Yasminelle atsauksmes?

 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
Sveiki! Interesē atsauksmes par Yasminelle. Mēnešreizēm jāsākās pēc 2 dienām teorētiski, bet parasti kavējās par 3-7 dienām. Ļoti neregulārs cikls, ārsts izmeklēja, problēmu nav un izrakstīja Yasminelle, bet man ir tāda problēma, ka nevaru gaidīt līdz tās mr sāksies, jo ja man tās kavējās un sākās sestdien (kad to ļoti nevajag, jo paredzēts ceļojums) vai varu dzert jau šodien un šo mēnesi mr izlaist ņemot vērā, ka sākšu pirmo reizi dzert? Ārstam īsti negribēju jautāt, jo viņiem jau nepatīk tā izlaišana. Un kādas atsauksmes? ?
17.06.2019 15:06 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Dzer OK, bet cikls nestabils no 3 līdz 7 dienām? Ar OK jābūt kā pēc pulksteņa it kā un sāpēm jābūt ļoti minimālām, citādi nav jēgas.
Un kur problēma okeānā peldēt ar tamponu? Uztaisa problēmu, kur tās nav un gatava čakarēt savu organismu. Sadomājās nezin kādus scenārijus un tagad tik drapēs iekšā, 99.99% MR nebūtu tāpat, jo mainīsies vide un stresa dēļ nebūs.
Pazvani uz konsultāciju tālruni un uzzini. ?‍♀️
21.06.2019 00:32 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
dzerveneee @ 21.06.2019 00:32
Dzer OK, bet cikls nestabils no 3 līdz 7 dienām? Ar OK jābūt kā pēc pulksteņa it kā un sāpēm jābūt ļoti minimālām, citādi nav jēgas.
Un kur problēma okeānā peldēt ar tamponu? Uztaisa problēmu, kur tās nav un gatava čakarēt savu organismu. Sadomājās nezin kādus scenārijus un tagad tik drapēs iekšā, 99.99% MR nebūtu tāpat, jo mainīsies vide un stresa dēļ nebūs.
Pazvani uz konsultāciju tālruni un uzzini. ?‍♀️
nu mīļās meitenes, pirms liekat komentārus ne pa tēmu ir vērts izlasīt diskusiju?
21.06.2019 11:11 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Ja tagad neesi neko sākusi dzert, vari nemaz nesākt, jo process vairs nav apturams(stipri šaubos, ka ir), ja dzēri būs noteikti smērēšanās un varbūt vieglāk.
Kāpēc vienkārši nepazvani uz konsultāciju tālruni un neuzzini no speciālista nekā šeit no cosmo dāmām?
21.06.2019 13:03 |
 
Reitings 1
Reģ: 15.09.2022
SVEIKI ES TOMĒR VĒRŠOS PIE PALĪDZĪBAS ES BIJU PIE SAVA GINEGOLOGA UN VIŅA MAN IZRAKSTĪJA ŠIS Yasminelle zāles un šis zāles es lietošu pirmo reizi tap es vēršos pie palīdzības sakiet lūdzu ka man īsti ir jālieto šis zāles kad man viņas īsti ir jālieto kuras dienas un kuras dienas man viņas īsti nav jālieto man ārste teica bet īsti nesapratu vai šis zāles tieši jādzer kad sākās menezreizes vai viņas ir jādzer kad menezreizes nav jo šis zāles man ir 12 Men un uz 1 gadu paredzēts tap gribu zināt kad viņas ir īsti jādzer jo mana ārste vēl teica kad šis zāles 7 d vairs nevajag dzert un tad atkal vajag dzert zāles es īsti nesapratu ka man ir jādara jo nekad nesmu lietojusi šis zāles tas man būs pirmo reizi tap gribu zināt kā viņas pareizi lietot paldies
15.09.2022 13:06 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Sanda Svalbe @ 15.09.2022 13:06
SVEIKI ES TOMĒR VĒRŠOS PIE PALĪDZĪBAS ES BIJU PIE SAVA GINEGOLOGA UN VIŅA MAN IZRAKSTĪJA ŠIS Yasminelle zāles un šis zāles es lietošu pirmo reizi tap es vēršos pie palīdzības sakiet lūdzu ka man īsti ir jālieto šis zāles kad man viņas īsti ir jālieto kuras dienas un kuras dienas man viņas īsti nav jālieto man ārste teica bet īsti nesapratu vai šis zāles tieši jādzer kad sākās menezreizes vai viņas ir jādzer kad menezreizes nav jo šis zāles man ir 12 Men un uz 1 gadu paredzēts tap gribu zināt kad viņas ir īsti jādzer jo mana ārste vēl teica kad šis zāles 7 d vairs nevajag dzert un tad atkal vajag dzert zāles es īsti nesapratu ka man ir jādara jo nekad nesmu lietojusi šis zāles tas man būs pirmo reizi tap gribu zināt kā viņas pareizi lietot paldies
yasminellei ir pirmo reizi kad dzer.jadzer pec menesreizem.no iepakojuma janem ta tablete kura diena ir tajaomenta.Ja piemeram sac dzert piektdienā.tad pirma tablete pirmaja rindā janem kur rakstits PK.(tur ir trijas valodas diena) dzer bez partraukuma katru dienu pec kartas apmeram viena laika.lidz iepakojums tukšs.principa sanak no tas dienas iet uz leju un pec tam pasas beigas pedeja tablete mana piemerā bus augseja rinda ceturdiena.tad ir 7 dienas partraukums.(tajas dienas vajadzetu but MR) un atkal jauns iepakojums ar to dienu kas bus 8ta diena.
15.09.2022 14:54 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Olly30 @ 15.09.2022 14:54
yasminellei ir pirmo reizi kad dzer.jadzer pec menesreizem.no iepakojuma janem ta tablete kura diena ir tajaomenta.Ja piemeram sac dzert piektdienā.tad pirma tablete pirmaja rindā janem kur rakstits PK.(tur ir trijas valodas diena) dzer bez partraukuma katru dienu pec kartas apmeram viena laika.lidz iepakojums tukšs.principa sanak no tas dienas iet uz leju un pec tam pasas beigas pedeja tablete mana piemerā bus augseja rinda ceturdiena.tad ir 7 dienas partraukums.(tajas dienas vajadzetu but MR) un atkal jauns iepakojums ar to dienu kas bus 8ta diena.
parteicos.PIRMAJA MENESREIZU DIENĀ
15.09.2022 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits