Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Klasiski

 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Pirms laiciņa veidoju tēmu par līdzīgu problēmu, ka draugs sarakstās ar bijušo. Labi, to situāciju esam izrunājuši, daudz maz samierinājos.
Viņa bijusī un viņš ir vienā draugu kompānijā, kura ir izveidojusies jau no studiju sākuma. Tuvojas pasākums, uz kuru viņu līdzi sauc arī viņa draugi, bet plānoju iet arī es, tāpēc loģiski, ka gribu to vakaru pavadīt ar viņu kopā. Viņš izteica dilemmu, ka nezina, ko darīt, jo grib iet gan ar mani, gan ar draugiem. Es izteicu priekšlikumu, ka varam tad iet visi kopā, ja reiz viņam tas ir tik svarīgi, pie reizes iepazīšos arī es ar viņa draugiem. Labi, ja godīgi, to bijušo es īsti negribu redzēt, bet tīri intereses pēc varētu iepazīties. Bet pretēji tam, ka gaidīju, ka viņš šai idejai piekritīs, viņš pateica, ka viņam ir iebildumi. Jautāju, kāpēc, viņš to attaisnoja, ka vienam draugam patīk izprašņāt, pārējie arī ir līdzīgi, bet bijusī ir vienīgā, ar kuru viņš kontaktējas normāli, bet viņam būs neērti, ja tur būšu es kopā ar to bijušo. Pateicu, ka, nu, nekas, pārdzīvosim, lai beidz uztraukties par tādām lietām, ja reiz viņi ir draugi. Uz ko viņš atbildēja, ka ir detaļas, kuras es nezinu, un uz jautājumu, kas tās par lietām, viņš atbildēja, ka man tas nav jāzina. Bet, zinot viņu, draugs neteiks, kas slēpjas aiz šiem vārdiem. Saruna norisinājās īsziņu formātā, parunāšu ar viņu par to klātienē. Ar uzticību viss ir kārtībā, esam viens ar otru atklāti, bet šī situācija mani samulsināja, jo nezinu, ko īsti domāt. Par to, ka viņam nav jūtu pret bijušo, esmu gandrīz droša.
Ko jūs darītu šādā situācijā? Īsti pat nezinu, ko domāt, kas ir lietas, kuras man nav jāzina.
01.03.2019 20:18 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ak jēziņ nu tīņu problēmas, ne uz ko daudz tur neceri, laiks ies un cerams prātā abi izaugsiet....
04.03.2019 23:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Dīvaini, ka puisim vel bija dilemma, iet ar savu meiteni vai draugiem..

Nevis draugiem, bet ex un vienu čali.
04.03.2019 22:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dīvaini, ka puisim vel bija dilemma, iet ar savu meiteni vai draugiem..
04.03.2019 22:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pat ja kompānija Tevi uzskata par dīvainu utt.. viņiem to nevajadzētu izrādīt aiz cieņas pret Tavu puisi.. ja ne..tad puisis var mierīgi pārtraukt kontaktu ar viņiem.
Tomēr piekrītu, ka aizvedot bariņā.. viņi varētu pārliecināties par to, ka neesi nekāds monstrs.
04.03.2019 22:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pieņemsim, ka neviens nemelo.
Tad iznāk tā- ir kompānija, kurā tavs draugs "draudzējas" ar ex un vienu čali. Pārējie ir atsvešināti. Tie atsvešinātie kaut ko baumo par tevi.
Tagad jautājumi tev:
1. Kā Tev šķiet, kurš tavu draugu uzaicināja- ex, čalis vai tie atsvešinātie?
2. Ja Tev būtu divas draudzenes ar kurām mēdz reizēm izklaidēties lielākā kompānijā, vai tu neņemtu līdzi savu draugu, ja kādam no paziņām viņš nepatiktu? Kas tev būtu svarīgāks- tava drauga sajūtas vai paziņu viedoklis?
3. Kā tu domā- kurš ceļš efektīvāks baumu likvidēšanā- noliegt baumas vai paradīt baumu objektu?
4. Ja tev būtu jūtas pret ex un reāla cerība viņu atgūt, vai tu viņu gribētu iepazīstināt ar savu draugu?
04.03.2019 22:36 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Ja tas, ko viņš izstāstīja, būtu bijusi patiesība, tad vienīgais loģiskais risinājums būtu tieši apmeklēt pasākumu un parādīt draugiem to, ka esi pavisam normāla meitene, bet, ja viņi turpinātu slikti izteikties vai izturēties, tad arī pieņemt turpmāko lēmumu nekomunicēt

kā arī
Un kas tie par kaut kādiem draugiem, kas nespēj cieņpilni iepazīties ar čoma sievieti?

+++++
Autore, izvērtē savas attiecības kritiskāk. Pat ja pie šīs situācijas gribas vainot to "kompāniju"... jāatceras, ka tavs draugs izvēlas ar šādu kompāniju komunicēt un tusēt. Un tas ir nelabs rādītājs.
04.03.2019 20:21 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Nesaprotamas attiecības. Cik jums gadu?
Manā skatījumā sakarīgs, vīrišķīgs, savu sievieti cienošs vīrietis abpusēji veselīgās attiecībās paņemtu Tevi aiz rokas un bez problēmām izietu sabiedrībā uz pasākumu, kur pats gribēja iet un kur Tu gribēji iet. Viņam būs vienalga par kaut kādām tur bābu klačām un bijušās rakstura iezīmēm. Un jau jau tās baumas par Tevi ir nepatiesība un viņu tik ļoti uztrauc citu viedoklis, tad tikai loģiski būtu, ka viņš labprāt izietu ar Tevi sabiedrībā, lai tie draugi redzētu, ka Tev taču nav ne vainas.
Man galīgi nebūtu pieņemami, ja manējais pateiktu, ka viņam ir iebildumi, ka es nāku līdzi uz pasākumu, jo viņam būs neērti. Kas tas vispār tāds ir? Un kas tie par kaut kādiem draugiem, kas nespēj cieņpilni iepazīties ar čoma sievieti? Un kāda starpība, ko tā bijusī jūt un domā Tavas eksistences un jūsu attiecību sakarā? Nesaprotu. Manuprāt, Tev ir problēmas ar pašapziņu, izklausās, ka īsti necieni sevi, un tas puisis vai nu Tevi čakarē, vai vispār neuztver nopietni.
04.03.2019 20:10 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
mazsunmelns, kopā bija 2 gadus, izšķīrās, jo viņa krāpa viņu. Mēs sagājām kopā pēc gada kopš viņu šķiršanās.
04.03.2019 18:34 |
 
Reitings 14
Reģ: 31.03.2016
Viņam ar bijušo bija ilgas un nopietnas attiecības vai nekas īpaši nopietns? Ļoti dīvaina šķiet tā draudzība
04.03.2019 17:55 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Notte, godīgi sakot, sajūsmā nebūtu, bet, ja vajadzētu , tad to darītu, netaisot no tā traģēdiju. Bet arī saprotu, protams, draugu no tāda skatupunkta.
04.03.2019 17:44 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Pamēģini iedomāties sevi viņa vietā. Vai tu justos ērti iepazīstināt savu draugu ar kādu no bijušajiem?
04.03.2019 17:31 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Precīzāk būtu teikt, ka viņš komunicē tikai ar bijušo un vēl vienu puisi no tās kompānijas regulāri. Pārējie cilvēki ir atsvešinātāki, tai skaitā arī tā meitene, kura nomelnoja mani.
Tā drīzāk ir nevis draugu kompānija, bet tagad vienkārši kompānija, kura savācas retu reizi uz kādu pasākumu veco tradīciju vārdā.
Ar citiem draugiem es esmu iepazīstināta.
Man ir 20, viņam ir 22.
04.03.2019 17:00 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Tāpēc, ka tie ir it kā (vismaz tā pati viņus autore sauc) puiša draugi. Parasti no draugiem neatsakās stulba pārpratuma pēc. Var aizstāvēt un skarbi pateikt, lai lieki muti nevirina, bet grūti iedomāties, ka tādēļ, ka viena meitene kaut kāda palaida baumas, tagad puisis pārtrauks draudzību ar veselu bariņu.
04.03.2019 16:52 |
 
Reitings 14
Reģ: 31.03.2016
Kādēļ kādam, kas ir spējīgs pirms iepazīšanās ar cilvēku, baumot un apmelot, ir kaut kas jāparāda? Nu nezinu. Galvu augšā. Puišu pasaulē ir daudz, arī tādi, kuriem ir draudzīgākas un atvērtākas draugu kompānijas. Nav vispār nevienam nekas jāparāda, ja gribēs domāt sliktu, domās, baumos, lai ko tikai neparādītu. Ja cilvēka mērķis ir noniecināt otru, viņam būs stipri vienalga. Tev jāsaprot, vai Tev ir vienalga, ko par tevi domā, vai Tev tomēr rūp un vai Tu vēlies to mainīt (kas ir teju neiespējami, bet atkarīgs no kompānijas, kurā uzturas Tavs draugs)
04.03.2019 16:48 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Stulbums! Ja es būtu autores vietā, tad tur būtu tikai viens iespējams risinājums - izvēle - es vai tie draugi.
04.03.2019 16:47 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Ja tas, ko viņš izstāstīja, būtu bijusi patiesība, tad vienīgais loģiskais risinājums būtu tieši apmeklēt pasākumu un parādīt draugiem to, ka esi pavisam normāla meitene, bet, ja viņi turpinātu slikti izteikties vai izturēties, tad arī pieņemt turpmāko lēmumu nekomunicēt vai tml. Tagad izklausās pēc meliem no puiša puses, tipa, kāds kaut ko par tevi sliktu pateica, tāpēc tevi nekad nevedīs pie draugiem un vēl atteiksies no draudzības?
04.03.2019 16:40 |
 
Reitings 14
Reģ: 31.03.2016
Šausmas, cik (vismaz, ja pareizi saprotu pēc Tevis teiktā) pazīstama situācija. Tikai parasti nefigurēja kāda no bijušajām tik tuvu. :-D pēc tam tikai klausies brīnumus par kuriem pati neko nezināji. Dažreiz šķiet ka meitenes ir tāds čūsku bars, eh
04.03.2019 16:24 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Lai meklē citus draugus,ja tā notiek,vai arī tusē bez meitenēm. Tāpat tas viss izklausās aizdomīgi..
04.03.2019 16:22 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Cik Jums tur gadu?
04.03.2019 16:20 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Tā meitene arī ir viena no tā draugu loka, tuva draudzene bijušajai draudzenei, pazīst attāli arī mani, tāpēc sastāstīja pārējam bariņam, ka es esmu kaut kāda dīvaine, kura sienas ar ne tiem labākajiem cilvēkiem (lieki teikt, ka to nedaru un neblandos apkārt) un vēl dažas ne tās labākās lietas. Var teikt, ka pazemināja manu statusu tās bijušās acīs, lai uzmundrinātu vai kā tamlīdzīgi. Un viņš nevēlas, lai es eju ar tiem viņa "draugiem", lai izbēgtu no liekām baumām. Ticu, ka tā meitene varētu izstrādāt ko tādu.
Visticamāk, ka to pasākumu neapmeklēsim un viss.
Bet par to komunikāciju ar bijuśo pavērošu, kas notiek tālāk, tad arī spriedīšu par nākotni.
04.03.2019 16:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits