Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atriebība

 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Vēlos uzzināt jūsu domas un pieredzi par pāri darījumiem un vēlmi atriebties.
Es vienmēr esmu domājusi, ka esmu kabs cilvēks, es vienmēr mēģinu pret citiem rīkoties tā, kā gribētu, kai rīkojas pret mani, ticu labakam cilvēkos un visiem vēlu labu. Bet manas attiecības ar iepriekšējo partneri beidzās tik melni un man pāri daroši, ka es nespēju no tā atgūties. Mēģināju piedot, ilgs laiks pagājis, mēģināju draudzēties. Bet pāri darījuma sajūta ir tik liela, ka nevaru ar to tikt galā. Tagad radusies iespēja viņu sāpināt un sagādāt viņam nepatikšanas. Es saprotu, ka tas ir pilnīgs stulbums, tas ir ļauni un zemiski, bet šī doma mani ir pārņēmusi un nelaiž vaļā. Es katru dienu par to domāju un mēģinu sevi atrunāt, bet tajā pašā laikā šķiet, ka atriebjoties un redzot, ka arī viņš ir sāpināts, es sajutīšos par kripatiņu labāk. Jo nu cil var... tas nenotika vakar, ne arī pirms gada. Trauma ir senāka. Un ja tik ilgi aizvainojums nepāriet... varbūt atriebjoties es varu sevi atbrīvot?
Kāda ir jūsu pieredze? Vai ir gadījies kādam atriebties un kā jutāties?
Vai ir gribējies atriebties un izdevies sevi atrunāt. Kā?
Ir izdevies tikt vaļā no ilgatošaa aizvainojuma sajūtas? Kā?
10.01.2020 12:07 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Neziņotu, jo ticu, ka dzīvē katrs saņem pēc nopelniem (vai nu šajā, vai nākamajās) un vispār cenšos piedomāt, lai mazāk sū*us uz šīs zemes vārītu. Manuprāt, ir forši dzīvot ar tīru sirdsapziņu un nenolaisties līdz citu, ne tik pozitīvajam, līmenim.
Ar laiku atradīsi citu lovi, un šis vīrietis un ar viņu saistītās klapatas šķitīs kas tāls un nenozīmīgs.
12.01.2020 13:14 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Klau, bet vai tas, par kuru ziņots, uzzina, ka viņu kāds ir nosūdzējis?
12.01.2020 13:08 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Bet jums ir gadījies tā kādu nosūdzēt? Kādi bija rezultāti?
11.01.2020 16:57 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Ha! Es reāli jūtos labāk ar jums parunājot. ? Paldies. Nopietni!
11.01.2020 16:57 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Atriebies :) tici man, esmu tà darijusi, un man bija vieglàk ap sirdi. Savadàk tu turi visu sevî, un pati vèl vairak mocies
11.01.2020 15:39 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Pēc tam pašai būs miers un nebūs jādomā, a vrb nosūdzēt utt.
11.01.2020 15:28 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Go for it!!! Zino tik nost.. nav jau teikts, ka vinam biznesu aizklapēs ciet, vnk sabīsies, nokārtos formalitātes un tad vairs tik pārdroši nečakarēs valsti.
11.01.2020 15:27 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es Tavā vietā pie aprakstītās situācijas tēmu netaisītu un pārdomās neslīgtu, ziņotu un miers. Lai saņem ko pelnījis.
Iestādēm ir jāpārsūta iesniegums, ja tas satur informāciju, kas attiecas uz citu iestādi. Parasti arī pārsūta, vismaz VID un VDI.
11.01.2020 12:56 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Starp citu, ja ir gadījies ziņot par pārkāpumiem uzņēmumos, kam ziņojat? Vid? Darba imspekcijai? Vai, piemēram, ziņojot vidam, pàrkāpumus, kas īsti neattiecas uz viņiem, tie padod tālāk attiecīgajām instancēm? Vai par katru pārkāpumu jādokā, kur par to ziņot?
11.01.2020 12:49 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Bet pamatmotivācija man ir atrisbties nevis cīnīties par taisnīgumu. Es zināju, ka viņš apiet likumu un meklē tajos robis, arī tad, kad bijām kopā. Tad mam nebija domas pr viņu zinot. Es piekritu viņa domai, ka veiksmīgs bizness bez riska un bez likuma apiešanas notikt nevar.
Jm tagad pēkšķi es esmu gatava tēlot paraugpilsoni un ziņot par nelikumībām. Dubultmorāle taču.
Nē, es nekādā veidā tur neesmu iesaistīta. Ar viņa biznesu man nekāda sakara nav.
Un apzazgšama ir nepierādāma. Nu tas ir complicate, negribu šajà jautājumā iedziļināties
Tas ar ko netieku galā - ziņot vai neziņot.
11.01.2020 12:46 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
kleopatraZ @ 10.01.2020 13:08
Ez ieteiktu atriebties , pašai arī bija tāda situācija. Iepriekšējās attiecībās puisis mani sāpināja,viņš lika "Like" un komentēja citām šmarām bildes. Tad es uzzināju un mēs šķīrāmies,sakravāju savas mantas un biju gatava doties prom. Puisis teica ,ej man Tevi nevajag varu salikt "Like" kam gribu un viņas salaikos manas bildes,tad sapratu te viss ir beidzies.
Domāju atriebšos,tad izdomāju izjaukšu viņa lego pili,izjaucu un aizmetu dažus kauliņus,sajaucu divas puzles kopā un piekakāju viņa segu un uzliku virsū spilvenu,tas bija labs parsteigums viņam.

arī gultā kakāja visiem, kas viņu aizvainoja.. kliedza uz viņu utt.. vienīgi man nekakāja ... jo visu bija izrēķinājis...
11.01.2020 00:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ziņo. Tevi apzaga, nodarīja pāri . Kāpēc gan viņu būtu jāžēlo?
11.01.2020 00:04 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
kleopatraZ @ 10.01.2020 13:08
Ez ieteiktu atriebties , pašai arī bija tāda situācija. Iepriekšējās attiecībās puisis mani sāpināja,viņš lika "Like" un komentēja citām šmarām bildes. Tad es uzzināju un mēs šķīrāmies,sakravāju savas mantas un biju gatava doties prom. Puisis teica ,ej man Tevi nevajag varu salikt "Like" kam gribu un viņas salaikos manas bildes,tad sapratu te viss ir beidzies.
Domāju atriebšos,tad izdomāju izjaukšu viņa lego pili,izjaucu un aizmetu dažus kauliņus,sajaucu divas puzles kopā un piekakāju viņa segu un uzliku virsū spilvenu,tas bija labs parsteigums viņam.

Tu izklausies pēc mana bijušā....
... mana bijušā kaķa ... nu mats matā viņš :D
11.01.2020 00:03 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Esmu un esmu vienmēr bijusi ļoti ļāunatminīga un atriebīga, ar ļoti labu atmiņu :). Nevajag sevi mocīt ar sliktām domām tās nogalina tevi no iekšas..... bet ... tikko kā rodas iespēja .. vajag pāridarītājam durt dunci mugurā .. tā daudzas daudzas reizes... un vēl labāk ja nezini kas to nodara un vispār var arī atrasties blakus un draudzību un atbalstu tēlot ... kamēr mugurā dunci dur :) .. sevi jāmīl un jāzēlo ... un nevar taču pilnīgā laimē dzīvot, kamēr kāds kas tevi apbižo nedzīvo vaiŗāk kā nožēlojamu dzīvi ... .. vislabākā ir situāciju izmantošana.. un vispār .. likt otram pašam sau dzīvi iznīcināt :) ... Jauku jums dienu!
11.01.2020 00:01 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ziņošana par nelikumīgām darbībām nav atriebība. Atriebība būtu ja taisītu savām bijušajam nepatikšanas tāpat vien sava prieka pēc, bet viņš nebūtu vainīgs tajā par ko tu viņam taisītu nepatikšanas. Bet šeit ir pamats ziņot. Viņš varēja tev uztaisīt nepatikšanas un vēl apzagt un viņu nekādas morāles normas vai fakts ka bijāt pāris netraucēja. Pildi savu laba pilsoņa pienākumu un ziņo par pretlikumīgām darbībām. Te galīgi nav runa par atriebību kaut gan atradīsies cilvēki kas tā apgalvos. Neziņosi tu atradīsies kāds cits kas paziņos agrāk vai vēlāk un nav jau teikts ka par bijušo nav jau kāds pasūdzējies un tagad tiek vākti pierādījumi. Bet cerams ka neesi tajās darbības nekādi iejaukta un tev nesanāktu situācija ka neziņojot pati kļūtu par apsūdzēto. Atriebība ir viens, bet klusēšana par zināmu noziegumu ir pavisam kaut kas cits. Nejauc tos abus kopā. Protams tev ir tiesības arī neziņot un vari arī tā darīt. Es par nelikumīgām darbībām ziņotu un uzskatu ka tie kas saka fui par noziegumu novēršanu tiem vienkārši kaut kas sagājis uz īso ar morāles normām un vērtību sistēmu. Bet skaties uzmanīgi lai nav tā ka bijušais par noziegumiem tikai samelojies, ziņojot par noziegumu tev jābūt pārliecinātai ka noziegums tiešām ir. Noziņo un aizmirsti vairāk viņš nav tavas uzmanības vērts.
10.01.2020 23:53 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es dzīvoju pēc principa- ieklausies savās sajūtās un rīkojies atbilstoši tām ?
Tāpēc,ja jutīsies labāk-ziņo! Ja uznāks sirdsapziņas pārmetumi- zināt par pārkāpumu un neziņot ir līdzatbildība. Mīļā, tas bija Tavs pienākums ?
10.01.2020 20:26 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Esmu sūdzējusies par vienas paziņas biznesu. Zin, ja pats nevar ballītē turēt muti, tad lai arī dabū. Un blato no sevis kaut kādu bagātnieku.
Vienu brīdi gribēju iesniegt sūdzību, ka mazā veikaliņā, kurā iepērkos nedod čekus. Tad sākas čeku loterija un sāka dot.
Manuprāt, ir jādzīvo godīgā valstī. Ja no manas algas atvelk 1/3 daļu nodokļos tad kāpēc cits var apiet likumus un nemaksāt vai neizsniegt čekus. Ja visi būtu godīgi tad iespējams tās naudas arī pietiktu.
10.01.2020 18:17 |
 
Reitings 10
Reģ: 10.01.2020
Mans uzskats ir - ja redzi nelikumīgas darbības, ir jāziņo. Kā var vēlēties dzīvot sakārtotā valstī, ja pati neesi gatava pat pirkstiņu pakustināt.
Nezinu par kādām nelikumībām iet runa, bet jāsaprot, ka tādi cilvēki, nevis vnk nemaksā nodokļus valstij, bet arī "uzmet" godīgus uzņēmumus, darbiniekus un citus cilvēkus.
10.01.2020 17:40 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Vispār jautājums pat drīzāk par to, vai jūs sūdzētos, ja zinātu ka kāds nelikumīgi darbojas? Atmazgā naudu, izvairās no nodokļu apmaksas, nelegāli nodarbina, nodarbojas ar kontrabandu utt?
Kam būtu jānotiek, lai sūdzētos? Un ja neatbalstat sūdzēšanos, tad kāpēc?
10.01.2020 17:35 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Nu un mana morāle tagad cīnās pati ar sevi. No vienas puses es gribu atriebties, jo nu gribas, lai viņš sajūtas slikti. Tad es sāku sevi šaustīt par to, ka vēlos atriebties, bet tajā pašā laikā, viņš rīkojas nelikumīgi un mūsu valstī ir iegājies, ka šmaukties un apiet likumu ir ok, savukārt pasūdzēties par kādu, kas to dara ir fuj, fuj
10.01.2020 17:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits