Keeping up with Kivičs

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nu kā šovs par Kiviču?:-D
25.02.2019 20:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lai arī Andri un Lieni saista tikai darba attiecības, pāris ir pieķerti kopā dodamies uz Beļģiju. Andris kopā ar Lieni ieradās lidostā un nesa gan savu, gan sievietes bagāžu, un arī reģistrēja abas biļetes lidojumam. HA HA HA
09.03.2019 22:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kulmes ģimenes mērs ir pilns
Lienes Skulmes māsa izdevumam skaidro, ka vairāk nekā divus gadus ir devusi pajumti ne tikai savai māsai un viņas trīs bērniem, bet arī Andrim. Abus kopā viņa redz gan ikdienā, gan dažādos pasākumos un ģimenes svētkos.
«Ir tāda sajūta, ka arī Andra sieva Ilze neko nezina. Viņš ne tikai melo savai ģimenei, bet arī ar preses starpniecību - sabiedrībai. Tas ir absurds!» par Buļa rīcību pārsteigta ir Lienes mamma, atklājot, ka pagājušā gada nogalē aktieris ar viņas meitu sākuši kopīgi īrēt dzīvokli.
09.03.2019 23:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Rīdziniece, uzmanīgi.. citādi Ārens noskaidros IP adresi un ciemos atbrauks :-D
09.03.2019 23:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
lai tacu brauc, veci pazinas laipni gaiditi. Un vel...es tos rakstus nepubliceju ja nepamaniji..vel LV mediji:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
09.03.2019 23:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Vienkarsi kaitina ka trollis tul ar savu kartejo ( trollene pareizak) kreiso profilu melo un dzen sviestu.
09.03.2019 23:16 |
 
Reitings 30
Reģ: 13.01.2019
Rīdziniece,Tu tiešām domā,ka kādu Tavi palagi interesē?Aiz tava profila drošvien slēpjas kaut kāda resna bomzene,bezdarbniece kura visu savu nožēlojamo dzīvīti pavada piržot dīvānā un anonīmi komentējot,jo atklāti drosmes nav.Cilvēks kurš 24/h sēž internetā nav spējīgs normāli strādāt un nav adekvāts.
10.03.2019 00:01 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Ilana,
Jau gadiem visi zin gan kā Rīdzinieci sauc, gan kā izskatās, gan kur strādā (vai strādāja). Nemaz tik anonīma viņa nav.
Tāpēc mazliet atslābsti. Lielākā daļa ar Rīdzinieces palagiem visi sadzīvo
10.03.2019 07:54 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kādā veidā es sadzīvoju ar Rīdzinieces palagiem?
Forumā ir opcija ignorēt lietotāja postus, nospied uz profila un redzēsi bloķēšanas opciju. Sevi jau ļoti sen neapgrūtinu ar viņas postu lasīšanu. Vienreiz viena meitene rakstīja, ka viņa ālējas internetā kad piedzeras un dzerot bieži. Viņa arī rakājas pa gadu gadiem veciem postiem, pēta citu lietotāju profilus un psiho kad ierauj.
Vienīgi pamanīju, kad šī sāk psihot, tās stundas - divu inrervālā zīmīgi debili posti parādās arī citos forumos. DDD. Protams, tajos, kur " anonīmi " var murgot.
Tad vēl te ir dzēlīga nelaimes čupa Die Kleine Hexe, kautkāda pašpasludināta inteliğente aijelcikvar un kāda sakritība, kad šīs apstaigā forumu ar uzbraucieniem citām un citiem, tajā laika intervālā parādās arī debili posti citos forumos.
Atliek papētīt draugiem un FB diskusiju grupās postu intervālus un saturu.... Man tam vienkārśi nav ne laika ne intereses to darīt.
Nobloķē un miers.
10.03.2019 10:37 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Rīdziniece,Tu tiešām domā,ka kādu Tavi palagi interesē?

Jā, interesē.
10.03.2019 10:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011

Starp citu, no kurienes informācija, ka Liene kaut kādus stipros medikamentus dzer?

Cilvēki šovā redz/dzird to, ko grib redzēt/dzirdēt. Es nevienā sērijā nedzirdēju apgalvojumu, ka viņi lieto antidepresantus.
Bija epizode (3.sērijā), kur Kivičs stāsta, ka viņi ar Lieni ir viens otram atbalsts. Izdzerot šampi un runājot. Ja nedzertu šampi, būtu pie šiem stresiem jādzer medikamenti- un Kivičs nosauca trīs antidepresantu nosaukumus. Tā kā stāstījums bija ar sakāpinātām emocijām, tad pārspīlējumi piederas pie lietas, t.i., viņš varēja apgalvot, ka tad būtu jāiet pakārties. Vai tad visi uzskatītu, ka viņi mēģinājuši kārties?:D
Tā tās baumas rodas.
10.03.2019 10:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Acīmredzams fakts ir tikai viens- Liene šovā ir ķīmisku vielu iedarbībā, jo viņas seja ir uzpampusi un nevar brīvi izrunāt vārdus- izklausās, ka mēle neklausa.
10.03.2019 10:46 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Latviete_V, gadījumā nav Rīdziniece transformācija atkarībā no promiļu daudzuma organismā?
Režīms Latviete_V pa rakstu komentāriem portālos IMHO diezgan cieši kopē Rīdzinieces stilu un laika intervālus.
Ļoti iespējams, atkarībā no promiļu līmeņa asinīs arī mainās niki forumos un forumu saraksts, kuros komentēt.
10.03.2019 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Tālākās sērijās :
1. Nmp saukšana. Tur arī sākās runas par medikamentiem. Lienes gulēšana gultā medikamentu ietekmē.;
2. Strīds - kura laikā Liene aizbrauc prom. Kivičs viņu apsaukā;
3. Kivičs pārdzēries ar glāzi rokā klīst/streipuļo pa ielu Miera ielas rajonā. Kacina suni pie sētas, kur jau bija risks, ka suns varēja iekost;
4. EM koncerta laikā glāžu satura uzliešana tam otram džekam Neidam (?). Kā arī pateikšana, ka cik superīgi iestudējām;
5. Kā arī tēva atklāta saruna, ka viņiem ir alko problēmas.
10.03.2019 11:15 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Ja nedzertu šampi, būtu pie šiem stresiem jādzer medikamenti- un Kivičs nosauca trīs antidepresantu nosaukumus.

Trankvilizatoru, nevis antidepresantu.
Tajā sērijā, kur Lienei sauca ātros un pēc tam Kivičs brauca pie savas mammas satikt meitu, viņš atgriezās un jautāja, vai Lienīte pačučēja, Lienīte teica, ka nē, un Kivičs tāds: ar visu diazepāmu nepačučēji? Tā ka jā, cilvēki redz/dzird to, ko grib redzēt/dzirdēt. :-D Neticiet man, patiniet atpkaļ un noskatieties vēlreiz.
Otra lieta, ko noteikti pamanīja acīgi skatītāji: vienā brīdī tuvplāns uz galdiņa, kur mētājās iepakojums ar recepšu diurētiķi, Diacarb, ja nemaldos. Zāles nav psihotropas un ir uz zilajām receptēm, taču tas ir populārs veids kā mazināt abstinences sindromu: sadzeries no rīta ūdeni, sadzeries diurētiķus un izčurā pohas ārā.
10.03.2019 11:21 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Šovu es neskatos, viņu FB lapas nepētu bet...
Iepriekšējā viņa grāmata man ir un savulaik intensīvi lasīju viņa izteikumus par Džērsniju. Tad man viņš bezgala apnika. Zinu, ka svarus un hanteles viņš cilāt prot, savulaik redzēju.
Nedaudz ieinteresēja apsolītā izrāde ar kiku, paskatījos to rullīti ar Kristapu, nu nevaru es vērtēt klasisko boksu un roku tehniku tajā, bet kāju tehniku un svara pārnesi gan bija interesanti apskatīt. Secinājums; jaunajam kādu gadu jāmācās stāvēt pareizi. Pirms ringā rāpties iekšā priekš kika amatieriem ar sava svara čali.
Tomēr roļiks par " konfliktu " krogā mani pārsteidza. Nekādas agresijas real puisim nebija manāma, šis tikai pakļāvīgi ļāva sevi izstumt ārā, neskatoties uz to ka process viņu tomēr nedaudz pazemoja. Pretoties grūšanai šis arī acīmredzami nevēlējās, kur nu vēl ko citu. Man viņš nepatīk, tomēr jāatzīst, ka prāta viņam reizēm pilnīgi pietiek.
10.03.2019 11:28 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Otra lieta, ko noteikti pamanīja acīgi skatītāji: vienā brīdī tuvplāns uz galdiņa, kur mētājās iepakojums ar recepšu diurētiķi, Diacarb, ja nemaldos. Zāles nav psihotropas un ir uz zilajām receptēm, taču tas ir populārs veids kā mazināt abstinences sindromu: sadzeries no rīta ūdeni, sadzeries diurētiķus un izčurā pohas ārā.

Tā kā viņai ir uzblīduma problēmas (kura sakne var būt kas cits, ne alko), būtu brīnums, ja viņa nemēģinātu to mazināt ar zālēm.
10.03.2019 13:25 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kas to lai zina.
Pēc videorullīša ar vannu viņi kļuva zināmi arī dažos veču forumos, tomēr tam bija maz reakcijas. Mordoboja solīšana 09.03 bija daudz saistošāka. Grāmatā numur 1 jau bija viņa tēze par alus pirkšanu; jāreizina ar divi nepieciešamais pudeļu daudzums un ciktur jāpieskaita klāt.
10.03.2019 13:39 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Liene uzsver, ka uzpampums ir no artrīta. Pamst tā, ka nevarēja uz darbu aiziet. Tas jau vēl boja pirms Kiviča sāgas
10.03.2019 14:21 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Noskatījos arī šodien 4.sēriju, Tā Liene šķiet pilnīg depresijā ieslīgusi, dziļi nelaimīga, sagurusi. Es jau esmu redzējusi 4.sēriju un nevienā no tām ,es neesmu redzējusi, ka viņa ko ikdienišķu darītu, trauku kaudze netīra izlietnē stāv, pati lielāko daļu ko rāda tajā šovā ,pavada gultā. Nu pilnīgi nav nekas ikdienišķs, nu kaut piemēram nav redzēta,ka paņemtu un kādu galda virsmu noslaucītu, vai piemeram ko normālu ēst pagatavotu, grīdu izmazgātu, nekas no tā! :-/
Par bildi ar liekas tas kautkā izdomāts ,es nezinu , neticas,ka Madara ko tādu darītu.
10.03.2019 14:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Viena sērijā gā no pēdējām kaut kādā Liene gatavoja. Tacu ta bija vienīgā reize. :-D
10.03.2019 14:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits