Keeping up with Kivičs

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nu kā šovs par Kiviču?:-D
25.02.2019 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 719
Reģ: 17.10.2013
Izskatījās pēc nepamatota izsaukuma. Kaut kāda princeska, pie mazākajām sāpītēm ātrie jāsauc. :D
13.03.2019 21:47 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Peec 5 epizodes varu teikt,man Andris pat saak iepatikties!Tas ieraksts no vina toposaas graamatas bija tik forss-ar taadu labu humora devu.Vins vispaar runaa loti interesanti,ja nelieto rupjos vaardus.Nu sieviete man liekaas loti neinteresanta.
13.03.2019 21:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tāds kārtīgs krampis gan var dikti traucēt.. ņemot vērā, ka sieviete tā jau slikti jutās.. tāda vaidēšana likās saprotama.
13.03.2019 21:52 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Peec 5 epizodes varu teikt,man Andris pat saak iepatikties!Tas ieraksts no vina toposaas graamatas bija tik forss-ar taadu labu humora devu.Vins vispaar runaa loti interesanti,ja nelieto rupjos vaardus.

Man Kivičs nekad nav īpaši paticis dēļ sava lecīgā tēla, bet tad, kad viņš sāka vadīt raidījumu "Rampas ugunis" viņš pilnīgi citā kvalitātē "atklājās". Ļoti sakarīgi un labi vadīja tās intervijas, es pat teiktu tā ļoti cilvēcīgi. Jāatzīst, tajā raidījumā man viņš ļoti patika. Bet nu tie izgājieni šovā un dzīvē (nesavaldība, lecīgums, necenzētā leksika, nesamērīgais ego) galīgi nav mans stils:-D
13.03.2019 22:02 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Labi, bet vai ir tā jāraud un jāvaid, kad pirksta iegriezumam liek plāksteri virsū? Kā tad viņa tos trakos Kiviča gultas priekus izbauda. Ja tik ļoti viņai sāp tik vienkāršas lietas..
Bail iedomāties kā viņa 3 bērnus dzemdēja.
Un tie zilumi, pa visu ķermeni.
13.03.2019 22:04 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Vispār krampji mēdz būt traki sāpīgi
13.03.2019 22:06 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Laikam nebuutu pareizi saliidzinaat,bet es vakardienas "The Americans"seerijaa redzeeju ,kaa vecis rauj sievietei zobu aaraa ,majas apstaaklos ar knaibleem....nu iedeva ieraut sluku,bet nu man sirds apstaajaas,bet nu sieviete(domaata krievu sieviete) bija ar ieksaam!!!:-D
Skulme man neatstaaj speeciigas sievietes iespaidu.Varbuut taa nevariigaa iztureesanaas,balss kaut kur pie vainas,bet nespeeju vinu iedomaaties kaa beernu maati vispaar.
13.03.2019 22:20 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
piekriitu odetta un Jackie. Andris taads pashpuika, tomeer runa vinam ir laba.
Sovu sodien paskatiijos, nez pat zeel abus palika. Aizdomaajos par meedijiem, cik daudz tiesaam ir patiesiiba un cik daudz melots.
Uz Lieni gruuti skatiities, izmociitas un nogurusas sievietes skatiens ( jaa arii alkohols).
13.03.2019 22:27 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Piedodiet, ja izklausīšos riebīga, bet man reāli gribas Lieni paņemt aiz pleciem un sapurināt. Grūti skatīties uz tādiem nevarīgiem cilvēkiem. Cenšos sev iemācīt, ka mēs katrs esam savādāks un starp mums ir arī šādi gultā čučētāji, bet nu aaahhh(t):-D
13.03.2019 22:52 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man vairāk nav saprotams, nu ja Kivičš mīl to Lieni tā, tad kādēļ nevar viņu nezinu , pie kāda speciālista aizvest! ? Nu parūpēties lai nelieto alkoholu, mazliet šķiet, ka viņam pat ir mazliet izdevīgi šāds viņas stāvoklis, bet nu tā man reizēm no malas izskatās. Bet viņa tiešām izskatās drausmīgi, nu mīlestība tur nevirmo, drīzāk izmisums:-|
13.03.2019 23:04 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
paskatījos dažas sērijas un tā cilvēcīgi žēl. pat vairs ne bērnu, bet paša pārīša žēl.
sataisīja ap sevi ažiotāžu, bet netiek paši galā ar to stresu un reakciju no visām pusēm.
bet tas alkahols un rupjības, tik ļoti spiežās cauri Andra narcisa personība un Lienes upura loma, viņi paši to neredz, bet ļoti tipiskas lomas - lieliskais vīrietis, kas ar lieliem vārdiem un lieliem žestiem parāda cik ļoti mīl, bet kontrolē katru soli un katru pīkstienu, un tad uzvārās, psiho, lamājās par katru sīkumu, kas nav pa prātam. un sieviete, kam galvenais, lai kāds viņu atzīst, ir gatava visu savu dzīvi un ģimeni izmest, ka tikai vīrietis blakus, kur nu vēl tāds, kas skaļi bļauj cik viņa smuka un mīļa.
nedaudz neērti un sāpīgi skatīties kā cilvēki paši sev bedri rok.
13.03.2019 23:18 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Gan jau Lienei, tāpat kā visiem cilvēkiem, arī iepriekš dzīvē ir iemeties kājā krampis. Bet šoreiz gan jau viņa to uztvēra tik saasināti dēļ nerviem. Emocionālie pārdzīvojumi, krūtīs spiež, nesamērīgs spiediens, nespēj neko ieēst un izkāpt no gultas, Kivičs saka - jāsauc ātrā palīdzība, atbrauc ātrie... paralēli to visu filmē, un tad vēl arī kājas krampis pēkšņi. Uznāk veģetatīvā distonija, un sākas panika jeb viņas balsī jūtams izmisīgs satraukums, pati jūtas tā it kā vairs nekontrolē savu ķermeni. Diezgan izskaidrojami. Tas nav tas pats kas pēkšņi sajust krampīti, mierīgi vārtoties savas mierīgās ikdienas mierīgajos mājas palagos.
13.03.2019 23:58 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet šoreiz gan jau viņa to uztvēra tik saasināti dēļ nerviem.

Var redzēt, ka nevar ''pavilkt'' ne kameras, ne alko. Tikai Kivičam tiek prieks no filmēšanas un dzeršanas (t) Pirms sērijām likās, ka Kivičs ilgi nepavilks to dzeršanu un stresu, bet viņš, kā izskatās, jūtas kā zivs ūdenī.
14.03.2019 00:08 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Althea
Jā, jo Kivičs ir slavaskārs un jūtas pacilājumā par to, ka ir vienīgais cilvēks LV, kura ikdienu, viņa monologus ieskaitot, filmē un teju ikvakaru rāda TV, un cilvēki to tiešām skatās un par to diskutē. Skulme, manuprāt, nav tik slavas asinskāra. Ok, viņai patika zīmēties - būt sabiedrībā pazīstamai, ievērotai kā skaistulei, apmeklēt publiskus pasākumus, redzēt sevi medijos, pieminētai kā skaistumkonkursa laureātei. Taču ļoti maz ticams, ka šāda veida atpazīstamība, kāda viņai ir šobrīd, sievietei šķiet kā augstāks un vērtīgāks pakāpiens iepriekš sasniegtajā slavas līmenī.
---
Ok, par Skulmi uzzināja daudz vairāk cilvēku, nekā iepriekš, globāli LV izbeidzās retoriskie jautājumi - a kas ir Liene Skulme? Bet kāda no tā jēga? Mēs esam maza valsts. Būtu šis pāris tik pēkšņi populārs pa visu Ameriku, tik cik populārs un (atpazīstams, šobrīd vēl aktuāls), ir Latvijā, sen jau būtu ar pilnām kabatām. Entās kompānijas skrietu pakaļ un teiktu, Kivič, lūdzu, uzvelc live video vannā mūsu firmas apenes, mēs Tev štukas pārskaitīsim, cits - Lienes mašīnā kāpjot, parādi potīti un mūsu botas; Un Liene lai paslavē savu jauno somu no tāda un tāda brenda. Tad jēga tā izblamēt sevi, ejot uz pilnu banku? Ok, spa, viesnīcu, frizieri, pusdienas, self tan uzsauca, bet nu tie jau tādi nieciņi, lai tā upurētos. Varbūt tikai sākums :-D
14.03.2019 01:06 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Varu teikt, cik ātri sākās šīs attiecības, tikpat ātri viņas arī beigisies. .
14.03.2019 01:28 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Krampji tiešām var būt smagi. Man ik pa laikam pēdu/apakšstilbu sarauj, un gandrīz vienmēr to nav tik grūti pārvarēt - pavelc kāju pret sevi un turi kādu brīdi, bet vienreiz tā sarāva, ka reāli kliegt gribējās. Ne paiet, ne pastāvēt, ne pagulēt, nekādas stiepšanas nepalīdz, kaut kā aizkliboju līdz vannai un gāzu kājai virsū karstu ūdeni, tikai tādā veidā remdēju to pretīgo sāpi. Tiklīdz ūdeni aizgriezu viss sākās no jauna... tobrīd tiešām likās, ka varētu ātros saukt.
14.03.2019 07:17 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Krampji kadi arī man ir (man tāpat kā Lienei ir artrīts), mēdz būt mežonīgi. Bet. Tas viss pa lielam ir kontrolējams, ja neprovocē. Pampums nebūs, ja dzers zāles. Krampji mazāk mocīt, ja dzers zāles. Viņai ir autoimūna saslimšana. Un viņai jālieto medikamenti. Kad nav faktiski savienojami ar šādu dzīvesveidu, kādu tagad rada. Dzīvesveids ir būtisks, lai ārstētu to, kas ir. Nevis kā Liene iedomājas, ka viņu glābs diēta. Diēta ir maza daļa no visa, kas jādara. Un stress, kas viņai ir nak tikai par sliktu. Dzīvotu ar bērniem harmoniski. Un atrastu sev vīrieti normālu, nevis parodiju par vīrieti vārda Kivičs.
14.03.2019 07:27 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Man izskatās tā, ka viņi viens no otra ir noguruši. Viņiem īsti nesapas, neiet kopā tomēr. Visu laiku piemeklē neveiksmes.
Tas ir tikai laika jautājums, kad katrs ies savu ceļu.
14.03.2019 08:41 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es pieļauju, ka tām, kurām Kivičs joprojām liekas kaut nedaudz saprātīgs, nav redzējuši sēriju, kur viņš Lieni sauc par m**ku un visos citos iespējamajos vārdos, kā arī noliek viņas bijušo vīru :-D Protams, nevar jau arī aizmirst skaisto bildinājumu pālī, sapnis, ne vīrietis :-D
14.03.2019 08:53 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
ja Kivičš mīl to Lieni tā, tad kādēļ nevar viņu nezinu , pie kāda speciālista aizvest! ? Nu parūpēties lai nelieto alkoholu, mazliet šķiet, ka viņam pat ir mazliet izdevīgi šāds viņas stāvoklis, bet nu tā man reizēm no malas izskatās.

Ne tikai izskatās, bet arī ir - jo sievietei, kura pati ir konstantā pālī, nav ne tiesību, ne iemesla vīrietim pārmest dzeršanu, kā to darīja briesmīgā sieva.
Ielas bomži arī, ja vajag, māk smuki runāt. Nav jau traucējumi smadzenēs - ir vienkārši stulbums.
14.03.2019 08:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits