Draudzība

 
Reitings 11
Reģ: 15.03.2019
Labrīt,meitenes:-)
Gribètu dzirdèt Jūsu domas par sieviešu draudzību.
Es laikam esmu nonākusi pie slèdziena,ka tāda neeksistè.....nu vairāk gan tā ka draudzība exsistè,bet uzticèties nevar nevienai,jo tāpat ,lai cik tuvas jūs nebūtu viss var tikt izmantots pret tevi.ko jūs domājat:-D?
05.04.2019 10:53 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Man ir divas labākās draudzenes, kurām es uzticos, jā, pilnībā uzticos jau gadu gadiem. Pārējās ir vienkārši draudzenes, paziņas, kuras satieku, padzeram kafiju, parunājam, bet savā dzīvē ļoti tuvu nelaižu.
05.04.2019 11:08 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Vai jūs uzturētu draudzību, kurā jums uzskati būtiski atšķiras, nav pieņemama draudzenes uzvedība (teiktu pat amorāla jūsu ieskatā)?
05.04.2019 11:07 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Nu nav viegli draudzēties ar sievietēm, piekrītu, ka piesardzība jāievēro vienmēr, ja runa ir par kādu īpašu nodomu vai noslēpumu izpaušanu. Ir lietas, ko nekad nevajag stāstīt pat BFF. Pati neesmu bijusi tas labākais piemērs, bet tāpēc jau mēs augam.
05.04.2019 11:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nu ilgtermiņā man ir tikai viena draudzene jau 10gadus, agrāk saucu par labāko, bet ar gadiem gan atnāca jēdziens, ka tādas labākās nav. Vienkārši ilgi draudzējamies.
Ir citas, kurām uzticos, un kontakts vēl jo projām, bet lielākā daļa novērsās, kad izveidoja savas ģimenes, tad tur ir citas intereses utt ,tā tas loks samazinās.
Bet ar gadiem arī nāk apjēgšana, ka viss nav jāstāsta, pat ja tā ir ļoti laba draudzene, ja tev izstāstīšana liek justies labāk - ok. bet es labi tieku galā arī pati, padomi man nav vajadzīgi :)
05.04.2019 11:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits