi draugi puiši ar kuriem parasti reizēm atpūšamies, turamies bariņā, bet viņus noteikti neredzu kā potenciālos draugus attiecības.
Nezinu, liekas, ka universitāte un kurss ir tāda maza kopa, kur, ja puisis atteiks nedod Dievs kāds kau ko uzzinās, sačukstēties utt.(lai gan saprotu, ka nu smieklīgi - kāpēc, lai puisis kadam stāstītu, izplatītu, ka bijis baigais mačo un atšuvis... bet nu, visas šādas domas man galvā) + pagaidām nav neviens tāds, kuru būtu noskatījusi un gribetu ‘koļit’
Laikam vienkārši nākmagad vairāk teiksu - jā iespējam. :) varētu pat atrat kādu ārpus studiju nodarbi atrast, lai laiks piepildās, biežāk jānāk uz kopīgiem pasākumiem, universitātes ballēm utt.
Es teiktu, ka lielākā problēma man ir kautrīgums. Es jūtos labi draugu lokā, kas man ir jau, bet ar jauniem cilvēkiem iepazīties grūti - vienmer liekas, ko tur es bāzīšos utt.
Katrā ziņā - paldies!
25.06.2020 00:45 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
bulta @ 25.06.2020 00:34

Nu, nu, pastāsti, cik Tev tas laiku aizņēma.
Man vienkārši nav tik daudz laika visam tam "černim" iet cauri.

Kas tieši? Iepazīšanās Tinder? ? Pēc aptuveni nedēļas sarakstoties aizgājām uz randiņu. Pēc pirmā randiņa sekoja vēl pāris (ja pareizi atceros, tad vēl 2) arī nedēļas laikā un pēc tiem draugs pajautāja vai vēlos kļūt par viņa meiteni! Tā nu mēs ātri, es pat teiktu, ielecām attiecībās, jo abiem nepatīk tā ilgā staigāšana uz randiņiem, iepazīšana pusgada garumā utt.
Ja runā par to cik ilgi es biju Tinder.. laikam arī kaut kādu nedēļu iespējams, bet man ne reizi swipe limits nebeidzās ?
25.06.2020 00:55 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Nu skaidrs. Parasti man iepazīšanās ilgst vismaz pāris mēnešus, ja ne pat gadus.
Tinderī ir meitenes, ar kurām runāju jau kopš februāra un neesmu ticies.
25.06.2020 00:58 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
bulta @ 25.06.2020 00:58
Nu skaidrs. Parasti man iepazīšanās ilgst vismaz pāris mēnešus, ja ne pat gadus.
Tinderī ir meitenes, ar kurām runāju jau kopš februāra un neesmu ticies.

Izklausās, ka tu tā ļoti lēni visu būvē.
25.06.2020 00:59 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Būvēju es ātri.
Esmu pieradis, ka manā dzīvē man viss ir zvana attālumā. Viss notiek tad, kad un kā es to vēlos.
Diemžēl, to nevar attiecināt uz attiecībām, ja vien par tām nemaksā :)
Un pat ja piedāvāju tikties, man tam ir maz laika. Neatrodos Rīgā, taču vairums meiteņu tomēr ir no Rīgas, bet manā dzīvē nav tik daudz laika lai brauktu satikt nepazīstamu cilvēku uz Rīgu.
25.06.2020 01:02 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Bultam ir specifiskas prasības (viņš negrib kuru katru) + 2 sīkie.
25.06.2020 01:03 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
bulta @ 25.06.2020 01:02
Būvēju es ātri.
Esmu pieradis, ka manā dzīvē man viss ir zvana attālumā. Viss notiek tad, kad un kā es to vēlos.
Diemžēl, to nevar attiecināt uz attiecībām, ja vien par tām nemaksā :)
Un pat ja piedāvāju tikties, man tam ir maz laika. Neatrodos Rīgā, taču vairums meiteņu tomēr ir no Rīgas, bet manā dzīvē nav tik daudz laika lai brauktu satikt nepazīstamu cilvēku uz Rīgu.

Nu, tad tā arī sanāks, ka jādzīvojas bez otrās pusītes. Nav jau slikti, ja vīrietim ir mērķi un konkrēta vīzija uz ko viņš arī tiecas. Vienīgi nav reāli iegūt sev blakus dāmu, ja attiecības nav prioritāte.
25.06.2020 01:06 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Cik lasu šeit visas laikam studē tiesību zinātni :D
Iepazīties var jebkur, veikalā, internetā, bārā. Pareizi jau saka - speciāli nekur rauties nevajag. Tāds tādu atrod, ja nepatiks bāri, nepatiks arī cilvēki, kas tur grozās vairāk vai mazāk (interešu ziņā.)
Ieteiktu iet uz vietām, kur vari atrast līdzīgos.
Internetā var viegli iepazīties, nerunājot par kkādiem otrapuse.lv
Instagrams varētu būt labs instruments, tur gan jārokas. Es parasti atrodu viskko caur ietagotajiem cilvēkiem. Reizēm nesaprotu, kā esmu tikusi līdz Indijas tālajiem krastiem :D metaforiski runājot.
Foršāk ir, ja cilvēks ir vismaz paziņa kādam.
Vēl var mēģināt tinderi, tur gan 70% džeki ir ar bildēm pie mašīnas bez krekliem, tos SKIP.
Principā, visi matchi, kas man ir bijuši un patīk ir pazīstamie/paziņas. Un 0,1% kas varētu interesēt no nepazīstamajām sejām. Esmu kopā satikušies ar 4 džekiem, ar 2 biju attiecībām, pārējiem pieklājīgi pateicu, ka varam palikt draugi un šad tad vēl turpinam runāt, jo kā cilvēki viņi ir superīgi :)
Ja esi meklējumos, noteikti mēģini :)
25.06.2020 01:06 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Redpill @ 25.06.2020 01:03
Bultam ir specifiskas prasības (viņš negrib kuru katru) + 2 sīkie.

Man jau arī ir specifiskas prasības, kādam ir jāatbilst manam partnerim. Vienīgi tā atšķirība ir tajā, vai attiecības paliek otrā plānā, vai tā ir vismaz vienā līmenī ar nodarbošanos.
25.06.2020 01:08 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Eksperte @ 25.06.2020 01:06

Nu, tad tā arī sanāks, ka jādzīvojas bez otrās pusītes. Nav jau slikti, ja vīrietim ir mērķi un konkrēta vīzija uz ko viņš arī tiecas. Vienīgi nav reāli iegūt sev blakus dāmu, ja attiecības nav prioritāte.

Nav tā, ka negribētos attiecības, tad jau šajā tēmā neapmainītos viedokļiem :)
Gribās kādu, kuru cienīt un ar kuru atrast kopīgas intereses un lieliskas sarunas.
Es esmu tajā vecuma kategorijā, kad esmu šo to savā dzīvē sasniedzis un vēlos kaut uz pusi tādu pašu dāmu sev blakus. men nevajag viņas naudu vai statusu sabiedrībā, nē, man vajag tikai apziņu, ko viņa ir/var sasniegt ar savu dzīvi. manās acīs tieši tas ir tas, kas ceļ cilvēka vērtību. Un atkārtoju - mani neinteresēs neviens viņas cents. Un tāpat sagaidu, ka viņai neinteresēs mans. Tas nenozīmē, ka neko nedāvināšu, nepavisam nē, tas nozīmē to, ka nebūšu bezierunu sponsors katrai iegribai.
Darbs vienmēr būs prioritāte, cilvēki var nākt un iet, cilvēka domas nav prognozējamas.
25.06.2020 01:18 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Šķiet, šeit ir zero iespējas ar kādu iepazīties, bet man ļoti gribētos redzēt, kas te aiz interneta zagtajām bildītēm patiesībā slēpjas :D
25.06.2020 01:32 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Es dzīvē esmu parasts random čalis, kas te pa retam biš troļļo :D
25.06.2020 01:34 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
bulta @ 25.06.2020 01:18

Nav tā, ka negribētos attiecības, tad jau šajā tēmā neapmainītos viedokļiem :)
Gribās kādu, kuru cienīt un ar kuru atrast kopīgas intereses un lieliskas sarunas.
Es esmu tajā vecuma kategorijā, kad esmu šo to savā dzīvē sasniedzis un vēlos kaut uz pusi tādu pašu dāmu sev blakus. men nevajag viņas naudu vai statusu sabiedrībā, nē, man vajag tikai apziņu, ko viņa ir/var sasniegt ar savu dzīvi. manās acīs tieši tas ir tas, kas ceļ cilvēka vērtību. Un atkārtoju - mani neinteresēs neviens viņas cents. Un tāpat sagaidu, ka viņai neinteresēs mans. Tas nenozīmē, ka neko nedāvināšu, nepavisam nē, tas nozīmē to, ka nebūšu bezierunu sponsors katrai iegribai.
Darbs vienmēr būs prioritāte, cilvēki var nākt un iet, cilvēka domas nav prognozējamas.

Respektīvi tu meklē kādu, kas sevi ciena, mīl un zina savu vērtību. Tādas ir dikti grūti atrast. Diemžēl. Bet kas zin, varbūt arī tev, tāpat kā man, no zilām debesīm nokrīt tieši tas, ko tev vajag.
Izlasīju par to, ka darbs ir prioritāte, un arī momentā atcerējos kā maas tagadējās attiecības aizsākās. Pa dienu katrs savos darbos, viņs netraucējot mani un es arī viņu, teju nesazinājāmies visu dienu. Bet kad darbs cauri, tad reāli čakarējām savu miega režīmu tik ļoti bieži, jo vienkārši līdz pat trijiem rītā varējām pļāpāt un vēl mani mājās aizvest. Darbs abiem palika prioritāte, nekas netika atcelts un tas sākuma attiecību periods vienkārši tapa par papildinājumu dzīvei, nevis kā slogs vai apgrūtinājums. Lai gan nezinu cik ilgi tā būtu bijis, ja nebūtu tas divu nedēļu ietvars.
Es domāju, ka viss ar laiku sakārtojas pats.
25.06.2020 01:35 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 25.06.2020 01:32
Šķiet, šeit ir zero iespējas ar kādu iepazīties, bet man ļoti gribētos redzēt, kas te aiz interneta zagtajām bildītēm patiesībā slēpjas :D

Es, laikam, tad esmu viena no tām retajām, kurai nav zagtā bilde ?
25.06.2020 01:38 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Katz @ 25.06.2020 01:32
Šķiet, šeit ir zero iespējas ar kādu iepazīties, bet man ļoti gribētos redzēt, kas te aiz interneta zagtajām bildītēm patiesībā slēpjas :D

Ja ielikšu nezagtu bildi, kāds mani noteikti atpazīs.
Taču vienmēr var palūgt ;)
25.06.2020 01:42 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
bulta @ 25.06.2020 01:42

Ja ielikšu nezagtu bildi, kāds mani noteikti atpazīs.
Taču vienmēr var palūgt ;)
Tevi pēc rakstības atpazinu, tu esi leğendārs kadrs, saistībā ar velo tēmu.
Vairāk neatklāšu, tiem kam būs interese tā pat ar tevi sakontaktēs privāti.
25.06.2020 01:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Piekrītu, arī nevarētu izlikt bildi, vismaz zinu sevi, vairs nebūtu tik atklāta savā sakāmajā.
Redpill, toč trollis esi.
25.06.2020 02:00 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Te vienā komentārā pareizi tika norādīts, ka puisi jāmekle tur, kur paša tev patīk uzturēties - pasākumos, caur draugu draugiem utml.
Spriežot pēc tava stāstītā par sevi, varu ieteikt - zinātniskās konfenreces(kur maz apgrozās studenti, bet tomēr paši centīgākie ir), studnetu pašpārvaldi, ja patīk darboties, kaut vai kādu NVO(pašai ir paziņa, kurs nevarēja atrast meiteni, bet darbojoties NVO sagāja ar meiteni no turienes.... parasti līdzīgas intereses aizrauj)
Pati reiz esmu intereses pēc “pasvaipojusi” tinderī puišus. Nebiju izmisumā, bet intereses pēc. Lielākā daļa bija tādi, kuri vai nu uzreiz piedāvāja vienas nakts sakarus vai bija vienkārši “prasti”(no serijas - cau! Ko dari? Tiekamies? Es tevi pavizināšy utt.). Es tinderi izdzesu pēc nepilnas dienas, tāpēc pieļauju, ka ilgāk meklējot var atrast sakarīgu, bet pašai vairs tas nav aktuāli :)
Klubos, bāros labak neiepazīsties, ja tur nemēdz uzturēties. Ir diez gan stulbi meklet puisi vietās, kas pasai nepatīk. Ir diez gan maza varbūtība, ka tāds puisis kādu meklē nejauši nokļuvis klubā, bet vispār neapmeklē tos.
Lai veicas! Un neiespringsti, pēc svētku laiks, kad visi izlikuši bildes ar otrām pusītēm vai pati bijusi ballītē, kur visiem otrās pusītes mēdz būt smags un īpaši vientuļīgs.
Ja vientulība ir īslaicīgā - viss ok. Ja tomēr nepārvarama vēlme pēc puiša, tad vari jau te pieminēto - instagramu papētīt, varbut kāds uzrunās un tad pati ņent iniciatīvu rokās, nevis gaidīt.
25.06.2020 02:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits