Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izmaksāšana

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Kādas ir jūsu domas par to, ka meitene neļauj sev izmaksāt?
Piemēram, puisis vēlas meiteni aizvest paēst, bet meitene vēlas pati par sevi samaksāt, jo jūtas neērti, ja puisis to dara.
Es dzīvoju pēc tāda principa, ka es pati visu sev maksāju un, ja kāds puisis vēlas man izmaksāt, es jūtos neērti un visu laiku ir sajūta, ka es esmu parādā, jo saprotu, ka nauda nenāk viegli.
Kādas ir jūsu domas par to?
Katrs puisis uz mani ir apvainojies par to. Es saprotu, ka vēlas izmaksāt, bet es pati to nevēlos.
16.12.2019 16:00 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Gan atradīsi kādu, kurš būs sajūsmā par sievieti dēļ kuras nebūs jātērējas, bet tad pēc pāris gadiem necepj diskusiju par to, kad par pārtiku uz pusēm pie kasēm jāmaksā, kad pamperu pakai negrib mest klāt.
Ja gribi negribi variantu, lai visu laiku Tev izmaksā, tad ļauj pirmo randiņu izmaksāt un uz nākamo pati aicini, rīko un nosaki, ka būs pārsteiguma randiņš, visu uzņēmies uz sevis.
16.12.2019 16:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Tas ir ļoti muļķīgi un ilgtermiņā šī "es visu pati" attieksme vīriešus atgrūž. Vīrietim ir jāļauj būt vīrietim un nav ko spirināties pretī, kad par tevi vēlas parūpēties un palutināt.
16.12.2019 16:18 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.12.2019
Es uzskatu, ka vīrietim ir jāļauj samaksāt, ja viņš to vēlas vai pat uzstāj. Esmu runājusi par to ar vīriešie, kas ir mani draugi vai radinieki, un viņi vienmēr saka, ka tādējādi jūtas vīrišķīgi, jo viņi var parūpēties tādā veidā par sievieti un likt viņai justies labāk.
Protams, ilgtermiņā es arī vienmēr piedāvāju samaksāt, un ja cilvēki sāk dzīvot kopā, nekad jau nebūs tā, ka vīrietis maksās pilnīgi visu un mēs - neko.
Bet sākumā, “randiņu” periodā es gan ļautu vīrietim samaksāt, ja viņš to vēlas, un, lai nejustos kā izspiedēja, izdarītu viņam ko jauku pretī vai uzdāvinātu kaut ko, pagatavoti vakariņas vai tml. Balansam.
16.12.2019 16:21 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Šeit ir koks ar diviem galiem.
Ir situācijas, kad vajag un kad nevajag pirmo randiņu izmaksāt.
Teiksim tā, man ir sanācis doties randiņos ārpus pilsētas un meitenes uzstāj par to, ka jāsamaksā par "degvielu". Man degviela ir teju par velti. Meitene jau ir samaksājusi ar savu laiku un kompāniju un izbrīvējusi savā dzīvē laiku man.
Sen, sen atpakaļ uzskatīju, ka jāizmaksā pirmie randiņi. Tagad uzskatu, ka ja pirmajā randiņā dodamies uz kādu kafejnīcu, parasti katrs maksā pats, atsevišķas lietas var izmaksāt. Protams, ir izņēmumi.
Ja randiņš pie manis, tad protams, pārtika/uzkodas, vīns, etc. no manis. Pat tad, ja meitene nevēlas, tas ir nopirkts un stand by režīmā gaida ledusskapī.
Pirmais randiņš ir vienkārša "proverka pasportof" kas tas ir par cilvēku. Atkal - ir izņēmumi. Ja ir iepriekš bijušas garas sarakstes, vai ir sajūta, ka esi norāvis džekpotu, iepriekš veicis due diligence un saproti, ka She's the one*, tad protams, var uztaisīt mega neaizmirstamu randiņu, perfekti izplānotu pasākumu, restorāna, čoma kā vallet šofera plānu un izmaksāt visu no savas kabatas. Bet vienkāršs vakara ašais randiņš? Nav vērts baigi iespringt. Ja pirmais ašais randiņš sanāk labs un meitene ir piece de resistance materiāls, tad otro var uztaisīt ar ķirsīti.
*Though the sea will be strong
I know we'll carry on
'Cause if there's somebody calling me on
She's the one
16.12.2019 16:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja tās ir nesenas attiecības un pirmie iepazīšanās mēneši, tad lai jau vīrietis izmaksā.
Ja tā jau ir nostprinajusies kopdzīve, tad kā sarunā, kā vēlas un kā finanses atļauj.
Manuprāt, ir tās sievietes kuras visu darīs uz puiša rēķina un ir pretējās feministes, kuras teiks nē es strong independetn woman un visu varu pati. Jāatrod vidusceļš un jāsaprot kad ir tā reize, kad ļaut izdevumus segt vīrietim.
16.12.2019 17:23 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
bulta @ 16.12.2019 16:37
Šeit ir koks ar diviem galiem.
Ir situācijas, kad vajag un kad nevajag pirmo randiņu izmaksāt.
Teiksim tā, man ir sanācis doties randiņos ārpus pilsētas un meitenes uzstāj par to, ka jāsamaksā par "degvielu". Man degviela ir teju par velti. Meitene jau ir samaksājusi ar savu laiku un kompāniju un izbrīvējusi savā dzīvē laiku man.
Sen, sen atpakaļ uzskatīju, ka jāizmaksā pirmie randiņi. Tagad uzskatu, ka ja pirmajā randiņā dodamies uz kādu kafejnīcu, parasti katrs maksā pats, atsevišķas lietas var izmaksāt. Protams, ir izņēmumi.
Ja randiņš pie manis, tad protams, pārtika/uzkodas, vīns, etc. no manis. Pat tad, ja meitene nevēlas, tas ir nopirkts un stand by režīmā gaida ledusskapī.
Pirmais randiņš ir vienkārša "proverka pasportof" kas tas ir par cilvēku. Atkal - ir izņēmumi. Ja ir iepriekš bijušas garas sarakstes, vai ir sajūta, ka esi norāvis džekpotu, iepriekš veicis due diligence un saproti, ka She's the one*, tad protams, var uztaisīt mega neaizmirstamu randiņu, perfekti izplānotu pasākumu, restorāna, čoma kā vallet šofera plānu un izmaksāt visu no savas kabatas. Bet vienkāršs vakara ašais randiņš? Nav vērts baigi iespringt. Ja pirmais ašais randiņš sanāk labs un meitene ir piece de resistance materiāls, tad otro var uztaisīt ar ķirsīti.
*Though the sea will be strong
I know we'll carry on
'Cause if there's somebody calling me on
She's the one

Šis gan ir jocīgi, jo randiņi ir dažādi - ja man pirmajā randiņā būtu jāsamaksā par savu tēju (ja randiņš ir no šīs sērijas randiņiem), tad nekad vairs netiktos ar šo vīrieti ?
16.12.2019 17:23 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tagad uzskatu, ka ja pirmajā randiņā dodamies uz kādu kafejnīcu, parasti katrs maksā pats, atsevišķas lietas var izmaksāt.

Ja man pirmajā randiņā būtu pašai jāmaksā tad 100% padomātu ka vīrietis skopulis un vairāk netiktos. Pirmais randiņš jau ir tas kur tieši vīrietis var maksā. Tālāk jau ja vēlās veidot attiecības var runāt par rēķina dalīšanu .
16.12.2019 17:31 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Situācija bija tāda, ka gribējām iet uz kino (pirmais randiņš mums jau ir bijis). Viņš piedāvāja izmaksāt biļetes, tam es piekritu, bet uzkodas gribēju izmaksāt es, lai nav tā, ka viņš visu uz savu maku uzņemas. Viņš tam nepiekrita un apvainojās. Bet, manuprāt, tas ir godīgi, ja aiziet uz kino un viens par biļetēm un otrs par uzkodām, bet tas laikam kā kuram..
16.12.2019 17:36 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiskismau @ 16.12.2019 17:31

Ja man pirmajā randiņā būtu pašai jāmaksā tad 100% padomātu ka vīrietis skopulis un vairāk netiktos. Pirmais randiņš jau ir tas kur tieši vīrietis var maksā. Tālāk jau ja vēlās veidot attiecības var runāt par rēķina dalīšanu .

Ņemot vērā, ka Tu nevēlies bērnus, vest Tevi uz randiņu vispār ir lieka laika izšķiešana. Tāpat kā audzēt cūku, kuru nedrīkst nokaut.
Pirms sieviete tiek vīrieša makā, jātiek vīrieša sirdī. Un tad, mana mīļā, un tad ballīte var sākties ;)
16.12.2019 17:58 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Kiskismau @ 16.12.2019 17:31

Ja man pirmajā randiņā būtu pašai jāmaksā tad 100% padomātu ka vīrietis skopulis un vairāk netiktos. Pirmais randiņš jau ir tas kur tieši vīrietis var maksā. Tālāk jau ja vēlās veidot attiecības var runāt par rēķina dalīšanu .

Piekrītu, ka pirmais randiņš parāda kāds vīrietis ir. Ja man neizmaksātu, tad arī vairs netiktos. ? tādi skopuļi nav vajadzīgi.
Un, bulta, Tu arī nekad neizmaksā? Principa pēc?
16.12.2019 18:04 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Blanche, es jau teicu - tas ir atkarīgs no meitenes, situācijas un vietas.
Izmaksāšana vispār ir nesvarīgs faktors, galvenais, lai puisis laipni izturas pret meiteni.
Kā jau minēju, ja ir pareizais materiāls, var izmaksāt visu turpmāko dzīvi un vest ļoti dārgos randiņos.
Aiziet uz ātro randiņu parunāt - tā ir tāda pati darbība, kā aiziet ar čomiem uz hesīti.
Taču vispār man labāk randiņi patīk manā komforta zonā, nevis kādā kafejnīcā, kur allaž jāskatās pulkstenī, dēļ to darba laika.
16.12.2019 18:09 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Kiskismau @ 16.12.2019 17:31

Ja man pirmajā randiņā būtu pašai jāmaksā tad 100% padomātu ka vīrietis skopulis un vairāk netiktos. Pirmais randiņš jau ir tas kur tieši vīrietis var maksā. Tālāk jau ja vēlās veidot attiecības var runāt par rēķina dalīšanu .

Es saprotu, bet tas ir tad, ja tev pašai būtu jāmaksā un nav izvēle. Bet ja vīrietis piedāvā un es vēlos pati? Tas taču neparādītu, ka vīrietis ir skopulis
16.12.2019 18:19 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ņemot vērā, ka Tu nevēlies bērnus, vest Tevi uz randiņu vispār ir lieka laika izšķiešana. Tāpat kā audzēt cūku, kuru nedrīkst nokaut.

Nu gan izteiciens. Un sevi te uzskata par kaut kādu baigi šarmanto kavalieri... Smiekli nāk.Sievietes apvainot forumā tik māk.
Ar tādu vīrieti ka tevi gribēt bērnus būtu tas pats , kas saslimt ar mēri.
16.12.2019 18:19 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es saprotu, bet tas ir tad, ja tev pašai būtu jāmaksā un nav izvēle. Bet ja vīrietis piedāvā un es vēlos pati? Tas taču neparādītu, ka vīrietis ir skopulis

Protams, nē. Te vienkārši aizsākas diskusija, dēļ tā ko bulta uzrakstīja.
16.12.2019 18:21 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ņemot vērā, ka Tu nevēlies bērnus, vest Tevi uz randiņu vispār ir lieka laika izšķiešana. Tāpat kā audzēt cūku, kuru nedrīkst nokaut.

Un vispār tas teikums aizskar visas sievietes. Sanāk ka sieviete ir derīga tikai lai dzemdēt bērnus? Tieši tā pat kā cūka tikai gaļai...par vīrieti sevi sauc...
16.12.2019 18:27 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Kiskismau @ 16.12.2019 18:27

Un vispār tas teikums aizskar visas sievietes. Sanāk ka sieviete ir derīga tikai lai dzemdēt bērnus? Tieši tā pat kā cūka tikai gaļai...par vīrieti sevi sauc...

Vai ne. Un pēc viņa loģikas sanāk, ka sievietes, kuras nevēlas bērnus, neiet uz randiņiem un nevar dabut sev vīrieti. ?
16.12.2019 18:31 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.12.2019
Un vispār tas teikums aizskar visas sievietes. Sanāk ka sieviete ir derīga tikai lai dzemdēt bērnus?

Nevajag jau pārspīlēt. Liela daļa vīriešu vēlas dzimtas turpinājumu, līdz ar to neveidos nopietnas attiecības ar sievieti, kura kategoriski nevēlas bērnus.
Tādas derēs vai nu vienas nakts sakariem, vai nenopietnām attiecībām.
Starp citu, ir arī daudz vīriešu, kuri nevēlas bērnus. Bērnu negribētājām nopietnas attiecības izveidot tik un tā būs vieglāk par vieglu.
16.12.2019 19:33 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Es pat teiktu ka tās sievietes kuras nevēlas bērnus ir lielākā cieņā mūsdienās.
16.12.2019 19:50 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Ņemot vērā, ka Tu nevēlies bērnus, vest Tevi uz randiņu vispār ir lieka laika izšķiešana. Tāpat kā audzēt cūku, kuru nedrīkst nokaut.

Muahh, šis gan bija ļauni. ? Sava daļa taisnības tur varētu būt, bet tikai vīrietim, kam galvenais dzīves uzstādījums ir radīt bērnus. Pārējiem īsti nē.
Man piemēram galvenā dzīves prioritāte nav radīt bērnus, ja būs tad labi, audzināšu un tāpēc projām nemukšu, ja nebūs tad arī labi, vairāk laika un uzmanības varēs veltīt pašiem.
Varbūt vienīgi labāk gribētos, ka šī fakta esamību nosaka dzīve nevis sieviete, kurai uzstādījums ir kategorisks nē.
16.12.2019 21:08 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Madde @ 16.12.2019 19:33

Nevajag jau pārspīlēt. Liela daļa vīriešu vēlas dzimtas turpinājumu, līdz ar to neveidos nopietnas attiecības ar sievieti, kura kategoriski nevēlas bērnus.
Tādas derēs vai nu vienas nakts sakariem, vai nenopietnām attiecībām.
Starp citu, ir arī daudz vīriešu, kuri nevēlas bērnus. Bērnu negribētājām nopietnas attiecības izveidot tik un tā būs vieglāk par vieglu.

Tieši tā.
Aleksandr, man ir melns humors. Nav to jāuztver personīgi.
Taču jā, ja sieviete nevēlas dzimtas turpinājumu, tad tā ir tikai izklaides objekts. Jā, es priekrītu tam, ko Tu saki, ka visam jānotiek dabiski, bet ja Tev pretim sēž sieviete, kura kategoriski saka nē, tad tur nekas jēdzīgs nevar sanākt.
16.12.2019 21:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits