Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par daudz visa?

 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Kā ir ar jums - nododat meitenes, kas lieto daudz makeup, liek klāt skropstas, audzē klāt nagus, galvās špricē botoksu matiem, taisa permantēto, kājām gēls - tā teikt pataisa sevi par lellēm ar pieaudzētiem matiem un visu ko vien var?;-)
Vai jums tas ir pieņemami, pašas daudz ko tādu izmantojat?;-)
Ir redzēts daudz, ka visu ko vien var pieaudzē, tad tas ataug un nolūst un paskats ir briesmīgs. Ka izkrīt dažas skropstas, atlūzt nagi, matiem rēgojas, ka viņi pieaudzēti? :-DVai man vienai tas šķiet pretīgi?
04.04.2019 23:04 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
DP-WW, paldies!
07.04.2019 13:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Pasadena, uzrakstīšu pm:-)
Bet jā, es arī apzinājos, ka tos vingrinājumus gan jau, ka nevarēšu apzinīgi pildīt katru dienu, lai būtu efekts, tāpēc izvēlējos vieglāko ceļu.:-D
07.04.2019 13:13 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
DP-WW, vari padalīties ar tās fizioterapeites vārdu?
07.04.2019 12:51 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
jo es uzacis raucu par katru sīkumu Pēc botoksa viss tur izlīdzinājās, un saprotu, ka ar laiku tāds ieradums var vispār izzust. Starp citu, tā sieviete, pie kuras taisīju, pēc profesijas ir arī fizioterapeite, un sākumā viņa man piedāvāja, vai nevēlos pamēģināt tikt vaļā no saspringuma (man arī ir) ar vingrinājumiem (viņa man tur visu sīki izstāstīja). Varbūt Tev ir vērts aiziet pie fizioterapeita, ja vēl grumbas nav?
Es pati agrāk biju fizioterapeite :-D, tāpēc pagaidām mēģinu pamasēt maigi, lai dabūtu saspringumu ārā. Veicu vingrinājumus, bet atzīšos, ka bieži aizmirstu, līdz ar to tā efektivitāte īsti nav. Nav arī tā, ka man saspringums ir patstāvīgs, bet tad, kad darbā ir nepieciešama liela koncentrēšanās, tas iezogas pilnīgi nemanāmi. Tāpēc sāku apdomāt, ka viena injekcija varētu palīdzēt tiem muskuļiem tajā zonā ‘atpūsties’ kādu laiciņu.
07.04.2019 12:50 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man pašai nav iebildumi pret šīm procedūrām, jo galvenais ir rezultāts. Pašai ir gēla nagi, gelish pedikīrs, laminētās skropstas, vēlos nākotnē pamēģināt skropstu pieaudzēšanu un pieaudzētos matus. Pret dabiskumu iebildumu nav, bet laikam nevēlos atteikties no savām procedūrām.(l)
07.04.2019 12:19 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Pasadena, man jau neliela grumbas bija izveidojusies, jo es uzacis raucu par katru sīkumu:-D Pēc botoksa viss tur izlīdzinājās, un saprotu, ka ar laiku tāds ieradums var vispār izzust|-). Starp citu, tā sieviete, pie kuras taisīju, pēc profesijas ir arī fizioterapeite, un sākumā viņa man piedāvāja, vai nevēlos pamēģināt tikt vaļā no saspringuma (man arī ir) ar vingrinājumiem (viņa man tur visu sīki izstāstīja). Varbūt Tev ir vērts aiziet pie fizioterapeita, ja vēl grumbas nav?
07.04.2019 10:04 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Sejas plastisko operāciju - taisīja mana mamma, pirms pāris gadiem. Savilka lieko ādu, virsējo plakstiņu samazināja un vēl šo to. Nū, protams - rezultāts ir labs, šobrīd gandrīz 60gados, vienreiz tikai dzirdēja, ka izskatās uz 45gadi, parasti dod mazāk. Bet, lai tā izskatītos - tas ir darbs, jo pēc tam ntās procedūras vēl jāiet un tā visu laiku pa riņķi.
Atceroties to laiku, kam viņai vajadzēja iziet cauri.. nu tas man bija spilgts piemērs, ka es to noteikti nedarīšu :-D
Mammai arī operāciju nevar pamanīt - ja vien mati nav astē, bet viņa vienmēr ar izlaistiem staigā. Viss izskatās jau tīri gaumīgi, nav lūpas parspricētas, vai viss savilkts tā, ka pasmaidīt nevar :-D
Es jau atbalstu vairāk - dabisko novecošanu, jo man tas šķiet skaisti. Katram vecumam ir burvība, un galvenais, lai prāts un dvēsele laimīga. Protams, es nevaru objektīvi raudzīties, jo man mamma arī pirms operācijas šķita ļoti ok :-D
07.04.2019 01:37 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pieļauju, ka ikdienā redzu sievietes, kurām ir veiktas dažādas procedūras, bet es vienkārši to nemanu. Strādāju reiz ar kolēģi, kurai bija veikta plastiskā ķirurģija sejai (ādas savilkšana?), bet man nebija ne jausmas līdz vienai sarunai. Izskatījās viņa stabili par gadiem 15 jaunāka.
07.04.2019 00:46 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
DP-WW, Tu taisîji profilakses pēc vai jau bija izveidojusies grumba? Man arī liekas, ka reta (!) botoksa injekcija nav pamanāma. Pati neaizraujos ar pieaudzēšanām un tmldz. procedūrām, galvenokārt dēļ a) nav pārliecïbas, ka atradīšu labu speciālistu man ērti sasniedzamā vietā b) nepatīk doties uz procedūrām, bet tas būtu nepieciešams, lai atjaunotu c) liela daļa liekas rada papildus problēmas (vismaz klausoties kolēģē, kurai ir gan hennas uzacis, gan pieaudzētie nagi, pieaudzētie mati un arī taisïta plastiskā ķorurģija). Gari nagi man nepatīk, patīk vienkārši, īsi nagi, vai nu bez lakas, vai ar neitrālas krāsas laku. Pēdām gēla laka gan liekas ērta opcija. Pati domāju par botoksa injekciju starp uzacīm, jo, lai gan krunkas nav, jūtu, ka muskuļi bieži tajā vietā tādi saspringuši. Bet nevaru izlemt. Gribētu semi-permanentās uzacis, bet esmu dzīvē redzējusi tikai dažus man pieņemamus gala rezultātus, tāpēc laikam netaisīšu. Ak, jā zobi - šogad plānā balināšana, kad zobārsts domās, ka ir OK to darīt.
07.04.2019 00:29 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tā kā, domāju, ka ar vārdu "botoks" domāji ko citu

Tā bija domāts. Īsāk sakot, botokss samazina attiecīgā muskuļa tonusu un Tu vairāk nevari, piemēram, raukt uzacis un taisīt sev grumbas :-D
06.04.2019 23:10 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
 
Nepatīk pārmērība un ar to es domāju botoks 

Ko Tu domā ar vārdu "botoks". Botokss ir botulīna toksīns, ko pielieto cīņā ar grumbām. Nezināju, ka tas ir kaut kāds nereālais tjūnings (to nešpricē lūpās, lai palielinātu, cik zinu:-D). Man pašai ir botokss starp uzacīm, jo mēdzu taisīt "dusmu" grumbas, un jā, vizuāli tas vispār pilnīgi nekā neizceļas un nevar pat pateikt, ka tur kaut kas ir bijis darīts. Tā kā, domāju, ka ar vārdu "botoks" domāju ko citu:-D
06.04.2019 23:04 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Pieaudzēju skropstas regulāri,jo tas nereāli atvieglo ikdienu un it īpaši rītus:-) Agrāk pieaudzēju nagus,šobrīd man ir pauze,jo atpūtinu,bet aprīļa beigās atkal atsākšu likt (l) Nepatīk pārmērība un ar to es domāju botoks utml.;-) Pārējais (pernamentais grims,pieaudzēšana(mati,nagi,skropstas)) kvalitatīvā izpildijumā ir smuki. :-)
06.04.2019 21:47 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Man nepatīk pieaudzēti nagi, jo nagi tomēr ātri aug un jau pēc nedēļas izskatās nevīžīgi, tādēļ labāk vnk uzlakot. Bet es pati biežāk staigāju ar nelakotiem nagiem, ar noteikumu, ka nagi tomēr jānovīlē un kutikulas jākopj.
vispār es personīgi neaizraujos ar mākslīgo skaistumu, bet neuzskatu, ka tas ir slikti, ja meitene krāso matus vai pieaudzē skropstas. Problēma drīzāk ir tā, ka meitenes bieži pārforsē.
06.04.2019 19:37 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Esmu par dabigo skaistumu, plastika sejas, kad Annu no Marijas atskirt nevar, man noteikti nepatik.
Pati lietoju kosmetiku (tacu nav pilnigi nekadu problemu, kad esmu bez, jo ada ir loti laba stavokli- gadiem piekopjot veseligu dzivesveidu) , nagus lieku, jo patik garaki ka sanak attaudzet. Pedikirs ari permanentais.
Matu krasa man ir sava, mati gari un veseligi. Tapat kopju un regulari apmekleju frizieri. Vispar matus nekad neesmu krasojusi.
Man patik svaigs, veseligs un seksigs izskats.
Nepatik parmeribas, saspricetas lupas un acimredzamas plastikas pedas- nu tads obvious « done » izskats.
Domaju, ka latvietem biezi ir divas galejibas: vai nu pilniga peleciba, kurai « dabigs » vienkarsi izskatas « peleks », un tad parmeribas: kas lidzigs Deimonei. It ka « baigi kopjas », bet gala rezultats loti lets un prasts, lai ko spricetu un pieaudzetu.
06.04.2019 19:28 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Teikšu tā - man jebkas, kas ir pieaudzēts, šķiet par daudz. Skropstas, gari nagi, mati .. Citas nenosodu, bet par koptu/skaistu arī neuzskatu.
Gadījumos, kur izteikti redzamas injekciju pēdas sejā u.t.t. - drīzāk žēl nedaudz, bet nu - tas ir subjektīvs viedoklis. Neba man kāds žēlot viņas prasījis.
Es par samērību & skaistā izcelšanu bez pieaudzēšanas.
Nez kādēļ čaļi īsti neskraida pa pilsētu ar zeķi konkrētā bikšu priekšas rajonā, bet meitenēm 'maldināt' ar mega kuplām skropstām, krūtīm & matiem signalizējot par it kā labu gēnu esamību ir ok .. :D
06.04.2019 18:40 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Viss ir ok, ja ir gaumes robežās, bez pārspīlējumiem, lai gan pati daudz ko šeit pieminēto nedarītu, un tiešām jo VECĀKA palieku, jo vairāk novērtēju dabīgo, man pat ir dabīgi mati ataudzēti pilnībā, turklāt gari un vairs nelūzt, kā tas bija agrāk kad krāsoju/balināju.
Par sejas izlīdzināšanu ar špricītēm, nu, melotu, ja teikšu ka neinteresē, ja būtu daudz naudas, varbūt kaut ko izlīdzinātu arī, un tas jau nav acīs krītoši.
05.04.2019 13:17 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es sevi pucēju tik daudz, lai skaistumkopšanas saloni nekļūtu par otro dzīvi. :D Pie friziera eju pēc vajadzības - atjaunot griezumu, jo matus nekrāsoju. Pie manikīra ik pēc 2-3 nedēļām. Agrāk pieaudzēju skropstas, bet man tas process šķiet mokošs, kā arī acīm ne pārāk patīk tas liekais smagums. Man ir permanentās uzacis, plānā vēl ir starpskropstu līnija. Nu un pie kosmetologa arī eju pēc vajadzības. Labāk vairāk laika veltu sportam. :) Par citām man vienalga - lai katra dara tā, kā jūtas labāk.
05.04.2019 12:59 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.01.2019
Nereti nezinātājs nepateiks, ka sieviete aizraujas ar mākslīgo skaistumu, ja tam visam ir laba un profesionāla aprūpe

Šim piekrītu un atbalstu. Tas jau arī, cik atceros, parasti ir skaitījies “smalkais stils” (:-D) - izdarīt tā, lai pastiprinātu skaistumu un nevarētu pateikt, ka uzlabots un mākslīgs. Nesaprotu, kurā mirklī pasaule sajuka prātā un tik daudzas cenšas pasniegt, ka, jo vairāk un redzamāk, jo prestižāk. Man šķiet, tas ir saistīts ar vēlmi piederēt kaut kādam noteiktam statusam, kategorijām, kā jau te minēja “bagātnieku sievām” -parādīt visu to naudu, kas tiek iebliezta ķermenī, savādāk gandrīz nav jēgas, ja nav kam parādīt:)
Esmu par visu minēto normas robežās, bet man pers.ir šausmīgi lielas antipātijas pret špricētajām augšlūpām. Kad tās sievietes runā, tas ir tik uzjautrinoši un hipnotizējoši vienlaikus. Bet gan jau tas nebija viņu mērķis - smīdināt.
05.04.2019 12:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nebūs estētisks skats, ja sevi nekopj... neatkarīgi no tā, vai sievietei ir pieaudzētās skropstas/nagi utt.
Nereti nezinātājs nepateiks, ka sieviete aizraujas ar mākslīgo skaistumu, ja tam visam ir laba un profesionāla aprūpe :-)
05.04.2019 12:42 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Savulaik man ir bijis gandrīz viss no nosauktā - nagi, mati, skropstas. Tagad esmu pretstats, nezinu, vairāk neinteresē :-D uzskatu, ka izskatos daudz labāk nekā kādreiz, jo daba labi apveltījusi, vienīgi agrāk to neaptvēru. Tas, ko citas sievietes dara ar savu izskatu, neinteresē :-P
05.04.2019 11:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits