Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Man ir ļooti neglīta seja..

 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Es godīgi pat nezinu, kāpēc šeit rakstu šo un ganjau sagaidīšu tikai kaut kādas dzēlīgas piezīmes no meitenēm šeit, bet varbūt tomēr nē.. Man ir ļoti neglīta seja. Un nē, mana āda ir diezgan normāla, tikai apsārtusi (rozācija, tas ir hroniski), bet āda neko neglābs, man vienkārši ir neglīta sejas uzbūve, pat meikaps neko gandrīz nepalīdz. Vienmēr visās kompānijās esmu bijusi tas neglītais pīlēns. Vizualizēšanai- apaļa seja (kaut gan esmu tieva), ļoti apaļas asimetriskas acis, vispār ļoti asimetriska seja, strups deguns.. nav labi tiešām. Un tas ļoti man ietekmē dzīves kvalitāti, varu nedēļu no mājas ārā neiziet tikai tādēļ, jo tik ļoti par to pārdzīvoju. Ahh, zinu, ka jūs varbūt nevarat man palīdzēt, bet ja nu tomēr ir kas uz sirds attiecībā uz manu teikto, droši rakstiet. ;)
04.04.2019 20:57 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Mālē un four ever ir krēmveida ja nemaldos, bet nezinu cik labs.
Ieteiktu paguglēt un paskatīties YouTube video blogus par šo tēmu un izvērtēt kurš Tev labāk der.
09.04.2019 16:41 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Nu tāpēc tak es saku, lai iesakat kāda vismaz vienu zaļo konsīleri! :) drogās skatījos, bija tikai tie kas ir tie krēmveida nu ķip korektori, bet viņi ļoti ķepīgi, ir kkad senāk bijuši un nosprosto arī poras tiešām. Varbūt ir kāds no douglas vai vnk kāds, ko zinat?;-)
09.04.2019 16:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Tonālais nav jāliek vairākās kārtās un noteikti nav jāpanāk maskas efekts, lai kaut ko noslēptu.
Zaļais konsīleris nomaskē akni, sarkanos pleķus un vispār defektus, kas iekrāsojas sarkanā krāsā. Un tas nebūt nav pielīdzināms vairākām "kārtām" un liekot pa virsu vieglu tonālo vai BB krēmu var panākt ļoti dabīgu efektu.
Kļūda ir zieķēt pus pudeli tonālā un cerēt ka kaut kas noslēpsies, bet patiesībā vispirms vajadzētu neitralizēt sarkano toni un nebūs jāliek pus pudele.
09.04.2019 13:30 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Starp citu, man šķiet, ja tiešām ir tik ļoti nepievilcīga seja (lasi, neatbilstoša standarta skaistuma etalonam), tad izmisīgie centieni to nomaskēt ar kosmētiku tikai izcels nepilnības.
09.04.2019 12:32 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
tās tonālā kārtas var redzēt pa gabalu pat ja ideāli uzklāsi un pretīgi izskatās nevis tā rozācija, bet tās 2 vai 3 kārtas ar tonālo. :-|
08.04.2019 00:44 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Atklāšu noslēpumu, mēs te arī neesam nekādi skaistuma etaloni vai paraugi

Eu eu eu, šis toč nav par mani.
07.04.2019 21:53 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Nu es ar šo problēmu cīnos jau ilgi un zinu tiešām nu viiisuu gan par ingredientiem gan uv gan visu iespejamo. Sāpīga tēna zin kā :-D paldies, paskatīšos to grupu! (l)
07.04.2019 19:28 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Ir grūti ieteikt kaut ko jo es nezinu visu par sastāviem. Galvenais izvēloties kosmētiku ir jābūt approved produktiem, jo pastāv iespēja sakairināt jūtīgo ādu vēl vairāk un situāciju pasliktināt, ja lieto visu ko ierauga. Cik palasīju viedokļus, galvenais lai ir UV filtrs, jo āda ļoti jāsargā no saules. No stiprām skābēm (AHA, BHA, tātad arī salicylic acid ) jāizvairās un jālieto oil free produkti.
Ja tu esi facebook un labi saproti angļu valodu, pievienojies grupai (aizsūtīju privāti nosaukumu) speciāli apskatījos, ka ir tāda grupa un arī aktīva! :-D
Iespējams tur esošās meitenes varēs tev palīdzēt šajā jautājumā gan atbilstošas kosmētikas izvēlê, gan sejas kopšanas produktos.
07.04.2019 19:15 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Paldies par visiem ieteikumiem? Kāda zin labu zaļo konsīleri? Tieśi esmu meklējumos
07.04.2019 18:42 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kāds ir tavs matu sakārtojums? Ja tev ir apaļa sejas forma, varbūt ir neatbilstošs matu griezums, kas seju padara vēl apaļāku? Esi mēģinājusi side swept bangs? Vislabāk izskatās apaļas sejas īpašniecēm šī čolka uz sāna.
Lai apaļu seju padarītu vizuāli pievilcīgāku un optiski "garāku" arī liela nozīme ir uzacīm. Uzacu "pacēlumam" jeb angliski "arch" jābūt pēc iespējas augstākam.
Vai tu esi ar kosmētiku uz "Tu" ? Lai nomaskētu savu lielo degunu un padarītu vizuāli garāku un šaurāku, konturēšana ir labākais līdzeklis. Principā katru sejas formu konturē tā lai maksimāli pietuvinātu to perfektajai sejas formai ovālam.
Starp citu, ar tonālo vien nebūs līdzēts. Ja gribi ikdienā maksimāli nomaskēt apsārtumu, lieto zaļu konsīleri zem tonālā.
Palasi šo ārstu forumu, tieši par rozāciju rakstīts.
Ja pērc kosmētiku, tad tev ir jāseko līdzi sastāvam, jo ir vielas, kas kairina šāda veida ādu.
https://www.doctus.lv/2017/12/rozacija-arstesana-profilakse-jaunakie-atklajumi
07.04.2019 14:02 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Ja paskatās uz vecām 9.klases izlaiduma fotogrāfijām, reti kurš nav vismaz nedaudz mainījies pēc sejas.
07.04.2019 13:35 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Man pēc bērna piedzimšanas 25 gados ļoti mainījās seja. Apaļie vaigi tā kā iekrita un kopumā seja palika šaurāka, man tīkamāka. Nu jau pāris gadus tāda ir. Domāju, ka seja (un attieksme pret to) mainās visas dzīves garumā .. ne tikai vaibsti, bet arī skatiens, kas ietekmē koptēlu ..
07.04.2019 13:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Atceros sevi apmēram tajā vecumā, ar likās ka esmu apmēram neglitākais cilvēks uz zemes :D
Bet viss vēl mainīsies tiešām, kad man bija jau 18 mainījās gan mana domāšana gan izskats, pēc tam jau vispār sāka likties ka esmu smukāka par daudzām citām un vispār ka ar izskatu man paveicies :D
07.04.2019 08:48 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Nu 16 gados ķirurģiski neko laikam nepiekritīs Dr. labot, tik vien atļukušas ausis. Tā kā krāj naudu un labāk apspried papildus finansējumu ar vecākiem.
Aizej pie laba makeup speciālista, vai pat vairākiem, kas palīdzēs ikdienas makeup uzklāšanai, tieši defektu minimizēšanai.
07.04.2019 00:39 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
atceros sevi 16 gados.. likās, ka esmu dēmons :-D seja visa bija noklāta pumpās, tā laika matu krāsa man arī nepiestāvēja, sejas forma - apaļa. nu nebija pievilcīgi. + vēl kautrējos no visa un vaigi vienmēr rozā krāsā bija. Kas ir mainijies? Izaugu. Pumpas nogāja. uz gadiem 18-19 sejas forma arī mainijās. Lai gan tā joprojām pēc uzbūves ir apaļa, bet kaut kā daži kauli kļuva izteiktāki un nomaskējās citi defekti. Arī ar kosmētiku esmu iemācījusies labāk rīkoties. Vienīgais ko nožēloju ir tas, ka stipri aizrāvos ar tonālo krēmu. Ar tagadējo prātu saprotu, ka tas visas manas poras aizķepināja (jo nu būsim reāli - gados 16 reti kurš poevērš uzmanību super labam tonālā sastāvam), bet nu gudrība jau nāk tikai ar vecumu :-D
06.04.2019 09:22 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Man arī seja ir mainījusies kopš 16 gadu vecuma - pazuda pusaudžu apaļie vaigi un seja kļuvusi izteiksmīgāka un sievišķīgāka.
06.04.2019 00:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es arī gribētu bildi redzēt kaut vai privātā vēstulē. Varbūt būtu ideja, kā Tev izcelt skaisto sejā.
06.04.2019 00:02 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Seja mainīsies, ne krasi, bet mainīsies. Man seja ir citādāka kāda tā bija 16 gados. Un es neesmu ne svarā nokritusies, ne pieņēmusies.:-) Un vispār, vajadzētu redzēt tavu bildi lai varētu tev ieteikt kā vizuāli uzlabot izskatu. :) Neticu, ka ir tik traki.
05.04.2019 23:04 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Uzradīsies puisis, aizmirsīsi par saviem "defektiem". Es arī atsakos no visa, ko rakstīju iepriekš. Pusaudži objektīvi liela daļa kļūst uz laiku "nesmuki", bet tikai tāpēc, ka sāk augt kādas sejas daļas secīgi nevis vienlaicīgi. Tev vēl augs zods un seja vairs nebūs tik apaļa. Apaļas acis tev jebkurš vizāžists uzzīmēs tādas, kā gribi. To visvieglāk labot. Deguns- nu ne visiem patīk Pinokio deguni.
Cilvēkiem parasti ir katram savs "fetišs"- vienam skaisti liekas brūnacaini vai zaļacaini vai zilacaini cilvēki, citam patīk mazliet uzrauts,deguns, citam patīk bedrīte vaigā, citam- vasaras raibumi, citam- kādas noteiktas formas zobi, sprogaini mati, rudi mati, melni mati, utt. Ja tu papētīsi modeles un sašķirosi skaistas un neskaistas, ievērosi, ka visas, kas, tavuprāt, ir skaistas ir kādā ziņā līdzīgas. Ja tu neskaistās parādīsi savām draudzenēm, kāda teiks, ka tur ir ļoti skaistas sievietes, bet ja parādīsi savas favorītes, tev draudzenes atbildēs, fuj, bet viņai tas ne tā. Tu apskatīsies vēlreiz un tev liksies- tiešām? Nepamanīju. Nu un ka viņai ir tā?
Ir taču tā, ka nebūt visas pasaules slavenās aktrises tev šķiet absolūtas skaistules, vai ne? Man daudzas neliekas skaistas, bet dažas- izcili skaistas, bet ja to apspriež kolektīvā- var rikai pabrīnīties par gaumju atšķirībām- kas vienam skaists, citam šķiet neglīts un pretēji. Lai kāda tu būtu, arī tu kādam liecies fantastiski skaista.
05.04.2019 22:19 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ā, tikai tagad, lasot komentārus, uzzināju, ka autorei 16 gadi. Tad jā, protams, ka seja vēl mainīsies! Es dažreiz skatos 2-3 gadus vecas bildes un pieķeru sevi pie domas, ka esmu ļoti mainījusies. Par to, kāda biju 16 gados un kāda esmu tagad, nemaz nerunājot.
Es sev 16 gados riebos. Man bija apaļa seja, cīnījos ar sliktu sejas ādu un pumpām, pārdzīvoju par to, ka viena acs mazliet šaurāka par otru (tas iedzimts no paaudzes paaudzē), pārdzīvoju par to, ka traumas dēļ apakšlūpa asimetriska. Piedevām visam vēl solījos sev, ka tad, kad izaugšu, tad obligāti taisīšu krūšu palielināšanas operāciju. Tagad man ir 30 un es, atceroties to visu, iesmeju pati par sevi un tā laika domām. Es sevi mīlu un mīlu skatīties uz sevi spogulī, jo jūtos skaista. Mīlu sevi ar visām sejas nepilnībām, rētām, mazajām krūtīm. Esmu laimīga, jo neesmu perfekta, bet vairs arī negribu tāda būt, jo pieņēmu sevi, iemīlēju sevi un sapratu, ka tieši tās lietas, kuras man agrāk sevī nepatika, ir tās, kuras mani padara unikālu un atšķirīgu.
Gadu gaitā mainīsies ne tikai seja un augums, bet arī domāšanas veids un uztvere, tici man!
05.04.2019 22:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits