Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīra iedzeršana

 
Čau:)
Kā jums šķiet, vai ir normāli, ka vīrs katru otro-trešo dienu dzer? Piemēram, vīna pudeli vai divas, vai viskiju vai vodku aptuveni 0,3L katru otro-trešo dienu?
It kā jau nevaru žēloties, jo vins tāds bijis ir jau kopš attiecību sākuma. Pati vien vainīga, ka samierinājos. Dzeršana ir samazinājusies daudzuma ziņā, bet ir biežāk. Viņš neko sliktu nedara dzērumā, nav ne rupjš, ne agresīvs, padzer pie TV un iet gulēt mierīgi, tomēr tā sajūta, ka vins 3 reizes nedēļā ir piedzeries, man kaut kā nepatīk... Es tad jūtos vientuļa... Vai esmu pārāk egoistiska? Varbūt tas ir normāli?
Runājusi, protams, esmu ar viņu daudz. Vel šodien solīja, ka nebūs problēmas ar dzeršanu, bet vakarā atkal prasa atļauju iedzert. Tāda sajūta, ka ar sienu es runāju.
Pats vins saka, ka vins ar alkohola palīdzību noņemot sev stresu. Un ka visi viņa ģimenē vienmēr ir dzēruši un ka vins šo lietu nemūžam neatmetis.
Pati nedzeru vispār un bērnu mums nav.
Vins saka-bet es taču neko sliktu nedaru kad dzeru un arī daudz naudas nenodzeru, kur ir problēma?
Vai, jūsuprāt, tas ir normali?
Cik bieži jūsu vīrieši dzer?
14.03.2019 21:26 | saite
 
Nav normāli un ar tādu dzērāju kopā nedzīvotu.
14.03.2019 21:28 | saite
 
Manuprāt, nav normāli.
--
Ne es,ne vīrs nedzeram vispār.
--
Es neiebilstu, ja kādreiz izdzertu alu vai šad un tad šampanieti vai vīna glāzi. Bet noteikti kaut kas tāds kā augstākminētais nav pieļaujams. Tas taču ir alkoholisms!
14.03.2019 21:29 | saite
 
Neteiktu, ka normāli. Pozitīvi (cik nu var) ka viņš mierīgs, savā nodabā. Daudzums vienalga gan izklausās liels. Mans pazīstams vīrietis arī vakaros tā atslābinās. Vīna glāze vai vasarā alus. Ne katru dienu, bet samērā regulāri. Betuzreiz uz AA nesūtītu...Bet nu, īsti normāli nav, ja veselu pudeli ar vīnu viens vakarā.
14.03.2019 21:36 | saite
 
 
Tur jau tā lieta, ka es jau sāku apsvērt šķiršanos, bet, no otras, puses domāju, varbūt tā ir tikai mana spītība un ka vienkārši esmu ieciklējusies uz to un ka nekas traks jau tur nemaz nav?...
14.03.2019 21:37 | saite
 
vai nu samierinies, vai beidziet kopdzīvi. tā tas vienkārši un nav ko spriedelēt. vīram tā ir 'normāli'. viņš varētu, protams, 'normālāk' izvēlēties stresu noņemt, ar, piemēram, boksēšanos. bet ak tu neraža, tad viņš arī nebūs kopā ar Tevi to laiku...
vispār normāli, nenormāli... vismazāk jau tā komentēt vajadzētu atturībniekiem ;P mūsu sabiedrība lieto. dienvidnieki vīnu katru dienu. ziemeļnieki vairāk uz piemaukšanos. kādam normāli reizi gadā, kādam reizi mēnesī, kādam nedēļas nogali katru, kādam tikai reizi gadā, bet uz mēnesi :D
14.03.2019 21:41 | saite
 
Ir par traku, saprastu, ja šad tad brīvdienās iedzer, bet bez pārmērībām. Katru otro dienu ir par traku, es neticu ka tur aiziet maz naudas. Es pat neapsvērtu domu dzīvot kopā ar iknedēļas pudeļu korķētāju. Lai tad lieto labāk kādas zāles stresa noņemšanai, kāpēc jāpaliek par alkoholiķi? Nu, ja pats uzskata ka viss ok, tad diez vai tu mainīsi viņa domas par alko daudzuma/biežuma samazināšanu.
14.03.2019 21:42 | saite
 
viņš ir tāds funkcionālais alkoholiķis. tā var ilgus gadus. kamēr neiekrīt bedrē, stimula ko mainīt parasti nav.
un vispār jau dzīve ir interesanta lieta. arī mīļš nedzērājs kāda notikuma iespaidā pēc 15 gadiem var pārvērsties par pretīgu lopu...
14.03.2019 21:50 | saite
 
Labāk ej prom, kamēr ir tāda iespēja! Jo labāk nepaliks! Paliks tikai trakāk. Un, ja viņam jau tagad ir stresa dēļ jādzer pa 2 vīna pudelēm katru otro vakaru, padomā, kas būs, ja jums būs bērns.
14.03.2019 21:53 | saite
 
Kad sāku tikties ar savu - vīrieti, tad bieži viņš savas problēmas risināja ar pudeli. Un dažreiz vairākām. Es to uzzināju pavisam nejauši, kādā kopīgā ballītē, jo viņš ir no tiem, kas ja dzer - tad līdz komai gandrīz vai, bet vienkārši iedzert, nemāk.
Ļoti daudz runāju ar viņu par to, un arī viņam - ģimene tas ir “iedzimts”? Es ticu, ka tādas noslieces varētu iedzimt gēnos. Un, nu kopā esam izgājuši diezgan garu un pasmagu ceļu, kad stresu un problēmas - izrunājām neviss ņēma kārtējo pudeli. Tagad vispār - pat pa svētkiem nedzer. Baidās atkal iekļūt tajā “bedrē” un arī pazaudēt mani, jo es uzreiz nostādīja ultimātu - nu vai nu es, vai alkohols. Trijatā mēs nedzīvosim.
14.03.2019 21:56 | saite
 
No pieredzes ar vecākiem alkoholiķiem/pirmā boyfrienda alkoholiķa,
nekas tur labāk nepaliks. Runāšana ir pupu mizas. taisies prom ka tiec. Tu neko nevari izdarīt otra cilvēka vietā, tikai sagandēt pašas dzīvi.
14.03.2019 21:57 | saite
 
es pazinu kādu zviedru kungu. laikā no viņa apmēram 60 līdz galam 85 gadu vecumā. nezinu, cik gados viņš bija sācis, bet to laiku viņš katru dienu vakarā izdzēra vismaz puspudeli vermuta. plus kādu akvavita glāzīti pie pusdienām/vakariņām, kādu deserta liķierīti pēc pusdienām/vakariņām. viņš bija pēc velna gudrs un patīkams sarunu biedrs, kas aizstāja miljonu nīgru, dumju u.c. 'normālo' lietotāju. ko es gribu teikt? nav universālu padomu un akmenī iecirstu sakarību, paliek tikai katrs atsevišķs cilvēks -- personība --, un kas pašai/pašam ir pieņemami vai nav.
14.03.2019 22:02 | saite
 
Nu man tas neliekas nedz normāli nedz pienemami, bet nu, vajadzēja ātrāk risināt vai arī, lai vīrietim pašam ir vēlme samazināt alko lietošanu.
14.03.2019 22:05 | saite
 
Gan par biežu, gan par daudz! Lielu dalu dzīves vins pavada reibumā. Visiem cilvēkiem ir stress, bet tāpēc visi nekļūst par alkoholiķiem.
Ja tagad šīs izdarības šķiet traucējošas.. tad bērnam ienākot ģimenē..būs pavisam apgrūtinoši!
14.03.2019 22:17 | saite
 
Vīrietis ar laika degli. Var sākt dzert vairāk un nodzerties, var tā pa bišķim vairākus gadu desmitus. Ja nemaldos, alkoholismam ir vairākas stadijas, šī noteikti nav pirmā stadija, bet otrā jau!
14.03.2019 22:25 | saite
 
Tad daudzums ir samazinājies vai nav? Beigās minat, ka viņš tomēr katru otro trešo dienu ir piedzēries!
Mans vīrietis arī pēc darba iedzer 2-3 aliņus, es neko slikti neredzu, es pati vakaros vīna glāzi vai šampanieti, neuzskatu, ne sevi, ne vīrieti par alkoholiķiem. Tāpat arī brīvdienas, ne katru nedelas nogali, bet reizi mēnesī mēs rīkojam ballītes mājās. Varētu teikt, ka vēl jauni, bet vairs jau īsti neesam, bet nedomāju, ka glāze kokteiļa vai alus pudele ir kaut kas slikts vakarā pie vakariņām. Bet cilvēki dažādi. Ja Tev tas traucē, loģiski, ej prom, nemeklē padomu forumos, kur viedoklis un pieredze katram sava. Katrs taču pats izvēlas kādā komforta zonā dzīvot.
14.03.2019 22:26 | saite
 
kas jums teica, ka viņAM tuvākajos plānos būtu bērns?
bet nu jā, kaut ko parunāt var mēģināt. ka trauksmi/depresiju var paregulēt arī ar zālēm, piemēram. ka jo ātrāk sāks, jo vieglāk to būs risināt. bet izlasot "un ka vins šo lietu nemūžam neatmetis", diez vai...
14.03.2019 22:28 | saite
 
Vīna katru otro dienu? Es pat nezinu, vai ''būs vēl tikai sliktāk'' te iederas, jo tas jau ir diezgan traki. Es savējam aizliedzu alu vai kokteili iedzert biežāk par reizi nedēļā. Un pat tas, ja ir tā nepieciešamība iedzert 1 alu reizi nedēļā mani jau rada tramīgu.
14.03.2019 22:59 | saite
 
Es laikam skaitos alkoholiķe pēc cosmo standartiem, jo vakariņās izdzeru 1-2 glāzes vīna:-| :-D
Bet nu, ja paliek tāpat vai alkohola daudzums palielinās, aizbrauc vienkārši prom padzīvot kaut kur citur. Ja vīrietis patiešām mīl tevi, tad atzīs savas kļūdas un labosies.
14.03.2019 23:14 | saite
 
'es savējam aizliedzu' === ļoti veselīgas un dziļas attiecības
14.03.2019 23:33 | saite
 
ES, es, es, mans ego > savējam - nu manējais, īpašums mans, lai priecājas, ka es viņu savācu > aizliedzu - ko tas čība pats saprot, es viņam tā aizliegšu visu, kas man nepatīk .............
14.03.2019 23:35 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits