Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stalkošana

 
Reitings 75
Reģ: 21.06.2013
Kā jūs reaģētu, ja uzzinātu, ka jūsu vīrietis laiku pa laikam stalko savas bijušās? Ne tikai bijušās, bet arī vienkārši meitenes, ar kurām viņam kaut kas ir bijis vai vienkārši kādreiz ļoti patikušas? It kā nekas tik traks jau nav, bet nezinu, man izraisa nepatīkamas emocijas, kad es pamanu, ka, piemēram, šodien savā brīvajā laikā atkal kārtējo reizi meklēja meitenes profilu, ar kuru kādreiz ir kaut ko mēģinājis veidot.
Nav tā, ka speciāli rakņājos viņa sociālajos tīklos, jo uzticos, un zinu, ka nekad mūžā nekrāptu, bet dažreiz lietojot vienu datoru sanāk netīšām pamanīt tādas lietas, un katru reizi jūtos kaut kā maksimāli stulbi.(t)
19.02.2019 13:22 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Tas ir normāli.
Nevajag izlikties, ka sievietes to nedara. Mēs arī ļoti labi varam redzēt uz kurām bildēm un postiem jūs spiežat like un ar kādām emocijām reaģējat.
06.03.2019 21:56 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
west indian- tajā brīdī es biju tik apmāta, ka man tā bija gandrīz absolūta norma. tagadējās attiecībās apzinos, ka nekas tāds vispār nav iespējams, un ja pasaule sagrieztos otrādi un mans tagadējais šādi sāktu uzvesties- ardievas, es vispār nedomātu, es aizietu prom. jo esmu izārstējusies no tā. reizēm tik neticami liekas, atceroties, ko tikai visu es nepacietu. labi tur, instagrama modeļu laikošana un siekalošanās ap dažādām vairāk vai mazāk pazīstamām beibēm FB, (kaut arī tagadējās attiecībās pat tas būtu kaut kas neticams), bet iestāstīt 26-27 g vecai man, ka tinderis var būt JUST FOR FUN? :D vēl, ballītēs gandrīz vienmēr viņš planēja apkārt, es sēdēju kaut kur viena kā Dieva nepieņemta. tāds murgs. bija baigā ķīmija, bet tagad apzinos, ka saķīmiķot ar daudziem pasakainiem vīriešiem var, tāpēc nav vērts sevi ar sūdiem jaukt. jo vairāk pati pieļauj, jo vairāk tev sāk uzkāpt uz galvas.
20.02.2019 15:02 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Arī esmu bijusi precīzi tādā situācijā, kā pasaciņa. Joprojām dažbrīd domāju par to un kaunos, bet tai pat laikā esmu nereāli pateicīga, ka uzradās kāds cits un parādīja, ka nu nav tā normāla dzīve un var būt arī labāk:-)
20.02.2019 14:50 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
mykonos- same shit, pēc tam jau bija badoo, vēl tur kaut kādas komunikācijas portālos ar mūžīgu tekstu- es taču tikai tevi mīlu, tas tā, lai redzētu, vai kādam esmu interesants..
nu nu )). ja Tev esošā sieviete ir īstā un vienīgā, pie pakaļas Tev, vai kādai vēl esi interesants.
20.02.2019 14:41 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Palasīju citu komentārus, man ar to ex bija diezgan līdzīgi kā pasaciņai. Protams, pirmā reakcija arī bija dusmas, kā es atļaujos kaut ko skatīties viņa vēsturē. Arī sākotnēji tinder lejupielādēja prikola pēc, tā kā spēlīte garlaicīgiem brīžiem, nevienai taču nerakstu, vari skatīties. Kad protestēju, tad ar skandālu izdzēsa tinder un pa kluso vēlāk instalēja citas aplikācijas un apmeklēja interneta vietnes, kuras nemaz nezināju iepriekš.
20.02.2019 13:56 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Mans ex skatījās savu bijušo. Kad ieraudzīju, attaisnojās, ka tas neko nenozīmējot, ziņkārība, uz laika lentes izleca ietagota pie draugu kopbildes utt. Vēlāk izrādījās, ka viņam joprojām ir jūtas un, kad gribēja mani pamest viņas dēļ, tad atzinās, ka nejau tāpat vien skatījās, bet jau sen nevar izmest no galvas viņu, grib ar viņu tikties utt. Tā bijusī viņu nepieņēma, es gan, dzīvojām tālāk kopā līdz atkal ieraudzīju, ka skatās un piedraugo dažādas meitenes. Rakos tālāk un izrādījās, ka sēž iepazīšanās portālos. Tad beidzot izšķīrāmies.
Tā kā tāda man nepatīkama pieredze ar to, ka ieraugu, ka puisis skatās citas meitenes.
20.02.2019 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Paturam prātā ka cilvēks ir briesmīgi, bdiesmīgi ziņķarīga būtne, otra dzīvē vienmēr kādu interesē, vismaz ļoti lielai daļai.:-D Bijušās regulāri un konsekventi čekot vnk čekosanas pēc šķiet jocīgi, var taču uzrakstīt un apjautāties kā iet, ja tāda ziņkāre.:-D Ja būtu kas slēpjas izdzēstu vēsturi vai arī vnk dumjš.:-D Situācija stulba.:-D Vnk liekas jocīgi, ka vienu un to pašu presonu regulāri meklē augšā.:-D
20.02.2019 13:31 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Nu, paga... Atbildi uz jautājumiem. Pastāsti, kāpēc tad, Tavuprāt, jāskatās tik bieži citu sieviešu profili? Viens ir uzturēt draudzīgas attiecības, kad cilvēki kontaktējas, tiekas (kā draugi, arī ar otru pusīti kādreiz), bet kas cits ir tad, ja vnk bieži tupi siekalojas (un ne jau par kādu aktrisi vai dziedātāju:-D, bet konkrētiem cilvēkiem, kuri, principā ir tepat, pieejami, satiekami). Tu te nejauc kopā divas atšķirīgas lietas! :-D
_
Laikam jau nav par ko apskaust Tavu sievieti.;-)
20.02.2019 13:24 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Es arī zvanu ja gribu un man meili ir, es caur FB rakstos ļoti maz un īsi.
Par to citas iedomāšanos gultā, jā, es reizēm tā daru, bet uz dzīvu atmiņu bāzes, internetu tam nevajag.
Reizēm daru, ja priekšspēle ir slikta bet tomēr viņai gribās uzsākt to procesu.
Es arī cenšos neaizvainot, pat ja man nekas īstenībā nepatika, tēloju baudu.
20.02.2019 13:15 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tul, kāds tad ir tādas regulāras skatīšanās mērķis, ja neiekāro ka sievieti? Ok, apskaties vienreiz... Ok, redzēji, kas un kā. Kāpēc tad jāskatās nez maz vai katru otro dienu? Ja meitenes ir čomi, draugi, biedri, utt, tad kāpēc nepiezvanīt un nepajautāt, kā iet? Kāpēc tad nevar kaut vai tajā pašā FB uzrakstīt draudzīgi un apjautāties, kas jauns, utt? Bet tikai skatīties un skatīties miljons reizes? Tavuprāt, tas nav jocīgi? Nešķiet kaut kā negodīgi pret otru pusi, ja domā par kādu citu, un, hvz, varbūt gultā iedomājas par to, kuras profilu lūr nonstopā? Tu saki, ka visi nedomā ar apakšējo galu, bet visi arī tā neskatās citas vecenes. Pastāsti, kāpēc tad jāskatās un tikai jāskatās tik bieži, nekomunicējot kā draugiem?:-D
20.02.2019 13:01 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kas man nesanāk?
Man nav prof profils tikai LinkedIn, ir arī 7 citos specifiskākos portālos.
Tur ir standarta ofisa tipa bildīte un īss BIO.
Kāpēc es nedrīkstētu bijušo apskatīties iekš FB? Protams, es viņai nerakstu, ja viņai ir puisis vai viņa man nepatīk, bet.....nav tāda cilvēka uz pasaules, kura dēļ es ziedotu SAVU brīvo gribu vismaz domās.
Par to iekārojamību, kādēļ man nedrīkst būt savu domu un interešu?
Kāpēc kāds sievišķis iedomājas, ka var aizliet man apskatīt sievietes bildi, kura videnē iedeva man pirmo smēķi manā dzīvē? Es guļu ar Tevi un esmu tavs vergs, es nedrīkstu apskatīt ex kursabiedrenes profilu, kura nospieda no manis eksāmenu?
Es guļu ar Tevi un Tava vara ir aizliegt man apskatīt cilvēkus, ar kuriem kopā tusēts, kaut kas apgūts vai strādāts?
Visas sievietes, kuras apskatu es nemaz neiekāroju, ir tāda lieta kā draudzība, biedriskums, bet apakšgalu smadzenēs turošiem prātā tikai pisiens un daikti. LOL.
Yp, vakar apskatījos ex klasesbiedrenes profilu, viņas vīrs ir mans draugs, es viņu kā sievieti nevēlos, bet kā draugs viņa ir forša.
Aizliegt! Kontrolēt! Sodīt, vismaz soctīklos pagaudot par pretekli veci!
Ambāļi ir tie, kuri ļauj pakļaut savu brīvo gribu, domā, ka vienīgā interese dzīvē ir pisiens UN atļauj ambālēm sevi izsūkt, kontrolēt un pakļaut.
20.02.2019 12:18 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Tul Tu nu gan sanāc esi populāra beibe:-D:-D:-D Kura soc tīklā var redzēt statistiku? draugos? Odnaklasņiki? Varbūt tie 32 ārzemniekiir nogribejušies arābi kuri māk uzrakstīt tikai show bobs and vegana? :-D (tiem kuri zin šo joku sapratīs )
Jebkurā gadījumā šeit ir runa par biežu profilu skatīšanos un to dara viens cilvēk. Izskatās ka kartejo reizi nesaproti par ko ir stāsts un tik blēj savu.
20.02.2019 12:04 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tul, kāds te sakars bijušo apskatīšanai Feisbukā ar tavu LinkedIn statistiku? Tu esi pilnīgs ambālis vai vienkārši dzīvo "nedaudz" savā pasaulītē, ko par varītēm mēģini sasaistīt ar jebkuru situāciju, ko vien dzirdi, bet līdz galam nesanāk? (t)
20.02.2019 11:59 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
zatjiits: bļe nu tur tā lieta ;)))) tikai Tu vari būt kaut vai seksa dieviete un Victoria's secret modele ar doktora zinātņu grādu un garšīgāko boršču reģionā, taču ir vīrieši, kuriem NEKAD NEPIETIEK ar vienu meiteni ;) īsākā taciņa pie psihoterapeita- palikt ar šādu un visādi locīt un grozīt sevi, līst vai no ādas laukā, cenšoties apmierināt visas iegribas, lai beigās sabruktu un locītu iekšā trankus (my story), good luck, babes! vai arī atvērt acis un saprast, ka NE JAU AR TEVI, DĀMĪT kaut kas nav ok, vienkārši jūs abi esat nāvējoša kombinācija/.
20.02.2019 11:51 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Domā cilvēku profilus čeko tikai pisiena kāres dēļ? Nekādu citu jūtu vai citas intereses izņemot pisienu cilvēkiem nav? Manu profilu vienā soctīklā mēneša laikā nočekoja 620 lietotāji no 32 valstīm, viņas un visi p* dēļ apskatījās? Vienā prof tīklā 3215 skatījumi ar rezultātu 4 meili un 9 PM. Drātēties vai darbā pieņemt visi mani gribēja?
Paskatos es reizēm arī pamatenes un videnes pirmās un otrās, ūnuškas un darbavietu ex kolēğu vai vecu draugu profilus un tad?
Turklāt tiešām nevar būt vnk draudzība vai interese?
Citādi iespaids, ka forumos ganās daudzas nedabūjušās un nedabūjušie ar super puper ambīcijām un ultra prasībām pret otru, pretī sniedzot tikai lielas rūpes un nevajadzīgas ciešanas. Neko vairāk.
20.02.2019 11:34 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
bijushaas neviens necheko un nekadus xxx neskataas ja apmierina esosha draudzene
20.02.2019 11:17 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Saprotu, par pārspīlētu ideoloğiju. Gribēs, nevis inrternetā bolīsies uz kaut ko, bet pārgulēs ar kādu kolēği vai paziņu. Čekojot kompi, telefonu to novērst nevarēs nekādīgi, gribulis ne jau lūrot nedzīvas bilžas, bet dzīvās ačelēs skatoties rodas.
Es iepriekšējai savējai telefonu lietošanai aizdevu, tu, protams, es varēju dajebko sainstalēt, bet es to nedarīju. Gribi, parādīšu kā šim maina atmiņas karti un SIM, negribi, nerādīšu, nomainīšu ja iedos un palūgs.
Nolagoja vēlāk, iedeva man, es paprasīju, ir kas tur svarīgs vai nav. Pateica, nē, neko saglabāt nevajag, es noveipoju visu un pārinstalēju softu acu priekšā, iedodu rokā. Nerakātos es tur.
Kompis, kas nu tur bija, es viņu vispār aiztiku tikai ja palūdza, man savu pietiek.
Toties uz galvas kāpt sev es neļauju, netērēju laiku garām runām; pārvākšanās serviss un nekādu punķu vai asaru. Nerīkoju skandālus, vienkārši gaudrunu vietā pārcelšanās servisa brigāde bez liekiem vārdiem.
Piekrāptu vienreiz, nu pasaki KAS nepatika ar mani, neesmu taču monstrs, kurš izies no rāmjiem. To vēl es spēju, reizēm piedot.
Gribas kāpt uz galvas? Pēdējā diena pie manis, es to nepiedodu un izmantoju pārvākšanās servisa pakalpojumus, nevis lieki tērēju vārdus un laiku.
20.02.2019 11:12 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
t.b. es satiku to citu puisi, vēl esot kopā ar bijušo. un tas galīgi nebija viegls lēmums, aiziet no viņa, bet man klapes no acīm nokrita. es reāli kā slimnieks ieraudzīju, cik ļoti slima es biju tajās destruktīvajās attiecībās.. brīdī, kad cits puisis man parādīja, kā būtu JĀBŪT PATIESĪBĀ.
20.02.2019 11:06 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
ehhh, Agnese.
Man ir bijis tā: es biju kopā ar to puisi pilnus 2 gadus. Nevarētu teikt, ka mani slēpa dikti cītīgi, bija mums arī viņa soctīklos kopējas bildes, utt.. Viņš tāds simpātiskais tips, (es arī galīgi ne pelēka pele un par dabas doto nevaru sūdzēties), taču viņš bija (ir) jaunāks par mani un es arī kaut kādā brīdī sāku pamanīt gan stalkošanu soctīklos- dažādu skaistu beibju, bet konkrēti vienas, ar kuru viņi pašķīrās, tā arī neko lādzīgu neizveidojot, ar kuru bija nopietns crush. sākumā es cietu klusu, kaut arī pārdzīvoju, bet tad vienu nakti, kad viņš bija iemidzis, es vēsturē meklēju linku sev, ko biju pazaudējusi (ironiski, bet toreiz tīšām centos acis turēt ciet uz viņa gājieniem un apzināti vēsturē nerakājos), un ieraudzīju, ka to skaisto meičuku skatās katru dienu, katru bildi katrā soctīklā. es viņu pamodināju, puņķi pa gaisu, saku, nu pasaki tak godīgi, es visu saprotu, ja mums nav tik nopietni viss, nečakarē prātu, tikai nejāj manu pašapziņu pīšļos. UN , VUALĀ, Tevis jau pieminētā reakcija- agresija, dusmas, aizstāvēšanās, vainas pārmešana uz mani, ka es neesmu normāla..
pagāja laiks. bijām jau it kā dikti samīlējušies, bet tad radās tindera skrollēšana just for fun, ne jau lai sarakstītos, bet lai SAPRASTU, KAS VIŅU GRIB ))
es cietos līdz pēdējām, vārdu sakot. pēc pusotra gada kopābūšanas man bija nopietnas problēmas dzīvē + es pieņēmos svarā, šis kungs vispār jau nekautrīgi pa naktīm apskatīja dažādus intim portālus utt- neko jau citu nedarīja, tikai skatījās, bet vai zini, tā trauma vēl joprojām vaļā nelaiž :D pēc pusgada, kad viss jau tjip bija norimis, es atguvu savu pašapziņu, problēmas beidzās, likās ka nu tik būs... es satiku citu puisi. un es sapratu, ka šitas viss ir murgs ;) pašapmāns. tagad protams, cenšas atgūt vēl aizvien. bet nevar salīdzināt vispār, kāda attieksme ir tagadējam puisim pret mani. diena pret nakti. tas NAV NEKĀDS SĪKUMS ;) Es ļoti ļoooti labi to zinu. Ciest nav jēgas ;-) tici vai nē, pilna pasaule citādu vīriešu! Arī tagad reizēm atceros par viņu, protams, ka 2 gadi kopā nav maz, šad tad iesmeldzas sirds, bet kā atceros to pazemojumu mūžīgo ;)) nu i naher..
20.02.2019 11:03 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tul, Tu vispār saprati par ko ir runa? :-D
Tak lai sauc ka grib to citu profilu lūrēšanu. Tāpat puse Latvijas sarunvalodā to sauc par stalkošanu. It kā grūti saprast, par ko runa :-D(t)
Dators viņiem kopīgs, nevis "veča kompītis":-D
20.02.2019 10:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!