Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aktivitātes darba dienu vakaros

 
Reitings 3
Reģ: 20.01.2019
Nesen sāku strādāt pilnas slodzes darbu no 8:00-17:00. Iepriekš biju piestrādājusi tikai studiju laikā, bija gan pavisam aizņemtas dienas, gan arī vairākas brīvdienas nedēļā. Apmēram 1,5 h aiziet ceļā uz un no darba, un, atnākot mājās, jūtos pavisam pārgurusi. Pagatavot vakariņas, paēst un vairs nekam īsti nav spēka. Apbrīnoju cilvēkus, kas pēc darba dienas vēl dodas uz sporta zāli, nodarbojas ar hobijiem. Neteiktu arī, ka tas ir sapņu darbs, pie tam mani kā jaunāko darbinieku diezgan noslogo, taču vismaz ir palielas izaugsmes iespējas nākotnē.
Kā jūs aizpildāt savus darba dienu vakarus? Vai pietiek laika/spēka hobijiem, sportam, mājas darbiem? Varbūt kādai ir kādi ieteikumi, kā nejusties tik pārgurušai vakaros?
10.03.2019 21:48 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Man ir maiņu darbs, gan nakts maiņas, gan pēcpusdienas. Nekad laikam nevaretu stradat ofisa darba laiku, tas ir traki tik agri celties un 5dienas pec kārtas un visas darba dienas, ka nevari nekur aiziet pa dienu - arsti, poceduras, viss tachu tikai darba laikā. Ja ari kkur var pa vakariem, tad pieraksts ilgi jagaida, visur sastregumi, sporta zālē veikalos cilveku bari.. shausmas.. Tad labak stradaju pa nakti un dienas brivas, varu planot un pielagot savu laiku. Nu vienigais izpaliek ikdienas rutina, kad viena laikaa celies un ej gulet
12.03.2019 14:08 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man ir ļoti paveicies, 7:57 iekāpju tramvajā, 8:10 jau slēdzu datoru iekšā. Kad ir labs laiks, tad eju ar kājām uz darbu... iepriekš dzīvoju otrā pilsētas galā, tad arī stunda bija ceļā uz darbu un pusotra atpakaļ, jo sastrēgumi, nogurums visu laiku bija. Tagad 17 jau beidzu darbu, atskrienu mājās kaut ko iekost un 18:30 jau parasti sporta zālē nodarbības.
Tā 3 - 4x nedēļā. Tad, kad neeju, tad palasu grāmatu, paspēlēju datorspēli. Ēst ari taisu tā, lai pietiek 2 - 3 dienām vismaz, tad atkal vakaros brīvāks. Bet to, ko taisu līdzi, ēdu tikai darbā, vakarā ēdu parasti biezpienu vai kaut ko tādu, arī laiks ietaupās.
11.03.2019 19:39 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Es straadaaju no 8:00 - 18:00.
Parasti celjos plkst. 06:00,paiet 1h lai sataisiitos un tad 1h celjaa.
Maajaas parasti esmu ap plkst. 19:00, un parasti aiz slinkuma ieveljos diivaanaa , skatos TV un kaut ko pagatavoju , un taa tas laiks paskrien.
Tagad gan censhos kaut vai uz 30 minuuteem uz sporta zaali aiziet 5x nedeeljaa, lai vismaz ir kaut kaada kustiiba.
Labi ir tas, ka katru dienu sanaak staigaat svaigaa gaisaa vismaz 5km.
11.03.2019 19:13 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Dienas režīms ir apmēram tāds pats kā autorei un jā- vakaros esmu pārgurusi, atkarīgs kāda diena bijusi, visvairāk mani nogrudina, ja gadās, ka man jāsadarbojas ar cilvēku, kurš visu laiku runā.
Vakaros spēju uzsildīt ēdienu, paēst, nomazgāt šķīvi, palasīt īsus rakstus internetā vai nedaudz paskatīties TV. Tas arī īsumā viss!:-D
Ja gribu noskatīties vienu filmu, tad tas jādara 4 vakarus, jo pēc pusstundas aizmiegu. Ļoti gribētos arī darbadienās lasīt grāmatas, bet nespēju.
Ja kas jādara, kur jāiet, tad varu to izdarīt ar stipras kafijas vai enerģijas dzērienu palīdzību.
11.03.2019 18:59 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Mana dzīvokļa ēkā atrodas SPA & sporta zāles komplekss. Jeb aiziet uz džakuzi vai skrejceliņu prasa 2 minūtes. Tā nu pēc darba SPA vai sporta zāle, vai kafejnīca. Vai viss kopā.
11.03.2019 17:26 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Pēc darba 2x nedēļā ir dziedāšana, 3x nedēļā uz sporta zāli. Bieži vien ir doma - varbūt šodien neiet uz zāli, bet tad saprotu, ka neko lietderīgāku tā vietā nedarītu, visticamāk dzīvotos pie TV, tāpēc tas tomēr disciplinē (+ tas, ka ir kompānija iešanai uz zāli). Man uz un no darba dienā aiziet ap 3h, bet tā kā ir fleksibls darba grafiks, tad spēju visu paspēt un izdarīt. Laicīgi izplānoju, ko vakariņām un tad tā vien ir, ka pēc tam kāda filma un gulēt. Mājas tīrīšanu un lielākus pasākumus atstāju brīvdienām.
11.03.2019 17:07 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Darba dienās neko diži neuzspēju. Darbs lidz 18.00, mājās esmu pēc plkst. 19.00. Vasarā vēl ok, gari vakari, var daudz paspēt, pārējā laikā - diži neko. Tik cik uztaisu vakariņas, paēdam, duša, tv un gulēt 22.00, lai jau atkal 6.00 līdz ar modinātāju pamostos uz darbu. Darbs sākas 9.00, man ceļā uz darbu paiet 1,5h uz vienu pusi.
11.03.2019 16:35 |
 
Reitings 27
Reģ: 18.08.2014
Noteikti pēc pieredzes un apkārtējo pieredzes varu teikt, ka pie parastā pilnās slodzes darba ir jāpierod. Sākumā ir grūtāk, liekas, ka nekam nav spēka, neko negribas darīt. Jāļauj sev pašam pierast. Ja šķiet, ka nespēj tagad kaut papildus darīt, nepārslogo sevi, lai nesanāk izdegšana.
Man pavisam noteikti tā bija, tad vēl pāvācos dzīvot viena pati, tā arī vakarus pēc darba pavadīju, neko nedarot, čubinoties ap sevi, dzīvojoties pa māju, lai gan jāpiemin, ka vienmēr esmu bijusi aktīva dažādos hobijos un regulārā socializēšanā. Iespējams dzīvē jāiziet cauri dažādiem posmiem.
Ar laiku pierod un aprod, ka darbs aizņem tik daudz stundu dienā. Tagad esmu mainījusi darba laiku, strādāju no 7:00-16:00, ceļos 5:00, lēnā garā izbaudu rītu, pēc darba trīs reizes nedēļā apmeklēju sporta zāli, divreiz nedēļā dejas, vienreiz nedēļā korporācija, vismaz vienreiz nedēļā satiekos ar sen nesatiktiem draugiem (manuprāt, šis ir būtiski, kad dzīvo viens, sāc izbaudīt pilnībā vienatni, lai tomēr nepazaudētu kontaktu ar tuviem draugiem, ko ikdienā nesatiec). Jā, ja veic aprēķinu, visām aktivitātēm nepietiek darba dienu vakari, bet tas tāpēc, ka es apvienoju.. Pirms tikšanās ar draugiem, paspēju aiziet uz zāli, citreiz atkal pēc zāles kaut ko ieplānoju. Brīvdienās deju koncerti un laiks kopā ar vecākiem un ģimeni savā dzimtajā pilsētā.
Noteikti piekrītu - jo vairāk dara, jo vairāk spēka kaut ko darīt. Tomēr ticu, ka jāiemācās ieklausīties sevī. Ir reizes, kad atceļu plānus un vienkārši dodos mājās pavadīt laiku vienatnē, citreiz vajag arī tā, lai atgūtu spēku, darboties turpmāk. Tāpat arī esmu pārliecinājusies, ka noderīgi saplānot visu un censties turēties pie kāda regulāra nedēļas plāna, piemēram, sporta zāle konkrētās dienās, vienu vakaru brīvu, ko veltīt, aizskrietu šur un tur, izdarot mazos darbiņus un lai satiktu draugus. Konkrēts un regulārs plāns, tomēr nebūt striktam, lai neapnīk rutīna, pielāgoties, pamainīt, kā arī vadīties pēc noskaņojuma. Parasti saplānoju pirmdienā jau savus nākošās nedēļas plānus, norunāju tikšanās.
Sanāca mazliet gari, bet beidzot esmu nonākusi pie kādas sistēmas savā ikdienā, kas nenogurdina, ļauj daudz paspēt, rūpēties arī par sevi un galvenais tiešām justies laimīgai ne tikai brīvdienās, bet arī darba dienās.
11.03.2019 16:20 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Esmu sliņķe uz citu fona, kopš dzīvoju viena, esmu egoistiska cik vien varu, brīvo laiku tajos divos vakaros pavadu sevis sakopšanai, viss kas prasa vairāk laiku un paralēli tīrot dzīvokli. Tikšanās un pasēdēšanas arī ar draugiem un iziešanas atstāju nogalēm. Neko laikietilpīgu pat negatavoju. Nejūtos vainīga un nekādas baigi produktīvās aktivitātes vairs neprasās, mošk vecums

Dzīvoju līdzīgi kā undersun.:-D. Kādreiz gāju uz sporta zāli un tad mājās biju tikai ap 21, maniem hobijiem nav nepieciešama iziešana ārpus mājas. Protams, pēc darba un brīvdienās mēdzu satikties ar draugiem.
11.03.2019 16:06 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Darbs no maajaam, darba laiks nenormeets. Diena saakas un beidzas dazhaadi. Pa lielam kaados 19 00 lielumu lieku malaa (datora darbus), gatavoju vakarinas, pastaigaa ar suni, joga, filmas, reizeem graamata. Vasaraaa braucam peldeeties, pukju kopshana. Reizeem ar draugiem tiekamies, kaada kulturaala aktivitaate gadaas. Tomeer ir dienas, kad slinkis ir kleepii un nekas saturiigs nenotiek 8-) Tad ir cosmo :D:'-(
11.03.2019 15:57 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Pavadu laiku ar draugu. Gatavojam ēst, skatāmies filmas, ejam pastaigāties vai ēst ārpus mājas.
Citreiz eju uz zāli, bet parasti to daru no rītiem, jo nepatīk, ka vakaros ir šausmīgi daudz cilvēku.
11.03.2019 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Darbdienās ir sūdīgi ar motivāciju dzīvot.:-D Īpaši 3diena uznāk lūzums, bet neko saņemos un eju uz zāli, bet ,jā, NEKAD nesapratīšu tos cilvēkus , kas vēl pēc darba iet kaut kur dejot,dziedāt jebšu socializeties, lai gan man darbs nav saistīts ar cilvēkis, bet man vnm ir "ewww....cilvēki":-D Vai arī tos cilvēkus, kuri ,pēc darba,sev KATRU vai katru otro vakaru gatavo ēst.:-D Jo es labāk tajā dienā neēdu vispār nekā darbdienās gatavoju.:-D
11.03.2019 15:12 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
KristīnA!

Tas ir saistīts ar miega kvalitāti un to var ietekmēt gan uzturs, gan liekais svars, gan stress utt. Ir ļaudis, kas veiksmīgi noguļ 6-7h ciešā miegā, bet citi 10-11h vārtās un tad vēl samiegojušies staigā apkārt. :-)
11.03.2019 14:29 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es nekad neesmu bijusi tas cilvēks, kas var vārtīties pus dienu pa gultu. Man tas rada diskomfortu. Arī brīvdienā. Bet man ir draudzene, kurā var nogulēt arī līdz 12.00 dienā, tad viņa parasti smej, kamēr viņa guļ, tikmēr es jau kotletes sacepusi, tirgū pabijusi utt. :-D
11.03.2019 13:49 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Pat suņi ēd 2x dienā. Ko un kā tu ēd?

Es arī darba dienās ēdu tikai 1x dienā, kas tur tāds pārsteidzoš? Ārpus mājas neēdu, tikai tad kad esmu tikusi līdz mājam, tad paēdu.
11.03.2019 13:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Attiecībā uz ēšanu - es to daru 1x dienā 1h.

Pat suņi ēd 2x dienā. Ko un kā tu ēd?:-O
11.03.2019 13:38 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Man darba laiks 9:30-17:30, vakaros mācos ģitāru un sportoju aktīvi. Mēdzu vēl paskatīties kādu filmu vai seriālu, regulāri veicu skaistumkopšanas procedūras, tā arī tie vakari paiet :-)
11.03.2019 12:28 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Man arī darbs no 8-17.00. Vakaros galvenokārt nodarbojos ar savu hobiju, kas reizē sanāk kā tāds otrs darbs, jo kaut ko ar to arī nopelnu, līdz aizeju gulēt. Pa starpu cenšos pavingrot, tagad nāk siltāks, tad pa vakariem paskriešu, lai ir kāda fiziska aktivitāte. Nevaru sagaidīt, kad varēšu braukt uz darbu ar riteni. Ja ir bijusi traki saspringta diena darbā, tad reizēm arī atļaujos nedarīt neko mājās.
11.03.2019 12:21 |
 
Reitings 299
Reģ: 19.07.2017
Strādāju no plkst. 7:30-18:00. No rīta un vakarā vedu suni pastaigā pa mežu, vismaz tad izvedinu galvu. Bez ikdienas darbiem vakaros mēdzu palasīt grāmatas, tagad grāmatas nedaudz apnika - sāku adīt, rotas pataisīt. Mājās vēl pa vakariem šad tad sanāk gatavot dekorācijas darbam. Eju gulēt ap 23. Ja ir super liels nogurums tad izvedu tikai suni un vakars paiet pie TV.
Un jā. Jo vairāk dara, jo vairāk var izdarīt. Es arī labu laiku varēju vienkārši truli nosēdēt mājās neko nedarot. TV un dīvāns. Un brīnījos cik nogurusi esmu neko nedarot.
11.03.2019 11:59 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Ne katru vakaru, bet vismaz 2-3 x apmeklēju sporta zāli, bez tās man būtu grūti, jo sēdošais darbs un izkustēties vajag. Mājās esot viss laiks tiek pavadīts ar bērnu, grāmatu vai vnk noskatos kādu raidījumu.
11.03.2019 11:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits