Par daudz visa?

 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Kā ir ar jums - nododat meitenes, kas lieto daudz makeup, liek klāt skropstas, audzē klāt nagus, galvās špricē botoksu matiem, taisa permantēto, kājām gēls - tā teikt pataisa sevi par lellēm ar pieaudzētiem matiem un visu ko vien var?;-)
Vai jums tas ir pieņemami, pašas daudz ko tādu izmantojat?;-)
Ir redzēts daudz, ka visu ko vien var pieaudzē, tad tas ataug un nolūst un paskats ir briesmīgs. Ka izkrīt dažas skropstas, atlūzt nagi, matiem rēgojas, ka viņi pieaudzēti? :-DVai man vienai tas šķiet pretīgi?
04.04.2019 23:04 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man šķiet smieklīgi, ka gandrīz visām tagad uzacis vienādas. Bet ja nopietni, tad reizēm aizdomājos, vai maz meitenes nojauš, ka gan tās mākslīgi pieaudzētās skropstas, gan lielai daļai arī zīmētās uzacis pa gabalu var redzēt, ka nav dabiskas. Lai jau katra dzīvo kā grib, bet ja reiz par šo ir diskusija, tad esmu par to, lai tad tas mākslīgais skaistums ir tāds neuzkrītošs.
04.04.2019 23:28 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Jā, tas viss prasa regulāru uzturēšanu/atjaunošanu, un traki, kad pēc mēneša nekas nav darīts, bet tēlo dāmu :-D Man būtu slinkums skraidīt tik bieži pie manikīra, utt., un visu laiku par to domāt. Man pat uz solāriju slinkums iet (āā, nu man vienīgais ir solārijs - saprāta robežās:-D), kur nu vēl sēdēt pāris h, kamēr man liek nagus vai skropstas:-D
04.04.2019 23:20 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Visu iepriekšminēto, ja labi uztaisīts un laicīgi atjaunots, nemaz nemanīsi, nu, izņemot manikīru un pedikīru ar gēlu/gēllaku, bet kas vainas uzlakotiem nagiem?
Bezgaumīgi var uztaisīt visu, un izskatīties nesakopti var arī tāpat, bet pašām procedūrām neredzu vainu.
04.04.2019 23:19 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Vienkārši ir redzēts, ka meitene visas procedūras darījusi pirms mēneša :-DKā tas viss izskatās tagad ir skaidrs un tēlo no sevis dāmu, kas baigi kopj sevi utt:-D
04.04.2019 23:16 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Rīdziniece laikam slikti notēmēja ar komentāru un netrāpīja īstajā diskusijā :-D:-D:-D
04.04.2019 23:16 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Man ir tā, ka netraucē, ka citi to dara, bet pati esi negribētu būt tāda... hmmm... viena no copy/paste:-D ja ir viss kopā un daudz, tad šķiet diezgan vulgāri. Man pašai nav nekā no tā, ko minēji, bet tas laikam tāpēc, ka pati par sevi esmu diezgan izteiksmīga:-D Ja būtu gaišas un retas uzacis, tad gan jau gribētu permanento. Skropstas 1x dzīvē ir bijušas pieaudzētas, un vairāk tiešām negribu, jo briesmīgi, kad sāk izkrist. Nagus arī nelieku, jo pašai savi pietiekami labi. Jo vecāka kļūstu, jo vairāk novērtēju dabisko skaistumu un necenšos baigi sevi uztjūnēt:-D
04.04.2019 23:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man ir minimalisms! Foto, dokumenti svarigi
Parejo lidinu ara bez zelastibas. Ari drebes vai tehniku kas saplist. (l)
04.04.2019 23:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits