Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevēlama grūtniecība

 
Reitings 6
Reģ: 18.10.2017
Sveikas!!!
Ir sanācis tā, ka esmu stāvoklī ar visu to ka izsargājāmies.
Uz doto brīdi bērnu nevēlos. Varat neklupt virsū un nestāstīt cik briesmīgi ir nogalināt vēl nedzimušu augli/mazuli utt. Gribu pajautāt vai kāda no jums ir veikusi abortu Dobeles slimnīcā? Cik ilgi vajadzēja tur palikt ? Kādas tur ir cenas?
Esmu uztraukusies par pašu procedūru.
22.03.2019 19:32 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Tik interesanti lasiit viedoklus.Tik labi var redzeet,cik atskiriigas esam.Es pilniigi skaidri redzu ,kas ir Annie-taads loti "tiirs" cilveeks,to juut tik speeciigi visu so gadu garumaa,loti labi saprotu vinas domu.Kaya -loti patiikams cilveeks,kura dziivo pilniigi ar citu uzskatu utt.
Tas ,kas vienam straadaa,citam pilniigi garaam.Man jaasaka godiigi-man pietika ar diviem beerniniem , veel kaadai citai sievietei tas maksimums ir viens .Noveelu autorei visu to labaako.Viedoklus jau mees varam uzklausiit,bet mums katrai beigu beigaas ir sava dziive un savas veelmes.
26.03.2019 15:58 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu, var saprast arī vīrieti. Kā nekā tas ir viņa bērns arī. Laikam jau vislabāk tādas lietas izrunāt visupirms.
26.03.2019 15:45 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
arī man nav saprotams kā var palikt kopā ar vīrieti, kurš atbalsta un pat ierosina taisīt abortu un otrādi, kā var būt pēc tam kopā ar tādu sievieti.

Man savukārt nebūtu saprotams, kā var palikt kopā ar vīrieti, kurš saka abortam kategorisku nē, "kamēr sieviete vēlas to veikt". Iznākums, kurā sieviete vienpersoniski vēlas bērnu paturēt arī, protams, ne pie kā laba nenoved. Ir labi, ka autores vīrietis viņu atbalsta.
25.03.2019 17:47 |
 
Reitings 6
Reģ: 18.10.2017
Paldies par viedokļiem bija interesanti palasīt.
25.03.2019 17:11 |
 
Reitings 62
Reģ: 17.03.2019
Un personīgi es nesaprotu, cik debilam jābūt cilvēkam, lai nāktu un klāstītu savu viedokli par to, ka aborts ir slepkavība un tu esi egoiste, jo redz man nesanāk ieņemt bērnu (vai otrādi - neauglīgo diskusijās teikt, ka "ja daba tā lēmusi tad tam jābūt" vai tml), cik debilam jābūt, lai nesaprastu, ka otrā galā sēž cilvēks ar savu sāpi, kas ir gana nopietna, lai būtu vērts pievērt savu pāksti ciet, ja nav ko teikt par tēmu.
Tas attiecas uz Annie, Mocheato utt.
25.03.2019 13:25 |
 
Reitings 62
Reģ: 17.03.2019
Jebkurā diskusijā ir viedokļi un ir fakti. Viedokļi ir balstīti uz subjektīvām domām, savu un citu dzirdētu pieredzi un emocijām, tādēļ tos nevar klasificēt kā patiesus vai nepatiesus, tie vienkārši nav nekas vairāk kā domu savārstījums. Fakti ir sausi, bet tiem var noteikt, vai fakts ir patiess vai nepatiess. Šajā diskusijā fakts(turklāt patiess) ir tāds, ka embrijs NAV bērns, neko nejūt un tā NAV slepkavība, bet ir operācija.
Personīgi es netaisītu šāda rakstura diskusijas forumā vai citur internetā (ja vienīgi ir kādas slēgtās grupas ar tieši šādu situāciju izgājušām sievietēm), jo 90% vienmēr būs viedokļi, piemēram, par to, ka dzīvs dzīvnieks ir mazāk vērtīgs nekā embrijs. :-D
25.03.2019 13:23 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Šīs pašas lielās aborta pretinieces fiksi pārmet kažoku uz otru pusi, kad kolēģe aiziet uz slimības lapas ar slimu bērnu. Sākumā -ārprāts, ārprāts, šausmas, šausmas, kā var gribēt abortus, nevainīga dvēselīte taču utt. Bet kad nevainīgā dvēselīte saslimst un viņam vajadzīga ir māte, tad sākās teksti- sadzemdē te sīkos un tad nu tup uz lapas, ak nabaga es, man slodze dubultā, debīlās mātes un viņu sīkie.

Šis ir kā naglai uz galvas!
Mani novērojumi arī liecina, ka visiem augstās morāles abortu noliedzēji tā dzīvībiņu interesē tikai tik ilgi kamēr tā ir dzemdē. Pēc tam nospļauties. Tā teikt, pati dzemdēji, pati vainīga.
.
Un te bija diskusija par tēmu piedzemdēsi, tad sapratīsi, kas ir bulšits un savu personisko izjūtu projekcija uz visu sabiedrību. Kopš esmu mamma diviem gribēties un mīlētiem bērniem, mana pārliecība, ka sievietei ir jābūt tiesīga lemt par savu reproduktīvo funkciju lietojumu ir tikai nostiprinājusies. Protams, var diskutēt par abortu likumiem (līdz kurai nedēļai atļaut, utt.), bet tādi kā tie ir Latvijā šobrīd ir daudz maz kaut kāds zelta vidusceļš jebkurā gadījumā nepatīkami situācijai.
.
Lai vai kā, novēlu autorei visu to labāko.
25.03.2019 12:09 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.11.2017
Mans komentārs galīgi nebūs par autores situāciju, jo viņa tomēr diezgan argumentēti paskaidroja, kāpēc bērnu nevēlās, un galu galā tas ir viņas lēmums.
Nekad savas dzīves laikā neesmu bijusi pret abortiem, un uzskatu, ka dažreiz tas viennozīmīgi varētu būt labākais risinājums, bet meiteņu cinisms šajā diskusijā tiešām ir pārsteidzošs. Jā, dažas nedēļas vecs embrijs vēl noteikti nav bērns. Bet vai asins receklis? Nopietni? Tik pretīgs salīdzinājums.(t)
Un nezinu, uz doto mirkli negribētu, lai man šobrīd pieteiktos bērns. Bet esot attiecībās ar cilvēku, kuru mīlu, noteikti nevarētu saņemties un uztaisīt abortu.
25.03.2019 11:52 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tām kuras saka ka tad ir gļēvi vai slikti utt., tad tā ir sievietes izvēle un viņai nav nākamos savus 50 dzīves gadus jādzīvo ar nastu. Līdz 12 nedēļai auglis tiešām nav nekas liekas par vīnogas izmēra šūnu kunkuli. Esmu par abortu ja bērnu nevēlas. Un tas nav sautīgums vai egoisms. Tā ir bērna pasargāšanas no ģimenes, kas ir nabadzīga, kurā viņu nemīl un kur viņš ir negribēts.
25.03.2019 11:33 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Vai lielās abortu pretinieces būs tās, kuras pieteiksies ne gribētājiem bērniem nodrošināt bērna normālai attīstībai nepieciešamo uzmanību, sirds siltumu un mīlestību un daudzos gadījumos arī finansiāli uzturēs tos bērnus?

+++
Šīs pašas lielās aborta pretinieces fiksi pārmet kažoku uz otru pusi, kad kolēģe aiziet uz slimības lapas ar slimu bērnu. Sākumā -ārprāts, ārprāts, šausmas, šausmas, kā var gribēt abortus, nevainīga dvēselīte taču utt. Bet kad nevainīgā dvēselīte saslimst un viņam vajadzīga ir māte, tad sākās teksti- sadzemdē te sīkos un tad nu tup uz lapas, ak nabaga es, man slodze dubultā, debīlās mātes un viņu sīkie.
25.03.2019 11:14 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Vai autore prasīja Jūsu personīgos viedokļus? Nē. Bet mūždien jāpin iekšā bērnu nami un citu sieviešu neauglība. Tas kā emocionāli pati uz to skatos un ko darītu/nedarītu ir nesvarīgi. Uzskatu, ka katra sieviete ir tiesīga šajā jautājumā rīkoties tā kā viņai liekas pareizi. Un citām nav kā vistām jākladzina nodrāzti teksti. Ja viņa būtu prasīju, jā, var raut vaļā diskusiju. Bet autore burtiski norādīja, ka to nevēlas. Bet kur tad bez moralizēšanas...
25.03.2019 11:05 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Pavisam noteikti piekrītu tām meitenēm, kas uzskata, ka labāk aborts nekā negribēts bērns, kurš izaugs bez vecāku mīlestības (labākajā gadījumā). Man ir pietiekami bijusi saskare ar bērnu namu bērniem, lai to secinātu. Nu neieslēdzas visām mātes mīlestība pirmajā sonogrāfijā vai pēc dzemdībā, ir daudz sieviešu, kuras, ja būtu iespēja darīt citādāk, to izmantotu. Te viena teica, ka ļoti reti gadījumi, kad kāds teiktu ka nožēlo, ka neveica abortu. Un tas ir likumsakarīgi, jo tā teikt/domāt mūsu sabiedrībā nav socially acceptable, ja kāda uzdrošināsies ko tādu pateikt, viņu gaida prātam neizmērojams nosodījums ja ne pat draudi. Sabiedrībā pieņemts, ka sievietei uzdevums ir dzemdēt un būt par to sajūsmā un automātiski tiek pieņemts, ka sievietei tas jāgrib. Līdz ar to ir pilns ar sievietēm, kuras nav spējušas pretoties sabiedrības spiedienam un nav veikušas abortu. Paskatieties apkārt, ir tik daudz vecāku, kuri jā, pilda savu pienākumu - pabaro un apģērbj savu bērnu, bet neko vairāk. Vai lielās abortu pretinieces būs tās, kuras pieteiksies ne gribētājiem bērniem nodrošināt bērna normālai attīstībai nepieciešamo uzmanību, sirds siltumu un mīlestību un daudzos gadījumos arī finansiāli uzturēs tos bērnus?
25.03.2019 11:02 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Internetā var ieguglēt, kas ir tās sievietes, kuras veic abortu un kāds ir fīlings pēc aborta (tas tām, kuras saka, ka nenožēlo). Lielākoties abortē bērnus, jo ir finansiālas grūtības un tikai mazs % to dara, jo jūt, ka bērnu dzīvē negrib.
25.03.2019 10:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un tas viss tāpēc, ka mēs esam zaudējuši izpratni par to, kas ir labi un kas slikti. Jo ne normāls cilvēks atteiksies no sava bērna, ne normāls cilvēks izturēsies slikti pret bērnunamā esošu bērnu. Ja nevari to darbu veikt ar mīlestību, tad nemaz tādu darbu nevajadzētu darīt.
25.03.2019 10:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tam nabaga bērnam nepaveicās, jo nevienu līdzjūtīgu pieaugušo savā ceļā nesastapa. Bet vai par to vairs jābrīnās? Ja jau pret savu gaidāmo bērnu nav pietiekami daudz jūtu, tad, kāpēc lai būtu pret svešu.

Un kā pret mazulīšiem attiecas bērnu namos? Tad jau labāk aborts, nevis nelaimīgs bērns, kam tiek sabojāta visa dzīve.
25.03.2019 10:17 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Laikam esi aizmirsusi par piecgadīgo Ivanu.

Tam nabaga bērnam nepaveicās, jo nevienu līdzjūtīgu pieaugušo savā ceļā nesastapa. Bet vai par to vairs jābrīnās? Ja jau pret savu gaidāmo bērnu nav pietiekami daudz jūtu, tad, kāpēc lai būtu pret svešu.
25.03.2019 10:14 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Mans komentārs neattiecas uz autori un citiem gadījumiem, kuros bērns apdraud mātes dzīvību. Es vnk domāju, ka tas ir pašsaprotami. Un diskusiju caurskatot, pēdējās lapās jau vnk tiek pausts viedoklis un ne par autori, tāpēc arī ierakstīju savas domas.
25.03.2019 10:12 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
besame, tu izlasīji, ka autore lieto medikamentus, kas nav savienojami ar grūtniecību? Viņa izsargājās, bet neviena izsargāšanās metode nav 100% droša. Tavuprāt viņai tagad vajadzētu riskēt?
25.03.2019 10:07 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es esmu pret abortu un uzskatu to par gļēvulību. Tāpat kā Annie, arī man nav saprotams kā var palikt kopā ar vīrieti, kurš atbalsta un pat ierosina taisīt abortu un otrādi, kā var būt pēc tam kopā ar tādu sievieti. Tāpat, tā statistika ko jūs piesauciet, ka māte pēc tam jūtas nelaimīga, aborts to neatrisinās. Ja bērnu uzskata par pasaules galu ( vnk wtf ko tādu lasot), tad risinājums ir jāmeklē pie speciālista. Problēmas attiecības? Šķiries! Pieteicies nevēlams bērns? Taisi abortu. Nepatīk Latvijā? Brauc prom! Pieaugušajam jāprot uzņemties atbildība, bet mūsdienas tas ir populāri izvēlēties to vieglāko, bēgt no problēmām.
Jā, katrs dara ar savu dzīvi ko grib. Taisnība. Nestrīdos. Bet mums katram ir savs viedoklis par kādu no tēmām un man ir šāds, abortu neatbalstu un cilvēkus, kuri ir izvēlējušies par labu abortam manā ieskatā ir gļēvuļi ( patiesībā īsto vārdu pat piemeklēt nevaru).
25.03.2019 09:53 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Nezinu nevienu sievieti, kurai aborts būtu tāda pat ierasta procedūra kā vaksācija. Bet nemūžam nesapratīšu tādas kā autore, kāda jēga veidot šo diskusiju? Lai no malas patīksminātos cik daudz komentāru un kā forumietes aizstāv savu viedokli? Absolūti visu izstāsta ārsts, pat iesaka uz kuru iestādi doties, kas jādara, cik maksā un kā tas notiek.
Par attieksmi pilnīgi nošpļauties, nevajag gaidīt kad kāds baigi čubināsies un glaudīs galvu. Abortus veic un veiks, ir daudz pamatotu iemeslu kāpēc sievietes to dara.
25.03.2019 09:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits