Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievietes/vīrieša peļņa

 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Vai jūs būtu kopā ar vīrieti, kas pelna mazāk par jums? Piemēram, jūs 1200 un viņš 500.
Kā jūs skatāties uz naudu attiecībās? Jums vajag lai vīrietis pelnītu apmēram vienādi vai vairāk par jums? Vai jūs izvēlētos labu cilvēku, bet kurš pelna krietni mazāk nekā jūs?
06.06.2020 14:54 |
 
Reitings 74
Reģ: 11.07.2016
Mana atbilde ir konkrēti uz autores jautājumu:
Vai jūs būtu kopā ar vīrieti, kas pelna mazāk par jums?

Tāds ir mans viedoklis. Kā arī sniegti argumenti, kāpēc.
Manam viedoklim nav jāsakrīt ar citu viedokli. Nav pareizo/nepareizi. Ir pieņemami vai nepieņemami. Katram savs.
Tad ko teikt vīriešiem, kas bieži pelna 2x un vēl vairāk kā viņu sievas?

To, ko viņš grib teikt, to arī lai saka. Viņa izvēle un lēmums. Kādam pieņemami, citam galīgi nepieņemami.
09.06.2020 22:38 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.01.2020
angliski ir tāds teiciens: more money, more problems - vairāk naudas, vairāk problēmu...
09.06.2020 22:35 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Kāds sakars interesēm ar sociālo slāni? Domā, ka starp minimālās pelnītājiem neviens neinteresējas par restorāniem un kūrortiem, bet augšējie slāņi par to vien domā?

Vai es ko tādu teicu? Es runāju par situāciju, par ko rakstīja wikky. Lai nav tā, ka visu laiku esi ierobežots dēļ tā, ka otru pusīti neinteresē/nevar atļauties apmeklēt operu, doties uz kalnu kurortu vai nopirkt tieši šos aizkarus.
09.06.2020 22:25 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
putns tāpēc jau es rakstīju par soc.slāņiem. Ir labi, ja intereses un iespējas sakrīt.

Kāds sakars interesēm ar sociālo slāni? Domā, ka starp minimālās pelnītājiem neviens neinteresējas par restorāniem un kūrortiem, bet augšējie slāņi par to vien domā?
Vai būtu ar mieru uzturēt vīrieti?

Mūžīgu bezdarbnieku - nē. Ja vīrietis pelna, bet pelna maz, tad tā vairs nav uzturēšana.
09.06.2020 22:11 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
putns tāpēc jau es rakstīju par soc.slāņiem. Ir labi, ja intereses un iespējas sakrīt. Ja intereses kādam ir pāri savām iespējām un cer tās apmierināt uz citu rēķina, tā jau ir cita runa. Vai būtu ar mieru uzturēt vīrieti?
09.06.2020 21:58 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Cilvēkiem, protams, dažādas prioritātes. Ir sievietes, kam svarīgi skatīties Netflixu, lakot nagus, braukāt kūrortos - tās vienmēr vispirms skatīsies uz vīrieša naudas maku. Ir sievietes ar citām prioritātēm. Esmu bijusi attiecībās, kur bieži pati maksāju gan īri, gan par iziešanām un izklaidēm. Protams, ar naudīgu vīrieti būtu varējis būt vēl vairāk iziešanu, dārgāki ēdieni, satriecošāks dzīvoklis!! Bet priekš kam tas viss?
Viennozīmīgi piekrītu viedoklim par statusu nevienlīdzību, ka tas agri vai vēlu nogremdēs pat vislabākās attiecības.

Tad ko teikt vīriešiem, kas bieži pelna 2x un vēl vairāk kā viņu sievas? Kā tā, ka vīrieši var normāli dzīvot ar nevienlīdzīgiem ienākumiem, bet sievietes neizbēgami nogremdēs attiecības naudas dēļ?
09.06.2020 21:04 |
 
Reitings 74
Reģ: 11.07.2016
Bija man draudzene, kurai kādreiz bija 2x lielāka alga, taču bija mēneša, kad nepietika naudas pat ēdienam. Viss atkarīgs no tā, cik paliek pāri pēc obligātiem maksājumiem - kredīti, komunālie, īre, transports, arī ēdiens. Parasti šo atlikumu sauc par izklaide, iekrājumi, spilvens.
...
Par jautājumu, ka neproporcionālas algas, atkarīgs, vai pēc obligātajiem kaut kas paliek pāri. Un vai vispār pietiek obligātajiem.
Bija man sen tādas attiecības, kurās, ieejot veikalā, skatījos uz lētāku pārtiku, lai vīrietim pietiktu vismaz savai daļai. Ceļot sanāca vienai vai vispār atteikties, lai neaizvainotu. Cerēju, ka tā situācija uz laiciņu, tāpēc pacietu. Ātri viss pajuka.
Ja sāc ierobežot savas ērtības, tad nav tā vērts. Viennozīmīgi piekrītu viedoklim par statusu nevienlīdzību, ka tas agri vai vēlu nogremdēs pat vislabākās attiecības.
09.06.2020 20:39 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Jautājums jau nebija, vai ir iespējams izdzīvot ar 500 EUR/mēn! Izdzīvot noteikti var, katru kapeiku divreiz apgrozot pirms izdošanas. Bet vai Jūs gribētu būt kopā ar personu, kura ir pieņēmusi šādu realitāti un necenšas no tās izkļūt.
09.06.2020 14:12 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
nepiekrītu, ka cilvēki, kam 500 eiro skaitās maz dzīvo citā realitātē. te pat vien dzīvo, tikai laikam citos apstākļos. tas, ka no šīs summas var izvilkt, nenozīmē, ka tas nav maz.
09.06.2020 13:06 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
laimonis @ 09.06.2020 08:30

Šeit runa bija par 500 uz rokām nevis 430 uz papīra. Un par to tātad arī rakstu! jo tādā gadījumā tiešām saņem vairk. Bet tāpat tā nauda ir smieklīga.
B slimības lapā saņem gan mazāk 80% no agas. Nosēdi mēnesi un saņem 400 + izdevumi zālēm. Saki,ka nav starpības? Nopienti? Pie tik zemiem ienākumiem visam ir starpība.
Vieiem dod slimības lapu. Nu tas mani pārsteidz. Kāpēc es redzu maxiā pie kases pus dzīvu grūtnieci ar 6 mēn. grūtniecības punci. Kāpēc rūpnīcas strādniecei 7. grūtniecības mēnesī atsaka slimības lapu, jo grūtniecība nav slimība. Bet tiešām nevar nostrādāt. Labi, ka darba deējs piekrīt bezalgas atvaļinājumam. Bet lasi- tas ir bez algas, un arī maternitātes nauda līdz ar to samazinās. Viss atkarīgs no ģimenes ārsta. Ir visādi. Bet protams ir iespēja mainīt kau 10 kārtīgi.
Vispār pirmo reizi dzirdu par to, ka pie smagiem apstāķļiem dod slimības lapu uz visu grūtniecības periodu. Kurš likums. Zinu, ka ir likums, ka darba devējam ir jānodrošina vieglāks darbs, ja grūtniece nav spējīga veikt darba pienākums. Realitātē protas vairums šo darbavietu ir lokētas vlasts iestādēs. Jo darba devējam nav vajadzīgs izdomāt jaunu, navajadzīgu darba vakanci, tikai lai kādam varētu maksāt naudu, par pakalpojumiem, kas tam nav vajadzīgi. Saprotamas abas pozīcijas.

Drīkst izsniegt uz visu laiku. Darba devējs iedeva izziņu par kaitīgiem darba apstākļiem. Manā darbā viņš nevarēja nodrošināt man savādākus darba apstākļus. Ar smagumu un slodzi nebija sakars, bet gan ar to ko elpojam. Stirols, acetons utt..
09.06.2020 12:24 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Maxxxiii

Ja darbs ir smags, tad ir visas tiesības atrasties grūtniecības laikā uz slimības lapu! Manā gadījumā uz lapu aizgāju līdzko ārsts apstiprināja grūtniecību, darba devējs izsniedza izziņu par kaitīgiem darba apstākļiem.
Bka laikā saņēmu vairāk nekā algu. Un par B lapu uz bērnu arī minimālās izmaiņas algā.

Šeit runa bija par 500 uz rokām nevis 430 uz papīra. Un par to tātad arī rakstu! jo tādā gadījumā tiešām saņem vairk. Bet tāpat tā nauda ir smieklīga.
B slimības lapā saņem gan mazāk 80% no agas. Nosēdi mēnesi un saņem 400 + izdevumi zālēm. Saki,ka nav starpības? Nopienti? Pie tik zemiem ienākumiem visam ir starpība.
Vieiem dod slimības lapu. Nu tas mani pārsteidz. Kāpēc es redzu maxiā pie kases pus dzīvu grūtnieci ar 6 mēn. grūtniecības punci. Kāpēc rūpnīcas strādniecei 7. grūtniecības mēnesī atsaka slimības lapu, jo grūtniecība nav slimība. Bet tiešām nevar nostrādāt. Labi, ka darba deējs piekrīt bezalgas atvaļinājumam. Bet lasi- tas ir bez algas, un arī maternitātes nauda līdz ar to samazinās. Viss atkarīgs no ģimenes ārsta. Ir visādi. Bet protams ir iespēja mainīt kau 10 kārtīgi.
Vispār pirmo reizi dzirdu par to, ka pie smagiem apstāķļiem dod slimības lapu uz visu grūtniecības periodu. Kurš likums. Zinu, ka ir likums, ka darba devējam ir jānodrošina vieglāks darbs, ja grūtniece nav spējīga veikt darba pienākums. Realitātē protas vairums šo darbavietu ir lokētas vlasts iestādēs. Jo darba devējam nav vajadzīgs izdomāt jaunu, navajadzīgu darba vakanci, tikai lai kādam varētu maksāt naudu, par pakalpojumiem, kas tam nav vajadzīgi. Saprotamas abas pozīcijas.
09.06.2020 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
kabans @ 08.06.2020 16:45
Prasīsiet kur var notriekt tādu summu? - man arī uzreiz radās tāds jautājums
Viņš piemēram gandrīz visas ēdienreizes ēd ārpus mājas, ļoti daudz braukā apkārt ar auto kurš nav nekāds ekonomiskais patēriņš utt. Itkā nav nekādu ekskluzīvu darbību vai lietu bet naudas pāri nepaliek

2k notērēt nav grūti mēnesī. Pietiek ar laba dzīvokļa īri, labu mašīnu līzingā, jaunām drēbēm & vēl šo to. Es zinu cilvēku, kurš mēnesī līdz 0 notērē ap 15k.
Par diskusiju- jā, es pelnu vairāk kā mans draugs. Un beigās starpība sanāk diezgan. Man tas nav svarīgi. Tas, kas ir svarīgi- viņa vēlme augt un nākotnē tomēr pārspēt mani vai mainīties vietām.
09.06.2020 01:02 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Piekrītu, ka dzīvojot Rīgā, 500 eiro alga ir maza alga, un ja cilvēkam vēl jāīrē dzīvesvieta, jāuztur auto, ir bērns vai bērni, jāēd un jāapģērbjas, kaut jāapmeklē zobārsts un frizieris, tad par kādu labklājību var būt runa. Tikai mūžīgi centieni savilkt galus. Jo normālā gadījumā jāveido arī kādi iekrājumi, lai nebaltā dienā nav jāpiedzīvo panikas lēkme un jālien kredītu jūgā. Ar tādu algu var iztikt tie, kuriem ir zemas vajadzības ikdienā vai ja palīdz otrā puse.
09.06.2020 00:34 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
Freids @ 09.06.2020 00:24
Lieli + pēdējiem 2komentiem.
Realitātē tie 500eur uz rokas vai mazāk ir lielai sabiedrības daļas un bieži vien pat gudriem un izglītotiem cilvēkiem, kuriem ir gan ambīcijas gan vēlme sisties uz augšu, bet...realitātē bieži nesanāk. Dzīvē mēs bieži nenorvērtējam to- veiksme, un pareizā vietā, pareizā laikā. Un tas veiksmīgākais vairumā gadījumu, nav par mata tiesu pārāks par veselu baru, kam iet daudz sliktāk. Viņam vienkārši paveicās būt īstajā vietā un pareizajā laikā.
Jānovērtē tas kur esi, ko dari un pats galvenais, jāciena līdzcilvēki, kas tevi apkalpo pie kases lielveikalā, uzkopj pagalmu, iztīra labierīcības, jo tieši tu varēji darīt, iespējams darīsi...vai varbūt dari.

+++
09.06.2020 00:27 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Lieli + pēdējiem 2komentiem.
Realitātē tie 500eur uz rokas vai mazāk ir lielai sabiedrības daļas un bieži vien pat gudriem un izglītotiem cilvēkiem, kuriem ir gan ambīcijas gan vēlme sisties uz augšu, bet...realitātē bieži nesanāk. Dzīvē mēs bieži nenorvērtējam to- veiksme, un pareizā vietā, pareizā laikā. Un tas veiksmīgākais vairumā gadījumu, nav par mata tiesu pārāks par veselu baru, kam iet daudz sliktāk. Viņam vienkārši paveicās būt īstajā vietā un pareizajā laikā.
Jānovērtē tas kur esi, ko dari un pats galvenais, jāciena līdzcilvēki, kas tevi apkalpo pie kases lielveikalā, uzkopj pagalmu, iztīra labierīcības, jo tieši tu varēji darīt, iespējams darīsi...vai varbūt dari.
09.06.2020 00:24 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
Sajūtas tādas,ka daļa no komentētājiem dzīvo citā realitātē.

To pašu gribēju teikt! Jā, gan jau tie, kuri sēž Maximas kasēs, slauka ielas, mazgā tualetes, tīra viesnīcu numuriņus, mazgā traukus un grīdas, gribētu tikt pie labāk apmaksātiem, prestižākiem amatiem, taču ir daudz un dažādi apstākļi, kuri kalpojuši par iemeslu tam, kāpēc šie cilvēki strādā tur, kur strādā. Tas var būt izglītības trūkums, dzīves apstākļi, naudas trūkums utt., utjp.. Kā arī jāpiebilst, ka visi nevaram būt IT speciālisti, inženieri vai loģistikas speciālisti. Atvainojos, bet kādam arī ir jāvāc tie sūdi uz ielām, jāšrubē smirdīgi podi un jāsaklāj viesnīcas numuriņos gultas, lai, nedod Dievs, kāda princese nepasūdzētos, ka uz palaga atrasts mats vai ka dvielis nav izgludināts. Mani tiešām interesē kas notiktu, ja visi tie, kuri tagad dara tos "melnos" darbus, kļūtu par priekšniekiem un biznesmeņiem. Riebjas tā augstprātīgā attieksme, ka, redz, šausmas, šausmas, kā var 30 gadīga sieviete vai jauns vīrietis sēdēt lielveikalā kasē. Nu, jā, protams, ka viņi ir nožēlojami muļķi, kuri, redz, dzīvē ne uz ko vairāk nav tiekušies, jo tādi darbi taču derot tikai invalīdiem, studentiem un pensionāriem (pensionāri vispār ir atsevišķa tēma, jo tas ir nožēlojami, ka Latvijā pensionāriem, pensijā esot, ir jāturpina strādāt, lai galus savilktu kopā). Par lauku reģioniem vai mazpilsētām es vispār paklusēšu. Taču ieskataties kaut vai tajos pašos SS.LV sludinājumos. Vēl rodas neizpratne par to, ka cilvēki strādā pa 500 eur un pat par mazākām algām, jo tā darba reāli NAV? Tad ko darīt, iet uz mežu un pakārties? Tā ir tā Latvija, kuru redzu es, jo esmu dzīvojusi mazpilsētā, esmu redzējusi to realitāti. Bet, acīmredzot, mēs te diskutējam par divām dažādām Latvijām.
09.06.2020 00:03 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Mēs šeit runājam psr to,ka 500e esot smieklīga nauda un kā vispār ar tādu summu var izdzīvot. Sajūtas tādas,ka daļa no komentētājiem dzīvo citā realitātē. Pensionāri un invalīdi Latvijā raudātu aiz laimes par šiem 500e par kuriem cits izdzīvot nevar.Protams,ja ir entie kredīti un līzingi tad nevar,bet normas robežās arī par 500e var dzīvot tīri labi,kā to dara diezgan liela daļa no mums apkārtējiem. Šis varbūt ir jau pavisam cits stāsts,bet nevajag pārspīlēt.
08.06.2020 22:55 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
laimonis @ 08.06.2020 21:49

khmmm Rīgā normāls dzīvoklis ir pa 200 tu smejies. Uz 300 ninimums gan jārēķinās... komunālie 50? Nē tu nopietni? Ziemā apkure kad priekšapamksa nav maksāta. khmm
a higēna... piemēram sievietēm tam diez gan aiziet. Un kā vispār var aizmirst par tādu elementāru lietu kā pārvietošanās, kas 10 km katru dienu ar kājām iesi? Apavi nodils. Izdevīgākā ir mēneša biļete, tā ir 50 eiro .... nu ja 1 seiedriskais un darba dienas ... man liekas ka bija 30 vai 40 ... bez tā nekur.
Izklaides neko nemaksā. Ja ir telts vai velosipēds tad var.. tu smejies... tā telts tev vien cik izmaksās .... un par veosipēdu pat nerunāju ... un tam vēl tiesības jānokiek ....nemaz nerunājot par risku nospert. Nu tas ir kaut kas neiedomājams.
Ar algu 500 var izdzīvot dzīvojot viens tikai ne Rīgā vai ja Rīgā ir dzīvoklis bez kredzītsaistībām. Šajā atagojumu ampitūdā slimība ir katastrofa kuru pavilkt nevar. Un cilvēki slimo visu laiku.
Jā ar 500 ja katrs pelna tā ir 2 cilvēki un nav bērnu, kaut kā var dzīvot. Bet bērnus atļautis nevar un nevarēs. Jo tad daļēji zūd sievietes ienākumi kamēr izmaksas pieaug. Tāpat arī jāsaprot ka bērns slimos un slimu neviens bernudārzā neturēs... tātat patsstāvīgas B slimības lapas. Tātad samazinājušie ienākumi + papildu izmaksas slimošanai. Un smagā darbā sieviete neizturēs līdz 7 grūtniecības mēnesim.
Tāpat arī šeit pieminētie 700 eiro, lai saņemtu 500 uz rokas ir muļķības, būs nepieciešams saņemt tikai 635 uz papīra lai saņemtu 500 uz rokas. Nodokļi gandrīz netiek maksāti.

Ja darbs ir smags, tad ir visas tiesības atrasties grūtniecības laikā uz slimības lapu! Manā gadījumā uz lapu aizgāju līdzko ārsts apstiprināja grūtniecību, darba devējs izsniedza izziņu par kaitīgiem darba apstākļiem.
Bka laikā saņēmu vairāk nekā algu. Un par B lapu uz bērnu arī minimālās izmaiņas algā.
08.06.2020 22:12 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Eriksons @ 08.06.2020 16:35
Nu nu.. ja teikism ir pāris kur abi pelna kautvai tos 500e uz rokas.. pie noteikuma ka nav jāmaksā neviens kredīts, vai īre var tīri ok dzīvot.
Un var pat 1x gadā atļauties aizbraukt kādā ne lux ceļojumā. Tāpat kautkur izklaidēties utt
Pats personīgi pazīstu pāri kuriem ir arī 1 bērns. Dzīvo vīrieša dzīvoklī (neīrē). Uz abiem pelna 950 e un nekas viņiem diži netrūkst. Ir arī auto, tāpat zinu ka pa retam kur paceļo, protams ne lux ceļojumi bet piemēram Vācija, Polija, Baltijas valstis, Zviedrija.
Man arī savlaik likās interesanti kā tā var.. bet var..
Protams ja esi viens un vēl jāīrē miteklis tad ļoti čābīgi.. bet tāpat domāju pašas primārās lietas arī pa 500 e var nodrošināt.. Cik tad maksā Rīgā ne to populārāko rajonu maziņš dzīvoklis irē.. nu 200e.. + komunalie kas mzam dzivklim ir mazi parasti.. kopa bus 250 max 300eur... ja skaties ko perc tad pieaudzis cilveks edot tiaki majas gatavotu edienu domaju pa 100-150 e mensi noteikti var paest.. pari paliek 50-100eur ... kadam drebe sgabalam pa retam , saimniecibas lietai... loti iegrozoti bet pasasm pamalietas tomer domaju var nodrosinat.. kur dzivot ir, paedis, kautcik pieklajigi apgerbies... ir ari virkne izklaides iespeja skas neko nemaksaa.. tapat tadosmazakos celojumos var doties ari ar riteni un telti kas ari butiba neko gandrizvai nemaksas

khmmm Rīgā normāls dzīvoklis ir pa 200 tu smejies. Uz 300 ninimums gan jārēķinās... komunālie 50? Nē tu nopietni? Ziemā apkure kad priekšapamksa nav maksāta. khmm
a higēna... piemēram sievietēm tam diez gan aiziet. Un kā vispār var aizmirst par tādu elementāru lietu kā pārvietošanās, kas 10 km katru dienu ar kājām iesi? Apavi nodils. Izdevīgākā ir mēneša biļete, tā ir 50 eiro .... nu ja 1 seiedriskais un darba dienas ... man liekas ka bija 30 vai 40 ... bez tā nekur.
Izklaides neko nemaksā. Ja ir telts vai velosipēds tad var.. tu smejies... tā telts tev vien cik izmaksās .... un par veosipēdu pat nerunāju ... un tam vēl tiesības jānokiek ....nemaz nerunājot par risku nospert. Nu tas ir kaut kas neiedomājams.
Ar algu 500 var izdzīvot dzīvojot viens tikai ne Rīgā vai ja Rīgā ir dzīvoklis bez kredzītsaistībām. Šajā atagojumu ampitūdā slimība ir katastrofa kuru pavilkt nevar. Un cilvēki slimo visu laiku.
Jā ar 500 ja katrs pelna tā ir 2 cilvēki un nav bērnu, kaut kā var dzīvot. Bet bērnus atļautis nevar un nevarēs. Jo tad daļēji zūd sievietes ienākumi kamēr izmaksas pieaug. Tāpat arī jāsaprot ka bērns slimos un slimu neviens bernudārzā neturēs... tātat patsstāvīgas B slimības lapas. Tātad samazinājušie ienākumi + papildu izmaksas slimošanai. Un smagā darbā sieviete neizturēs līdz 7 grūtniecības mēnesim.
Tāpat arī šeit pieminētie 700 eiro, lai saņemtu 500 uz rokas ir muļķības, būs nepieciešams saņemt tikai 635 uz papīra lai saņemtu 500 uz rokas. Nodokļi gandrīz netiek maksāti.
08.06.2020 21:49 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Es par telefonu maksāju 16€, 20€ uz wifi mājās, 11€ par netflix, 200€ kā minimums uz ēdienu (tikai sev), un vēl citas lietas par kurām katru mēnesi maksāju. Bet ja man būtu jāmaksā par īri un komunālajiem, un visu pārējo, tad tas nebūtu iedomājami ar algu 500€. Tie 500€ mums ģimenē aiziet vien uz pārtikas produktiem. Agrāk īrēju dzīvokli, kas maksāja kopā ar komunālajiem 450€, visi lētāki varianti bija grausti un bez mēbelēm, Rīgā. Bet jā, viens cilvēks noteikti nepavilktu ar tādām summām, jo algas mazas, bet viss dārgs.
08.06.2020 19:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits