Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Un kādi Jums patīk?

 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
Tā kā šeit valda tukšums un totālāka garlaicība uzcepjam katu ko interesantu, lai rīt ir ko lasīt!

Tātad dāmas, kas jums vīriešus patīk? Kādas rakstura īpašības Jūs piesaista? Kādas īpašības Jums ir svarīgas? Kas Jūs piesaista vīrieša ārienē?
Ceru uz daudz jo daudz komentāriem...
un saldus sapņus visiem!
03.02.2020 23:02 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Iekšējā būtība - veselīgi pašpārliecināts, ar humora izjūtu, ar pozitīvu skatījumu uz dzīvi, ar savu viedokli, spēj rast kompromisus un ieklausīties otrā cilvēkā, godīgs, bet ne "pareizais", runātīgs, patīk piedzīvojumi un ašās idejas, rūpīgs un atbildīgs pret tiem, kurus mīl, pieklājīgs pret citiem
Ārējais - man vīrieša izskats vienmēr ir bijis otršķirīgs. Noteikti arī varētu būt kopā ar pēc sabiedrības standartiem ne visai izskatīgu vīrieti, ja vien pievilktu viņa būtība. Tomēr atgrūž vīrieši ar izteikti smalku ķermeņa uzbūvi (labāk tad ar nelielu alus vēderiņu, nekā kaulu kambaris), izteikti īsi augumā, mazām plaukstām (un ja vēl smalki, tievi pirksti... Grr.. nē). Ūsas nē (ja neskaita retus izņēmumus, kad tās ir kopā ar bārdu, ir koptas un vīrietim piestāv). Nepatīk arī vīrieši - muskuļu kalni.
20.02.2020 20:20 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

amsterdama teksts @ 20.02.2020 11:44
Un tas nemainītos pat, ja viņš izdomātu sākot no rītdienas visu atlikušo mūžu to vien darīt kā naglas dzīt sienā.

Tiešām? Ja jūs esat tik gudra, kāpēc tik nabaga?
Lai bizness strādātu veiksmīgi to ir nepieciešams vadīt un pilnveidot, attīstot. Jo ja jūs apstāsieties konkurenti izmetis jūs ārā no tirgus un jūsu uzņēmums bankrotēs.
Un, ja ir tik nepārvarama vēlme kādu pamācīt, varbūt vispirms latviešu gramatiku vismaz 5. klases līmenī!
Respektivi tas nagls sienā bus zelta verts
Par garumzīmēm nemaz nerunājot!

Iekniebjat man ???
Slikti pārzinu valsts valodu ???
Džefs Bezos to vispār nezin, tomēr tas viņam vispār netraucē būt par turīgāko cilvēku pasaulē.
Varbūt tas ka es vispār kaut kā runāju jūsu valodā jums jāuztver ka lielu godu. Jo man latviešu valoda ikdienā nav vajadzīga.
Es arī nevienu nemēģinu pamācīt, vienkārši izsaku savu viedokli. Ja tas jums nepatīk, tad varat izteikt savu nepiekrišanu. Bet ja jūs tas aizskar tāpēc ka es saku patiesību un jums nav iespēju manipulēt ar citiem cilvēkiem, tad tā ir jūsu personīga problēma.
Faktiski jūs esat arī narcisiste (mēģinājāt mani diskreditēt ar to latviešu valodu, uzbrukums manai personībai), kurai ir arī paranoidas personības traucējumi, jo nemācējāt racionāli interpretēt ka jārīkojas Džefam Bezosam. Ka arī piedomajat klāt ka es kādu mēģinu mācīt.
Līdz ar to es jūs bloķēju, jo ir bezjēdzīgi ar jums sarunāties, ka arī psihiatri rekomendē pārtraukt jebkādus kontaktus ar narcisistiem un paranoidaliem.
20.02.2020 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Speciali prieks jums: pienemsim vins sitis pa naglu 2 minutes un bet mekles kur nopirkt naglu un pec tam vedis to majas kadus paris stundu. Respektivi $9 miljoni izmesti veja

Varbūt Tu pats kaut ko nesaproti? Dzefs Bezoss gūst ienākumus no sava veiksmīgi izveidotā biznesa, kas ģenerē naudas plūsmu arī brīžos, kad viņš pats ēd, guļ vai izklaidējas. Un tas nemainītos pat, ja viņš izdomātu sākot no rītdienas visu atlikušo mūžu to vien darīt kā naglas dzīt sienā.
Un, ja ir tik nepārvarama vēlme kādu pamācīt, varbūt vispirms latviešu gramatiku vismaz 5. klases līmenī!
Respektivi tas nagls sienā bus zelta verts
Par garumzīmēm nemaz nerunājot!
20.02.2020 11:44 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Es pieduros...
Atvainojiet/piedodiet
07.02.2020 11:47 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Redpill @ 07.02.2020 01:30
Es esmu pasīvais (tas kurš ir sievietes lomā) un jā man sagādā baudu anālais sekss (kad mani drāž) minetu man arī patīk taisīt, tur bauda vairāk ir no psiholoģiskā momenta, no tā cik tas ir perversi, arī spermu norīt man sagādā baudu.

Vecīt, es no rīta brokastis ēdu un klausos nsync, nebiju gatavs ko tādu lasīt.
Saņemies, atstāj savas erotiskās fantāzijas savai dienasgrāmatai vai dominas tualetei.
07.02.2020 11:38 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Līdz ar to tālāk spriest par jūsu ģimeni būs grūti. Bet par jums es varu droši pateikt ka esat narcisiste kas manipulē ar citiem cilvēkiem.

Nu es gribētu tā mācēt gan mīlēt sevi, gan manipulēt. Bet, diemžēl šoreiz šauj garām ?
07.02.2020 11:25 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Ar sievietēm ir savādāk, tur atkal ir savs foršums.
07.02.2020 01:45 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 07.02.2020 01:30
Es esmu pasīvais (tas kurš ir sievietes lomā) un jā man sagādā baudu anālais sekss (kad mani drāž) minetu man arī patīk taisīt, tur bauda vairāk ir no psiholoģiskā momenta, no tā cik tas ir perversi, arī spermu norīt man sagādā baudu.

Tiešām? Nu tad es varu par jums tikai papriecāties ? Kāpēc tad raudājāt, ka jums sievietes tāpat nedod? ? Aizejat pie drauga, viņš jūs paņems priekšā un esiet laimīgs ?
Priekš kam jūs te stāstat tādas detaļas par sevi? Mani pavisam jūsu psiholoģiskas sajūtas nesaista ?
Bet savas aprēķinātās manipulācijas atliekas sev un prata spēles varat spēlēties pats ar sevi ?
Шалун ?
07.02.2020 01:40 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Pasīvie geji ir krietni vairāk, attiecība ir ~ 1:10
07.02.2020 01:32 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Es esmu pasīvais (tas kurš ir sievietes lomā) un jā man sagādā baudu anālais sekss (kad mani drāž) minetu man arī patīk taisīt, tur bauda vairāk ir no psiholoģiskā momenta, no tā cik tas ir perversi, arī spermu norīt man sagādā baudu.
07.02.2020 01:30 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 07.02.2020 01:05
Pamēģini, es pie viena čaļa biju 7x, vēl joprojām nēsmu uzprasijis kā viņu sauc, nezinu ar ko viņš nodarbojas ikdienā, cik pelna, utml. Viņš par mani arī neko nezin. Mums interesē tikai sekss.

Ka es jau pateicu, man seks nav vajadzīgs, līdz ar to man arī "nav jēgas mēģināt". Visu kas mani intere par gejiem varu uzprasīt pa taisno draugiem kas ir homoseksuaļi. Ka jau teicu, geji kad dod iekšā baudu nesaņem. Bet laikam jūs mēģināt ar mani manipulēt ? Jo jūs tak esat narcisists, ka mēs jau to sapratām. ?
Vai jūs saņemat baudu, kad tas otrais draza jūs, jūsu anālajā atvere? Nedomāju gan ? Es jau prasīju vienam homoseksuālām paziņai vai viņš jūt ko labu, kad viņu paņem priekšā. Viņš teica ka nejūtot, bet taisnojas, ka dod sevi izmantot, tāpēc ka viņam vīrieši patīkot. Nedomāju gan ka viņš tāpat vien ļauj sevi izmantotu. Cik viņš arī citreiz atzinās, ka vienkārši negrib vairāk neko dzīve darīt. Tāpēc laikam arī apkalpo citu vīriešu seksuālas intereses.
07.02.2020 01:23 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 07.02.2020 00:02
Jā viņas mūs izmanto, jo zina ka veči gribi seksu.
Ja sievietes gribētu seksu tā kā vīrieši to grib, tad būtu tik pat vienkārši kā gejiem, sazvanās, satiekās izdara TO un čau atā.

Starp citu, jums nav taisnība. Tur ir tas pats, kas heteroseksuāļiem. Viens dod iekšā nesasniedzot nekādu baudu, otrs aplido un izmaksā visu.
Domāju ka ir arī pāri kam ir vienlīdzīgas attiecības. Tāpat ka heteroseksuāliem. Vienkārši ir jāatrod īsto cilvēku.
07.02.2020 01:07 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Pamēģini, es pie viena čaļa biju 7x, vēl joprojām nēsmu uzprasijis kā viņu sauc, nezinu ar ko viņš nodarbojas ikdienā, cik pelna, utml. Viņš par mani arī neko nezin. Mums interesē tikai sekss.
07.02.2020 01:05 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 07.02.2020 00:02
Jā viņas mūs izmanto, jo zina ka veči gribi seksu.
Ja sievietes gribētu seksu tā kā vīrieši to grib, tad būtu tik pat vienkārši kā gejiem, sazvanās, satiekās izdara TO un čau atā.

