Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Keeping up with Kivičs

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nu kā šovs par Kiviču?:-D
25.02.2019 20:34 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tu laikam tālāk par savu kāpņu telpu neesi nekad bijusi. Iesaku iziet ielās un aizstaigāt vismaz līdz Centrāltirgus tunelim.

Deviantā sabiedrības slāņa eksistence nav ne kripatas "reālāka" kā vidusslāņa vai bagāto eksistence. Acu atvērējas atradušās.
16.04.2019 11:33 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
DP-WW
Mūsdienu jaunatnes nespēja "filtrēt" internetā pieejamo informāciju noved pie muļķības. Terminu skaidrojumi ir jāskatās te:
http://termini.lza.lv/term.php?term=humānā%20palīdzība&lang=LV
jo latviešu valodu vislabāk zina tie latviešu filologi, kas sastādījuši vārdnīcas.
Ja ierakstīsi meklētājā abus humanitārā un humānā, redzēsi, ka tikai vienā avotā kāds pamuļķis ir iztulkojis nepareizi. Oksfordas avotos ir vērts meklēt angļu valodas filoloģijas jautājumus nevis latviešu valodas terminus.

Runa jau nav par sēju izfiltrēt. (t) Kad sākotnēji rakstīju komentāru, nekādās vārdnīcās neskatījos. Tikai pēc Tava komentāra atradu šo (ko iekopēju), jo tur bija konkrēti noformulēta mana doma, ar kādu rakstīju (un es jau teicu, ka man nav problēmu atzīt, ka kaut ko arī nepareizi uzrakstu, tātad, kur problēma, un ko vēl gribi pierādīt?(t):-D). Interesanti, ka tajā pašā http://termini.lza.lv/term.php?term=humanit%C4%81r%C4%81%20pal%C4%ABdz%C4%ABba&list=humanit%C4%81r%C4%81%20pal%C4%ABdz%C4%ABba&lang=LV pat nav īsti skaidrojuma vai definīcijas, kāda veida palīdzība ir "humanitārā palīdzība". Vismaz, ierakstot meklētājā, neko neatrod.
Ir visnotaļ dīvaini konkrētā tēmā (Kivičs) par konkrētu jautājumu ("tēt, brauc mājās" sēriju) tu kaut ko teoretizē vispārīgi, ne pa tēmu

Kāpēc gan, lai es to nedarītu? No jautājuma (par "tēt, brauc mājās" sēriju) izkristalizējās vēl viens jautājums (par mājokļa labiekārtošanas iespējām). Tev tas kaut kur spiež vai berž, ja tik sāpīgi uztver?:-D
Un ko tādā gadījumā Tu šeit dari? Pati vakar vēl tukši spriedelēji par Cosmo eliti un Instagram, un ko tik vēl nē. Jocīga esi. :-)
15.04.2019 10:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
DP-WW
Mūsdienu jaunatnes nespēja "filtrēt" internetā pieejamo informāciju noved pie muļķības. Terminu skaidrojumi ir jāskatās te:
http://termini.lza.lv/term.php?term=humānā%20palīdzība&lang=LV
jo latviešu valodu vislabāk zina tie latviešu filologi, kas sastādījuši vārdnīcas.
Ja ierakstīsi meklētājā abus humanitārā un humānā, redzēsi, ka tikai vienā avotā kāds pamuļķis ir iztulkojis nepareizi. Oksfordas avotos ir vērts meklēt angļu valodas filoloģijas jautājumus nevis latviešu valodas terminus.
Sāksim ar to, ka es nevienā komentārā neesmu attiecinājusi un teikusi neko konkrētu par šo ģimeni (ka sieva slikta, bērni tādi un šitādi, u.t.t.). Es pati teicu, ka tīri teorētiski to visu rakstu,

Ir visnotaļ dīvaini konkrētā tēmā (Kivičs) par konkrētu jautājumu ("tēt, brauc mājās" sēriju) tu kaut ko teoretizē vispārīgi, ne pa tēmu :D
15.04.2019 09:37 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Humanitārā palīdzība būtu valodu kursi vai vārdnīcu izdalīšana Humpalas parasti dala humānās palīdzības ietvaros.

https://lv.oxforddictionaries.com/definition/humanitara_palidziba Es to sasaistīju drīzāk šādi. Ja kļūdos, tad nav problēmu atzīt - jā, kļūdījos;-) Bet tādā gadījumā, daudzi arī nepareizi lieto šo terminu, sakot "humanitārā" (ieskaitot ziņu portālus un sabiedrībā labi zināmus cilvēkus - iegooglēju :-D). Nu, neko, vismaz aizdomājos par to un turpmāk pareizi teikšu8-)
Parasti ar to sāk pirms piedalās diskusijā par kādu tematu Bet tu vispirms strīdies un tad sāc apsvērt iespēju iepazīties ar tēmas objektu. Interesanta dzīves filozofija.

Par šo gan es neesmu tik pozitīvi noskaņota... Sāksim ar to, ka es nevienā komentārā neesmu attiecinājusi un teikusi neko konkrētu par šo ģimeni (ka sieva slikta, bērni tādi un šitādi, u.t.t.). Es pati teicu, ka tīri teorētiski to visu rakstu, zinot tikai to, kas rakstīts komentāros (īstenībā, vienīgais, ko attiecināju, bija lupata pie loga, un tas nemainījās arī tad, kad noskatījos). Pārlasi varbūt vēlreiz, un tad tikai te mētājies ar savu viedumu. Ja runājam par tēmu, tad tēma ir "Keeping up with Kivičs" - galīgi ne konkrētā daudzbērnu ģimene, un, kā redzi - tēmas (vienas diskusijas ietvaros) pāriet no vienas uz otru, un tā nu sanāca, ka pārgāja arī uz mājokļa labiekārtošanu un vienā brīdī pat uz izsargāšanos (un uz ko tik vēl nē iepriekš). JO CILVĒKIEM PATĪK RUNĀT UN DISKUTĒT! Kur ir problēma? :-D
15.04.2019 09:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es saprotu, ka ar 5 bērniem, kur viens no tiem ir invalīds, var nebūt ne naudas, ne laika kaut ko remontēt un savest kārtībā, bet... kāpēc absolūti nekas netika darīts pirms sadzima šie 5 bērni? Uzturēt pēc tam jau būtu daudz vieglāk. Bet nu - ne mana daļa, kāpēc cilvēki nespēj savas dzīves savest kārtībā laicīgi, bet samierinās ar cūkkūti un aizbildinās ar nabadzību...
15.04.2019 04:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Zinu, ka ir pašvaldības, kas saņem humanitāro palīdzību no ārzemēm (precīzi par šādu palīdzību un sadarbību gan nevaru pastāstīt, bet zinu, ka ir), un tad izdala, piemēram, drēbes, segas, aizkarus un citas lietas, ko saņem, daudzbērnu un nelabvēlīgām ģimenēm.

Humanitārā palīdzība būtu valodu kursi vai vārdnīcu izdalīšana :D Humpalas parasti dala humānās palīdzības ietvaros.
Es tā jūtu, ka laikam pašai tomēr jānoskatās raidījums, lai saprastu, par ko īsti ir runa Kur jūs skatījāties?

Parasti ar to sāk pirms piedalās diskusijā par kādu tematu :D Bet tu vispirms strīdies un tad sāc apsvērt iespēju iepazīties ar tēmas objektu. :D Interesanta dzīves filozofija.:D
15.04.2019 00:04 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Paldies! :-)
14.04.2019 11:31 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Kā jau teicu, neskatījos raidījumu, un šeit arī neviens neminēja (vismaz neredzēju), ka viens bērns ir invalīds. Jā, tādā gadījumā,viss ir sarežģītāk. Jaunākais bērns ir invalīds?
_
Kas ir "dziļi, dziļi lauki"? Konkrēti.
_
Par to, ka izdala to, kas palicis pāri no tās palīdzības, nekomentēšu. Varbūt tā arī ir kaut kur...
_
Es tā jūtu, ka laikam pašai tomēr jānoskatās raidījums, lai saprastu, par ko īsti ir runa :-D Kur jūs skatījāties?
14.04.2019 10:59 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
mamma taču arī kaut kad varēs strādāt
Viņiem ir pieci bērni un viens bērns ir invalīds (ratiņkrēslā) - kā tu to iedomājies? Strādāt šādā situācijā ir nereāli.
No kurienes viņi ir? Rīgā dzīvo vai ārpus?
Lauki, dziļi, dziļi, lauki.
tad izdala, piemēram, drēbes, segas, aizkarus un citas lietas, ko saņem, daudzbērnu un nelabvēlīgām ģimenēm
Kad visu labo ir savākuši sev, tad atlikumus izdala. :-P
Lauki ir dažādi, tāpat kā mājās un cilvēki, kas tajās dzīvo.
Māja, kurā dzīvo šī ģimene, ir grausts, vistiešākajā nozīmē. Tur nav iespējams neko izberzt un iztīrīt.
14.04.2019 10:51 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
nEskatījos*
14.04.2019 10:43 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Cik gadu ir jaunākajam bērnam? Es noskatījos... mamma taču arī kaut kad varēs strādāt. No kurienes viņi ir? Rīgā dzīvo vai ārpus? Zinu, ka ir pašvaldības, kas saņem humanitāro palīdzību no ārzemēm (precīzi par šādu palīdzību un sadarbību gan nevaru pastāstīt, bet zinu, ka ir), un tad izdala, piemēram, drēbes, segas, aizkarus un citas lietas, ko saņem, daudzbērnu un nelabvēlīgām ģimenēm.
Runājot par lauku mājām... Lauki ir dažādi, tāpat kā mājās un cilvēki, kas tajās dzīvo. Es nāku no laukiem un mani vecāki joprojām dzīvo laukos, privātmājā, un nav tā, ka mūžīgais bardaks. Protams, ir jātīra (tāpat kā dzīvokļi), bet, lai berztu 24/7... Nevajag arī mest tagad visus vienā maisā. Vispār dzīvoklī jau arī gruži paši no sevis rodas (putekļi, utt):-D
14.04.2019 10:43 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Paēdušais neēdušo nekad nesapratīs. Nu nav, NAV tiem cilvēkiem naudas, lai taisītu remontus, pirktu aizkarus, utt. Katru mēnesi atlikt - no kā? 100 eur bērnu pabalsta vai onkas minimālās algas? Viņi ir septiņi cilvēki ģimenē. Septiņi. Izdaliet ienākumus uz septiņiem cilvēkiem. Kas paliek pāri? Netīrs? A jūs kāda kaut reizi esat bijusi kādā lauku mājā? Tur tīrot no rīta līdz vakaram nevar dabūt tīru, jo gruži rodas ne no kā. Par tādu graustu, kādā dzīvo šī ģimene, nemaz nerunāsim - tur beržot un pucejot 24/7 nekas nemainīsies.
14.04.2019 10:06 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Viedā minka, nu, šeit gan Tu iebrauci auzās ar to Instagram :-D Es pati neesmu nekādā Instagram utt, tāpēc man nav svarīgi, lai atbilstu kaut kādiem standartiem, un ne par to es arī rakstīju.
Varbūt Tu pati sazinies ar raidījumā veidotājiem, un palīdzi kopā salīmēt kļejonkas un pienaglot lupatas, jo, nedod dievs, kaut kas atgādinās dajebko no Instagram:-D Ja ir laiks drukāt komentārus, būs laiks arī cīnīties ar Instagram, līmējot vaskadrānas:-D
14.04.2019 09:39 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Un šis vispār ir dikti bēdīgi
Uz visiem tiem cilvēkiem kas sevi pazemo visas Latvijas priekšā vēl skatīties ar smaidu un iesmejot...

Nu jā, es tāda esmu. Skatoties realitātes šovus ik pa brīdim smaidu un iesmeju. Man būtu jāraud? Šis TV žanrs ir kāda traģikomēdija, vai? :-)
14.04.2019 01:13 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Mēģināju pateikt, ka, ja ir vēlme, tas var atrast iespējas. Kaut pa vienai lietiņai mēnesī uzlabot, bet var. Un tas jau ir atkarīgs no paša. Es zinu, ka meklētu variantus, kā uzlabot visu kaut ārēji, jo man svarīgi, lai ir mājīgi, gaišs, tīrs, smaržīgs, bez nekā lieka, utt.

Bet viņa taču uztaisīja DIY projektu, pie briesmīgām durvīm uzkarinot audeklu. Kāds audekls bija, tādu pielika. Kāds stiprināmais bija (ar naglu), ar tādu pielika. Bet Cosmo elitei nepatīk, jo instagram neviens tā nedara. Ziniet, pirms instagram laikmeta, liela daļa trūcīgu cilvēku lupatas un vaskadrānas izmantoja daudz plašāk kā mūsdienās- gan karināja durvju vietā skapjiem vai telpām, gan nagloja tepiķus pie sienām, gan vaskadrānas līmēja pie sienām flīžu vietā, gan vaskadrānas par galdautiem lietoja, utt.
Ja DIY projekti ir tik pieejami visiem, lieciet lietā- sazinieties ar raidījuma veidotājiem un uztūnējiet ģimenei māju ar DIY. Katra pa vienam elementam un būs māja kā no Instagram :D Ja ir laiks aprunāt, būs laiks palīdzēt :D
Attiecībā uz apkaunojumu šovos- tie cilvēki dzīvo attiecīgā sabiedrībā. Ir bagātnieki ar iespaidīgām mājām, ir vidusslānis ar ok dzīvokļiem un ir nabadzīgais slānis ar ūķiem. Gan jau tai ģimenei ir atbilstošs sociālais loks, kas dzīvo tāpat un jūtas labi (iedomājieties tikai, ne visiem vajag instagramīgu interjeru, ir cilvēki, kam māja ir tikai gultas,galda un krēsla novietne).
Jā, man personīgi nav simpatizējošs modelis radīt piecus bērnus tādos apstākļos un dzīvot tādā graustā, bet es pilnīgi saprotu, ka ne visiem ārišķības ir svarīgas. Ir turīgi cilvēki, kas brauc ar lūžņiem, jo viņiem tā ir tikai kaste ar ko pārvietoties no punkta A uz punktu B.
14.04.2019 00:37 |
 
Reitings 11
Reģ: 23.03.2019
Tās tantes esat jūs

Paldies, mazā ;-)
14.04.2019 00:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lv slikti dzīvo lielā daļa aktieru,dzejnieku, un etc Daža sabiedrības dāma 6 mēnešus bez elektrības dzīvoja! Nē lienuks tas nebija:-D daža dzīvo ārzemju seriālos un Ināra mākslīgā pasaule:-D
14.04.2019 00:15 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Londa9, viss ko uzrakstiji ir reāli bēdīgi :D
Ja to pieņem, tas Latvijas šovus var skatīties ar mierīgu smaidu, veselīgu interesi un, protams, ik pa brīdim iesmejot ar facepalm.

Un šis vispār ir dikti bēdīgi :D
Uz visiem tiem cilvēkiem kas sevi pazemo visas Latvijas priekšā vēl skatīties ar smaidu un iesmejot...
Liekas dažas tiešām par Latvijas zemākā slāņa iedzīvotāju eksistenci un dzīves apstākļiem uzzin tik no tv.
14.04.2019 00:03 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Kaya
Man prieks, ka Tu esi tik labs cilvēks, visu cieņu Tev par to. Bet realitātes šoviem nav nekāda sakara ar labdarību. Tie, kas gribēs noziedot naudiņu vai sniegt palīdzību nabadzīgiem cilvēkiem, tie to izdarīs klusēdami, bez zīmēšanos TV. Arī ārzemju realitātes šovu veidotāji iegulda finanses un sponsori iesaistās tikai divu mērķa labad - reitingi ar mērķi nopelnīt piķi un reklāma, nauda. Atšķirība, ka ārzemēs ir citi vērieni ar iespēju realitātes šovu veidot daudz iespaidīgāku, ieguldīt lielu naudu, jo zina, ka tā atnāks atpakaļ - ir daaaaudzreiz lielāka auditorija, kas pavilksies un noticēs, ka tiek nesavtīgi un pamatīgi palīdzēts nelaimīgiem cilvēkiem. Šajā gadījumā producēšanas segmentā tas saucas - noticēšana, ka brīnumi notiek. Un tas ir tas, ko cilvēki visvairāk vēlas.
Latvijā realitātes šovos gala balvas ir gana smieklīgas, piemēram, 100 vai 300 euro, virtuves blenderis, instrumentu kaste vai ceļojums 1000 euro vērtībā. Neviens no vietējiem TV nevar atļauties vairākām ģimenēm ento šova sezonu garumā nograut veco būdu un tās vietā uzbūvēt veselu māju perfektā stāvoklī ar visiem gadžetiem. Tā nu tas ir. Ja to pieņem, tas Latvijas šovus var skatīties ar mierīgu smaidu, veselīgu interesi un, protams, ik pa brīdim iesmejot ar facepalm.
13.04.2019 23:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits