Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kur atrast puisi?

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Sveikas!
Iespējams 21.gadsimtam kurioza un netipiska situācija, bet nu...
Pēdējā laikā izjūtu vientulību - apkārt visiem draugiem ir otrās pusītes, bet man nav....
Esmu gandrīz 20 gadīga meitene, studente jau, bet nekad nav bijušas attiecības... Nekad nav bijusi vēlme pēc attiecībām, bet kopš studiju laika sāku izjust vientulību pastiprinātāk...
Vēlos nedaudz vecāku(līdz 25 gadi) par mani, patriotu un aktīvu puisi(tā lai piekrīt brīvdienās bruakt dabā, iet pārgājienos utt.), nevis tikai sēž pie televizora ar aliņu.
Nav jau tā, ka ar mani nebūtu mēģinājuši iepazīties... parasti gadās, ka kāds uzraksta sociālajos ctiklos, piedavaj tikties, bet pēc rakstības stila vai profila izpētes parasti redzu, ka cilvēks nenopietns....
Pirmajā universitātes gadā patika kursa biedrs, viņš man arī izrādīja simpātijas, taču izrādījās kā tautā saka - babņiks...
Nesen biju noskatījusi puisi, stalkojusi sociālajos tīklos un beidzot sadūšojos viņam uzrakstīt, uzaicināt uz kafiju, bet tad ieraudzīju, ka burtiski vakar ielicis bidi ar savu meiteni... neskumstu, jo nepazinu, bet nedaudz nepatīkami ir
Saprotu, ka skan bērnišķīgi, bet - kā jūs iepazināties ar savām otrajām pusītēm? Varbūt kāda ir jau apprecējusies, var mani nomierināt, pasakot, kad savu vīru iepazina? :)
Bet galvenais - kur un kā iepazīt foršus puišus? Sāku apsvērt tinderi, vai tur tik nenopietnie?
24.06.2020 22:02 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Ouu tā ir problēma. Tinder ienīstu
24.06.2020 22:21 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Čau! Esmu aktīvs, nelietoju alko, patīk daba, pārgājieni utml.
No tevis vēlos tikai regulāru sex.
Ja ir interese - raksti PM
24.06.2020 22:22 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Es vispār cilvēkus, kas apprecējušies varu izskaitīt uz pirkstiem. Vai vispār kāds tagad vēl grib precēties? Kaut kā man vispār neveiksmīgi ar to vīra meklēšanu. Es saku, ka meklēju nopietnas attiecības, un neviens pat neko negrib nopietnu. Un man kā 19 gadīgai, lai kaut ko nopietnu dabūtu, būtu jābūt kopā ar 10-20 gadus vecāku vīrieti. Ienīstu šo gadsimtu, kad neviens nav nopietns ?
24.06.2020 22:24 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Aizmirsu pierakstīt ka esmu ļoti nopietns.
24.06.2020 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Drošākais garants Tavām vēlmēm laikam būtu caur paziņām? Ir varbūt kādi draugi, paziņas, kuras pazīst aprakstam atbilstošu džeku un var Jūs iepazīstināt?
Runājot par Tinder - es pirms gadiem 2 tur iepazinos ar Tavam aprakstam diez gan atbilstošu puisi. Tiešām foršs cilvēks. Vinam gan tagad jau ir cita draudzene, bet kontaktu ik pa laikam uzturam. Tā kā neteiktu, ka Tinder ir sliktākais variants. Vari savas šīs vēlmes droši norādīt savā profilā... Protams, nāksies apbruņoties ar pacietību, bet viss var izdoties!
24.06.2020 22:28 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Es ticu tam, ka dzīve mums katram atsūta otru cilvēku īstajā laikā un īstajā vietā.. Jo kā gan citādi var izskaidrot to, ka otrās pusītes netiek iegādātas tirgū, bet gan sastaptas dzīves ceļā, visbiežāk pavisam nejauši un negaidīti. Vari iet skaisti sapucēta uz klubu ar konkrētu mērķi iepazīties, bet neviens jēdzīgs kandidāts ceļā negadīsies. Un var trenuškās un čupčikā nest ārā miskasti, un pēkšņi kaimiņš sadūšojas uzrunāt un uzaicina uz randiņu.
Es ar savu tagadējo iepazinos darbā. Nebijām gluži kolēģi, bet saistīja darba ģēlas, braucām kopā komandējumos pa LV viena projekta ietvaros, satuvinājāmies.. viss notika dabiski.
Mana drauga mamma ar vīrieti iepazinās lielveikalā Sky, pie kulinārijas stenda. Bija iepriekš viens otru pavērojuši veikalā, saskatījušies, sasmaidījušies, un viņš saņēmās uzaicināt uz randiņu. Bija kopā vairākus gadus. Man personīgi ir vairākas reizes uz ielas pienākuši klāt puiši ar mērķi iepazīties.
Draudzenes ir iepazinušās Tinder, Facebook, ballītēs, klubā, draugu kāzās.
Tā ka tas var notikt jebkur. Vienkārši jābūt atvērtai, pozitīvai, jāskatās apkārt, ja nepieciešams - jāizrāda iniciatīva, jāgrib. Bez puiša noteikti nepaliksi, galvenais būt arī pacietīgai un neļauties depresīvām domām vientuļākos vakaros. Jo nav arī jēga būt kopā ar pagaidu variantiem jeb ar puisi, kas neliek tavai sirsniņai iepukstēties straujāk.
Padomā, varbūt Tev ir kāda sen nesatikta draudzene, brīva un ne - mājās sēdētāja, ar ko kopā apmeklēt pasākumus, baudīt dzīvi un, iespējams, pa ceļam kādu satikt.
24.06.2020 22:31 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Nopietni? jebkurā bārā meitenes tiek visu laiku aicinātas, internets vispār. Ja esi ārkārtīgi izvēlīga - izvērtē sevi. Un man liekas, ka sievu 10x grūtāk atrast, nekā vīru... Sevišķi, ja meitenēm vajag vai nu smuku vai atļaujas pirmajā ramdiņā nobērt prasības: māja ar pagalbu, Audi markas auto, tādas un šitādas smaržas. A, ja nē, cits nopirks visu.... Jebkurā gadījumā man nereāli bail kā puisim, ka palikšu bez sievas/meitenes kopdzīvei.
24.06.2020 22:36 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es ar savējo iepazinos internetā. Nu kā jau kārtīgi 21.gs jaunie cilvēki. ?
Atnāca īstajā brīdī un laikā. Nokrita man kā no zilām debesīm, kad biju jau atmetusi ar roku tur eksistējošajam kontingentam. Satikāmies un aizgāja baigais klikšķis. Tā uzreiz. Beigās izrādījās, ka mums ir ļoti saskanīgas mentalitātes. Precēti neesam, taču kopā esam nepilnu gadu. Un jūtos labāk kā jebkad.
Nedomāju, ka tev vajadzētu skumt. Atnāks tas īstais. Trināri būs daudz un visur. Galvenais nesaskumt, kad rokas nolaižas. Arī es varēju viņu nesatikt. Bet liktenis tā salika visu pa plauktiņiem, ka divas nedēļas pirms viņa došanās prom svešumā sanāca satikties.
24.06.2020 22:40 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
parunasimparlaiku @ 24.06.2020 22:36
Nopietni? jebkurā bārā meitenes tiek visu laiku aicinātas, internets vispār. Ja esi ārkārtīgi izvēlīga - izvērtē sevi. Un man liekas, ka sievu 10x grūtāk atrast, nekā vīru... Sevišķi, ja meitenēm vajag vai nu smuku vai atļaujas pirmajā ramdiņā nobērt prasības: māja ar pagalbu, Audi markas auto, tādas un šitādas smaržas. A, ja nē, cits nopirks visu.... Jebkurā gadījumā man nereāli bail kā puisim, ka palikšu bez sievas/meitenes kopdzīvei.

Es, kā meitene, vispār neuztveru nopietni čali, kas ir iedzēris bārā un nāk iepazīties. ??‍♀️
24.06.2020 22:41 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Eksperte @ 24.06.2020 22:41

Es, kā meitene, vispār neuztveru nopietni čali, kas ir iedzēris bārā un nāk iepazīties. ??‍♀️

Same. Es arī. Tāpēc tādus variantus neizskatu un nestaigāju uz klubiem/bāriem.
24.06.2020 22:46 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Eksperte @ 24.06.2020 22:41

Es, kā meitene, vispār neuztveru nopietni čali, kas ir iedzēris bārā un nāk iepazīties. ??‍♀️
un internetā ir ok meklē sievu? Vai tad jūs neuzskatāt, ka visam vajag notikt "nejauši". Diemžēl tagad laikam labas riepas ražo, nav gadījies nevienai palīdzēt mainīt....
24.06.2020 22:47 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
195cm/86kg/17cm
Gaidu PM
24.06.2020 22:49 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
sla @ 24.06.2020 22:24
Es vispār cilvēkus, kas apprecējušies varu izskaitīt uz pirkstiem. Vai vispār kāds tagad vēl grib precēties? Kaut kā man vispār neveiksmīgi ar to vīra meklēšanu. Es saku, ka meklēju nopietnas attiecības, un neviens pat neko negrib nopietnu. Un man kā 19 gadīgai, lai kaut ko nopietnu dabūtu, būtu jābūt kopā ar 10-20 gadus vecāku vīrieti. Ienīstu šo gadsimtu, kad neviens nav nopietns ?

Es nezinu vai tu šo nopietni - par sevi, vai man kā piedūrienu, bet pa lielam ta ir. Man ie 19( jau drīz 20) un vīrieši ar kuriem interesanti ir 10+ gadus vecski. Varbūt esmu vecmodīga, ka neinteresē tusini, piedzeršanās, bet gan izglītība, būšana daba, dzimtenes mīlēšana utt.
Nesen sociālajos tīklos mani uzrunāja vīrietis, kuram ir 38... protams, ka nepiekritu...
24.06.2020 22:49 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Tinderis ir baigā miskaste.
Jābūt ļoti specifiskam iemeslam skaistām un gudrām meitenēm būt Tinderī, ja uzmanību tādas var dabūt jebkurā vietā. Es vispār uzrakstu vidēji 1 no 20 mačiem, bet man nav vēlmes baigi garās sarunās iesaistīties, sarunās varu iesaistīties tikai pēc "pasu pārbaudes".
Visādas 30-35, kuras dzīvo īrētā dzīvoklītī, strādā kaut kādā nožēlojamā valsts darbiņā un gaida brīdi, kad kāds princis uzreiz ņems un apprecēs - nē.
24.06.2020 22:52 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Ketija123 @ 24.06.2020 22:31
Es ticu tam, ka dzīve mums katram atsūta otru cilvēku īstajā laikā un īstajā vietā.. Jo kā gan citādi var izskaidrot to, ka otrās pusītes netiek iegādātas tirgū, bet gan sastaptas dzīves ceļā, visbiežāk pavisam nejauši un negaidīti. Vari iet skaisti sapucēta uz klubu ar konkrētu mērķi iepazīties, bet neviens jēdzīgs kandidāts ceļā negadīsies. Un var trenuškās un čupčikā nest ārā miskasti, un pēkšņi kaimiņš sadūšojas uzrunāt un uzaicina uz randiņu.
Es ar savu tagadējo iepazinos darbā. Nebijām gluži kolēģi, bet saistīja darba ģēlas, braucām kopā komandējumos pa LV viena projekta ietvaros, satuvinājāmies.. viss notika dabiski.
Mana drauga mamma ar vīrieti iepazinās lielveikalā Sky, pie kulinārijas stenda. Bija iepriekš viens otru pavērojuši veikalā, saskatījušies, sasmaidījušies, un viņš saņēmās uzaicināt uz randiņu. Bija kopā vairākus gadus. Man personīgi ir vairākas reizes uz ielas pienākuši klāt puiši ar mērķi iepazīties.
Draudzenes ir iepazinušās Tinder, Facebook, ballītēs, klubā, draugu kāzās.
Tā ka tas var notikt jebkur. Vienkārši jābūt atvērtai, pozitīvai, jāskatās apkārt, ja nepieciešams - jāizrāda iniciatīva, jāgrib. Bez puiša noteikti nepaliksi, galvenais būt arī pacietīgai un neļauties depresīvām domām vientuļākos vakaros. Jo nav arī jēga būt kopā ar pagaidu variantiem jeb ar puisi, kas neliek tavai sirsniņai iepukstēties straujāk.
Padomā, varbūt Tev ir kāda sen nesatikta draudzene, brīva un ne - mājās sēdētāja, ar ko kopā apmeklēt pasākumus, baudīt dzīvi un, iespējams, pa ceļam kādu satikt.

Paldies! Zinu un saprotu to, bet nu reizēm vakaros skatoties bildes no pasākumiem un redzot, ka daudziem ir otrās pusītes, liekas kas ta man, kāpēc man nav...
Labākajai draudznei ir otrā pusīte jau 3 gadus, varbūt arī piemeri apkārt pastiprina...
Varbūt arī tas, ka uzsākot studijs dzīvoju viena un pastiprināja vientulību.
Katra ziņa paldies par uzmundrinosajiem un patiesajiem vārdiem!
24.06.2020 22:52 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Redpill @ 24.06.2020 22:49
195cm/86kg/17cm
Gaidu PM

Turpini gaidīt tālāk :)
24.06.2020 22:53 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
takata @ 24.06.2020 22:53

Turpini gaidīt tālāk :)

Kur problēma? Gribu zināt kur es kļūdījos?
24.06.2020 22:57 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Redpill @ 24.06.2020 22:57

Kur problēma? Gribu zināt kur es kļūdījos?

Tava mamma kļūdījās ;)
24.06.2020 22:58 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
sla @ 24.06.2020 22:24
Es vispār cilvēkus, kas apprecējušies varu izskaitīt uz pirkstiem. Vai vispār kāds tagad vēl grib precēties? Kaut kā man vispār neveiksmīgi ar to vīra meklēšanu. Es saku, ka meklēju nopietnas attiecības, un neviens pat neko negrib nopietnu. Un man kā 19 gadīgai, lai kaut ko nopietnu dabūtu, būtu jābūt kopā ar 10-20 gadus vecāku vīrieti. Ienīstu šo gadsimtu, kad neviens nav nopietns ?

Oi, iziesi dzīves skolu un tad atradīsi, ko meklē. No offence, 19gados neizklausies pati nemaz tik nopietna, atvērta un pieredzējusi, nevajag skriet laikam pa priekšu. :)
24.06.2020 22:59 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
bulta @ 24.06.2020 22:58

Tava mamma kļūdījās ;)
Tas ir fakts.
24.06.2020 23:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits