Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizpratne

 
Reitings 9
Reģ: 13.05.2020
Hey visām. Es pēdējā laikā esmu nomākta attiecībās. 1) Vēlos vispirms saprast vai bieži kādai attiecībās nākas samierināties ar skopumu? Tas ir tiešām domāts uz maziem ikdienas sīkumiem. Piemēram pusdienas otram nopirktas vai pukes tāpat vien uzdāvinātas. Man dzimšanas dienā neko pat nevarēja uzdāvināt un ja sākas saruna par to, tad aizbildinas ar iepriekšējām dzimšanas dienas dāvanām. Pati gan esmu dāvinājusi tādas dāvanas, centusies loti pārsteigt, bet pretī pat mazu no sirds dāvanińu nesańemu. Solīja ka kādu sīkumińu atlausies, bet beigās par to ir jau sen aizmirsts. Būtībā vienmēr kam citam atradīsies nauda, bet man kādu nieku nopirkt vai šokolādi, laikam nē. Ja nopērk, tad paprasa tās pašas kapeikas atpakal.
2) Un vai izpalīdzēšana otram pat var krist nedaudz uz nerviem attiecībās? Piemēram, otrai pusītei nav īsti laika un arī iedziļināties nevēlas manos darbos, bet laiks ir un to taču es redzu. Lai gan pati visu vienmēr izdaru pati un pajautāju tik loti reti palīdzību un otrs jau bubina. ? Es vienmēr esmu palīdzējusi, ja prasa tikai skumji, ka es ar to attieksmi sańemu tik maz. Baidos ka šādi būs vienmēr un esam jau vairākus gadus kopā, bet šādi ir bijis visu laiku.
13.05.2020 15:21 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
GhostGG @ 15.05.2020 10:42

Par kādiem nopelniem? Par to, ka viņas ir sievietes? :D
Piekrītu, ka ir sieviešu kategorija, kuras ir pelnījušas, ka vinas lutina un iepriecina, bet ne jau tāpēc, ka viņas ir sievietes.

Jāšķiras, ja jau nav pelnījusi - ļoti vienkârši. Var arī droši dzīvot visu dzīvi viens, nav spiesta lieta.
Ja ir attiecībās un mīl otru, tad loģiski, ka ir jālutina un jāieprina otrs, nevis 'jāpelna' kaut kas.
15.05.2020 20:00 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
GhostGG @ 15.05.2020 10:42

Par kādiem nopelniem? Par to, ka viņas ir sievietes? :D
Piekrītu, ka ir sieviešu kategorija, kuras ir pelnījušas, ka vinas lutina un iepriecina, bet ne jau tāpēc, ka viņas ir sievietes.

Šo vairāk biju domājusi,kā lutināšanu un iepriecināšanu no sava mīļotā vīrieša.
Es uzskatu,ka ja vīrietis un sieviete ir kopā,tad tas ir tikai pašaprotami,ka vīrietis iepriecina savu sievieti ar ziediem vai kādu citu pārsteigumu. Domāju,ka arī vīrietim ir patīkami savu sievieti redzēt laimīgu!
Un arī es kā sieviete iepriecinu savu vīrieti ar kādu pārsteigumu vai dāvanu,jo arī viņš to ir pelnijis. Un ja viņš ir priecīgs,priecīga esmu arī es!
15.05.2020 12:12 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Bet mēs esam sievietes,mēs esam pelnijušas,lai mūs palutina un iepriecina.

Par kādiem nopelniem? Par to, ka viņas ir sievietes? :D
Piekrītu, ka ir sieviešu kategorija, kuras ir pelnījušas, ka vinas lutina un iepriecina, bet ne jau tāpēc, ka viņas ir sievietes.
15.05.2020 10:42 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Es Tevi pilnībā saprotu!
Ar bijušo draugu bija identiska situācija. Attiecībās bijām vairāk kā 2 gadus,uz vienas rokas pirkstiem varētu saskaitīt reizes,kad uzdāvināja ziedus,par dāvanām - ko vērtīgāju vispār nerunājot.
Man bija ļoti grūti ar to samierināties, jo pati pēc dabas esmu ļoti dāsna un patīk savu mīļoto cilvēku iepriecināt ar dāvanām.
Viņš lielāko daļu algus tērēja savām vajadzībām,auto un mocim. Vairākas reizes centos ar viņu par to runāt,bet bezjēdzīgi. Cilvēks vienkārši nemācēja dalīties,bija skops un savas vajadzības viņam bija prioritāte PILNĪGI VIENMĒR. Ja būtu tik vien kā ziedu nesaņemšana... bet arī mājās visas lietas gādāju es,pārtiku,saimniecības lietas. u.tt. Nezinu kā būtu dzīvot visi dzīvi ar tādu cilvēku,es biju gatava viņam adot visu,bet viņam pat 5e man būtu žēl... Neprasiju jau,lai dāvina telefonu vai auto. Pietiktu pa reizei ar ziediem vai kādu šokolādi.
Lieki piebilst,ka jau vairāk kā 2 gadi esam šķīrušies. Pēc savas pieredzes sakot, neticu,ka šādi cilvēki var mainīties... Kad uzsāku jaunas attiecības bij ļoti grūti pierast pie lutināšanas. Bet mēs esam sievietes,mēs esam pelnijušas,lai mūs palutina un iepriecina.
14.05.2020 20:40 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Ymyui @ 14.05.2020 15:52
Čau. Tipiskie latvieši kā jau visi man tas besī ārā un īsti neizprot neko un liekas ka viss dzīvē ir kārtībā.

Vēl tipiskām ir teikt-Visi tādi, itkaa zinātu kādi visi ir?
14.05.2020 19:09 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Ymyui @ 14.05.2020 15:52
Čau. Tipiskie latvieši kā jau visi man tas besī ārā un īsti neizprot neko un liekas ka viss dzīvē ir kārtībā.

Nu nevar jau visus latviešu vīriešus mest vienā katlā.
14.05.2020 18:30 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.05.2020
Čau. Tipiskie latvieši kā jau visi man tas besī ārā un īsti neizprot neko un liekas ka viss dzīvē ir kārtībā.
14.05.2020 15:52 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Izklausās pēc sīkstuļa.
Nahuj tādu.
14.05.2020 14:54 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Es tavā vietā šķirtos, jo tādās attiecībās nākotni neredzētu. Jāskatās ilgtermiņā, jo tādi vīrieši nemainās arī tad, kad ģimenē ienāk bērni, pati varēsi pērties un cīnīties, un skriet atpakaļ uz darbu, lai vari atļauties savu īres daļu maksāt, pirkt savu un bērna pārtiku, savas un bērna drēbes, un tad taviem tēriņiem nāks klāt arī bērnudārza vai aukles izdevumi, bēbji nav lēti, vajag pamperus, ja ar krūti nevar/negrib barot, tad formulas maisījumos aiziet liela nauda, medikamenti, rati, drēbes, no kurām bērni izaug milzīgā ātrumā u.t.t. Tavs attiecību modelis der tikai nabadzīgiem studentiem, kad viss uz pusēm tiek maksāts, lai var izdzīvot, bet pat tajā laikā man būtu bijis nepieņemami, ja man prasītu santīmus par sulas paku atdot.
14.05.2020 13:01 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Spooky1070 @ 14.05.2020 07:58
vīrietis nav bankomāts, viņš nav nekāda slaucām gotiņa, un ņemot vērā Latvijas mazās algas un dzīves dārdzību, un milzīgo bezdarbu valstī , katrs saprātīgi domājošs cilvēks cenšas ietaupīt

Kāds te vispār sakars par bankomātu? Ja sieviete arī strādā un nauda tiek tērēta īrei, ēšanai utt.. Te vispār nav nekāds sakars, ka kāda sēdētu tikai uz vīrieša naudas maku un nidetu, ka neko nepērk.
14.05.2020 11:59 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.10.2017
cien. slaucamgovs Spooky1070.
Te neviens nerunā par vīrieša būšanu bakomātam, un dzīvošanu uz viņa rēķina. Vai par mēģināšanu ietaupīt. Iedziļinies situācijā, ko autore aprakstījusi. Tas nav normāli. Es tādu lupatvīrieti ratā triektu vēl citus pabrīdinot. Jā sāpīgi bet nu vajag domāt reāli ilgtermiņā... tā ir necieņa manuprāt. Tas pats attiektos uz to, ja tā būtu sieviete. Tādiem cilvēkiem manuprāt nav jādzīvo attiecībās.
ja Tev tas škiet normāli, lūdzu, nevairojies un, lūuuuuudzu, dzīvo viens, cepuri kuldams. :)
14.05.2020 10:07 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.01.2020
vīrietis nav bankomāts, viņš nav nekāda slaucām gotiņa, un ņemot vērā Latvijas mazās algas un dzīves dārdzību, un milzīgo bezdarbu valstī , katrs saprātīgi domājošs cilvēks cenšas ietaupīt
14.05.2020 07:58 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Maxxxiii @ 13.05.2020 23:13

Nedomāju gan ka taa ir. Viņa jau nerakstīja tikai par dāvanām.
Biju attiecības, kuraas bija līdzīga problēma.Taa kaa mans algas datums toreiz bija mēneša sākumā, tad pa īri un komunālajiem jāmaksā bija man. Pirmais darbs, alga maza un pāri nekas īsti nepalika. Atlikušo mēnesi iztikām uz viņa algu un tas bija murgs. Ko pirkt ēst man nebija tiesības lemt. Visu izvēlējās viņš. Viņš gāja uz solāriju un sporta zāli, es tādas ekstras atļauties nevarēju. Lai tiktu uz darbu, man katru dienu bija jāprasa sīknauda. Pretiigakais, ka pat higiēnas lietas man pirka un izvēlējās viņš. Lētāko protams, lai gan sev atļāvās visu to labāko.
+Ka bija dāvanas gan dzimšanas dienā, gan zsv, bet ar sarkasmu-tu jau man gan neko nedavini.
Ar kārtīgu strīdu (jo runāšana nelīdzēja) izteicu visu. Kādu brīdi viss mainījās,bet tas nebija uz ilgu laiku. Fuu ka esam sen jau šķīrušies.
ojj. Tas labi,ka šķīries... kaa man tracina,ka otrs vnk nesaprot, ka attiecībās ir divi cilveki. Un kā butu ja vins samaksatu par iiri un komunalajiem un vairs nebutu tiesiigs lemt ko eest, ko pirkt , ko dariit. Uzskatu ka tas ir cuuciski.
Es laikam vairs nekad šaadas attiecībaaas nespeetu būt.
13.05.2020 23:33 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
kukaradza @ 13.05.2020 22:10

Izskatās, ka tu spēj būt kopā tikai dāvanu dēļ. Blaa nu wtf?

Nedomāju gan ka taa ir. Viņa jau nerakstīja tikai par dāvanām.
Biju attiecības, kuraas bija līdzīga problēma.Taa kaa mans algas datums toreiz bija mēneša sākumā, tad pa īri un komunālajiem jāmaksā bija man. Pirmais darbs, alga maza un pāri nekas īsti nepalika. Atlikušo mēnesi iztikām uz viņa algu un tas bija murgs. Ko pirkt ēst man nebija tiesības lemt. Visu izvēlējās viņš. Viņš gāja uz solāriju un sporta zāli, es tādas ekstras atļauties nevarēju. Lai tiktu uz darbu, man katru dienu bija jāprasa sīknauda. Pretiigakais, ka pat higiēnas lietas man pirka un izvēlējās viņš. Lētāko protams, lai gan sev atļāvās visu to labāko.
+Ka bija dāvanas gan dzimšanas dienā, gan zsv, bet ar sarkasmu-tu jau man gan neko nedavini.
Ar kārtīgu strīdu (jo runāšana nelīdzēja) izteicu visu. Kādu brīdi viss mainījās,bet tas nebija uz ilgu laiku. Fuu ka esam sen jau šķīrušies.
13.05.2020 23:13 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ir jau arī labās lietas kā tu saki, bet šis tieši ilgu laiku skumdina. Vienmēr ar savu labo sirdi aizmirstu līdz ko atkal pārņem sajūta, ka žēl mani pārsteigt pat ar mazumiņu. Sievietei jau uzmanības apliecināšana ir nepieciešama vismaz mazliet. Ko darīt ar to apjukumu un neziņu par mūsu nākotni? Es turpinu pievērt daudz kam acis, bet vai tas vienmēr tās sajūtas spēs padarīt par nebijušām? Es jau domāju, ka katram ir kāds mīnuss un ideālo nav, tāpēc vieglāk ir tām sliktajām lietām tikt pāri. Tieši ar tādu domu

Nu jā, vīrietim jau tas dāvināšanas prieks vai nu ir, vai nu nav asinīs. Ja 4 gadu laikā tāds nav pamanīts, tad noteikti neradīsies. Un ko tas dos, ja piespiedīsi viņu sev uzdāvināt šokolādi, ja viņš to izdarīs gariem zobiem, pienākuma pēc? Man personīgi galīgi nešķiet traki, ka neko nedāvina, jo man pašai tas nav svarīgi un dāvanas baigo prieku nesagādā. Man daudz vērtīgāki ir mīļi vārdi, rūpes, jo tā ir mana mīlestības valoda. Bet ja tiešām ir tā kā stāsti, un viņš ir tāds žmoģis un prasa atpakaļ naudu kaut par sīkumu, ko tev nopircis, tas nu tiešām ir slimi.
P. S. Man un manam draugam ir atsevišķi maki jeb mēneša budžets, ar dāvanām neaizraujamies, ejot uz restorānu, maksā tas, kurš aicina. Citreiz aizņemamies viens no otra naudu, gadījumos, kad vajag skaidro, bet ir tikai uz kartes, un pēc tam atdodam. Neesam skopi, bet katram patīk tērēt naudu pēc saviem ieskatiem. Nekāda vaina. Citādāk nemaz negribētu ?
Tā ka teorētiski nekā nenormāla nav, kamēr abas puses ir apmierinātas. Neesat īstie satikušies, vai nu samierinies, vai nemoki sevi un meklē dāsnāku partneri..
13.05.2020 22:38 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
kukaradza @ 13.05.2020 22:10

Izskatās, ka tu spēj būt kopā tikai dāvanu dēļ. Blaa nu wtf?
te neiet runa par dāvanu gaidīšanu, bet par sulu pakas naudas atlikumu prasīšanu, ja esi 4gadus ilgstošaaas attiecības, kas nav normāli.
13.05.2020 22:28 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.02.2020
AnnAjj @ 13.05.2020 19:51
Tur nemaz neko nevajag izrunāt utt. Šķiries un viss. Fuj kaut kāds žīds... Vīrietim ir jābūt kaut kādam vīrišķīguma sajūtai,kad viņš savai sievietei kaut ko nopērk vai samaksā un uzdāvina. Tad jau vispār vari necerēt uz bildinājumu vai kur nu vēl par kāzām sapņot. Padomā arī par nākotni un bērniem,visu pati vilksi?
Es nekad mūžā ar tādu skopuli 4 gadus nebūtu kopā.. jēziņ,pat uz dz/d neko nevar nopirkt.... lasot gandrīz bk krēsla nokritu..

Izskatās, ka tu spēj būt kopā tikai dāvanu dēļ. Blaa nu wtf?
13.05.2020 22:10 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.02.2020
Gaidīt dāvanas un nesagaidot čīkstēt. Tavs ego ir cietis.
13.05.2020 22:08 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.02.2020
Gosora @ 13.05.2020 21:48
Vienmēr jau domāju , ka ar mīlestību var visu un ir mums mīlestība. Bet vai ši problēma patiešām varētu būt šķērslis un radīt daudz problēmas?

Par mīlestību var spriest dažādi, bet pajautā pati sev, vai tiešām tā ir mīlestība, vai tu to sev esi iestāstījusi? Piedod, ja tevi aizskar šādi vārdi.
Jo, manuprāt, ja patiesi mīl, tev nav otram žēl nekas, kaut atdot pēdējās zeķes un iet ar noberztiem papēžiem, vai pēdējo maizes kumosu dot otram, bet, ja viņš pērk sev padārgas lietas un tev nevar kaut mazu nieciņu, tad drīzāk viņš pārlieku mīl sevi un savu naudu, nevis tevi.
13.05.2020 22:03 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.02.2020
Piekrītu meitenēm, kas iepriekš minēja, ka tādas attiecības neko nenes. Ja, cilvēks apvainojas, kad ar viņu cenšas runāt, tas parāda zemo brieduma pakāpi, apvainošanās ir egojisma pazīme un manipulācija, lai dabūtu to, ko vēlas.
Neesmu no tām meitenēm, kas prasa vīrietim, lai uztur vai, lai pērk visu, ko vēlos, bet vīrietis nedrīkst būt skops pret sievieti, īpaši mīļoto sievieti ar kuru ikdienā dzīvo kopā un pavada laiku, pietam, ja tu iegūldies, bet viņš to neuzskata par vajadzīgu. Bieži neapzinamies, cik īstenībā esam pelnījuši, dzīvojam vienmuļo dzīvi un domājam, ka tas ir viss, kas mums pienākas. Pacel galvu, smaidi un dodies uz priekšu, varbūt neskrien prom uzreiz, bet pamazām sāc pierast pie domas, ka esi pelnījusi vairāk! Un nepadodies viņa manipulācijām un runām, ka viņš mainīsies, ja tas nav noticis 4 gadu laikā, tas nenotiks!
13.05.2020 21:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!