Nevajag vispārējot uz visiem cilvēkiem ar vīriešu dzimumorgāniem. Seksu vajag tikai seksuāli atkarīgajiem. Man seksu nevajag, piemēram.
Laikam jums pienācis laiks pamēģināt ar vīriešiem ? Tā nav nekāda gej propoganda, vienkārši loģisks jūsu atbildes secinājums. ?
Лучше нет влагалища чем очко товарища ?
07.02.2020 00:40 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Jā viņas mūs izmanto, jo zina ka veči gribi seksu.
Ja sievietes gribētu seksu tā kā vīrieši to grib, tad būtu tik pat vienkārši kā gejiem, sazvanās, satiekās izdara TO un čau atā.
07.02.2020 00:02 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 06.02.2020 21:22
Es pie tāda principa arī pieturos, bet seksu par velti no sievietes vēl nēsmu dabūjis, vienmēr jātērē laiks, jāizmaksā utml., un tad tikai kaut kas notiekās...
Nevar vienkārši pa čomisko...

Man visu laiku sanāca tā, ka tieši sivietes mani pavedina, nevis es viņus ? Laikam Jums vajag mazāk skriet pakaļ sievietēm un sākt uzlabot sevi, tad viņas pašas leks Jums virsu.
Vienreiz kad biju pietiekami jauns viena meitene pati pie manis atbraukusi būdama stāvoklī. Laikam meklēja apliecinājumu savai iekarojamibai.
Kad biju jaunāks, nebija nekādas negatīvas pieredzes un īpaši neko nesajēdzu sieviešu seksuāla bauda tad parasti neatteicu.
Šobrīd kad jau zinu visu tad vienmēr atteicu, jo man pašam sekss nav vajadzīgs, bet viņas to dara ne jau seksuālas baudas dēļ, jo no vaginala seksa sievietes baudu nesaņem. ?
06.02.2020 23:26 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Kiki007 @ 06.02.2020 19:29
Nobriedušais, visdrīzāk, ne tāpat vien psihiskās slimības pārzin. Cerams, ka pats arī ārstējās...vai varbūt šie ieraksti palīdz pieņemt savu veselības stāvokli ?

Visiem ir jāārstējas ? Nav neviena cilvēka ar ideālo veselību. Ir vienkārši tādi kuri vēl nav saņēmusi savas diagnozes. ?
Man arī ir savas diagnozes, kurus apzinos, un kuri pamazām pāriet it īpaši kad es tagad maku orientēties cilvēku psihiatriskas personības traucējumos.
Tas man nu ļoti palīdz, tāpēc es arī tā priecājos.
Tomēr tas kas man, tas nav nekas tāds smags, ka narcistiskas vai paranoidas personības traucējumi. Tos ļoti saražģiti ārstēt jo pacienti neuzskata ka viņiem kaut kas kaiš.
Savu problēmu apzināšanā ir pirmais solis to atrisināšanai. ?
06.02.2020 23:01 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Nobriedušais @ 06.02.2020 20:40

Nu ja cilvēks Tev ko labu izdarīja, tad pēc būtības Tev tik pat daudz labu jāatdod, bet ne vairāk.
Es pie tāda principa arī pieturos, bet seksu par velti no sievietes vēl nēsmu dabūjis, vienmēr jātērē laiks, jāizmaksā utml., un tad tikai kaut kas notiekās...
Nevar vienkārši pa čomisko...
06.02.2020 21:22 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 06.02.2020 20:28
Es domāju primāri par sevi, kāpēc man būtu jāziedojās priekš citiem?

Nu ja cilvēks Tev ko labu izdarīja, tad pēc būtības Tev tik pat daudz labu jāatdod, bet ne vairāk.
06.02.2020 20:40 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Elie Saab @ 06.02.2020 10:50

Nu un kādi tad ir mani personības traucējumi pēc tavām domām?

Visticamāk jums ir narcistiskas personības traucējumi. Jūs šeit tāpat ka es nesen un neesat vēl adaptējušies pie vides.
Visi vēlas būt fitnes zvaignes instagram, izrādīties sabiedrības priekšā.... bet strādāt un veikt pelēkos ikdienas darbus un būt SATICĪGAM un PIEKĀPĪGAM dzīvesbiedram ... kaut kā tas tagad ir retums.

Ir sajūta, ka šis te ir manipulācija. Jo pēc būtības abiem dzīves biedriem ir jāiegulda attiecībās, bet jūs tā ka pieprasat tikai no otras cilvēka. Spriežot pēc šī teksta, iespējams jums ir tie narcistiskas personības traucējumi. Bet vajadzētu vēl jums pasekot, lai pateiktu precīzāk.
Tas, ka jūs ar mani uz Tu, arī neko labu nepasaka.
06.02.2020 20:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits