pārsteigums/kāzas/grūtniecība/

 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Sveikas!
Daudz pārmaiņu tagad dzīvē un gribās vnk parunāties, padiskutēt. Kā jums ar pieredzi?
Pa visam nesen uzzināju ka esmu stāvoklī. Pirmās sajūtas, protmas- bailes:D
Esmu saderinājusies un slānojām kāzas nākamgad. Pat nezinām kā tas notika, jo izsargājāmies. Kāzās nevēlos būt ar lielu punci tāpēc tagad īsti nevaram saprast ko iesākt. Gribējām, protams aprecēties un tad sākt plānot ģimeni. Varētu jau nedaudz tad atlikt, bet gribētos jau sarakstīties pirms bērna..
Tik daudz domu tagad galvā.
Un kā pateicāt saves vecākiem? Uzreiz vai tikai vēlāk pēc tiem 3 mēnešiem kā īpašu pārsteigumu? Vai uzreiz zvanījāt:D:D
Gribās paklačoties ar meitenēm ?
11.11.2019 14:58 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Bet principā, ar tevi nav vērts runāt. Lielākā daļa vīriešu ap 26-30 grib bērnu un daudzi agrāk. Tāpēc vai nu samierinies vai jau nostādi faktus, lai vīram nav aplauziens.
Vīrs ir par mani vecāks, Tevis nosauktajā vecuma grupā, un arī viņš nevēlas bērnus (vismaz šobrīd). Arī viņš baidās, bet, loģiski, ka ne tik traki kā es. Neuztraucies, esam satikušies uz viena viļņa, un tādēļ par šo, kā Tu saki, tiešām nav vērts ar mani runāt. ?
13.11.2019 11:15 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
bet skatoties, kādi bēbji ir vienai radiniecei...lai Dievs stāv klāt, kas ar viņiem būs vēlāk, ja jau tagad tā uzvedas..piemēram, 5 gados padzeras alkoholu. ?

Bērns būs tavs spogulis. Sevi ir jāaudzina, bērns no tevis mācīsies un paņems to, ko būsi iemācījusi pirmkārt sev. Tas skan baigi filozofiski, bet sava patiesībā tajā ir.
13.11.2019 11:17 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
lote_te @ 13.11.2019 11:17

Bērns būs tavs spogulis. Sevi ir jāaudzina, bērns no tevis mācīsies un paņems to, ko būsi iemācījusi pirmkārt sev. Tas skan baigi filozofiski, bet sava patiesībā tajā ir.
+, ļoti labs komentārs. Tieši odziņā. Un nevajag vainot bērnus, ja paši neesat labi viņa priekšā.
13.11.2019 12:34 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ea bišķiņ nesparotu kādēļ te ir tādas asas diskusijas par SamSamantha, tās bailes palokt stāvoklī ,tās ir pamatotas, jo viņa apzinās,ka viņa to negrib. Ok,bet skuķis ir super jauns vēl tikai 21.gads.
Un prezervatīvi nav nemaz tik nedroši,kā te dažs labs pozicionē,ja pareizi tiek lietoti, tad tas koeficients ir tuvu tabletēm,ja ne identisks. Un ar preizu lietošani es nedomāju,sākumā knakstās bez un tikai pirms džeks "beigs"uzvelk.
Un tabletes tiešām ne visas var. Man nerekomendē vispār lietot un tie biha vārdi no kardiologa,pie kura mani norīkoja ārsts pirms man izrakstīja tabletes,jo man īsti ok nav ar asinsspiedienu/sirdsdarbību(?) Iedzimta problēma. Long story short,man ļoti nav ieteicams šos lietot. Man ir aspekti kādēļ hormonālā kontracepcija man var nebūt piemērota vai negarantēt tos aizsardzības procentus, vismaz tā teica ginekoloģe.
Es kādreiz bijus dzērusi OK ,bet ļoti īsu brīdi,jo man šausmīgas galvas sāpes sākās,pārstāju dzert OK un pēc kāda īsa brīža man galvas sāpju vairs nebija. Man pat no AK ir diezgan čābīgi, visas reizes, kad man ir tās bijis jālieto es jūtos vnk neapskaužami.
13.11.2019 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Un SamSamantha,pat ja kādreiz nepaveicas, tiešām notiek kaut kas, viss vēl nav zvanīts to problēmu var risināt bez problēmām līdz 12 nedēļai, ja ir nornāls un profesionāls ārsts, visu var atrisnāt smuki un kārtīgi.
13.11.2019 12:51 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
andie tāpēc, ka Samantai ir bail no VISA. panikas lēkme no tā, ka paliks stāvoklī, no šīs diskusijas pēkšņi liekas, ka ir stāvoklī utt. palasot citas diskusijas, bailes un panika vēl no miljons citām lietām. es tiešām bez uzbrauciena viņai, bet galva ir jāsaved kārtībā. pati atzīst, ka smags periods tagad, bet vai viņa ko dara lietas labā? nezinu. ceru, ka jā. un bailes no visa drīz izzudīs.
13.11.2019 12:54 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Kā ko dara Samanta? Viņa plāno, kā palielināt krūtis blakus diskusijā :D
13.11.2019 13:57 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Bordo vismaz no tā nav bail?
13.11.2019 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits