Puisim nav draugu

 
Reitings 42
Reģ: 23.03.2019
Sveikas šajā siltajā vakarā.
Man ir radušās pārdomas. Ar draugu esam kopā divis gadus. Attiecībās ir lieliski, nav par ko sūdzēties. Bet nesaprotu kapēc manam pusim nav draugu. Zinu, ka ir no studiju laika viens draugs, bet satikušies nav kādus 3 gadus, jo dzīvo citās pilsētās. Visvairāk par to aizdomājos tagad, kad ir vasara, lielisks laiks, jāsvin jāņi. Visi kaut kur satiekas, atpūšas pie dabas utt. Es ar savu draugu tikai divatā. Protams, tas nav slikti, bet dažreiz gribas kat ko padarīt lielākā kompanijā. Bet tas notiek tikai tad kad es kaut ko izplānoju. Pa retam atpūšamies kopā ar manām draudzenēm. Jāņus arī svinēsim pie manas ģimenes, jo draugam nekādu piedāvājumu ne no viena nav. Kā cilvēks jau man pusis ir pavisam normāls cilvēks, nu nav viņam tik briesmīgs raksturs lai neviens negribētu ar viņu draudzēties. Ahh tikai izstāstiju savu problēmiņu ja to var saukt par tādu. Neesmu protams jautājusi viņam. Negribas aizskart, jo tomēr tāds nopietns jautājums. Kapēc tev nav draugu?Kā ir ar jūsu puišiem? Vai pavadat 100% brīvo laiku tikai divatā vai arī atpūšaties ar puša draugiem? Vai jūsu draugiem ir tā saucamie čomi?
22.06.2020 19:25 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Man arī nav draugu nekad bijis!!!
Un turklāt vienīgā draudzene, kas man bija nopizģīja vīru!!!
Man ar sieviešu draudzību ir cauri uz visiem laikiem!!!
24.06.2020 13:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3740
Reģ: 31.10.2010
Ziniet ko, neviens nenāks arī uz jūsu dzimšanas dienām un nesveiks! Visus svētkus varēsiet svinēt lepnā vientulībā ar TV, jo nekur jūs neaicinās.

Zini ko, tieši tā ir liela introvertu cilvēku vēlēšanās - lai viņus liek mierā un nekur nevazā apkārt un nenāk pie viņiem. Nu nevajag visiem cilvēkiem to pašu ko tev.
24.06.2020 14:40 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.05.2020
Man ir tāpat, kā šeit vairums meitenēm. Man ir puisis un ar to pietiek. Ir vairākas paziņas, ar ko ļoti reti kontaktējamies, labi ja gadā reizi, bet tā nē. Kas attiecas uz tuviem draugiem, mums tādu nav, jo laika gaitā viņi paši attālinās no mums. Ir man viena "it kā draudzene", bet tur es jūtu, ka viņa pati no manis atsvešinās.
24.06.2020 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
.
Es vispār šķībi skatos uz tiem, kam nav neviena drauga. Liecina par smagiem putniem galvā. Īpaši, ja vēl to pasniedz kā nez kādu sasniegumu.

Jap. Man bija viens puisis, kad man bij' kādi gadi 20. Un viņam bija maz draugu, kas man likās nesaprotami un bieži vien traucējoši. Nevaru būt otram visa pasaule.
Tagad jau ar vīru esam kopā vairāk nekā 10 gadus, visi mūsu draugi jau ir kopīgie draugi, pastāvīgās draugu kompānijas arī savā starpā ir pazīstamas. Svētki tiek svinēti draugu un ģimenes lokā, un šie ir draugi, kas ir draugi, neatkarīgi no bērnu skaita, vecuma, statusa utt. Manuprāt, ilgtermiņā nestrādās attiecības ja vienam vajag draugus, bet otram nē.
24.06.2020 20:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits