Nevēlama grūtniecība

 
Reitings 6
Reģ: 18.10.2017
Sveikas!!!
Ir sanācis tā, ka esmu stāvoklī ar visu to ka izsargājāmies.
Uz doto brīdi bērnu nevēlos. Varat neklupt virsū un nestāstīt cik briesmīgi ir nogalināt vēl nedzimušu augli/mazuli utt. Gribu pajautāt vai kāda no jums ir veikusi abortu Dobeles slimnīcā? Cik ilgi vajadzēja tur palikt ? Kādas tur ir cenas?
Esmu uztraukusies par pašu procedūru.
22.03.2019 19:32 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
kā var nogalināt kaut, ko kas pat nav dzimis

Nepiekrītu!! Tas, ka nav dzimis, nenozīmē, ka nejūt un nevēlas dzīvot. (t) Man pašai bērnu nav, bet es nespēju iedomāties, ka varētu nogalināt daļu no sevis, iznīcināt dzīvības iespēju. :-O:-O Tiesa, es arī nenosodu tās sievietes, kas savu iemeslu dēļ nolemj veikt abortu. Tā nav mana dzīve, nav mana izvēle, līdz ar to man nav tiesību kādu nosodīt.
24.03.2019 01:05 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Varbūt ne gluži par tēmu, bet tas, ko savā komentārā apraksta stellaglmr, ir tas ar ko esmu saskārusies ikdienā pēdējos pāris gadus. Piekrītu arī delusion viedoklim, īpaši šim:
Es kaut kā neesmu ievērojusi, ka neauglīgo sieviešu gaudu tēmās nāktu kāda abortu atbalstītāja vai bērnu nīdēja, un uzbāztos ar savu viedokli, nez kāpēc pretējais variants gan tiek uzskatīts par gluži normālu.

Ja par sevi, tad varu teikt, ka to, ka nekad negribēšu bērnus, sapratu jau 17 gadu vecumā, kad tik tikko biju uzsākusi dzimumdzīvi. Protams, sākumā no citiem dzirdēju jau ierastos "Tu vēl esi jauna, pārdomāsi!" Vēlāk nāca tikpat ierastais: "Kad būs savs, domāsi savādāk!", tā it kā bērns būtu kaut kāds izmēģinājuma trusītis, kuru, gadījumā, ja tomēr domas nemainās, var atdot atpakaļ, gluži vai kā kaut kādu preci, kurai atklāts brāķis. 10 gadus lietoju hormonālās zāles, līdz sapratu, ka pietiek un ka esmu gatava tam, kam principā biju gatava jau pēdējos 12 gadus. Protams, pēkšņi savs viedoklis bija visiem: gan manai ginekoloģei, gan kaimiņienei, gan draudzenēm, kurām ir bērni. Un, protams, arī man tika pārmests, ka esmu egoistiska maita, jo, kamēr citas to vien tikai dara kā cenšas palikt stāvoklī, es domāju tikai par sevi. Katrā ziņā, man liekas drausmīgi, ka cilvēki var viens otram pārmest tik intīmas lietas. Liekas drausmīgi, ka kāds domā, ka var jaukties manā dzīvē un nosodīt manu izvēli par to, ko vēlos darīt ar savu ķermeni un kā vēlos nodzīvot savu dzīvi. Tagad, pēc operācijas, manā dzīvē nav mainījies pilnīgi nekas, tik vien kā beidzot radusies drošības sajūta un apziņa, ka vairs nav jālieto zāles un katru mēnesi jādomā par to, ka tās var arī nenostrādāt. Savukārt no cilvēkiem, kuri man pārmeta manu izvēli, distancējos. Cilvēki ir tik dažādi un, kas vienam būs sapņa piepildījums, otram būs murgs. Ko vēlēsies viens, nevēlēsies otrs. Mēs katrs esam tiesīgs dzīvot tā, kā vēlamies un tā, kā uzskatām par pareizu un mums nav nekādu tiesību nosodīt otra cilvēka izvēli, lai arī kāda tā būtu. Pasaule, šķiet, kļūtu mazliet labāka, ja mēs, cilvēki, iemācītos viens otru pieņemt un respektēt otra dzīvi un lēmumus.
24.03.2019 00:56 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Par Dobeli neko nevarēšu ieteikt, bet dakteris Sondrors JVCA, cik dzirdēts visu izdara "aši un forši". Tas tā, no zināmo pieredzes. Konkrēti par 2 gadījumiem. Bļāva statistika, "pārsēju". 8-)
24.03.2019 00:49 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Berry jebkurā gadījumā ,lai ko Tu izlemtu, tā ir un būs tava izvēle, tava darīšana! Galvenais ir tas kā Tu,tavs vīrs jūtas, ko Tu , tavs vīrs izlem,jo tā ir Jūsu dzīve!
Izturību ! :-)
24.03.2019 00:47 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Berry - novēlu veiksmi, tā noteikti noderēs! Atvaino, ka iejaucos diskusijā ;-)
24.03.2019 00:46 |
 
Reitings 6
Reģ: 18.10.2017
Ir daži faktori kuru dēļ negrasos paturēt mazo.
Viens no tiem ir tas ka lietoju zāles, kas var ietekmēt augļa attīstību. Vēl tas ka viens bērns jau ir un otru šobrīd tik tiešām nevēlos. Un vēl man pat negribas atcerēties pirmās dzemdības kas man izvērsās par šausmīgu traumu nevis to lielo skaisto dzīves notikumu.
Vīrs arī mani atbalsta lai arī cik skarbi tas izklausītos. Viņš saprot cik briesmīgi es jūtos. Jūs pat nevarat iedomaties kā es visu šo ienīstu, katrs rīts sākas ar nenormālām kunģa sāpēm, nespēju ieēst pilnīgi neko un tā nomokos līdz paliek nejēdzīgi slikti. Mēģinu sevi piespiest kaut nedaudz paēst. Viss izraisa riebumu.
Neesmu dumja un zinu ko daru. Gribēju dzirdēt tikai kā tas konkrēti notiek Dobelē. Neko vairāk.
24.03.2019 00:29 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es kaut kā neesmu ievērojusi, ka neauglīgo sieviešu gaudu tēmās nāktu kāda abortu atbalstītāja vai bērnu nīdēja, un uzbāztos ar savu viedokli,

++++++++++
24.03.2019 00:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Atkal mocheato ar savu. Un tēma aizgāja pa reni.
24.03.2019 00:10 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Es kaut kā neesmu ievērojusi, ka neauglīgo sieviešu gaudu tēmās nāktu kāda abortu atbalstītāja vai bērnu nīdēja, un uzbāztos ar savu viedokli, nez kāpēc pretējais variants gan tiek uzskatīts par gluži normālu.
Tas uķipuķi "piedzemdēsi, tad jutīsies citādāk", vispār ir absurda kalngals. Pat bērnus gribējušām sievietēm mēdz būt pēcdzemdību depresija gadiem ilgi, kur nu vēl tām, kurām bērni ir negribēti. Bērns nav kurpju pāris, kuru var ienēsāt, vai izmest ārā, ja nepatīk.
24.03.2019 00:09 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Llemon
Varbūt, ir vietas un laiki, kuros specifiskas "pārdomas" iederās. Bet! Var gadīties, ka tās pārdomas nav iederīgas, jo meitene ir IZSARGĀJUSIES UN NAV VĒLĒJUSIES NEKAD ŠAJĀ MOMENTĀ. Tas ir - NECIENĪGI PRET CITAS PERSONAS DZĪVI, nākt un "muldēt" pat to, ka Tev godājot (ko citām dabā nav devusi), jāpārdomā vai visi Tavi prezervatīvā (ar spirāli, ar OK, ar riņķi, ar plāksteri), jo kontracepcija aizskar kādas šādas personas dzīvi un iespējas. IR JĀSAPROT, KA TAVA DZĪVE IR TIKAI TAVA, TĀ NAV NEVIENA CITA. Tava griba NEKĀ nav saistīta ar cita gribu un situāciju.
24.03.2019 00:04 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Domāju ka Mocheato,to teica, vairāk kā savas pārdomas, ka dzīvē mēdz gadīties ka, ir sievietes kurām pie bērniņa tikt ir ļoti grūti, smagi, bet ir kam tas nāk ar vieglu roku

Nu bet tā taču ir ar visu dzīvē. Aizstājiet vārdu “bērns” ar jebko citu.
23.03.2019 23:51 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es atvainojos, pilnīgi jauns telefons un dzīvo savu dzīvi. Briesmīgas gramatikas kļūdas. :-D
23.03.2019 23:50 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man liekas, ka tā ideja - nākt aborta diskusijā un komentēt, ka Tu nevari palikt grūta, ir maigs sētas miets sejā, ka Tu neesi gatava bērnam. Jo nu. Bērns ir bums. Un, mazākais ko tam "bukam" vajag ir māte, kura skraida pa visām iestādēm. Jo tādas, kā likums, uzspiež tālāk "tevī mainīsies viss, kad jutīsi bērnu tevī kustāmies". Tas ir vājprāts, kuru sievietes uzspiež saviem ne dzimušajiem bērniem. Un, viņas varēja to apturēt, kad tās bija pāris, kļūdaini iegūtas, šūnas.
Tas procents, kurā paveicās ir histēriski zems, tādēļ uzskatu, ka visām abortu noliedzējām vajadzētu pievērsties savu bērnu audzināšanai, ADOPTĒTO BĒRNU audzināšanai, tā vietā, lai paustu savu viedokli internetā. Idiokrātija ugstākajā pakāpē.
P. S. Es domāju, ka tā meitene, kura nevar tikt pie bērna te demonstratīvi izpaužas, jo pati tika veidojusi diskusiju par "potenciālu abortu". Gluži vienkārši, nav kārtībā ar galvu.
23.03.2019 23:48 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Andie - es runāju par emocionālo pusi. Es ticu, kad pati piedzemdēsi un būsi mamma, tad sapratīsi par ko runāju :-)
Par to depresīvo mammu - es arī ar tādu uzaugu un joprojām cīnamies ar to. Nejūtos slikti, tagad tieši zinu ko negribētu, lai mans bērns piedzīvotu. Protams daudz kas man trūka un patiesībā man mamma kā atbalsta persona nekad nav bijusi, bet dzīve nav tikai rozā. Katrs sastopas ar savām grūtībām un veido dzīvi tādu kā vēlas!
23.03.2019 23:15 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Meitene taču raksta, ka izsargājās..nu negribēja bērnu pirms tam, un negrib bērnu arī tagad. Es tādā situācijā arī nedomātu par citām sievietēm kurām nevar vai var būt bērni.(t)
23.03.2019 21:30 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Daži cilvēki vnk nav radīti, lai kļūtu par vecākiem. Un tas nav nekas nosodāms, ja negrib bērniņu, lai to lietu nokārto uzreiz, nevis vēlāk moka sevi un savu bērnu.
23.03.2019 20:51 |
 
Reitings 27
Reģ: 03.01.2019
Nightsky, kā cilvēks, kurš uzauga ar depresīvu māti, es pilnībā piekrītu.
Es pati arī 20-25 gadu vecumā cīnījos ar depresiju un ēšanas traucējumiem. Paldies dievam, es nepaliku stāvoklī un nebija jāizvēlas vai taisīt abortu vai paturēt bērniņu. Bet es zinu, ka toreiz nebiju gatava bērnam un nebūtu spējīga viņam veltīt visu savu uzmanību un būt laba mamma.
Tikai pēdējos pāris gadus jūtos labi un ja šobrīd pieteiktos bērniņš, es viņu 100% gribētu un zinu, ka varētu būt laba mamma. Ar draugu bērniņu vēl neplānojam, bet es pati domāju, ka pēc gada varētu jau to nopietni apsvērt un es to brīdi ļoti gaidu un mūsu bērniņš būs no visas sirds mīlēts un viņam būs laba bērnība. Pirms pieciem gadiem nekas no tā visa nebija iespējams.
Ļoti ceru, ka autore pārāk neiedziļinas nosodošajos komentāros. Pat sieviete, kura ir pārliecināta par savu izvēli tomēr pārdzīvo un šie komentāri ir pilnīgi lieki.
23.03.2019 20:43 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Labāk tomēr aborts kā nelaimīgs bērns un depresīva māte
23.03.2019 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Man savukārt ir jautājums, vai tu pati esi mamma? Baigi mainās domāšana par to vai tas ir tikai auglis vai tomēr dzīvība.. 

Ah....jā...tā tomēr ir dzīvība.:-D Nē, neesmu, bet tas nemaina faktu, ka embrijs pats nav spējīgs atsvešināti no mātes organisma izdzīvot, jo tā orgāni nav spējīgi nodrošināt dzīvības procesus, kā arī daļa pat nav vēl izveidojusies. Par CT par vēl nākotnes bērna koncepti sāk runāt tikai teoorētiksi no perida, kad šis nasciturus ir krietni vēlākā fāzē, kā ar likumu pieļauj legālu aborta veikšanu, pēc pirmajām 12 nedēļām, jo šajā periodā, grūtnircība pati sevi mierīgi var izbeigt.
23.03.2019 20:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits