Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvot- kur?

 
Reitings 29
Reģ: 16.04.2019
Sveikas!
Esmu attiecībās 2 gadus.
Situācija tāda- abi esam attāluma attiecībās. Dzīvoju Rīgā, viņš ir 2h attālumā.
Esam sākuši runāt par dzīvošanu kopā un tur mums sākas strīdi. Viņš negrib pārcelties no savas pilsētas, bet es negribu īsti uz viņa pilsētu, jo neredzu īsti tur darba iespējas, ko es viņam arī teicu.
Piedāvāju zelta vidusceļu- tā teikt starppilsētu, kur es es būtu tikai stundas attālumā no Rīgas un viņam aptuveni tāds pats laiks ceļā uz darbu, bet viņš nepiekrīt. Tā kā ietiepies.
Un šeit es īsti nesaprotu kāpēc. Īsti viņu tur nekas netur, vienīgi mamma. Savādāk viņš nepaskaidro neko, tikai pasaka ka Rīga viņam nepatīk un nekur nepārcelsies.Pieņemu ka mamma arī ir tas lielākais iemesls kāpēc viņš nevēlas, viņas veselības dēļ un principā vienīgais no bērniem palīdz viņai.
Nav jau tā ka es nevarētu pārcelties, bet mani ļoti baida tas darba jautājums mazpilsētā, jo cik es pēdējos mēnešus esmu skatījusies sludinājumus, man tur īsti nebūtu ko darīt.
Kad iemininos ka nāksies tad man iegādāties mašīnu un braukt uz tālākām vietām strādāt, bet viņš noburkšķ "Vai tad tu katru dienu braukāsi?"
Es nezinu ko darīt (t) Visu viņš noraida (t) un man nolaižas rokas :-(
Savādāk mums strīdu nav un saskan viss, bet šis ir vienīgais :-(
Visi man saka ka mums ir jāšķiras, bet es nevēlos tik viegli padoties.
Varbūt ir kādi padomi?
16.04.2019 19:48 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja viens negribīgi piekāpjas, tas tāpat beigtos ar rūgtumu un neapmierinātību.
Tas gan. Ja ne beigtos, tad iespējams būtu tā “es Tevis dēļ to un šito, bet Tu...” vai “ziedoju savus gadus” utt. Ja izlemj, tad izlemj, katrs pats nes atbildību par savām izvēlēm (protams, viegli pateikt, grūtāk izdarīt). Bet iespējams, protams, arī, ka tā var izrādīties labākā dzīves izvēle, tikai negaidīta.
17.04.2019 22:07 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Attaisnojumus viņš tiešām meklē.
Ar varu jau nevienam nepiespiedīsi, tas arī jārespektē un jāņem vērā.
17.04.2019 21:53 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es lielos vilcienos līdzīgā situācijā izšķīros. Kaut arī mums kopumā ļoti labi saskanēja, ar pārvākšanos būtu bijis sarežģīti - lai arī kurš pie kura pārceltos, jaunajā vietā nebūtu iespējams atrast līdzvērtīgu darbu, nebūtu ģimenes vai draugu utt.
Dzīve sastāv no dažādām jomām. Attiecības ir svarīgas, bet arī darbs ir svarīgs, sociālā dzīve ir svarīga, iespēja realizēt savas intereses ir svarīga, citi pienākumi dzīvē ir svarīgi. Nevienam nav jāziedojas un jāmet pie malas visas pārējās dzīves jomas, lai tikai noturētu attiecības.
Manā gadījumā mēs abi nonācām pie secinājuma, ka pārējo lietu saglabāšana tomēr bija svarīgāka par attiecību (lai arī ļoti labu, kaislīgu un saskanīgu) saglabāšanu.
Ja viens negribīgi piekāpjas, tas tāpat beigtos ar rūgtumu un neapmierinātību.
17.04.2019 18:49 |
 
Reitings 29
Reģ: 16.04.2019
Ja būtu vēstuļu sadaļa, uzrakstītu Tev PM

ir vēstuļu sadaļa.. padoms man noderētu
labi nepamanīju ka nav vairāk :D
17.04.2019 18:18 |
 
Reitings 29
Reģ: 16.04.2019
Ja būtu vēstuļu sadaļa, uzrakstītu Tev PM

ir vēstuļu sadaļa.. padoms man noderētu
17.04.2019 18:16 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
ZibensPutnins, cik labi es Tevi saprotu, man ar draugu bija precīzi tāda pati situācija pirms 2 gadiem. Par laimi, sanāca tikai 1 gadu padzīvot attāluma attiecībās, pēc tam es piekāpos. Ja būtu vēstuļu sadaļa, uzrakstītu Tev PM:-(
17.04.2019 17:57 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Man ja būtu iespēja iet uz veikaliem un kafejnīcām,tad kaut vai uz laukiem :-D
17.04.2019 16:03 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Siltā laikā pikniks, upe, bet ko Jūs darat, kā izklaidējaties ziemā laukos?

Slēpošanas, pārgājieni, pirtis, arī gaļu var forši un kvalitatīvi pacept - ziemā jau uguns aukstāka nekļūst. Tas - par lietām, kurām laikapstākļi svarīgi ;-)
17.04.2019 15:58 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Njā, uzreiz domā tikai par sevi, bet nu es 100% nepalaistu dzīvi garām, jo vīra vecāki, piemēram, netiek galā ar dārzu, un tāpec brīvdienas tur jāpalīdz, jāravē un vēl ko ne, ja nevar pavilkt, nestādi, nevis paļaujies, ka jaunie izdarīs un pēc tam paši savas vecumdienas neko nevarēs , jo jārūpējas par savu ģimeni un nevarīgajiem radiniekiem, es saprotu, ka jāpalīdz, bet ja es netieku galā, es neņemu papildus darbus ar domu, ka kāds palīdzēs, jo es tak neeevaaru
17.04.2019 15:45 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Ja es gribu tikt pie dabas - 20minūšu brauciens un esmu pie jūras, vai meža. Kaut vai Mangaļsala.

Tieši šis man arī visvairāk nepatīk Rīgā. Laukos dabā varu būt uzreiz izejot ārā pa durvīm, bez visas tās nomācošās burzmas, kas pa ceļam. Turklāt, manuprāt, daba ar nekāda tur īsti Rīgas tiešā tuvumā nav, tik tāds dabas izstrādājums. Turklāt tā pati pārbāzta ar cilvēkiem. Savukārt pilsētas izklaides man nav tik būtiskas un ar kultūru arī esmu uz Jūs, jo tā nekad nav interesējusi, dažubrīd pat tā izraisa nepatiku.
17.04.2019 15:39 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Bet mēs nesūdzamies! :-) Man šķiet normāli palīdzēt līdzcilvēkiem nevis tikai domāt par sevi.
17.04.2019 15:32 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Siltā laikā pikniks, upe, bet ko Jūs darat, kā izklaidējaties ziemā laukos?


Kad esmu laukos ,slepoju, pikniks ari ir super ar sasliku un karstvinu ziema, pastaigas. gramatas, nu kaut ka ta

dziedu korī, sporta klubs, kino (jā, Rīga nav vienīgā vieta, kur ir kino ), teātris, kafejnīcas utt. Šoziem vēl izgāju vizāžistu kursus. Rudenī domāju par šūšanu. Uzskatu, ka man ir diezgan aktīva dzīve.

++
Principā, darīt var visu to pašu, ko darītu Rīgā. Tagad jau katram otrajam ir auto, tāpēc nav tik traki ar nokļūšanu kaut vai uz sporta klubu. :-)
17.04.2019 15:30 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Bordo, nu sūdīgi jums, ko lai vēl saka :D
17.04.2019 15:28 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Siltā laikā pikniks, upe, bet ko Jūs darat, kā izklaidējaties ziemā laukos?

Iedomājies, tāpat kā visur citur - dziedu korī, sporta klubs, kino (jā, Rīga nav vienīgā vieta, kur ir kino :-D), teātris, kafejnīcas utt. Šoziem vēl izgāju vizāžistu kursus. Rudenī domāju par šūšanu. Uzskatu, ka man ir diezgan aktīva dzīve. :-) Un, kā izlaidējas Rīgā?
17.04.2019 15:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kad esmu laukos ,slepoju, pikniks ari ir super ar sasliku un karstvinu ziema, pastaigas. gramatas, nu kaut ka ta;-)
17.04.2019 15:18 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Nu varbūt nevajag dzemdēt tad 40 gados, ka bērnam pieaugot jau esi nevarīgs slims pensionārs un bērns pat normāli savu dzīvi nevar uzsākt jo jābūt par penšuku aprūpētāju jau 20 gadu vecumā....man tas tiešām liekas traki un bēdīgi. Tas ir vecums kad cilvēkam sevi jāattīsta un jābauda dzīve...

Mani vecāki arī ir gados, ap 60. Nav tā, ka piedzimu viņiem 40 gadu vecumā, bet nu veselība ir pašvaka, un vajag palīdzēt gan materiāli, gan ar uzkopšanu, dārzu utt. Un vīram līdzīgi - tēvam laukos, kas vēl pat jaunāks nekā manējie, palīdz gan zāli nopļaut, gan kaut ko saremontēt... Uztveru to kā normu un pienākumu. Ko tad man vecākiem teikt? Nebija ko mani dzemdēt tik vēlu, paši vainīgi - čau, eju baudīt dzīvi! (t)
Un šajā gadījumā, cik saprotu, tā nav mammas kaprīze (jāsēž mammai blakus un nabadzītei krūze jāpienes un uz tirdziņu līdzi jaaiziet - nu gan safantazēji, Peekaboo! :-D) vai kaut kas tamlīdzīgs. Ir nepieciešama reāla palīdzība!
Dzhila, es pilnīgi piekrītu Tevis rakstītajam! Mūsu domas ir līdzīgas, vienīgi citādāk izpaustas. Nē, nav godīgi, ka viens gatavs upurēt visu, otrs - neko. Tamdēļ jau teicu, ka vajag abiem runāt par to, ko darīt.
17.04.2019 15:16 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Siltā laikā pikniks, upe, bet ko Jūs darat, kā izklaidējaties ziemā laukos?
17.04.2019 15:15 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nelasīju visus komentārus, bet nu, neredzu iemeslu kāpēc tev jāpiekāpjas, noteikti neiesaku pamest darbu un strādāt mazpilsētā par pārdevēju, jo draugs ietiepies. Arī par mammas veselību noteikti pārspīlē, izklausas pēc mammas dēliņa, kā jau daudzi laukos, vienmēr piesauc mammas veselību un attālumu. Un, ko, viņš katru dienu brauks čekot , vai māsa neēd nervus?
17.04.2019 15:12 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Bet - nu pikniki ziemas vidū nesanāks

Un kā vēl var sanākt! 8-)(l):-D
Ja es gribu tikt pie dabas - 20minūšu brauciens un esmu pie jūras, vai meža. Kaut vai Mangaļsala.

Sapratu Tavu domu, bet tas viss ir citādāk :-) Personīgi man patiktu variants - 20 minūšu brauciens un esmu pilsētā:-D
Ok, tēma nav par šo :-D
17.04.2019 15:03 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Rīgā noteikti nav sapņu pilsēta :-D vienkārši vēlējos uzrakstīt - ka nav arī nekādas šausmas un ir samērā maza pilsēta. Mūsu galvaspilsēta ar savu ritmu un apkārtmēriem - ir citas valsts mazpilsētas cienīga :-D
Bet - nu pikniki ziemas vidū nesanāks :-D
Ja es gribu tikt pie dabas - 20minūšu brauciens un esmu pie jūras, vai meža. Kaut vai Mangaļsala.
Bet nu ok - tēma nav par šo.
Es vienkārši esmu īsts, pilsētas cilvēks - kas izaudzis daudz lielākās pilsētā un Rīgā jau tā - šķiet sīkums. Bet katram savs, man piemēram patīk daba - tikai brīvdienās, maksimums divas dienas, tad man jau sāk trūkt drūzmas un enerģijas ko dot šis pilsētas skrējiens.
17.04.2019 14:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits