Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kolēģe

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kā Jūs reaģējatu uz kolēģi, kura Jūs personīgi aizskartu par izskatu, prāta spējām , izteiktu nevēlēšanos atrasties vienā telpā, kaut gan pat nestrādā tajā pašā nodaļā un pat nezin kā Jūs strādājat, kādi sasniegumi Jums ir, bet tajā pašā laikā pati speciāli nāktu uz Jūsu kabinetu bez vajadzības.
Ignorēt?Aiztāvēties?
05.04.2019 08:38 |
 
Reitings 36
Reģ: 22.08.2018
Nu jā sākumā ignorešu un ja atkārtosies iešu pie vadības.
Nepatīkami jau strādat ja visu laiku tiec nomoelnota .izsakās
Aizskaroši .patiesībā tāda nēsmu .Bet nevaru jau izspatikt visai pasaulei Draudzēties tiešām nējy,bet eju strādāt.Alga apmierina darbs pats arī.
08.04.2019 08:30 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Autorei ieteiktu izvērtēt, cik ļoti tev traucē šāda kolēģes uzvedība un kā ir ar pārējiem kolēģiem, cik ļoti patīk šis darbs, cik apmierināta esi ar atalgojumu. Ja viss pārējais apmierina, tad neņem galvā to kolēģi un neiesaisties provokācijās, nedod iemeslu baumām un viņai ar laiku apniks un atradīs citu upuri. Ja sāksi lamāties un draudēt, tad tikai nopelnīsi psihiski nelīdzsvarotās statusu, jo rēķinies ka pārstāstīts viss pārējiem tiks daudz krāsaināk un izteiksmīgāk nekā bija patiesībā. Bet es arī nesaprotu, kā tas ir - nāk bez iemesla? Un kā tieši viņa tevi aizskar?
07.04.2019 12:20 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Man arī ir gadījies strādāt pretīgā kolektīvā, bet tas noteikti nebija "sieviešu" kolektīvs, vīrieši un sievietes tur bija 50/50. Pārējos kolektīvos parasti kopumā ir bijis OK, bet gandrīz visur ir bijis bariņš ar 3-4 čūskām, kuras savā bariņā aprunā un izsmej pārējos, tas man radīja asociācijas ar pamatskolu, jo tieši tāpat darīja bariņš meiteņu manā klasē. Šobrīd esmu ļoti apmierināta ar kolektīvu, lai gan vienubrīd atnāca jauna darbiniece un kādu apmēram mēnesi šķita, ka atmosfēra kaut kā mainījusies. Bet pielāgojāmies, pieradām viens pie otra un tagad ir ļoti jauki, uz darbu eju ar prieku, jo patīk gan darbs, gan kolēģi forši.
07.04.2019 12:13 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Bet kāpēc jūs stāstāt intīmas detaļas kolēģēm? Un pēc tam brīnaties, ka tiekat aprunātas. :-D Nevaru iedomāties, ko tur var aprunāt, ja runā no sērijas: šodien līst, vasara ir mans mīļākais gadalaiks, man patīk zaļā krāsa, man nepatīk zilā krāsa, es nesekoju Kivičšovam, biju uz Dona koncertu utt. Varbūt nevajag puspazīstamiem cilvēkiem uzreiz stāstīt, ka mamma ir vēzis un tev jau 3 gadus nesanākt tikt pie bērna?
Par autores situāciju - vai nu ignorē, vai nu dziedi viņai līdzi, kad viņa saka: es jau nu ar tevi vienā telpā negribētu strādāt, pasaki: es ar tevi arī nē, ne mūžam, labi, ka nesēžam vienā kabinetā. Ja saka kaut ko par izskatu, pasaki, ka viņai ar šo pelēko ādas toni nudien vajadzētu aiziet pie kosmetologa. Gan jau ar laiku sapratīs.
07.04.2019 11:31 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Cik gan nelaimīgam jābūt cilvēkam, lai skaistu svētdienas rītu veltītu manis, "meža dīvainīša" aptirzāšanai.
07.04.2019 11:19 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Notte, Tev neshkjiet, ka ugunskristiibas dabuuji, iespeejams, taapeec, ka uz darbu noteikti atvilkies pashaustaa linu kreklaa, skolotaaju istabaa teici runu par veezha saistiibu ar bojaatiem zobiem, visam bonusaa liki koleegjeem lasiita taadus “zinaatniskus” avotus kaa “spokiem.lv” (kaa to blakus teemaa iesaki pusaudzei ar sejas probleemaam), ne jau taapeec, ka biji jauninjaa ...
Un tik izcili intelektuaala buutne ir tjipa pedagogs un studee Beļģijā. Lielaakajai daljai vidusskolnieku pavisam noteikti ir labaaka kritiski-analiitiskaa domaashana, speeja atrast un apstraadaat informaaciju utt. Staigaajosha mezha diivainiite kaut kaada.
07.04.2019 10:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Attiecībā uz dzēlīgajiem komentāriem par sieviešu kolektīviem - gan sieviešu, gan vīriešu kolektīvi var būt gan patīkami, gan nepatīkami. Esmu strādājusi dažādos kolektīvos (plusā vēl bērnībā bieži dzīvojos gan vecāku, gan vecākās māsas darba kolektīvos) , un mans uzskats ir tāds, ka daudz kas atkarīgs no darba vides, vadības, sektora, kultüras. Bet visbiežāk no iesaistītajām personībām kā tādām. Kolēģi var būt arī super, neatkarīgi no dzimuma, vienīgi nevajag aizmirst, kur atrodies.
05.04.2019 22:19 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja nav noslēpums, kā tieši viņa aizskar Tavu izskatu? Un prātu? Un tā arī tiešā tekstā, teica, ka negrib atrasties vienā telpā ar Tevi? Un tas notiek citu kolēģu priekšā?
05.04.2019 21:53 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Cik esmu ievērojusi,ka šādi cilvēki viss nepatīkamāk reaģē,kad viņiem tiešā tekstā pajautā, kas Tev manī nepatīk? Pasaki ,kas ir tas kas Tev izraisa tādu nepatiku? Varbūt es to varēšu mainīt? Kad šādi viņiem sāk prasīt, viņi tad pat nevar,neko atbildēt, tik klusē:-)
05.04.2019 21:32 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vienā citā diskusijā bija komentārs- ka uz darbu neejam draudzēties, bet gan strādāt.
Varu šim piekrist katrs pats izvērtē, neesam jau dolāri, lai visai pasaulei patiktu

Kolektīvos parasti par "draudzenēm" uzmetas lielākās aprunātājas. Ja kāds draudzīgi, sirsnīgi runājas, apjautājas, parasti ir neērti atbildēt"nav tava daļa!"manierē, jo nav pamata otru aizvainot un pastāv niecīga varbūtība, ka cilvēks tiešām draudzīgs un grib draudzēties. dažreiz draudzības rodas darbā.
05.04.2019 18:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
no tevis izvilina informāciju un pa visu darbi skandina

Praktisks ieteikums- sieviešu kolektīvos iespēju robežās jāizvairās no palikšanas divatā vai trijatā ar kolēģēm. Ideālā variantā uz darbu nāk precīzi minūti minūtē, pusdienlaikā iet precīzi un vienmēr prom vienatnē vai ar visām kopā (bet nekad divatā vai trijatā) un atgriežas precīzi un darbā neuzkavējas ne minūti ilgāk par darba laiku. Barā retāk izvilina privātu informāciju, grūtāk sagrozīt teikto, jo visi dzirdēja oriģinālo versiju.
05.04.2019 18:43 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Profesore, o jā, par skolotājām taisnība. Es kā toreiz jaunākais pedagogs skolā dabūju "ugunskristības" no vecākajām kolēģēm.
05.04.2019 17:15 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Nav nekā pretīgāka šajā pasaulē par sieviešu kolektīvu! Skaudīgas un ziņkārīgas hiēnas, kas nepārtraukti prašņā par tavu privāto dzīvi.

Strādāju 50 sieviešu kolektīvā :-) Pārsvarā jau tā darba ir tik daudz, ka neatliek laika čūskoties. Varbūt čūskiņas savā mazajā kompānijā arī kādu aprunā, bet kuru gan tas uztrauc? :-) Cik nu esmu dzirdējusi, tā klačošanās vairāk ir par frizūrām, parpalām un dalīšanās ar darba problēmām. Vislielākos čūsku midzeņus esmu novērojusi skolās, pedagogu starpā.
.
Autores gadījumā neignorētu problēmu, bet ietu runāt ar priekšniecību. Bez histērijas, mierīgi un nosvērti, bet izstāstot visu, kā ir.
05.04.2019 17:01 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
woman_wonderland-tiesi taa!Es so cilveeku ignoreetu.
05.04.2019 16:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vienā citā diskusijā bija komentārs- ka uz darbu neejam draudzēties, bet gan strādāt.
Varu šim piekrist :) katrs pats izvērtē, neesam jau dolāri, lai visai pasaulei patiktu :-D
05.04.2019 16:54 |
 
Reitings 36
Reģ: 22.08.2018
Jā izrādās vēl kautkur tā notiek.ne tik tajā uzņēmumā kur es strādāju.Nezinu kā man būs jāatgriežas darbā .Es tik pieklājigi kolēģes pasveicināšu un vis .ignorēšu pa gabalu no viņām turēšos ja klačojas neiesaistities.darīt savu darbu un vis.darbs pats ir ir ok.varēja būt labāk ,bet kolēģes ir briesmīgas.sieviešu kolektīvs.Ir kā čūskas.no tevis izvilina informāciju un pa visu darbi skandina.palūgtu lai kabinetā nenāk.ja savādāk nesaprot.
05.04.2019 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Nav nekā pretīgāka šajā pasaulē par sieviešu kolektīvu! Skaudīgas un ziņkārīgas hiēnas, kas nepārtraukti prašņā par tavu privāto dzīvi. (e) Es cenšos no sieviešu kolektīviem izvairīties kā no utīm.
05.04.2019 15:57 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.03.2019
woman_wonderland cik jauki, ka vēl kādam līdzīgi :-D tikai nesaprotu, vai no tā labāk paliek.. vai vienkārši dzīve ir garlaicīga un īsti nav laimīga, tāpēc to vien var darit kā aprunāt citus..
05.04.2019 14:38 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu kāpēc jānolaižas līdz debīlas vecenes līmenim un jānolamā ar trīsstāvīgajiem? Tad jau autore būs tāda pati stulbene. Lai tak pļūkā, pilnīgi nekas nav jāuztver personīgi. Es tādai durai iesmietu ģīmī un ieteiktu iet skriet/vingrot, tas nomierina, pie reizes resnā pakaļa un celulīts pazudīs. Un no biežas pļūkāšanas "vārnu kājiņas" ap acīm veidojas izteiktākas. Kko tādā garā. Noliec veceni pie vietas.
Esmu ar šitādām zarazām saskārusies, saprot ka kļūst vecas un tad nu klūp virsū, itkā es būtu pie tā vainīga.
05.04.2019 14:29 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Kā arī tu nekad nezini, kādas personīgās dzīves problēmas cilvēks nes uz darbu un otrādi. Nolamāšana situāciju padarīs vēl nokaitētāku, bet kam to vajag? Jā, varbūt viņa aizvērsies un liks tevi mierā, bet gaisā vienalga būs jaušams saspringums. Ir jāizrunājas un mierīgi. Maz ir tādu perfekto darba kolektīvu, kur visi strādā pilnīgā saskaņā un harmonijā.
05.04.2019 12:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits