Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Yasminelle atsauksmes?

 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
Sveiki! Interesē atsauksmes par Yasminelle. Mēnešreizēm jāsākās pēc 2 dienām teorētiski, bet parasti kavējās par 3-7 dienām. Ļoti neregulārs cikls, ārsts izmeklēja, problēmu nav un izrakstīja Yasminelle, bet man ir tāda problēma, ka nevaru gaidīt līdz tās mr sāksies, jo ja man tās kavējās un sākās sestdien (kad to ļoti nevajag, jo paredzēts ceļojums) vai varu dzert jau šodien un šo mēnesi mr izlaist ņemot vērā, ka sākšu pirmo reizi dzert? Ārstam īsti negribēju jautāt, jo viņiem jau nepatīk tā izlaišana. Un kādas atsauksmes? ?
17.06.2019 15:06 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Olly30 @ 15.09.2022 14:54
yasminellei ir pirmo reizi kad dzer.jadzer pec menesreizem.no iepakojuma janem ta tablete kura diena ir tajaomenta.Ja piemeram sac dzert piektdienā.tad pirma tablete pirmaja rindā janem kur rakstits PK.(tur ir trijas valodas diena) dzer bez partraukuma katru dienu pec kartas apmeram viena laika.lidz iepakojums tukšs.principa sanak no tas dienas iet uz leju un pec tam pasas beigas pedeja tablete mana piemerā bus augseja rinda ceturdiena.tad ir 7 dienas partraukums.(tajas dienas vajadzetu but MR) un atkal jauns iepakojums ar to dienu kas bus 8ta diena.
parteicos.PIRMAJA MENESREIZU DIENĀ
15.09.2022 15:07 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Sanda Svalbe @ 15.09.2022 13:06
SVEIKI ES TOMĒR VĒRŠOS PIE PALĪDZĪBAS ES BIJU PIE SAVA GINEGOLOGA UN VIŅA MAN IZRAKSTĪJA ŠIS Yasminelle zāles un šis zāles es lietošu pirmo reizi tap es vēršos pie palīdzības sakiet lūdzu ka man īsti ir jālieto šis zāles kad man viņas īsti ir jālieto kuras dienas un kuras dienas man viņas īsti nav jālieto man ārste teica bet īsti nesapratu vai šis zāles tieši jādzer kad sākās menezreizes vai viņas ir jādzer kad menezreizes nav jo šis zāles man ir 12 Men un uz 1 gadu paredzēts tap gribu zināt kad viņas ir īsti jādzer jo mana ārste vēl teica kad šis zāles 7 d vairs nevajag dzert un tad atkal vajag dzert zāles es īsti nesapratu ka man ir jādara jo nekad nesmu lietojusi šis zāles tas man būs pirmo reizi tap gribu zināt kā viņas pareizi lietot paldies
yasminellei ir pirmo reizi kad dzer.jadzer pec menesreizem.no iepakojuma janem ta tablete kura diena ir tajaomenta.Ja piemeram sac dzert piektdienā.tad pirma tablete pirmaja rindā janem kur rakstits PK.(tur ir trijas valodas diena) dzer bez partraukuma katru dienu pec kartas apmeram viena laika.lidz iepakojums tukšs.principa sanak no tas dienas iet uz leju un pec tam pasas beigas pedeja tablete mana piemerā bus augseja rinda ceturdiena.tad ir 7 dienas partraukums.(tajas dienas vajadzetu but MR) un atkal jauns iepakojums ar to dienu kas bus 8ta diena.
15.09.2022 14:54 |
 
Reitings 1
Reģ: 15.09.2022
SVEIKI ES TOMĒR VĒRŠOS PIE PALĪDZĪBAS ES BIJU PIE SAVA GINEGOLOGA UN VIŅA MAN IZRAKSTĪJA ŠIS Yasminelle zāles un šis zāles es lietošu pirmo reizi tap es vēršos pie palīdzības sakiet lūdzu ka man īsti ir jālieto šis zāles kad man viņas īsti ir jālieto kuras dienas un kuras dienas man viņas īsti nav jālieto man ārste teica bet īsti nesapratu vai šis zāles tieši jādzer kad sākās menezreizes vai viņas ir jādzer kad menezreizes nav jo šis zāles man ir 12 Men un uz 1 gadu paredzēts tap gribu zināt kad viņas ir īsti jādzer jo mana ārste vēl teica kad šis zāles 7 d vairs nevajag dzert un tad atkal vajag dzert zāles es īsti nesapratu ka man ir jādara jo nekad nesmu lietojusi šis zāles tas man būs pirmo reizi tap gribu zināt kā viņas pareizi lietot paldies
15.09.2022 13:06 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Ja tagad neesi neko sākusi dzert, vari nemaz nesākt, jo process vairs nav apturams(stipri šaubos, ka ir), ja dzēri būs noteikti smērēšanās un varbūt vieglāk.
Kāpēc vienkārši nepazvani uz konsultāciju tālruni un neuzzini no speciālista nekā šeit no cosmo dāmām?
21.06.2019 13:03 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
dzerveneee @ 21.06.2019 00:32
Dzer OK, bet cikls nestabils no 3 līdz 7 dienām? Ar OK jābūt kā pēc pulksteņa it kā un sāpēm jābūt ļoti minimālām, citādi nav jēgas.
Un kur problēma okeānā peldēt ar tamponu? Uztaisa problēmu, kur tās nav un gatava čakarēt savu organismu. Sadomājās nezin kādus scenārijus un tagad tik drapēs iekšā, 99.99% MR nebūtu tāpat, jo mainīsies vide un stresa dēļ nebūs.
Pazvani uz konsultāciju tālruni un uzzini. ?‍♀️
nu mīļās meitenes, pirms liekat komentārus ne pa tēmu ir vērts izlasīt diskusiju?
21.06.2019 11:11 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Dzer OK, bet cikls nestabils no 3 līdz 7 dienām? Ar OK jābūt kā pēc pulksteņa it kā un sāpēm jābūt ļoti minimālām, citādi nav jēgas.
Un kur problēma okeānā peldēt ar tamponu? Uztaisa problēmu, kur tās nav un gatava čakarēt savu organismu. Sadomājās nezin kādus scenārijus un tagad tik drapēs iekšā, 99.99% MR nebūtu tāpat, jo mainīsies vide un stresa dēļ nebūs.
Pazvani uz konsultāciju tālruni un uzzini. ?‍♀️
21.06.2019 00:32 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
nesaprastaasirds @ 20.06.2019 14:04
Ja pareizi saprotu, tad šīs mēnešreizes tu ar tabletām diži iespaidot nespēsi, jo olšūna jau ir ''savā vietā'' un asiņošanai ir jābūt agrāk vai vēlāk. Kad sāc lietot tabletes tad olšūna vairs neizdalās un asiņošana jau ir cita veida un to var ietekmēt ar pārtraukuma neievērošanu vai saīsināšanu (īsti neatceros kas rakstīts instrukcijā).
jā, instrukcijā sīkāk nebija aprakstīts. Bet tad jau redzēs??‍♀️
20.06.2019 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Ja pareizi saprotu, tad šīs mēnešreizes tu ar tabletām diži iespaidot nespēsi, jo olšūna jau ir ''savā vietā'' un asiņošanai ir jābūt agrāk vai vēlāk. Kad sāc lietot tabletes tad olšūna vairs neizdalās un asiņošana jau ir cita veida un to var ietekmēt ar pārtraukuma neievērošanu vai saīsināšanu (īsti neatceros kas rakstīts instrukcijā).
20.06.2019 14:04 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
nesaprastaasirds @ 20.06.2019 13:56
Lietoju Lindylette 20. Cik saprotu katrai organisms reaģē savādāk.
tur piekrītu, jā. Kaut gan sāku dzert OK jau no pirmdienas, pašlaik nekādas pārmaiņas nejūtu, vismaz kā citas min- blakusparādības. Iespējams tāpēc, ka pavisam neilgi lietots. Un mr itkā bija jābūt, bet rēķinoties ar to, ka nav regulāras, pašlaik nekādus PMS simptomus nejūtu
20.06.2019 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Lietoju Lindylette 20. Cik saprotu katrai organisms reaģē savādāk.
20.06.2019 13:56 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
nesaprastaasirds @ 20.06.2019 12:04
Tikai ņem vērā ka pirmā iepakojuma lietošanas laikā vēl cikls viņam var nepakļauties un mēnešreizes tāpat sāksies kad sagribēs. Man pirmos trīs mēnešus mēnešreizes sākās kad gribēja un bija smērēšanās pat cikla vidū.
bet kādas tabletes lietoji?
20.06.2019 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Tikai ņem vērā ka pirmā iepakojuma lietošanas laikā vēl cikls viņam var nepakļauties un mēnešreizes tāpat sāksies kad sagribēs. Man pirmos trīs mēnešus mēnešreizes sākās kad gribēja un bija smērēšanās pat cikla vidū.
20.06.2019 12:04 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
no tava pirmā ieraksat nevar saprast, ko tieši vēlies... Tāpēc arī citas meitenes raksta par to ka jau ir dzertas tabletes utt.
20.06.2019 11:53 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
Gamergril @ 20.06.2019 11:13
Pag? gadu lieto hromonālās tabletes un cikls nav nostabilizējies? Tad kāpēc nemaini uz citām?
Tas, ko kontracepcijas laikā saucam par MR nav MR. Tas ir brīdis, kad hormonu organismā paliek mazāk un atslaņojs dzemdes slānis. Hormonālā kontracepcija neļauj izdalīties olšūnai un sabiezina dzemdes slāni tāpēc arī tad, kad pārtrauc dzert tabletes ar hormoniem slāni atdalas un sākas asiņošana.
Jā, var bet kā tev beidzas 21 tablete ta nakamjā dienā dzer no nākmās paciņas tabletes ar hormonu. Ja būsi jau tajā periodā kad jāsākas MR (Šajā gadījumā tabletē kas ir no 22-28, kuras nav ar hormoniem) un izdzersi hormonu tablete tad MR tā pat būs. Iespējams vieglākas vai ar smērējumiem utt.
Kāpēc šo visu nevar pajautāt ginekologam? Izskatās ka īsti nesaproti tablešu darbību. Normāls ginekologs tev visu izskaidrotu un uz lapas uzzīmēs. Te ar vārdiem ir ļoti grūti paskaidrot. Un labāk nomaini ginekologu un arī tabletes ja tās nepalīdz
es atvainojos, bet tu vispār lasi ko rakstu? Es rakstu, ka tā ir PIRMĀ tablete un iepriekš neesmu lietojusi. Nav nostabilizējies cikls gadiem un ārts ieteica lietot OK, dēļ neciešamām sāpēm un neregularitāti, bet ārsts vainu neatrada, tāpēc izrakstīja OK un par laimi, tas atvieglos arī ar partneri seksuālo dzīvi, tātad jautājums sekojošs, vai varu dzert Ok tableti pirms mr sākuma datuma, kuram drīz jāsākās, bet kurš nav regulārs, mr jāsākās tieši tad, kad jābrauc ceļojumā, bet man mr ir tik sāpīgas, ka līdz ģībonim! Un ja reizi gadā braucu uz siltajām zemēm, nevēlos mocīties mr sāpēs! Ārsts pateica, ka VĒLAMS dzert tabletes-yasminella mr pirmajā dienā, neuzsvēra, ka obligāti jādzer mr pirmajā dienā. Bet parakājoties dziļāk, atradu, ka tomēr var dzert, bet ar seksu bez izsargāšanās nevar nodarboties pirmās 7 dienas, līdz kombinētā iedarbojās. Atbilde jau saņemta.
20.06.2019 11:41 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Pag? gadu lieto hromonālās tabletes un cikls nav nostabilizējies? Tad kāpēc nemaini uz citām?
Tas, ko kontracepcijas laikā saucam par MR nav MR. Tas ir brīdis, kad hormonu organismā paliek mazāk un atslaņojs dzemdes slānis. Hormonālā kontracepcija neļauj izdalīties olšūnai un sabiezina dzemdes slāni tāpēc arī tad, kad pārtrauc dzert tabletes ar hormoniem slāni atdalas un sākas asiņošana.
Tad sanāk, ka varu sākt dzert pirmo tableti, pat ja nav sākušās mr
Jā, var bet kā tev beidzas 21 tablete ta nakamjā dienā dzer no nākmās paciņas tabletes ar hormonu. Ja būsi jau tajā periodā kad jāsākas MR (Šajā gadījumā tabletē kas ir no 22-28, kuras nav ar hormoniem) un izdzersi hormonu tablete tad MR tā pat būs. Iespējams vieglākas vai ar smērējumiem utt.
Kāpēc šo visu nevar pajautāt ginekologam? Izskatās ka īsti nesaproti tablešu darbību. Normāls ginekologs tev visu izskaidrotu un uz lapas uzzīmēs. Te ar vārdiem ir ļoti grūti paskaidrot. Un labāk nomaini ginekologu un arī tabletes ja tās nepalīdz
20.06.2019 11:13 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
Limonāde @ 18.06.2019 23:20
Zāles dzer kamēr nav mr.
Ar ārstu runāju arī sev ciklu mēģināju sagrozīti kā gribās pašai uz atvaļinājuma laiku. Viņš piedāvājam dzert divus iepakojums pēc kārtas 21+ tik cik nepieciešams. Kā arī teica, ja ir tāda situācija tad labāk darīt tā lai mēnešreizes nav ilgāk,nekā pašas dienas ar problēmām.
Beigās izdomāju, ka pēdējos trīs mēnešus pirms beidzu lietot dzeršu pa divām mazāk, ko ārsts akceptēja.
Tagad nekas nav pēc plāna. Mr kavējas 2 dienas, gaidu kad vispār sāksies. ?
Tad sanāk, ka varu sākt dzert pirmo tableti, pat ja nav sākušās mr? Bet protams, kaut kad drīzumā jābūt, bet to neizzīlēšu, jo katru reizi vai nu kavējas vai par ātru
20.06.2019 10:50 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.06.2014
začeits @ 18.06.2019 16:02
* nav sākušās mr
Tur tā lieta, ka nekur nav komentēts, kāpēc nedrīkst dzert. Jo man ārste pateica, vēlams dzert mr pirmajā dienā. Bet kā jau minēju gadiem ejot cikls nav nostabilizējies un tagad plānojās ilgi plānots ceļojums un mr es tiešām nevēlos, jo man tās mēdz būt tik sāpīgas līdz ģībonim?
19.06.2019 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 529
Reģ: 23.04.2011
Zāles dzer kamēr nav mr.
Ar ārstu runāju arī sev ciklu mēģināju sagrozīti kā gribās pašai uz atvaļinājuma laiku. Viņš piedāvājam dzert divus iepakojums pēc kārtas 21+ tik cik nepieciešams. Kā arī teica, ja ir tāda situācija tad labāk darīt tā lai mēnešreizes nav ilgāk,nekā pašas dienas ar problēmām.
Beigās izdomāju, ka pēdējos trīs mēnešus pirms beidzu lietot dzeršu pa divām mazāk, ko ārsts akceptēja.
Tagad nekas nav pēc plāna. Mr kavējas 2 dienas, gaidu kad vispār sāksies. ?
18.06.2019 23:20 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
* nav sākušās mr
18.06.2019 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
vai tad uzsākšanai obligāts nosacījums nav pirmā cikla diena? ja tev sākušās mr, tu nevari vienkārši sākt dzert tās drapes
18.06.2019 16:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits