Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ar/bez pavadoņa

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Sanāk, ka varbūt par biežu taisu atsevišķas diskusijas attiecībā uz kāzām, bet lielā "Kāzu beztēma" bieži tiek arī nepamanīta, ja tajā ko ierakstu. ? :)
Tad kā īsti pēc etiķetes u.c. apstākļiem būtu pareizāk? Pirms neilga laika ielūgumu saņēma līgavaiņa māsa, un tikai tad viņa mums pateica, ka 3 mēnešus viņai ir draugs. Nu, pirms ielūgumu izsūtījām, to mēs nezinājām, jo reti sazināmies un viss sīkumos netiek stāstīts.
Lasīju citur, ka parasti tik īsu laiku esošās otrās puses nemaz nelūdzot. Pietam to draugu nemaz dzīvē neesam vēl satikuši.
Kā darītu jūs? Vai tagad ielūgt uz vārda, vai lai paliek kā ir? :)
22.07.2019 10:08 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Ja jums iespējas atļauj, tad jau pieklājības pēc var aicināt.
Bet loģiski būtu viņai pašai apzināties, cik tas jocīgi. Atgādina How I Met Your Mother sēriju, kur Teds katru meiteni ar ko randiņš tikko bijis, pēc tam vilka uz visādiem intīmiem ģimenes/draugu pasākumumiem. Nu 3 mēneši tomēr par ātru, lai uz kāzām, pie tam brāļa, vilku. Tas,protams, mans viedoklis.
22.07.2019 10:24 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Kad precējāmies, vienojāmies, ka aicināsim tikai tās draugu otrās puses, kuras pazīstam, kur nav šķīrās/saiet kopā, es viņu mīlu/nemīlu varianti. Tādas man bija divas attālākās draudzenes, kuras kāzās gribēju redzēt, bet nezināju, kādā stadijā ir attiecības, tāpēc likās muļķīgi ielūgumā aicināt ar pāri. Kāzas bija mazas, neformālās, bez pāru dejām. Abās apvainojās.
22.07.2019 12:47 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Drīzāk - apvainojās tie džeki, jo izrādījās, ka uz to brīdi ir kopā. Viena to pateica pirms kāzām, vaicāja, vai var ņemt līdzi, teicu, ka jā. Bet nu nebijām pirms tam oficiāli iepazīsti āti ar Džeku, lai gan kopā bija jau ilgi. Otra nepaņēma. Mans rezumē - laikam bez puķītēm tas jāizvaicā pirms ielūgumu izsūtīšanas.. nez.
22.07.2019 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Kad mēs precējāmies, mums arvīŗu bija uzstādījums - ģimene un labākie draugi var ņemt līdzi +1 pat, ja tā persona iepazīta iepriekšējā vakarā. Jo tie ir mūsu svarīgākie cilvēki un mums ir svarīgi, lai viņiem mūsu kāzās būtu iespējami labi :)
Mēs gan beigās visus aicinājām ar otrajām pusēm, viesi paši izlēma ņemt vai neņemt līdzi. Mums kāzas arī bija ar grupu un dejām, pati zinu, ka vienītī šādos pasākumos var gadīties, ka kļūst skumji...
Līgavaiņa māsai noteikti patiktu, ka, protams, var ņemt līdzi pavadni, ja pati tā vēlas un ielūgumā tas nav minēts neinformētības dēļ. Ja nu ar to māsu galīgi nekādu attiecību nav, tad varbūt ir cita situācija
22.07.2019 13:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!