Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CGM

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Vai kāda no šeit esošajām meitenēm ir sekojusi curly girl method?
Es sekoju. Man ļoti patīk. Beidzot laba alternatīva ir atrasta, citādi cīnijos iepriekš ar pūkainiem matiem, taisnoju ikdienā un mati bija ļoti sliktā stāvoklī.
Nrmaz nezināju ka man ir tik daudz lokas uz galvas (l)
Gribētu dzirdēt viedokļus no jums. Patika/ Nepatika?
Sākumā biju skeptiski noskaņota, bet tagad ir forši :-)
19.02.2019 14:45 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
Nesen nopirku šampūnu, kas der cgm, šodien nopirku to garnier hair food masku. Izmazgāju matus un var redzēt, ka lokas ir izteiktākas un vairāk. Iepriekš man arī bija lokas, bet tagad ir tā izteiktāk. Man patīk, tikai baigi pie tā jāpiedomā:-D
07.03.2019 22:34 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Elizabete., hhmmm, atkārtotu samitrināšanu un žāvēšanu neesmu mēģinājusi. Man gan arī pirmajā dienā pagaidām nav ideāli, bet otrā diena tiešām šausmīga. :D Es matus mazgāju katru trešo, ceturto dienu, tādēļ noteikti jādomā, ko darīt. (t)
27.02.2019 08:47 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
MoonLady, esi mēģinājusi ielikt matos ūdeni (nu, tā, lai vismaz gali diezgan slapji) un izžāvēt ar difuzoru vai tāpat ļaut izžūt? Tad var iemīcīt tās lokas +/- tādas, kādas vajag, un želeja matos no jauna saaktivizēsies, nofiksējot to visu. Es gan pati mazgāju matus katru dienu ar retiem izņēmumiem, nevaru no tā niķa tikt vaļā.
27.02.2019 08:36 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Meitenes, kā jūs tiekat galā ar matiem otrajā un trešajā dienā pēc mazgāšanas?
Pirmajā dienā daudz maz ok, bet pa nakti viss saņurcās un roka tā vien stiepjas pēc ķemmes vai matu savākšanas astītē... (t)(s)
27.02.2019 08:18 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Undersun,
manā gadījumā tieši tā arī ir. Co wash esmu mēģinājusi gadus 5 atpakaļ un diskusijas iespaidā pagājušajā nedēļā. Un jā, ar kondicionieri mani mati nav izmazgājami. Un ja vēl kondicionieri nedaudz atstāj iekšā, tad ķemmes izmešana liktos gada sliktākais lēmums... Nu neko, kas der visiem, tas neder nekam. Kādai klasiskā CGM strādā, bet man pašai vajadzētu eksperimentēt un rast pielāgojumus tieši maniem matiem. Vai arī dzīvot kā līdz šim :-D
25.02.2019 09:13 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Meitenes, kuras piekopj curly girl method, kā uzvedas Jūsu lokas mitrā gaisā (teiksim, lietainās dienās)? Vai lokas nesapūkojas un nezaudē savu formu? Varētu izmēģināt šo metodi, bet nav pārliecības, vai uz maniem matiem strādātu, jo manējie mati pie jebkura mazākā mitruma pūkojas Varu iziet no mājām vai nu ar smuki taisniem, vai dabīgi lokainiem matiem, bet, kā mazākais mitrums - mati sapūkojas un paliek nekādi.

Esmu ārvalstu CGM forumos lasījusi, ka matu pūkošanās it kā rodas no tā, ka matiem nepietiek mitruma, ko tie mēģina uzsūkt no apkārtējās vides (mitra gaisa) un tāpēc sapūkojas. Respektīvi - ja matiem tiek sniegta pietiekoša mitrināšana, tad tie pūkojas ļoti maz. Bet nu... Mati šajā ziņā dažreiz ir kā kaut kāds melnais caurums :D Man mitrumā sapūkojas nedaudz vairāk, bet nav nekāda traģiskā situācija. Traki bija tad, kad staigāju ar taisniem matiem un lietus laikā dabūju random lokas dīvainās vietās :D
22.02.2019 18:17 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Par co-wash dzirdu jau gadiem, bet neesmu mēģinājusi. Jums mati nepaliek smagi un taukaini? Man ir smalki mati, tāpēc gribās apjomu. Negribu pie galvas pieglaustas lokas. Bet no šampūna dažkārt ir pūka tieši galvas daļā. Nezinu, kā atrast kompromisu.

Ja co-wash kārtīgi izskalo, tad nekādam taukainumam nevajadzētu būt. Bet tas parasti ļoti labi nogludina matus un novērš pūkošanos, kas parasti ir tieši tas, kas smalkiem matiem rada apjomu. Tā kā jā - no co-wash mati būs pieglaustāki, nekā lietojot šampūnu.
Ja tev ir lokaini mati, tad apjomu pie saknēm var dabūt, žāvējot ar difuzoru, turot galvu noliektu. Vēl var mitros matos pie saknēm saspraust sprādzītes - var pameklēt pēc atslēgvārdiem "root clipping".
22.02.2019 18:11 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vairāk biedē tā nežēlīgā matu barošana - taukošana. Es saprotu, ka mati aprod, bet sākumā nav netīru matu sajūta? Man jau pēc pārmērīgu masku un eļļas lietošanas, ir sajūta pēc dienas, ka mati ir taukani kā tikko no fritiera. Sampūna nelietošana un nevaru iedomāties neizmazgāt kondicionieri vēl ārā.

Nē, man tāds sajūtas, ja vien nepārforsēju ar neizskalojamajiem līdzekļiem (ja tādi iepriekš nav sevišķi lietoti vai ja nopirkts kāds ļoti trekns produkts, tad var gadīties sākumā nošaut greizi ar apjomu).
Ar dažiem co-wash ir tā, ka jāpaskalo ilgāk - kādu papildus minūti pēc tam, kad šķiet, ka nu jau viss.
Kondicioniera neizmazgāšana nenozīmē neskalot viņu pavisam ārā, bet gan atstāt, nez, pēdējos 10 vai 20%. Tas būtībā ir tieši tas pats, kas pēc pilnīgas izskalošanas ielikt leave-in kondicionieri. Vispār jāatceras, ka lielu daļu šīs metodes auditorijas sastāda melnādainie, tāpēc angļu valodīgajos avotos mēdz vairāk koncentrēties uz ļoti sīki sprogainajiem matu tipiem, kas dabiski ir ļoti sausi un grūti menedžejami. Katram pašam jāškiro, kas der viņa matu tipam, kas nē. Es, piemēram, co-wash lietoju maksimums katru otro matu mazgāšanas reizi, pārējā laikā šampūnu bez sulfātiem, kondicionieri parasti izskaloju un pēc tam lietoju maksimums zirņa lieluma leave-in (manējie gan visi ir trekni).
Šajā metodē arī mati netiek aizķepināti ar silikoniem - jūtu, ka manos matos produkti uzsūcas daudz vairāk nekā iepriekš. Ja ir ķepīga sajūta, tad mati nav pietiekami rūpīgi izskaloti vai arī tajos ielikts pārāk liels produktu daudzums.
22.02.2019 18:06 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es nevarēju nociesties gaidīt īstos produktus, tādēļ pamēģināju metodi ar esošajiem. Lokas jau uzreiz izskatās citādi, izteiksmīgākas. Bet tomēr šķiet, ka nav līdz galam labi un arī gēla man nav, tādēļ tagad vēl vairāk gaidu, kad varēšu ķerties klāt īstajiem produktiem. :D (l)
22.02.2019 08:06 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Ieintriģējāt :-)
Apskatījos, ka mans visvismīļākais šampūns ir CGM derīgs - Khadi rose shampoo. Pati vēl brīnījos, kā bez visa kā sastāvā ir vienkārši superīgs. Apjoms, spīdums, tas skaitās kā šampūns + kondicionieris, tāpēc papildus nekas nav jāliek, bet es lokainā lieku gan, un tad ir perfekti (l)
Par co-wash dzirdu jau gadiem, bet neesmu mēģinājusi. Jums mati nepaliek smagi un taukaini? Man ir smalki mati, tāpēc gribās apjomu. Negribu pie galvas pieglaustas lokas. Bet no šampūna dažkārt ir pūka tieši galvas daļā. Nezinu, kā atrast kompromisu.
21.02.2019 13:32 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Neapzināti jau piekopju kādu laiku, šampūnu lietoju bez sulfātiem, arī matu maskas dabīgās, kuras matos turu ilgi, dabīgās matu eļļas, ja neveidoju, arī neķemmēju. Bet bez veidošanas pūkaini tāpat.
Vairāk biedē tā nežēlīgā matu barošana - taukošana. Es saprotu, ka mati aprod, bet sākumā nav netīru matu sajūta? Man jau pēc pārmērīgu masku un eļļas lietošanas, ir sajūta pēc dienas, ka mati ir taukani kā tikko no fritiera. Sampūna nelietošana un nevaru iedomāties neizmazgāt kondicionieri vēl ārā. :-/
21.02.2019 12:38 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Meitenes, kuras piekopj curly girl method, kā uzvedas Jūsu lokas mitrā gaisā (teiksim, lietainās dienās)? Vai lokas nesapūkojas un nezaudē savu formu? Varētu izmēģināt šo metodi, bet nav pārliecības, vai uz maniem matiem strādātu, jo manējie mati pie jebkura mazākā mitruma pūkojas (s) Varu iziet no mājām vai nu ar smuki taisniem, vai dabīgi lokainiem matiem, bet, kā mazākais mitrums - mati sapūkojas un paliek nekādi.
21.02.2019 12:03 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man pirmais solis sperts. Sapratu, ka visi mājās esošie līdzekļi matu kopšanai ir nederīgi. (s):-D Pasūtīju jaunus, tagad tik jāgaida, kad saņemšu. Tad arī varēšu ķerties klāt matu uzlabošanai. (l)
21.02.2019 09:26 |
 
Reitings 190
Reģ: 04.10.2014
Vai tiešām šampūnu lietojat reti?:)
21.02.2019 08:16 |
 
Reitings 190
Reģ: 04.10.2014
Tweek, vai esi manījusi rezultātus? Varbūt vèl kāda seko un var padalīties ar pieredzi?:)
21.02.2019 08:15 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Kā jūs kārtojot matus uz nakti, lai baigi neizgulētu viņus?
Sevišķi tagad, kad iemeginasu so metodi, gribas vairak pasaudzēt matus :-)
20.02.2019 21:42 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Sweetbalon
Pati lietoju CGM approved kondicionieri no ISANA, (sarkano) dabīgo šampūnu dr.Organic arī drogās nopērkamu 250 ml laikam gandrīz 6 eur maksā, Hair food masku un Garnier STRUCTURE gēlu. (Styling gel)

Esmu arī nesen sākusi esmu tāpēc šie ir vēl mani pirmie produkti, kuri vēl nav iztukšoti :-D
20.02.2019 18:32 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ar difuzoru man sanāk izteiksmīgākas lokas. Ja ļauju izžūt tāpat, tad slapjie mati nostiepjas pie saknēm un lokas vairāk ir vidusdaļā un galos.
20.02.2019 18:26 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es domāju, ka šo metodi (saprāta robežās) var laika gaitā pielāgot savām vajadzībām. Piemēram, es spirtiem sevišķi nesekoju līdzi, jo mani mati paši par sevi nav sausi - sulfātu izslēgšana atrisina ar matu un galvas ādas izsausināšanu saistītās problēmas.
Taču uz kompromisiem nevar iziet noteikumā "nekādu sulfātu/nekādu silikonu". Silikonus nevar noņemt no mata ar maigākajiem šampūniem vai co-wash bez sulfātiem. Tad nu viņi tur paliek, neļauj matā iekļūt vajadzīgajām vielām un to smagnējo, "nekādo" matu izskatu. "Vienu reizīti jau var" šajā gadījumā nestrādā.
"Labi produkti" ir tāds stiepjams jēdziens. Pirmais kondicionieris, ko lietoju bija Isana ar uzrakstu "ohne Silikone" - ļoti lēts, bet nav nemaz slikts (šampūni gan viņiem ir ar sulfātiem - var izmantot tikai pēdējā mazgāšanas reizē pirms metodes sākšanas). Šo to no produktiem var atrast Drogās (Nature Box, Madara kondicionieri, Isana kondicionieri, Eco Laboratorie šampūni, Garnier Hair Food maska), šo to internetā (Giovanni dabīgās līnijas, Shea Moisture, Cantu, As I Am), kaut kas varētu būt dabīgās un eko produkcijas veikalos. Dārgie un salonu produkti parasti ir pilni ar silikoniem.
20.02.2019 18:24 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Elizabete, ja tu visu laiku staigāji ar taisniem matiem, bet tagad pēdējos mēnešus ar dabīgi lokainiem, apkārtējie nebija pārsteigti par izmaiņām?

Bija, bet pozitīvi :) Sākumā man pašai bija grūti pierast un pat domāju, vai var ar čirkainiem matiem iet uz darbu. Dabīgās lokas mēdz būt nesimetriskas, īpaši sākumā. Kaut kā bija iesēdies galvā, ka perfekti nesavākti mati varbūt neizskatās līdz galam profesionāli, lai arī nekāda sevišķa dreskoda man nav. Pēc laika pārgāja :)
20.02.2019 18:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits