Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izmaksāšana

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Kādas ir jūsu domas par to, ka meitene neļauj sev izmaksāt?
Piemēram, puisis vēlas meiteni aizvest paēst, bet meitene vēlas pati par sevi samaksāt, jo jūtas neērti, ja puisis to dara.
Es dzīvoju pēc tāda principa, ka es pati visu sev maksāju un, ja kāds puisis vēlas man izmaksāt, es jūtos neērti un visu laiku ir sajūta, ka es esmu parādā, jo saprotu, ka nauda nenāk viegli.
Kādas ir jūsu domas par to?
Katrs puisis uz mani ir apvainojies par to. Es saprotu, ka vēlas izmaksāt, bet es pati to nevēlos.
16.12.2019 16:00 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
bulta @ 27.01.2020 18:04
Meitenīt, savaldi pirkstus un padomā pirms komentē :)

? pats padomā vispirms ko raksti un tad ko dari
27.01.2020 18:26 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Meitenīt, savaldi pirkstus un padomā pirms komentē :)
27.01.2020 18:04 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
bulta @ 23.12.2019 15:16

Redzi, te ir Tava problēma. Tu izvēlies, Tavuprāt, to labāko pēc izskata un dāsnuma pakāpes.
Pareizi būtu neizvēlēties pasaulē skaistāko, gudrāko un turīgāko cilvēku, bet to, kas būs ar Tevi arī tad, kad būsi veca un krunkaina. Ja tas cilvēks ir skaists, gudrs un turīgs, lieliski. Taču prioritāte ir cilvēka laipnībai, dvēselei un tam, kā cilvēks attiecas pret tiem, no kuriem viņam neko nevajag.
Atceries, mīļā, dāsnums nav izmaksāts pirmais randiņš, dāsnums ir cilvēka rūpes par otru smagā brīdī. Tad, kad jānāk uz randiņiem, visi vīrieši Tev būs gatavi skriet un izmaksāt Tev pirmo randiņu. Kur šie vīrieši būs, kad Tu viena, slima sēdēsi mājās? Vai viņi atnāks nelūgti ar citronu, medu un labām domām? Nav svarīgi, ka Tev ledusskapī ir desmitiem citronu un kilogrami medus. Svarīgi ir tas, ka cilvēks par Tevi rūpējas. Vai atnāk svētkos Tevi apsveikt bez ielūguma. Vai novēl labrīt un arlabunakti.
Varbūt kāds Tavā dzīvē ir tāds, taču viņš ir centies Tevi iepriecināt un tagad sēž noskumis tikai tāpēc, ka neizmaksāja Tev pirmo randiņu, bet esi kopā ar kādu, kurš Tevi pametīs pie pirmajām lielajām grūtībām. Protams, es Tev novēlu tikai to labāko, taču mēs nekad nezinām, kurš ir pareizais cilvēks mūsu dzīvē. Mēs varam tikai nojaust.
Lai Tev mīļi un silti svētki! ♥

kas tās vispār par cenzētām iedomām ierasties ciemos bez uzaicinājuma... tu taču runā par svešu cilvēku kuru gatavojies terorizēt (vajāt) ar savām pēkšaņajām ierašanās reizēm... piedevām kad ..kad cilvekam jau tā ir slikti. Nesaprotu, kā vispār 21. gs kad ir mobilais var iedomāties pēkšņi ierasties. Par cilveka privāto dzīvi neesi dzirdējis? Varbūt ir gultā ar citu tad kad tu ierodies? (ar tādu kā tu, tas tiešām tā varētu būt :D) Tas ir viens... .. Bet otrs... kad .. kad cilvekam jau tā ir slikti.. un kādi vē tur citroni... zāles ir jānes .. ko ārsts izrakstīja... ... man personīgi nu gan nepatiktu ja kāds tā ierastos.. varbūt pat neatvērtu durvis bet īsziņu uzrakstītu. Vispār besī visi tipiņi kas iedomājas klauvēt pie durvīm neaicināti. Un ir 2 es viena kas iziet sabiedrībā.. otra kas ir patiesībā ... nemazgātiem zobiem, taukainiem matiem... un nemaz nedomā neko tīrīt un kārtot mājās... viss ir labi ... kamēr kāds neiedomājas bāzties tavā dzīvē, bez uzainicajuma .. un tādā veidā likt parādīt sevi no sliktākās puses ... nu patiesās īstenībā .... tās kas nav uzlabota.... .. un ja jau gribātu, lai tu velcies pie viņas, kad viņa ir slima, vai vajadzētu no tevis kautko, vai gribētu tevi redzet ... tad piezvanītu un pateiktu ko grib.
Šausmas kādi dunduki saradušies.
27.01.2020 17:37 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Deshka @ 23.12.2019 17:46

Man liekas dīvaini, ka daži tevi uzskata par golddigeri utt, tikai tāpēc, ka tavs vīrietis tev visu izmaksā :D Jūs taču pat nezinat, kāds stāsts šim pārim ir apakšā, cik kurš pelna, kāds ģimenes modelis, kas neder jums, der citiem. Cilvēki ir taču super dažādi. Mans vīrietis arī maksā par visu, jo viņš var to atļauties, mana alga ir maniem tēriņiem, bet tas nenozīmē, ka es nepērku pārtiku, tīrīšanas līdzekļus, pannas un kastroļus un visu pārējo, kas ikdienā ir vajadzīgs.
Par izmaksāšanu- ja tas ir pirmais randiņš un vīrietis uzaicina uz tēju/kafiju, tad es nemaksāju. Man būs nauda nopirkt sev kafiju un vēl kūciņu apēst, bet ja mēs maksājam uz pusēm, tad tas ir pēdējais randiņš ar šo konkrēto vīrieti. Un man šis vīrietis vairs neiepatiksies, lai cik super foršs viņš būtu. Tā tas man strādā. To nevar izskaidrot, mani sapratīs tikai tās sievietes, kurām arī tä ir :D.

Jaaaaa! Runa pat nav par naudu,bet gan par attieksmi. Ja vīrietis tielējās par kafijas krūzi, ko no viņa vēlāk var sagaidīt!? Baigās rūpes un mīlestību!? Viņš pamatos nav džentlmenis... ja viņš nevar nopirkt dāvanu vai puķes svētkos...viņam a)nav naudas un tas ir skumji,ka pieaudzis vīrietis dzīvo kā pusaudzis b) viņam nav svarīgi mani iepriecināt,vai arī viņam ir žēl naudas,lai tērētos... mani aizvainotu tāda attieksme.
Kā var negribēt,lai Tevi lutina? Tas taču ir tiiiiiik forši ?
Jāsaka,ka es neticu dzimuma vienlīdzībai. Vīriešiem maksā lielākas algas un vīrieti biznesā uztver nopietnāk kā sievietes.Vīrieši nedzemdē bērnus un neiziet uz vairākiem gadiem no darbu tirgus...ir ļoti vieglprātīgi paļauties uz aklu mīlestību,zinot vīriešu nepatstāvīgo dabu. Ir jāmīl un jādzīvo ar atvērtu sirdi, tomēr par praktiskām lietām arī ir jāpadomā.
23.12.2019 18:19 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Nekad neesmu maksājusi par sevi nevienā randiņā un netaisos.
Uzskatu, ka, ja vīrietis aicina, tad vīrietis arī maksā. Ja neaicina, tad tikšanās arī nebūs.
23.12.2019 18:12 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Kiki007 @ 23.12.2019 16:19

Nekad neesmu tikusies ar kādu tikai tāpēc,lai tiktos. Vai arī tāpēc,ka aicina...ja mani vīrietis neuzrunā, ja man nav tauriņi vēderā, ja ikdienas darbos domas neaizklīst pie viņa, man ir vienalga vai viņam ir nauda vai labs raksturs vai abi kopā.
Ja vīrietis ir iepaticies, es vēlos satikties un iepazīt vairāk un man ir svarīgi kā pret mani izturās, ja rēķins pēc vakariņām ir jādala uz pusēm vai pašai jāpērk kafiju,jo redz viņš vēl nesaprot vai esmu viņam pietiekami laba-mums jau nav pa ceļam!
Ja tiekās ar katru,kurš/a atsaucās, tad iespējams jāsāk rēķināt,ko,kurš un cik maksā... bet šāds formāts nav man piemērots! Es labāk aiziešu uz sporta zāli vai palasīšu grāmatu nekā tērēšu savu laiku uz “iespējams,varbūt patiks” ?
Tātad, mans novēlējums jaunajam gadam- izejiet no Tindera un iepazīstieties ar cilvēkiem dzīvē un baudiet randiņus. ?

Man liekas dīvaini, ka daži tevi uzskata par golddigeri utt, tikai tāpēc, ka tavs vīrietis tev visu izmaksā :D Jūs taču pat nezinat, kāds stāsts šim pārim ir apakšā, cik kurš pelna, kāds ģimenes modelis, kas neder jums, der citiem. Cilvēki ir taču super dažādi. Mans vīrietis arī maksā par visu, jo viņš var to atļauties, mana alga ir maniem tēriņiem, bet tas nenozīmē, ka es nepērku pārtiku, tīrīšanas līdzekļus, pannas un kastroļus un visu pārējo, kas ikdienā ir vajadzīgs.
Par izmaksāšanu- ja tas ir pirmais randiņš un vīrietis uzaicina uz tēju/kafiju, tad es nemaksāju. Man būs nauda nopirkt sev kafiju un vēl kūciņu apēst, bet ja mēs maksājam uz pusēm, tad tas ir pēdējais randiņš ar šo konkrēto vīrieti. Un man šis vīrietis vairs neiepatiksies, lai cik super foršs viņš būtu. Tā tas man strādā. To nevar izskaidrot, mani sapratīs tikai tās sievietes, kurām arī tä ir :D.
23.12.2019 17:46 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.04.2018
Kiki007 @ 17.12.2019 12:14
Sievietes mēdz domāt, ka ja būs pietiekami skaistas,gudras, saimnieciskas, interesantas, tad tiks līdz tam, kad vīrietis sāk mīlēt un lutināt (nopelnīs to) un lien no ādas laukā,lai būtu gana laba viņam.
Tā reti,kad notiek! Vīrieši grib visu un pēc iespējas ar mazāku piepūli. Un te sākās apsaukāšanās-caca, golddigere utt., kad saprot, ka tā lieliskā tāpat vien nebūs, nāksies piepūlēties,lai iegūtu.
Sievietes aizmirst,ka vīrietim ir jāiekaro viņas uzmanība un vīrieši to izmanto

Precīzi :)
23.12.2019 17:01 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 23.12.2019 16:02
Es nerunāju par ģimeni, bet vienu vai pāris reizes satiktu cilvēku. Ir svarīgi kā šis cilvēks attiecas pret Tevi, par tad, kad Tu viņam nevelti laiku un/vai uzmanību vispār.

Nekad neesmu tikusies ar kādu tikai tāpēc,lai tiktos. Vai arī tāpēc,ka aicina...ja mani vīrietis neuzrunā, ja man nav tauriņi vēderā, ja ikdienas darbos domas neaizklīst pie viņa, man ir vienalga vai viņam ir nauda vai labs raksturs vai abi kopā.
Ja vīrietis ir iepaticies, es vēlos satikties un iepazīt vairāk un man ir svarīgi kā pret mani izturās, ja rēķins pēc vakariņām ir jādala uz pusēm vai pašai jāpērk kafiju,jo redz viņš vēl nesaprot vai esmu viņam pietiekami laba-mums jau nav pa ceļam!
Ja tiekās ar katru,kurš/a atsaucās, tad iespējams jāsāk rēķināt,ko,kurš un cik maksā... bet šāds formāts nav man piemērots! Es labāk aiziešu uz sporta zāli vai palasīšu grāmatu nekā tērēšu savu laiku uz “iespējams,varbūt patiks” ?
Tātad, mans novēlējums jaunajam gadam- izejiet no Tindera un iepazīstieties ar cilvēkiem dzīvē un baudiet randiņus. ?
23.12.2019 16:19 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Es nerunāju par ģimeni, bet vienu vai pāris reizes satiktu cilvēku. Ir svarīgi kā šis cilvēks attiecas pret Tevi, par tad, kad Tu viņam nevelti laiku un/vai uzmanību vispār.
23.12.2019 16:02 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 23.12.2019 15:16

Redzi, te ir Tava problēma. Tu izvēlies, Tavuprāt, to labāko pēc izskata un dāsnuma pakāpes.
Pareizi būtu neizvēlēties pasaulē skaistāko, gudrāko un turīgāko cilvēku, bet to, kas būs ar Tevi arī tad, kad būsi veca un krunkaina. Ja tas cilvēks ir skaists, gudrs un turīgs, lieliski. Taču prioritāte ir cilvēka laipnībai, dvēselei un tam, kā cilvēks attiecas pret tiem, no kuriem viņam neko nevajag.
Atceries, mīļā, dāsnums nav izmaksāts pirmais randiņš, dāsnums ir cilvēka rūpes par otru smagā brīdī. Tad, kad jānāk uz randiņiem, visi vīrieši Tev būs gatavi skriet un izmaksāt Tev pirmo randiņu. Kur šie vīrieši būs, kad Tu viena, slima sēdēsi mājās? Vai viņi atnāks nelūgti ar citronu, medu un labām domām? Nav svarīgi, ka Tev ledusskapī ir desmitiem citronu un kilogrami medus. Svarīgi ir tas, ka cilvēks par Tevi rūpējas. Vai atnāk svētkos Tevi apsveikt bez ielūguma. Vai novēl labrīt un arlabunakti.
Varbūt kāds Tavā dzīvē ir tāds, taču viņš ir centies Tevi iepriecināt un tagad sēž noskumis tikai tāpēc, ka neizmaksāja Tev pirmo randiņu, bet esi kopā ar kādu, kurš Tevi pametīs pie pirmajām lielajām grūtībām. Protams, es Tev novēlu tikai to labāko, taču mēs nekad nezinām, kurš ir pareizais cilvēks mūsu dzīvē. Mēs varam tikai nojaust.
Lai Tev mīļi un silti svētki! ♥

Bulta, Tu raksti no sērijas balts-melns. It kā nauda izslēgtu labsirdību un rūpes...Es nevienā brīdī nerakstīju, ka nauda ir VIENĪGĀ prioritāte. Ja vīrietim ir nauda,tad viņš automātiski ir bruņču mednieks bez dvēleses? Protams,tādi ir un pietiekami daudz, bet jau pēc 2-3 tikšanās reizēm tas būs redzams, cik tukšam cilvēkam ir jābūt, lai turpinātu tikties tikai dēļ naudas!? Sievietes pēc būtības ir būtnes ar tendenci iemīlēties un dibināt ģimenei. Golddigere ir reāls izņēmums dabā...
Ir vīrieši- sirsnīgi cilvēki, vienkārši,kas rūpējās, ģimeniski, ar humora izjūtu, vīrišķīgi un viņiem ir nauda. Es tādu aprecēju.Tu domā, ka viņš man slimojot pie ārsta neaizved, tēju nepienes? Tās elementāras lietas, ko ģimenē dara viens otra labā... Un es neticu, ka man paveicās ar eksemplāru 1 no 1 000 000!
23.12.2019 15:41 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki007 @ 23.12.2019 13:40

Dzīvei nav garantiju ? Jau citā diskusijā rakstīju,ka attiecībās nedomāju par krāpšanu, ja mans vīrs mani pametīs vai piekrāps man būs iespēja izvēlēties jaunu ??? es jokojos,protams, bet domu saprati ?
P.S. Es esmu salīdzinoši īsa bez papēžiem, tad sanāk, ka ir ģimenes materiāls!?? ohhh, sasmējos par Tavu komentāru, paldies, Tev par to ?

Redzi, te ir Tava problēma. Tu izvēlies, Tavuprāt, to labāko pēc izskata un dāsnuma pakāpes.
Pareizi būtu neizvēlēties pasaulē skaistāko, gudrāko un turīgāko cilvēku, bet to, kas būs ar Tevi arī tad, kad būsi veca un krunkaina. Ja tas cilvēks ir skaists, gudrs un turīgs, lieliski. Taču prioritāte ir cilvēka laipnībai, dvēselei un tam, kā cilvēks attiecas pret tiem, no kuriem viņam neko nevajag.
Atceries, mīļā, dāsnums nav izmaksāts pirmais randiņš, dāsnums ir cilvēka rūpes par otru smagā brīdī. Tad, kad jānāk uz randiņiem, visi vīrieši Tev būs gatavi skriet un izmaksāt Tev pirmo randiņu. Kur šie vīrieši būs, kad Tu viena, slima sēdēsi mājās? Vai viņi atnāks nelūgti ar citronu, medu un labām domām? Nav svarīgi, ka Tev ledusskapī ir desmitiem citronu un kilogrami medus. Svarīgi ir tas, ka cilvēks par Tevi rūpējas. Vai atnāk svētkos Tevi apsveikt bez ielūguma. Vai novēl labrīt un arlabunakti.
Varbūt kāds Tavā dzīvē ir tāds, taču viņš ir centies Tevi iepriecināt un tagad sēž noskumis tikai tāpēc, ka neizmaksāja Tev pirmo randiņu, bet esi kopā ar kādu, kurš Tevi pametīs pie pirmajām lielajām grūtībām. Protams, es Tev novēlu tikai to labāko, taču mēs nekad nezinām, kurš ir pareizais cilvēks mūsu dzīvē. Mēs varam tikai nojaust.
Lai Tev mīļi un silti svētki! ♥
23.12.2019 15:16 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Manā skatījumā no dzīves ir jāņem maksimums! Šodien es esmu jauna un skaista ? Vīrieties vēlās uzņemties atbildību un finansiāli dominēt, kāpēc man no tā atteikties!? Kāpēc izvēlēties kādu,kurš neizmaksā,ja ir tādi,kas to dara!? ?

Šajā sapistajā pasaulē, jāsaka, ka pareizi vien dari.
23.12.2019 15:06 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 17.12.2019 23:27

Man daži reāli Alfa čaļi pazīstami, viens no viņiem apprecējās ar dažas(!!!) dienas pazīstamu meiteni. Kāzas nenotika LV, ja kāds vēlas iebilst, ka dzimsarakstu nodaļā iesniegums jāiesniedz mēnesi iepriekš ;)
Parasti viņiem ir bijuši desmitiem, ja ne simtiem partneru. Tie nav ģimenes materiāls un sev to var censties iestāstīt tikai naivas meitenes. Daudziem ir vairāki partneri vienlaicīgi.
Tieši tā paša iemesla dēļ slaidas, garas, skaistas meitenes nav ģimenes materiāls, un vīrieši bieži tādas uztver kā izklaidi, jo mazāko grūtību dēļ aizies pie nākamā. Kāpēc lai neaizietu, ja pastiprināta uzmanība tādai tiek pievērsta visās dzīves situācijās.

Dzīvei nav garantiju ? Jau citā diskusijā rakstīju,ka attiecībās nedomāju par krāpšanu, ja mans vīrs mani pametīs vai piekrāps man būs iespēja izvēlēties jaunu ??? es jokojos,protams, bet domu saprati ?
P.S. Es esmu salīdzinoši īsa bez papēžiem, tad sanāk, ka ir ģimenes materiāls!?? ohhh, sasmējos par Tavu komentāru, paldies, Tev par to ?
23.12.2019 13:40 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Redpill @ 17.12.2019 23:04
Tā Kiki007 gan ir augstās domās par sevi. Īsti Alfa čaļi neprecās, kad tu paliksi veca un nesmuka, tevi nomainīs kā vecas zeķes.

Manā skatījumā no dzīves ir jāņem maksimums! Šodien es esmu jauna un skaista ? Vīrieties vēlās uzņemties atbildību un finansiāli dominēt, kāpēc man no tā atteikties!? Kāpēc izvēlēties kādu,kurš neizmaksā,ja ir tādi,kas to dara!? ?
Varbūt esmu iedomīga, bet es tā jūtos,esmu godīga pret sevi, ņemu,ko gribu, nevis to,kas paliek pāri un klusībā sapņoju par to kā būtu ja būtu...
Mēs visi paliksim veci un nesmuki un visus mūs var nomainīt kā vecas zeķes...saprotu,ka vēlējies mani aizvainot, bet ar ko!? ? Priecīgus svētkus, Sirsniņ! ?
23.12.2019 13:27 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es arī nedomāju, ka viss vienmēr vīrietim jāizmaksā. Protams, ir jauki, ja izmaksā, bet man nav problēmu samaksāt arī par sevi vai abiem :)
23.12.2019 10:16 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Skatoties pēc situācijas, kaut kad var izmaksāt, kaut kad nē. Nepatīk sajūta, ja vīrietis par izmaksāšanu ko gaida pretī
lai nejustos kā izspiedēja, izdarītu viņam ko jauku pretī vai uzdāvinātu kaut ko, pagatavoti vakariņas vai tml.
Man 100x vieglāk ir samaksāt par sevi nekā ņemties ar dāvanu meklēšanu vai vakariņu gatavošanu.
Nepatīk, ja pussvešs dāvina ikdienas lietas, kaut kādus naudas makus, somas, man gan tā laikam īsti nav bijis, bet viena draudzene regulāri tiekas ar kādiem dīvaiņiem, kas dāvina šāda veida lietas, un ne jau no dārgā gala, bet pavisam vienkāršas. Mani tas aizvainotu, bet viņa sajūsmā par kārtējo padsmit eiro vērto somu.
23.12.2019 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
Personīgi laikam skatītos no situācijas, kaut kā tak justu kurā brīdī ļaut maksāt kurā labāk piedāvāt samaksāt par sevi.
23.12.2019 00:24 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.08.2019
Pēc personīgajiem ieskatiem 21.gadsimtā dāmas ir līdzvērtīgi nodarbinātas un ar personīgajiem fianšu ieguves avotiem, persona pieļaujami izņēmumi, kad tas nav iespējams, bet līdz ar to nesaskatu iespējamību uzmest lūpu līdz septītajam debesīm, ja kāds kavalieris satiekoties ,,nesamaksāja” vai ,,neizmaksāja”.
23.12.2019 00:10 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Tiku pie vīra ar kuru dalīju gandrīz visu uz pusēm. Un? Es zaudēju ar laiku savu sievišķību, nevarēju nopirkt sev sievišķīgās lietas, jo visu atdevu rēķiniem, zaudēju mīlestību pret sevi kā sievieti, jo būdama viena es varēju vairāk atļauties ka esot ar otru, un turpat arī sāku citādi skatīties uz vīrieti, ilūzija zuda, vīrietis zaudēja vīriskību, jo nevareja parūpēties.

Katram pašam jāspēj parūpēties par savu pašsajūtu, identitāti un iegribām.
22.12.2019 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Tiku pie vīra ar kuru dalīju gandrīz visu uz pusēm. Un? Es zaudēju ar laiku savu sievišķību, nevarēju nopirkt sev sievišķīgās lietas, jo visu atdevu rēķiniem, zaudēju mīlestību pret sevi kā sievieti, jo būdama viena es varēju vairāk atļauties ka esot ar otru, un turpat arī sāku citādi skatīties uz vīrieti, ilūzija zuda, vīrietis zaudēja vīriskību, jo nevareja parūpēties.
22.12.2019 21:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits