Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepaspēju jaunību izbaudīt

 
Reitings 4
Reģ: 08.11.2019
Vairāk kā gadu dzīvoju laulībā, pašai gan tikai 23 gadi, vīram 5 gadi vairāk. Tikai gads, bet jau tāda rutīna. Esam iejugušies ikdienā, kopā neizklaidējamies, ja neskaita kādas 2 reizes gadā kaut kur.
Jāpiebilst, ka esmu apprecējusies ar savu pirmo vīrieti - gan pirmais skūpsts, gan pirmā nakts, pirmās attiecības - tas viss piedzīvots ar manu vīru. Izklausās pasakaini, vai ne? Sākumā arī es tā domāju, bet pēc laika sāku justies nomākta, ka trūkst, teiksim, iespaidu.. Ar viņu esmu kopā jau no 18 gadiem. Neesmu pat skūpstījusies ar citiem pirms tam, iekšā ir tāda sava veida interese, kā tas diez būtu ar kādu citu..
Mīlēties ar vīru ne sevišķi gribas, šķiet, ka ir pazudusi tā dzirkstelīte, vismaz no manas puses, jo viss ir tik pierasts, paredzams, ka tas mani vairs neuzvelk.
Dzīvoju daydreamingā par citiem vīriešiem. Patīk pafantazēt, ko nepaspēju piedzīvot pirms tam.
Vīru tomēr gan ļoti mīlu, vienalga zinu, ka viņš ir skaistākais un labākais, bet mūsu attiecību ietvaros ir iestājusies kaut kāda rutīna, kas mani uzvedina uz domām par citiem vīriešiem. Pat bailes paliek no tā, vai spēšu būt mūžam uzticīga, jo ja nu kāds kārdinājums ir nepārvarams?
Kā jūs, kas attiecībās/laulībā esat 5+gadus? Šādas sajūtas nepiedzīvojat?
08.11.2019 02:00 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Precēties un dzīvot līdz mūža galam ar 1 cilvēku ir līdzīgi kā braukt visu mūžu ar 1 auto, psc ku garlaicīgi...
08.11.2019 06:38 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
cita virieti nebus ari tas.
Protams var pameiginat, lai redzet finala, ka savejais ir savejais.
Vai ari attiecibas ievilkt, ka reizi 2 nedelas var brivsoli iziet, ja tas ir pienemami.
08.11.2019 06:43 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kur problēma pateikt savam vīrietim ka tev ir apnikusi rutīna un vēlies pamēģināt ko jaunu. Piemēram kopā varat apmeklēt deju stundas. Kādu vakaru aiziet uz bāru pasēdēt, padejot.
Pašiem no tās rutīnas ir jālaužas ārā un attiecības jākopj. Ir 101 paņēmiens kā uzlabot seksuālo dzīvi. Tikai par to abiem jārunā.
Katrās ilgās attiecības var pienākt brīdis kad ir rutīna un apnikums. Manās attiecībās arī bija iestājusies rutīna un pirmais ko darīju bija nevis cepu forumā postu, bet pateicu savām vīrietim un pēc divām nedēļām noorganizējam ātri ceļojumu uz Lietuvu. Protams visu rutīnu tas neatrisināja,bet jaunās vēsmas gan ienesa attiecības.
08.11.2019 06:59 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Un ka risinat rutinu, kad 7 berni? Vecvecaku nav. Aukles ari neizdodas atrast, kuras atrod nobistas.
08.11.2019 07:58 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Un ka risinat rutinu, kad 7 berni? Vecvecaku nav. Aukles ari neizdodas atrast, kuras atrod nobistas.

Jautājums- kur bija prāts taisīt 7 bērnus? :D un kā var būt rutīna ar 7 bērniem? Vai vecākie nevar pieskatīt mazākos? Vai 4 no tiem bērniem ir dvīņi un visi dzimuši ar gada starpību?
08.11.2019 08:11 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Funny @ 08.11.2019 07:58
Un ka risinat rutinu, kad 7 berni? Vecvecaku nav. Aukles ari neizdodas atrast, kuras atrod nobistas.

Jām, vai tad tiešām visi tik maziņi ir?
Jāņem uzreiz tad 3 aukles reizē. ?
08.11.2019 08:17 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Par tēmu, man arī tā bija, biju 7 gadus kopā ar vīrieti, no 18 gadiem, bija pats pirmais gan attiecību ziņā, gan intimitātes, un pēc tiem 7 gadiem man arī ieslēdzās otrā jaunība, ka neesmu pietiekami iztusējusi, staigājusi uz randiņiem, izbaudījusi jaunību.
Bet nu mūsu attiecībās bija arī cita problēma, es draugam piedāvāju iet kopā atpūsties, padejot, bet viņu tas vienkārši neinteresēja īsti. Negribēja mūsu attiecības uzlabot.
Tad nu man apnika un es izšķīros.
Reģistrējos tinderī un gāju uz randiņiem, baudīju uzmanību, uz daudz jaunām vietām tiku aizvesta. Vispār forši. Un nenožēloju, jo sapratu, ka var būt labākas attiecības nekā man bija.
Apbrīnoju tos pārus, kuri ir visu dzīvi kopā jau no jaunības, tur jābūt LIELAI mīlestībai. Un zinu arī tādus, kuriem ir mīļākie.
Bet, ja Tev nav ienākusi prātā doma par šķiršanos, tad mēģini atsvaidzināt attiecības, ko jau ieteica.
08.11.2019 08:27 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Ja Jums nav bērnu, kas traucē iet un baudīt jaunību? Abiem kopā? Iet uz klubiņiem, bāriem, pasākumiem, kino.. ahh tagad tik novērtēju to kā bija pirms bērniem, tagad labrāt kopā ar vīru ietu un piektdienas vakarā tusētos, bet ir pienākumi, ir bērni, tāpēc nečīksti un šovakar aizejiet uz klubiņiem iedzerat, paņemiet viesnīca nummuriņu un nolaižiet tvaiku....?
08.11.2019 08:56 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.09.2019
Mani vecaki teiktu: bernus jums vajag, tad paris gadus vienkarsi nebus laika par mulkibam domaat!
Nu kustini vinu tu - prom uz ko neierastu, lai nav rutinas!
08.11.2019 09:15 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Tev ie 23 un tādas domas? - Pavediens būs un nešaubies par to. Spainis būs pilns un tad gāzīsies pār malām. Domāt katru dienu par citiem, tātad kādā mirklī, kad tevi pavedinās vienkārši padodies.
08.11.2019 09:16 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Bērni uz kādu laiku novērstu domas, bet attiecības neatrisinātu. Visdrīzāk, tas attīstītu šādu problēmu ne tikai tev, bet arī vīram. Runājuši par to esat? Varbūt vispirms ir vērts gūt iespaidus atsevišķi (piemēram, apmeklēt kādus kursus, pilnveidot sevi, uzstādīt kādus mērķus personīgajā izaugsmē), tad arī radīsies kas jauns un interesants vienam otrā, ko apspriest pie kokteiļa piektdienas vakarā ar vīru :)
08.11.2019 10:46 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja neizkustināms vīrietis, kurš nekur negrib iet un pat, ja Tu ierosini, izdomā kur, kad, jo mēdz būt tādi, kuriem slinkums domāt meklēt, organizēt, tad atliek samierināties, iet visur ar draudzenēm, vai arī atrast aktīvāku.
08.11.2019 10:58 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Esmu kopā ar savu no 16.gadiem un kopā esam jau 8 gadus. Es esmu viņam pirmā, mums ir bērniņš. Ko lai saka jebkuram iestājas rutīna taču labs līdzeklis ir izrunāsanas. Pastāsti ka varetu ko pamainīt. Biežak ejat āra, staigāt, aiziet ar draugiem uz bāru. . . Utt. Tāka es 16 gados biju kontrolētāja manējais nevarēja nekur īsti iziet, vaino mani taja. Tagad mēģinu tā neatslāpt uz mājas sēdēšanu bet pati vēlos āra iet, pamainīt kaut ko. Tā kā mums ir bērniņš izmantojam lielisko iespēju ar omītem reizēm viņām iedot, lai varētu nodoties nesteidzīgam seksam tad laikam ārā ar draugiem utt
08.11.2019 11:17 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mēs esam no 15/16 gadiem kopā, arī pirmie viens otram. Jau 10 gadus kopā. Esam precējušies un ir meitiņa. Rutīna nav, jo diez gan bieži braucam ārpus mājas ēst vai pārnakšņojam kādā feinā viesnīcā. Ceļojumi arī satuvina. Un, protams, gribēšana tās attiecības kopt. Un sarunas, sarunas, sarunas.
Es gribu nodzīvot mūžu ar vienu cilvēku, man tas šķiet fantastiski. Tāpēc attiecības uzturam formā :)
08.11.2019 12:29 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
es iedomajos, ka arsti interesanti rutinu parvar gimene?
Kur ir 160h + virstundas + ja steidzama operacija brivlaika vai vakara jaskrien.
08.11.2019 13:35 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Funny Es īsti nesaprotu ko tu gribi ar to teikt? Visi tavi piemēri kaut kādi teorētiski.
Kā arī tavā piemērā par ārstiem nav rutīna, bet pārslodze. Ja ir steidzama operācija, tad tā nav rutīna.
Es arī strādāju medicīnā 180 un vairāk stundas. Ir rutīna, bet to cenšos labot. Pēc darba aiziet uz iedzert tēju. Darbs beidzas 20:00, protams ir nogurums un neko negribas, bet piespiežu sevi aiziet, jo pēc tam sajūta ir laba. Dažkārt aizeju uz masāžu. Brīvdienās man par laimi nav jāstrādā, tāpēc tās izbaudu pilnā mērā.
08.11.2019 13:46 |
 
Reitings 39
Reģ: 17.04.2014
Man bija līdzīgi, 25 gados likās, ka jaunība nav bijusi! Sāku ballēties, ar draudzenēm pa klubiem utt. Protams,tas radīja strīdus utt. Bet man to vajadzēja. Par vīriešiem, visdrīzāk, nav cita zelta krāna un neko zaudējusi dzīvē neesi.. ?
Ar tagadējo prātu es rīkoties savādāk, pa lielam Tev vnk uzmanības trūkst-sajūtas,ka Tevi aplido un sajūsminās! Pasaki vīram,ka Tev ļoti gribās,lai viņš Tevi aizved restorānu, lai pārsteidz ar ziediem. Galvenais to visu mīļi un ar smaidu jautāt! Es vīram pati prasu komplimentus,piemēram, Es Tev esmu visskaistākā? Cik ļoti Tu mani gribi? utt Vai, piemēram,kad viņš palūdz pagatavot tēju es saku, ok, es Tev pagatavošu visgaršīgāko tēju pasaulē, bet Tev par to ir jāpasaka 5 komplimenti. Tagad jau vīrs startā sāk, Tu man esi mīļa,skaista, gudra, pati pati, vari,lūdzu izgludināt kreklu!? ? Attiecību atmosfēra ir sievietes ziņā, vīrietis Tev dos to,ko Tu pateiksi un izturēsies ta kā Tu noteiksi...
08.11.2019 14:07 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
uniqueღ @ 08.11.2019 12:29
Mēs esam no 15/16 gadiem kopā, arī pirmie viens otram. Jau 10 gadus kopā. Esam precējušies un ir meitiņa. Rutīna nav, jo diez gan bieži braucam ārpus mājas ēst vai pārnakšņojam kādā feinā viesnīcā. Ceļojumi arī satuvina. Un, protams, gribēšana tās attiecības kopt. Un sarunas, sarunas, sarunas.
Es gribu nodzīvot mūžu ar vienu cilvēku, man tas šķiet fantastiski. Tāpēc attiecības uzturam formā :)

Wow...
08.11.2019 18:17 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Daži ceļojumi un viesnīcas gadā daudzus pārus neglābj. Pat tādiem, kas piekopj digital nomad dzīvestilu un dzīvo uz mugursomăm un apceļo 30 valstis gada laikā iepazīstot citas kultūras, iestăjas rutīna. Tādēļ tiem, kam pietiek ar kaut kādien restorāniem un spa un tādēļ nav rutīnas 10 gadus... Tur jau pamatos jābūt labai ķīmijai, un saderībai un super mentālajai veselībai :D
08.11.2019 18:57 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Naomi, nu tas gan, ar to vien nepietiek. Ķīmijai un gribēšanai būt kopā ir jābūt :)
08.11.2019 19:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits